Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 156 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 73219

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3875 ne: 09-06-2012, 13:24:49
Syze dielli :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3876 ne: 09-06-2012, 13:39:39
Zemren  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3877 ne: 09-06-2012, 13:50:13
Veshken :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3878 ne: 09-06-2012, 14:09:11
Respekt :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3879 ne: 09-06-2012, 23:51:30
perq

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#3880 ne: 10-06-2012, 00:04:17
nje super puthje :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3881 ne: 10-06-2012, 00:14:47
Intrige, u duke? :D
 :perqafim

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#3882 ne: 10-06-2012, 00:16:57
pse kaq shum ndihej mungesa ime ???? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3883 ne: 10-06-2012, 00:18:19
Jo  :-[


Madje po thoja ku e kam degjuar kete emer LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#3884 ne: 10-06-2012, 00:19:24
do te thot qe paska len gjurme ky emer :P :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3885 ne: 10-06-2012, 00:22:17
Do te thote qe me fshive pluhurin e kujteses :D :P

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#3886 ne: 10-06-2012, 00:24:27
ehhhh kshu eshte kur le gjurm per mir :D u kujtove 100%

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3887 ne: 10-06-2012, 00:28:39
Te dhuroj nje shuplake te vogel  :P

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#3888 ne: 10-06-2012, 00:31:08
me ca rasti???kurse un po ta kthej me nje  :*

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3889 ne: 10-06-2012, 00:32:31
Me rastin e mireseardhjes :P


 perq

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#3890 ne: 10-06-2012, 00:36:15
mir se ju gjeta !!!  perq perq perq perq
PS : ne pamundesi te nje kompjuteri tjeter ju perqafon shum fort vuli :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3891 ne: 10-06-2012, 00:48:11
 :perqafim per naten e mire!!!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3892 ne: 10-06-2012, 12:29:21
Intrigen dhe Vullkanin ti bejne shoqeri sot ne plazh :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3893 ne: 10-06-2012, 23:02:29
nje liber te Agatha Christie

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3894 ne: 10-06-2012, 23:05:32
nje dru mas qafe

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3895 ne: 10-06-2012, 23:06:05

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3896 ne: 10-06-2012, 23:09:34
je vete


hajt naten

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3897 ne: 11-06-2012, 09:14:23
nje  :perqafim meqe dje isha up and down

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3898 ne: 11-06-2012, 09:27:25
 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3899 ne: 11-06-2012, 10:18:03
 :D

Temat e fundit