Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 65534

 • Postime: 4261

#525 ne: 19-03-2008, 18:41:47
Flm


Une ty nje cd bosh qe te futesh ca te deshirosh ne te :D

 • Postime: 12234

#526 ne: 19-03-2008, 19:17:32
Une atij qe vjen pas meje i dhuroj nje pistolete ta vret veten. :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 21-03-2008, 20:25:38

   Bëhu pishman, se nuk ke menduar ashtu.
  Ketijë-kësajë ia dhuroj njëpalë brekë te gjetura.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 22-03-2008, 17:20:14
thnx artisti...por kam per gjithe lagjen :D


dhuraten e ketij siper po e le per kete poshte :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 22-03-2008, 17:25:00
yyyyy..as mua nuk me nevoiten...ketij ose kesaj poshte meje i dhuroj nje vend pune tek ndermarja e babit LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 22-03-2008, 17:27:33
as une nuk kam nevoje per to...une ketij poshte i dhuroj nje pune tek ndermarja e babit....hahahaha

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 22-03-2008, 17:49:51
O shum flm shu,shpresoj qe ti kete pagat e mira eheh,interveno DOLCE qe te me jep page shtes , :D

Te me poshtmit nje muaj pushim.. :P

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 24-03-2008, 10:37:10
yyyyy....sa qejf pushim...hahahh.... ..........ketij poshte i dhuroj nje lavatrice me ngjyra bardh e zi

#533 ne: 24-03-2008, 12:45:46
rrofsh mi dolce. atij qe vjen tani i jap nje petulle te ngrohte dhe te bute LOL LOL

#534 ne: 24-03-2008, 13:28:12
ua........sa me kishte vajtur mendja per petulla

kesaj nje big huge....se e meriton :)


#535 ne: 24-03-2008, 14:05:17
e avash se ma more frymen . atij qe vjen nje pucje te faqja

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 24-03-2008, 15:51:10
u pucje..........keti j i dhuroj nje poster te BLEROS

 • Postime: 4261

#537 ne: 24-03-2008, 16:35:14
Nuk me duhet fare :D


Kesaj nje puthje te lehte

 • Postime: 12234

#538 ne: 24-03-2008, 17:36:25
Nuk eshte ajo pas teje une une jam. :P

Ajo qe vjen pas meje i ka i pale thonga gratis. :D

 • Postime: 4261

#539 ne: 24-03-2008, 22:52:31
Nuk është ajo pas teje unë unë jam. :P

Edhe gjithmone do te mbetesh PAS meje :D


Anetarit ne posht nje dru mbas qafe :D

 • Postime: 12234

#540 ne: 24-03-2008, 22:54:44
Di i dhuroja nje  keshille qe te shikohet ne pasyre dhe t'i thot mendjes se vet :kthejllu kthjellu. :D

#541 ne: 24-05-2008, 07:32:44
te meposhtimit i dhuroj nje pale syze dielli

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 24-05-2008, 12:01:28
thnx :)

te meposhtmit  do i dhuroj nje  sun cream  :)

 • Postime: 4261

#543 ne: 24-05-2008, 13:11:17
Nuk e perdori krema per diell une :D anyway flm :D


Antares ne me poshtme nje puthje direkte

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 24-05-2008, 13:12:40
Flm. Te meposhtmit e dhuroj nje surprize

 • Postime: 4261

#545 ne: 24-05-2008, 13:15:26
Cfare eshte ajo suprize :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 24-05-2008, 13:16:26
Nje nate me kengtaren tende te preferuar kushdo te jete ajo..

 • Postime: 4261

#547 ne: 24-05-2008, 13:17:44
Uhaa kam shume te preferume ...ben me te gjithaa :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 24-05-2008, 13:18:35
Zgjithja jote... une vetem paguaj...

 • Postime: 4261

#549 ne: 24-05-2008, 13:20:12
Hajdee edhe ti bashk me ato :D

Temat e fundit