Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 143 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 70424

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3550 ne: 17-04-2012, 21:22:16


IA njeh tingujt? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3551 ne: 17-04-2012, 21:24:27
Ouuu.....i adhuroj tingujt e violines ( apo eshte violincel?  :-[ ! ) :)

Tani qe e kam, do mesoj t'i bie :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3552 ne: 18-04-2012, 17:13:18
Ca lexione free :D per violine. :D :engjell:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3553 ne: 18-04-2012, 19:39:19


Dreamm :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3554 ne: 18-04-2012, 21:36:08
Nje pakete cigare, nqs e pi  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3555 ne: 18-04-2012, 22:10:07
Zemren... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3556 ne: 18-04-2012, 22:12:14
Gjysmen e molles LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3557 ne: 18-04-2012, 22:13:36
Komplet  organet...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3558 ne: 18-04-2012, 22:15:35
I dhuroj pak nga organi jetesor....truri LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3559 ne: 18-04-2012, 22:16:57
Une nuk jetoj nga truri... :D

I dhuroj icik meshire... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3560 ne: 18-04-2012, 22:20:12
I dhuroj ca energji me nje red_bull  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3561 ne: 18-04-2012, 23:31:03
Nje jave ne nje ishull me mua...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3562 ne: 18-04-2012, 23:33:30
Nje ishull pa kembe njeriu ne te LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3563 ne: 18-04-2012, 23:35:00
Ashtu dua dhe une vetem engjjulin ta kem me vete...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3564 ne: 18-04-2012, 23:36:51
Cilen nga ato? :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3565 ne: 18-04-2012, 23:38:18
Ate qe po e lexon  kete shkrim ne kete moment... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3566 ne: 18-04-2012, 23:39:42
:P Momentalisht po e lexon nje engjell me brire  :-[ :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3567 ne: 18-04-2012, 23:40:37
E mire me brire e pa brire ate e dua dhe pike  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3568 ne: 18-04-2012, 23:42:44
Ate te poshtren :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3569 ne: 18-04-2012, 23:44:33
Ate te mirin qe te permirsohet... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3570 ne: 18-04-2012, 23:46:31
Nje :-* alla Miss :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3571 ne: 18-04-2012, 23:47:32
Uhhhhhhhhhhhhhh sdi cfare ti dhuroj me  se mu turbullu Bota...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3572 ne: 18-04-2012, 23:49:25
Te marte e mira ty :D


Si dhuroj gje :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3573 ne: 18-04-2012, 23:51:14
I dhuroj ne  biciklete  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3574 ne: 18-04-2012, 23:52:40
Nje akullore me kaush LOL

Temat e fundit