Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 145 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 78948

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3600 ne: 20-04-2012, 17:22:25
Nje shege.... :engjell:

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3601 ne: 20-04-2012, 18:58:57
2 shege :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3602 ne: 20-04-2012, 19:00:58
:D nje :perqafim :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3603 ne: 20-04-2012, 19:34:08
*************

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#3604 ne: 20-04-2012, 19:46:14
 :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3605 ne: 20-04-2012, 19:58:30

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3606 ne: 21-04-2012, 00:14:03
Puthje ne mesnate... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3607 ne: 21-04-2012, 13:52:03
asnje gje hic  :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3608 ne: 21-04-2012, 14:30:19
ndonje gje falas :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3609 ne: 21-04-2012, 14:32:45
Arjol kur dhurohet dicka i bie tja japesh falas  :P


Ty te dhuroj nje  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3610 ne: 21-04-2012, 14:33:15

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3611 ne: 21-04-2012, 14:33:56
Gjitha mjetet qe i kam ne dispozicion... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3612 ne: 21-04-2012, 14:42:05
E leftos?  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3613 ne: 21-04-2012, 14:44:28
Missit... :-* si Lefto...

hahahahah, ty te dhuroj zemren komplet LOL

:puth

Leftos i dhuroj pak sy te zi  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3614 ne: 21-04-2012, 16:19:28
Nje biciklete :D :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3615 ne: 21-04-2012, 16:50:18
 :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3616 ne: 23-04-2012, 15:04:10
Enderrimtaren i dhuroj  :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3617 ne: 23-04-2012, 15:05:50
Nje ashtu ,Puci  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3618 ne: 23-04-2012, 15:06:30
I dhuroj ne pushke me dy  bomba  :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3619 ne: 23-04-2012, 15:08:18
Qyqa ate e kam te  dhuruar me kohe une akoma se din ti  LOL

I dhuroj nje perqafim se me ka marr malli  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3620 ne: 23-04-2012, 15:09:16
I dhuroj dhe me shume se nje perqafim... :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3621 ne: 23-04-2012, 15:12:17
Hahaha pershembull se  mi ke dhuruar te gjitha kur me dhuron pushken me ke  dhuruar  boten  LOL LOL LOL LOL

I dhuroj kohen qe  kaloj ketu edhe tallem

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3622 ne: 23-04-2012, 15:15:12
I dhuroj  1 jave pushime me Willin ne Libi... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3623 ne: 23-04-2012, 18:44:03
...nje bastun...te gjuaje dike.. :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3624 ne: 23-04-2012, 19:48:13
Bastunin qe tma sjell me dore te vetin... :D

Temat e fundit