Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 148 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 79034

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3675 ne: 18-05-2012, 11:13:36
LOL

Ketij siper i dhuroj frymezim qe tme bej te qesh :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3676 ne: 18-05-2012, 11:22:02
hahahha qyqa me tu neverit Gabriel mi gru   hahahah imagjino ca bohet me burrat e tjere...
flm po as ket Matt Damon se preferoj... LOL LOL

epo vrit veten me mire LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3677 ne: 18-05-2012, 11:22:35
LOL

Ketij siper i dhuroj frymezim qe tme bej te qesh :D

kesaj i dhuroj ....te tera i ke sjam tu te dhuru gjo...apo te te nis Tipin nja dydite ne France??? me thuaj LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3678 ne: 18-05-2012, 11:23:24
kesaj i dhuroj ....te tera i ke sjam tu te dhuru gjo...apo te te nis Tipin nja dydite ne France??? me thuaj LOL
une nuk jam per ty shitur. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3679 ne: 18-05-2012, 11:27:50
une nuk jam per ty shitur. LOL

jo do te dhuroja...dhe dhuraten e pranon edhe mbreti

po ti ore mbas dere ishe.....

ketij i dhuroj Ondrren , se u merzit me mu...i kam ardh tek hundet

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3680 ne: 18-05-2012, 11:28:45
une pas deres isha sa postove ti i rash me shkel dhe hyra. :P  Dua treshe kete here me gjej dhe nje zocke tjeter. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3681 ne: 18-05-2012, 11:30:24
bej adetet ne teme ti njehere...e kisha une radhen per dhurate...toc

ketij i dhuroj nje dru se me lodhi me kaq shume kerkesa...nuk ia plotesoj dot....Enderr help me   :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3682 ne: 18-05-2012, 11:31:17
Ty te dhuroj Tipin me nje shishe Vodka BONUS. :)  ;) :D
Ok Mishel, me gjej te treten tani. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3683 ne: 18-05-2012, 11:33:41
si thua te jem une???? ti e di e kam merak te te le ne duar te botes ashtu kot...se kam hall mos te merr e ste kthen me o dushman LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3684 ne: 18-05-2012, 11:34:23
praj edhe ti je brenda treshesh qe mos i lesh te me marrin. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3685 ne: 18-05-2012, 11:35:51
1 jave pushime ne karaibe :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3686 ne: 18-05-2012, 11:36:25
te shkonte ne Karaibe me mua dhe Tipin...uuuu ca qejfi LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3687 ne: 18-05-2012, 13:04:21
epo vrit veten me mire LOL
u auauaua sa ma do te miren kjo gru..hahah
qyqa pse mi te vras veten..
po me jep nej alterantiv tjeter mos, me le me vujt hahahhaha

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3688 ne: 18-05-2012, 13:24:21
 :D o dun me ma ngec tipin o ska LOL kur te dua une jo kur te doni ju LOL

Nensyt i dhuroj qetesi se si e azhitume me duket :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3689 ne: 18-05-2012, 13:28:37
 kafe))

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3690 ne: 18-05-2012, 13:29:54
 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3691 ne: 18-05-2012, 13:32:43
Tipin ja kam taks...e shikon sa cift liberal jemi mi LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3692 ne: 18-05-2012, 13:36:26
Po ma dhe pergjithmone edhe behet LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3693 ne: 18-05-2012, 13:41:20
Po ma dhe pergjithmone edhe behet LOL

po nuk do te pelqej per gjithnje.  ;)..per dy dite ja vlen ...me beso LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3694 ne: 18-05-2012, 13:42:11
po nuk do te pelqej per gjithnje.  ;)..per dy dite ja vlen ...me beso LOL LOL

Mire qe ma the se du hic LOL ta kam fal :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3695 ne: 18-05-2012, 13:42:48
Mire qe ma the se du hic LOL ta kam fal :D

ca shenje ishe ti Ondrre???? ja kshu i hiqet robi nga menja LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3696 ne: 18-05-2012, 13:45:00
ca shenje ishe ti Ondrre???? ja kshu i hiqet robi nga menja LOL

S'bej gafe se sdo me shqepet me LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3697 ne: 18-05-2012, 13:49:24
Ngrohtesi  :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3698 ne: 18-05-2012, 13:50:18
I dhuroj menjehere bileten elektronike per ketu.  :engjell:  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3699 ne: 18-05-2012, 13:51:04
I dhuroj menjehere bileten elektronike per ketu.  :engjell:  :perqafim

ohhh c'dhurate ...vetem se une nuk vij vetem  ;)

kesaj i dhuroj nje puthje me shpirt se do vij dita qe tia jap edhe LIVE

Temat e fundit