Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 149 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 78932

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3700 ne: 18-05-2012, 13:51:32
perq perq per te dyja lart!

ty te dhuroj nje kosh me perq

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3701 ne: 18-05-2012, 13:54:17
ohhh c'dhurate ...vetem se une nuk vij vetem  ;)

kesaj i dhuroj nje puthje me shpirt se do vij dita qe tia jap edhe LIVE

Ah,kur te takoj une ty do behet nami i digabeut. :D do vdesim nga te qeshurat perq por do doja te gjitha ne tavoline, QuoVadis,miss,shej,ty patjeter,capin, vetem cuna mos me sill se bie ne dashni direkt LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3702 ne: 18-05-2012, 13:54:55
Ah,kur te takoj une ty do behet nami i digabeut. :D do vdesim nga te qeshurat perq por do doja te gjitha ne tavoline, QuoVadis,miss,shej,ty patjeter,capin, vetem cuna mos me sill se bie ne dashni direkt LOL

shiko Tipin se ndaj dot...mos ma kerko se po e ndava njehere e bej rruge ...e le dhe qan ai LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3703 ne: 18-05-2012, 13:57:53
Ju dhuroj ketyre gocave likomplas te mbyllin gojen se jane bo shume llafazane. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3704 ne: 18-05-2012, 13:58:57
Ju dhuroj ketyre gocave likomplas te mbyllin gojen se jane bo shume llafazane. :P

une per ty po menoj o gjo e eger....ca ke ^o)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3705 ne: 18-05-2012, 14:00:24
Ju dhuroj ketyre gocave likomplas te mbyllin gojen se jane bo shume llafazane. :P

Nuk thote ngjitse qe ngjisim kartonat po nikoplast qe iken vete LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3706 ne: 18-05-2012, 14:01:11
Nuk thote ngjitse qe ngjisim kartonat po nikoplast qe iken vete LOL

sa skupto ti....ske faj dukesh qe je naive LOL

ai sta do gojen mbyll per fare mi LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3707 ne: 18-05-2012, 14:04:09
sa skupto ti....ske faj dukesh qe je naive LOL

ai sta do gojen mbyll per fare mi LOL
LIKE LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3708 ne: 18-05-2012, 14:05:07
kti asnjegje...

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3709 ne: 18-05-2012, 14:07:14
Mishel jam ala tek Blloku duke pa shale gocash, ec se nuk po e shtykam dot vetem gjuajtjen. LOL ke dhurate nje pije ekzotike. :D :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3710 ne: 18-05-2012, 14:08:21
Mishel jam ala tek Blloku duke pa shale gocash, ec se nuk po e shtykam dot vetem gjuajtjen. LOL ke dhurate nje pije ekzotike. :D :P

po mua  cme do...apo qe mos ta kthejne me koken ato nga ty...leqe harrova une ka dale moda tashi kur te shofin dyshe gjujne me forte LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3711 ne: 18-05-2012, 14:08:52
e pra pse si kujtove pse te thirra per te pa syte e tu te bukur ee. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3712 ne: 18-05-2012, 14:09:50
e pra pse si kujtove pse te thirra per te pa syte e tu te bukur ee. LOL LOL

pse si kam??? LOL

ti e di njeri shef nga lena ,tjetri nga prena...po gjthsesi jane seksi LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3713 ne: 18-05-2012, 14:10:39
epo une te du per aksesor. LOL Bah sa i drejtperdrejt jam. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3714 ne: 18-05-2012, 14:11:19
e di e di...ti vdes per mua...vetem se akoma ske bind veten LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3715 ne: 18-05-2012, 14:14:04
kam hall se po e binda duhet me pi fotoksine pastaj. LOL LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3716 ne: 18-05-2012, 14:15:09
ketij i dhuroj nje pale brek hekuri me korent...qe mos ti shkoj mendja me per tradheti...celsin po ja jap shejit... :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3717 ne: 18-05-2012, 14:15:51
po ja le celsin shej-it mbeta pa breke pastaj. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3718 ne: 18-05-2012, 14:19:43
po me uren cpatet :P LOL

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#3719 ne: 18-05-2012, 14:23:05
Nje pershendetje.. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3720 ne: 18-05-2012, 15:06:33
nje  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3721 ne: 18-05-2012, 15:06:55
po me uren cpatet :P LOL


ti paske qene e pabese LOL...me ke thy zemren time te vogel ... :S

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3722 ne: 18-05-2012, 15:07:29
ta ka dermu dreqi. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3723 ne: 18-05-2012, 15:08:07
me ka thy me dysh...bashke me ty me bote tresh

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3724 ne: 18-05-2012, 15:08:59
sa fiskim e ke nje treshe me mua dhe me shejin mi dreq. LOL LOL

Temat e fundit