Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 75806

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#500 ne: 25-02-2008, 14:00:57
Ca ne duhet ajo mua ore :D kjo gjeja juve ju duhet jo neve :D


Ksaj posht nje drras mbas qafe :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#501 ne: 27-02-2008, 15:45:09
Une te thyej ty bashke me derrasen LOL

Anetarit qe do postoj mbrama meje i dhuroj nje fanelle te Kakas :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 27-02-2008, 18:14:45
as e kam idene ca eshte Kakas.. por thnx Berni :)

nje cd me kenget e Eli Fares ketij anetarit te meposhtem ( meqe po e degjoj momentalisht) :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#503 ne: 27-02-2008, 20:35:07
FLM shume per dhuraten e mirpres :perqafim

Do ti dhuroja nje pershendetje.

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#504 ne: 27-02-2008, 20:51:57
Rrofsh per pershendetjen.

Antarit te meposhtem i dhuroj nje :perqafim

 • Postime: 4
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 27-02-2008, 21:38:32
rofsh sorelina.
anetarit te ardhshem i dhuroj nje  :lule

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 27-02-2008, 21:42:52
hehehehe falemnderit per lulet dhe puthjen

anetarit te meposhtem i dhuroj nje laps hehehe

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#507 ne: 27-02-2008, 23:04:35
flm per lapsin pasi morra lapsin dhurate
anetarit te meposhtem do i dhuroj nje poezi ose do ia kushtoj

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#508 ne: 28-02-2008, 16:07:08
Ma kushto nje :D po pres une ;)


Te meposhtmit nje Chips :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#509 ne: 28-02-2008, 17:24:42
Aman vetem Chips jo se vetem sa e hengra njee :D


Ty nje Banane :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#510 ne: 28-02-2008, 18:25:44
:D :D :D

Ty nje meshavin ahhahahaah :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#511 ne: 28-02-2008, 23:20:52
Hahah ani meshavin thojka haha LOL ku te ra ne mend kjo fjal see :D


Ty një gote vere ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#512 ne: 28-02-2008, 23:36:09
pa radhe une me duket...

ceshte ajo meshavin??anetarit poshte po i dhuroj nje pale pizhame qe gabimisht i paskam marre 3 numra me te medhenj se numri im.. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#513 ne: 28-02-2008, 23:43:11
Hahah kuti e cila brenda ka lloj lloj chokolade te ndryshme dhe biskota tjera ;) pra dmth eshte e perzier te gjitha i ka nga pak :D

flm per pizhama po i kam :D


Une ty nje kafe dopio qe te le pa gjume :Dp.S. Nuk ka rend ketu po qellove e morre :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#514 ne: 29-02-2008, 01:22:53
Ja e mora une ne vend te saj :D

Te meposhtmit nje got me qumsht LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#515 ne: 29-02-2008, 13:49:20
Se pij :P


Te meposhtmit nje Cola :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 01-03-2008, 23:55:18
Danke :D

Te meposhtmit nje Keks :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#517 ne: 03-03-2008, 18:55:44
Danke Danke. :P

Anetares meposhtem i dhuroj i bilete per Honolulu. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#518 ne: 04-03-2008, 13:20:37
Danke Danke. :P

Anetares mëposhtëm i dhuroj i bilete për Honolulu. :D

wowww thnx Trouble...


anetarin e meposhtem po e ftoj per dreke..ama vetem sallate :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#519 ne: 04-03-2008, 18:09:21
Ooooo..ska problem po deshe edhe te shikoj se si han ti. :D...Te shikoj e pi uje te ftohte une. :D


Kesaj me lart do i dhuroja i buqete me lule,qe te gjitha te jene te kuqe e ne mes te jete nje e vetme e bardhe. ;)

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#520 ne: 13-03-2008, 02:08:13
E mu çka ? LOL LOL LOL


Te meposhtmit i dhuroj nje schweppes

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#521 ne: 13-03-2008, 19:46:21
ceshte ajo gje  sch....

te meposhtmit nje cante shpine :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#522 ne: 13-03-2008, 20:25:50
Flm po nuk me duhet :D


Ktij posh nje plumb ne ball :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#523 ne: 13-03-2008, 20:33:22
hahah...sta mban. :D

Ketij me posht i dhuroj nje gure te madh te gjuhet ne det. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#524 ne: 19-03-2008, 18:36:51
thnx trouble ..por po te jete nevoja te hidhem...skam nevoje per gur fare.. ^o) :D


ketij te meposhtmit...nje cd te abba..meqe po degjoj nje kenge te tyre momentalisht.. :)

Temat e fundit