Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 150 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 65537

 • Postime: 12743

#3725 ne: 18-05-2012, 15:12:25
sa fiskim e ke nje treshe me mua dhe me shejin mi dreq. LOL LOL

ta kam thene edhe kete??? LOL do kem qene e deshme :P

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#3726 ne: 18-05-2012, 15:14:25
po praaaa. :P

 • Postime: 12743

#3727 ne: 18-05-2012, 15:20:14
pfffff...dhe ti ke perfituar nga dehja ime dhe me shet kshu ne sy te antareve qe me dine vajze me vlera dhe te paster si ujte e kristalte....

sthone kot i joti ta fut...se ai tjetri te ..... :D shkermoq kockat LOL

 • Postime: 4261

#3728 ne: 18-05-2012, 19:52:37
Nje akullore :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#3729 ne: 18-05-2012, 19:54:12
Anetarit te mesiperm i dhuroj edhe nja dy teke raki.. se me sa duket Stereotipi ia paska gjete piken e dobet :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3730 ne: 18-05-2012, 21:03:38
Nje :perqafim wellcome back :engjell:

 • Postime: 1283

#3731 ne: 18-05-2012, 21:09:06
 :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3732 ne: 18-05-2012, 21:10:35
 :D Nje kafe turke, me pak :D mu ashtu sic e do ti :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#3733 ne: 18-05-2012, 22:05:14

 • Postime: 12743

#3734 ne: 19-05-2012, 16:45:44
 nje :perqafim

 • Postime: 182

#3735 ne: 19-05-2012, 16:48:01
Nje shishe verë  :)

 • Postime: 12743

#3736 ne: 19-05-2012, 16:49:39
qe ta pime bashke...

 • Postime: 182

#3737 ne: 19-05-2012, 16:50:47
e ta festojme 100 vjetorin :) :perqafim

 • Postime: 12743

#3738 ne: 19-05-2012, 16:53:35
nje shetitje neper rrugen e pluherosura te tiranes

 • Postime: 182

#3739 ne: 19-05-2012, 16:55:31
Ehe,  edhe për pluhurin kur te merr malli  :(

Një biletë, ta shohim nje ndeshje futbolli bashkë  :)

 • Postime: 12743

#3740 ne: 19-05-2012, 16:58:36
ne alleanz arena???? Bilete per finalen e madhe sot

 • Postime: 182

#3741 ne: 19-05-2012, 17:04:06
ne alleanz arena???? Bilete per finalen e madhe sot
Edhe pak kohe ka mbete, te shpresojme për Bayernin, ti vec ke qene dhe i ke pare LIVE, :)
Një cokollatë :)

 • Postime: 1283

#3742 ne: 19-05-2012, 17:53:24


Per dekorimin e dhomes se saj :)

 • Postime: 12743

#3743 ne: 19-05-2012, 19:21:04
wow sa e bukur....

Pasionit do i dhuroja nje perq

 • Postime: 1283

#3744 ne: 19-05-2012, 19:40:14


Mos me thuaj qe s'ju pelqen Mishel :(

 • Postime: 12743

#3745 ne: 19-05-2012, 21:59:55
te verteten???? Me pelqen shume :)

Pasionit do i dhuroja nje kafe 

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3746 ne: 21-05-2012, 10:12:58
Nje fillim jave te mbare, - do i uroja. :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3747 ne: 21-05-2012, 10:15:42
 :perqafim

 • Postime: 12234

#3748 ne: 21-05-2012, 10:27:22
 :-* :-* :-*.................... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3749 ne: 21-05-2012, 10:31:43
Hiqe buzkuqin or dreq se na perlyve LOL

Temat e fundit