×
Hyrja
Profili

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 65487

 • Postime: 12234

#3750 ne: 21-05-2012, 10:47:41
hahaha...Hajt mo se e kam  marr  me arome trendafili...LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3751 ne: 21-05-2012, 10:55:05
Ik ore hiqi aromat se do te qepet willi nga mbrapa LOL

perq

 • Postime: 266

#3752 ne: 21-05-2012, 11:27:23
Do i dhuroja nje kafe cdo nje ore qe te mos shofi ondrra :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3753 ne: 22-05-2012, 21:41:30
 Nje :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3754 ne: 22-05-2012, 21:44:59
Nje tas me caj  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3755 ne: 22-05-2012, 21:46:19
:-*

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#3756 ne: 22-05-2012, 21:46:20
nje kove me caj.  :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3757 ne: 22-05-2012, 22:15:12
nje shkop. :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#3758 ne: 22-05-2012, 22:32:55
dy topa. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3759 ne: 22-05-2012, 22:39:42
  :party)

 • Postime: 1283

#3760 ne: 22-05-2012, 23:15:09
Pikture te piktorit Shkodran  Z Skender Strica.
NOSTALGJI DIMRI :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3761 ne: 22-05-2012, 23:23:41

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3762 ne: 23-05-2012, 00:41:04
Pikture te piktorit Shkodran  Z Skender Strica.
NOSTALGJI DIMRI :)

Dhe kam ne fakt nostalgji  :)

Thanks  :perqafim

Shej... nje perq

 • Postime: 12743

#3763 ne: 23-05-2012, 13:14:16
Miss-it nje puthje

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3764 ne: 23-05-2012, 13:22:03
Nje kafe nespresso. perq

 • Postime: 12743

#3765 ne: 23-05-2012, 13:27:40
sa e piva....kesaj nje dreke si ajo qe hengra une...

 • Postime: 1283

#3766 ne: 23-05-2012, 14:05:02 :) :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3767 ne: 23-05-2012, 14:51:16
Pak qetesi shpirterore...

 • Postime: 12743

#3768 ne: 23-05-2012, 15:21:29 :) :)

WOW........like them  :perqafim

dream i dhuroj nje me shpirt nje udhetim per ne Tirane  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3769 ne: 23-05-2012, 15:25:01
Mishelit i dhuroj nje pasdite me mua ne Tirane :D :engjell:

 • Postime: 12743

#3770 ne: 23-05-2012, 15:32:43
Mishelit i dhuroj nje pasdite me mua ne Tirane :D :engjell:


e ke dhurate nga une kete..vetem eja

 • Postime: 525

#3771 ne: 23-05-2012, 15:39:22
NJi pale sytjena pa tel.

 • Postime: 12743

#3772 ne: 23-05-2012, 15:41:24
NJi pale sytjena pa tel.

 :D :D.....edhe ashtu i mbaj mos u harxho LOL

ketij i dhuroj nje krevat dhe te flere ca gjume se si anapolla qenka gritur vroma LOL

 • Postime: 525

#3773 ne: 23-05-2012, 15:43:53
Rrofsh per krevatin. Me duket sot. Mbase me duhet dhe 1 jav pushime.
Kesaj siper po i jap nji pal sytjena dhe 1 redbull. T'ja boj kshu si pako me i llaf.

 • Postime: 12743

#3774 ne: 23-05-2012, 15:45:21
si pakete turistike eeeee

ketij po i jap ca foto nga rruget e Tiranes  ;)

Temat e fundit