Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 150 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 72977

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3725 ne: 18-05-2012, 15:12:25
sa fiskim e ke nje treshe me mua dhe me shejin mi dreq. LOL LOL

ta kam thene edhe kete??? LOL do kem qene e deshme :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3726 ne: 18-05-2012, 15:14:25
po praaaa. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3727 ne: 18-05-2012, 15:20:14
pfffff...dhe ti ke perfituar nga dehja ime dhe me shet kshu ne sy te antareve qe me dine vajze me vlera dhe te paster si ujte e kristalte....

sthone kot i joti ta fut...se ai tjetri te ..... :D shkermoq kockat LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3728 ne: 18-05-2012, 19:52:37
Nje akullore :D

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#3729 ne: 18-05-2012, 19:54:12
Anetarit te mesiperm i dhuroj edhe nja dy teke raki.. se me sa duket Stereotipi ia paska gjete piken e dobet :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3730 ne: 18-05-2012, 21:03:38
Nje :perqafim wellcome back :engjell:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3731 ne: 18-05-2012, 21:09:06
 :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3732 ne: 18-05-2012, 21:10:35
 :D Nje kafe turke, me pak :D mu ashtu sic e do ti :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3733 ne: 18-05-2012, 22:05:14

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3734 ne: 19-05-2012, 16:45:44
 nje :perqafim

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3735 ne: 19-05-2012, 16:48:01
Nje shishe verë  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3736 ne: 19-05-2012, 16:49:39
qe ta pime bashke...

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3737 ne: 19-05-2012, 16:50:47
e ta festojme 100 vjetorin :) :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3738 ne: 19-05-2012, 16:53:35
nje shetitje neper rrugen e pluherosura te tiranes

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3739 ne: 19-05-2012, 16:55:31
Ehe,  edhe për pluhurin kur te merr malli  :(

Një biletë, ta shohim nje ndeshje futbolli bashkë  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3740 ne: 19-05-2012, 16:58:36
ne alleanz arena???? Bilete per finalen e madhe sot

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3741 ne: 19-05-2012, 17:04:06
ne alleanz arena???? Bilete per finalen e madhe sot
Edhe pak kohe ka mbete, te shpresojme për Bayernin, ti vec ke qene dhe i ke pare LIVE, :)
Një cokollatë :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3742 ne: 19-05-2012, 17:53:24


Per dekorimin e dhomes se saj :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3743 ne: 19-05-2012, 19:21:04
wow sa e bukur....

Pasionit do i dhuroja nje perq

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3744 ne: 19-05-2012, 19:40:14


Mos me thuaj qe s'ju pelqen Mishel :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3745 ne: 19-05-2012, 21:59:55
te verteten???? Me pelqen shume :)

Pasionit do i dhuroja nje kafe 

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3746 ne: 21-05-2012, 10:12:58
Nje fillim jave te mbare, - do i uroja. :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3747 ne: 21-05-2012, 10:15:42
 :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3748 ne: 21-05-2012, 10:27:22
 :-* :-* :-*.................... :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3749 ne: 21-05-2012, 10:31:43
Hiqe buzkuqin or dreq se na perlyve LOL

Temat e fundit