Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 168 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 66192

  • Postime: 1281

#4175 ne: 23-07-2013, 14:17:12


Grens!

Paguan Pasion thuaj,e mos u deh,sepse s'eshte e hijshme  te te mirren kembet rruges :)

  • Postime: 12743

#4176 ne: 23-07-2013, 14:17:28
..skam pse merzitem se celesin e kam une..kopje ti nuk ke..keshtu qe e kam te siguruar :P
ketij i dhuroj nje doze me opium
ta ve ne gjume
e ti marr celsin e lumturise dhe lirise LOL

  • Postime: 2173

#4177 ne: 23-07-2013, 14:18:56
ahhh Pasion Pasion...kete qe po ma ben sot nuk ta pata borxh.. :P

  • Postime: 12743

#4178 ne: 23-07-2013, 14:21:12
Pasion

Leonard Cohen - A Thousand Kisses Deep


Grens....ti ke boll ,..ke dashurine time te perjetshme

  • Postime: 2173

#4179 ne: 23-07-2013, 14:22:25
ku e ke lene se une nuk po e shoh ..mos e ke fshehur ne ndonje vend apo ndoshta e ke te padukshme.. :D

  • Postime: 12743

#4180 ne: 23-07-2013, 14:23:06
ehe..fiks fare

Temat e fundit