Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 72979

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#525 ne: 19-03-2008, 18:41:47
Flm


Une ty nje cd bosh qe te futesh ca te deshirosh ne te :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#526 ne: 19-03-2008, 19:17:32
Une atij qe vjen pas meje i dhuroj nje pistolete ta vret veten. :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 21-03-2008, 20:25:38

   Bëhu pishman, se nuk ke menduar ashtu.
  Ketijë-kësajë ia dhuroj njëpalë brekë te gjetura.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 22-03-2008, 17:20:14
thnx artisti...por kam per gjithe lagjen :D


dhuraten e ketij siper po e le per kete poshte :D

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 22-03-2008, 17:25:00
yyyyy..as mua nuk me nevoiten...ketij ose kesaj poshte meje i dhuroj nje vend pune tek ndermarja e babit LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 22-03-2008, 17:27:33
as une nuk kam nevoje per to...une ketij poshte i dhuroj nje pune tek ndermarja e babit....hahahaha

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 22-03-2008, 17:49:51
O shum flm shu,shpresoj qe ti kete pagat e mira eheh,interveno DOLCE qe te me jep page shtes , :D

Te me poshtmit nje muaj pushim.. :P

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 24-03-2008, 10:37:10
yyyyy....sa qejf pushim...hahahh.... ..........ketij poshte i dhuroj nje lavatrice me ngjyra bardh e zi

#533 ne: 24-03-2008, 12:45:46
rrofsh mi dolce. atij qe vjen tani i jap nje petulle te ngrohte dhe te bute LOL LOL

#534 ne: 24-03-2008, 13:28:12
ua........sa me kishte vajtur mendja per petulla

kesaj nje big huge....se e meriton :)


#535 ne: 24-03-2008, 14:05:17
e avash se ma more frymen . atij qe vjen nje pucje te faqja

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 24-03-2008, 15:51:10
u pucje..........keti j i dhuroj nje poster te BLEROS

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#537 ne: 24-03-2008, 16:35:14
Nuk me duhet fare :D


Kesaj nje puthje te lehte

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#538 ne: 24-03-2008, 17:36:25
Nuk eshte ajo pas teje une une jam. :P

Ajo qe vjen pas meje i ka i pale thonga gratis. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#539 ne: 24-03-2008, 22:52:31
Nuk është ajo pas teje unë unë jam. :P

Edhe gjithmone do te mbetesh PAS meje :D


Anetarit ne posht nje dru mbas qafe :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#540 ne: 24-03-2008, 22:54:44
Di i dhuroja nje  keshille qe te shikohet ne pasyre dhe t'i thot mendjes se vet :kthejllu kthjellu. :D

#541 ne: 24-05-2008, 07:32:44
te meposhtimit i dhuroj nje pale syze dielli

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 24-05-2008, 12:01:28
thnx :)

te meposhtmit  do i dhuroj nje  sun cream  :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#543 ne: 24-05-2008, 13:11:17
Nuk e perdori krema per diell une :D anyway flm :D


Antares ne me poshtme nje puthje direkte

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 24-05-2008, 13:12:40
Flm. Te meposhtmit e dhuroj nje surprize

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#545 ne: 24-05-2008, 13:15:26
Cfare eshte ajo suprize :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 24-05-2008, 13:16:26
Nje nate me kengtaren tende te preferuar kushdo te jete ajo..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#547 ne: 24-05-2008, 13:17:44
Uhaa kam shume te preferume ...ben me te gjithaa :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 24-05-2008, 13:18:35
Zgjithja jote... une vetem paguaj...

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#549 ne: 24-05-2008, 13:20:12
Hajdee edhe ti bashk me ato :D

Temat e fundit