Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 157 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 73201

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#3900 ne: 18-08-2012, 11:44:45
 :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3901 ne: 18-08-2012, 16:11:15
I dhuroj dashni , ca do me shume :D :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#3902 ne: 18-08-2012, 19:37:18
Vetem ushqime te skadume deri ne fund te vitit :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3903 ne: 20-08-2012, 12:35:18
nje tirone sic e do vete

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#3904 ne: 20-08-2012, 22:22:10
NJe skaf qe ti kaloje pushimet ne menyr spetakolare.
         (po mendoja me e ble vet nje  :(  )

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3905 ne: 21-08-2012, 00:23:22
Nje jaht gjigand.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3906 ne: 21-08-2012, 02:20:59
Nje puthje gjigante :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3907 ne: 21-08-2012, 11:47:35
nje shpulle gjigande nga Tirona ne Prishtine

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3908 ne: 21-08-2012, 16:18:34
Nje pushke me dy bomba dore... :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3909 ne: 21-08-2012, 16:26:02
ha ha ha

nje dru pas qafe

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3910 ne: 21-08-2012, 16:26:51
Nje nate  ne nje ishull me Willin...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3911 ne: 21-08-2012, 16:29:59
rrofsh


ketij nje nate me charlin

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3912 ne: 21-08-2012, 16:31:38
Rrnofsh,ate e kisha dhe une nevoje... :D :D
Nje nate  me Bernin,qe te behen copa...LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3913 ne: 21-08-2012, 16:33:01
Ahhh  si ma di dhimbten kjo  :D :D


Missin bashke  me mua  :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3914 ne: 21-08-2012, 16:36:17
nje lule per ti thene qe pranvera nuk vjen me nje lule

#3915 ne: 21-08-2012, 22:36:15
Pranvera me nji lule ..........nuk vjen.

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#3916 ne: 21-08-2012, 22:37:01
Nji kastravec

#3917 ne: 21-08-2012, 22:40:52
:)

Rrofsh.

Nji BlackBerry?

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#3918 ne: 21-08-2012, 22:42:43
1 Iphone

:)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3919 ne: 21-08-2012, 22:43:04
nje karrot me feta

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3920 ne: 22-08-2012, 13:00:35
Nje tufe lule te thara :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3921 ne: 22-08-2012, 15:39:39
Kto detyra shtepie e mos tjua nxije me jeten robve LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3922 ne: 22-08-2012, 15:41:13
piken 4 i dhuroj

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3923 ne: 22-08-2012, 15:54:29
Piken 3 :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3924 ne: 22-08-2012, 15:55:07
ate e bej...por do ta bej kur te pime kafene bashke qe ende se ke ndare mendjen\


kesaj i dhuroj nje kafe me mua....kur te doje

Temat e fundit