Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 154 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 66387

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3825 ne: 25-05-2012, 00:11:33
Mi sill :P


Te dhuroj nje buzeqeshje  :P

 • Postime: 12743

#3826 ne: 25-05-2012, 11:01:44
Nje unaze per njerin nga gishtat qe ka bosh :P

une nuk mbaj unaza pervec te marteses dhe fejeses ne njerin gisht dhe ne doren e djathte ndonje sa per lezet....i urrej gishtat me shume unaza...

misit i uroj nje kurore qe te finalizoj nickname-in e saj

 • Postime: 1281

#3827 ne: 25-05-2012, 14:36:41
Mundesine per vallezim :D

S'eshte aspak e lehte :P

Kujdes kembet :D

Perry Como - It's Impossible ( HD )

 • Postime: 12743

#3828 ne: 25-05-2012, 15:07:40
Ne fakt duhet te kesh ti kujdes LOL

ketij i dhuroj nje buzeqeshje me gojen plot LOL

 • Postime: 1281

#3829 ne: 25-05-2012, 23:25:04

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3830 ne: 25-05-2012, 23:36:33
une nuk mbaj unaza pervec te marteses dhe fejeses ne njerin gisht dhe ne doren e djathte ndonje sa per lezet....i urrej gishtat me shume unaza...

misit i uroj nje kurore qe te finalizoj nickname-in e saj

Sa pak...vetem tre cope LOL


Te dhuroj nje udhetim ku te doje zemra mi  :)

 • Postime: 1281

#3831 ne: 25-05-2012, 23:38:15

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3832 ne: 25-05-2012, 23:40:49
Hahaha


Ty te dhuroj Jim Marrs - Kush e sundon boten qe ta lexosh  :P :P

 • Postime: 1281

#3833 ne: 25-05-2012, 23:43:42
Hahaha


Ty te dhuroj Jim Marrs - Kush e sundon boten qe ta lexosh  :P :P
-Se ke dhene gjekund ta lexojne? :D

S'jam nga ata qe rrijne te degjojne lajmet e te mesojne kush sundon oten :P :P


 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3834 ne: 25-05-2012, 23:46:18
E do ti te ta sjell? :D

Ste pelqen konspiracioni ty e? :P se une vdes fare :DTe dhuroj perq

 • Postime: 1281

#3835 ne: 25-05-2012, 23:50:37
E do ti te ta sjell? :D

Ste pelqen konspiracioni ty e? :P se une vdes fare :DTe dhuroj perq

Une s'lexoj :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3836 ne: 25-05-2012, 23:56:12
Une s'lexoj :(Woow so cute!!  :)

 • Postime: 12743

#3837 ne: 26-05-2012, 07:44:15
Sa pak...vetem tre cope LOL


Te dhuroj nje udhetim ku te doje zemra mi  :)

pak jane mi ne porporcion me ca qe nuk lene gisht pa mbushur. Edhe pse realisht ka kohe qe mbaj vetem unazen rreth te marteses dhe asnje unaze tjeter......LOL

antarit me siper i dhuroj nje Mirmengjes dhe dite te mbare

 • Postime: 1281

#3838 ne: 26-05-2012, 07:53:29
Urimin per nje dite te mbare :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3839 ne: 26-05-2012, 23:17:24
Dreke te bere nga une :P

 • Postime: 12743

#3840 ne: 26-05-2012, 23:49:57
nje naten e mire per ju

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#3841 ne: 27-05-2012, 11:40:18
Nje pufje  :D
Po ti cdo me dhurosh :D

 • Postime: 12743

#3842 ne: 27-05-2012, 16:25:00
nje nate te paharruar ...me thashetheme pse ca kujtove ti

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3843 ne: 27-05-2012, 16:56:23
Sweet kisses  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#3844 ne: 27-05-2012, 19:45:11
Ca rreze dielli ne kete mot vjeshte  ^o)   (Mos mi refuzo  :) )

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3845 ne: 27-05-2012, 21:33:19
Joooo i pranoj me krahehapur  :perqafim


Ty te dhuroj nje mbremje fantastike nderkohe...

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3846 ne: 27-05-2012, 21:33:52
 :perqafim  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3847 ne: 27-05-2012, 21:34:43
Nje super masazh kesaj Enderrushes meqe me qenka lodhur perq

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3848 ne: 27-05-2012, 21:36:22
Jam aq e lodhur sa se imagjinon dot. S'jam as ne shtepine time  :D kam ikur kilometra larg  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3849 ne: 27-05-2012, 21:37:51
E imagjinoj mi shoqe :)


Epo ec pusho njecike, mos u sforco ;)


:puth

Temat e fundit