Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 73194

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 27-05-2008, 00:59:28
Ok fillojm 1.2.3.4.5.6.7.8.9.1 0.11.12.13.14.15.16 ...
U ngope?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#601 ne: 27-05-2008, 01:00:20
Vetem 16 ...100.000 duhet te jene :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 27-05-2008, 01:01:28
I shkruajta te gjitha nuk di cu be... hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#603 ne: 27-05-2008, 01:03:46
U disappionted me :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 27-05-2008, 01:09:20
I don't disappoint darling. I only please you admit it :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#605 ne: 27-05-2008, 01:10:52
Just 16 kissing :(

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 27-05-2008, 01:13:26
I give you lots more than that you know :). I give you 9000000000000000000 000000000000000. :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#607 ne: 27-05-2008, 01:14:32
Ohhh now im lil happy than before :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 27-05-2008, 01:16:14
Now you are more than lil i think....
I adore you.. ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#609 ne: 27-05-2008, 01:16:57
I love u :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 27-05-2008, 01:18:42
I kiss you... ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#611 ne: 27-05-2008, 01:19:14
Where ? :d

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 27-05-2008, 01:20:35
Anywhere you want.. ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#613 ne: 27-05-2008, 01:22:11
Woww ..that's good :D

I think u kiss me in my tools :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 27-05-2008, 01:23:08
Of course that's the best place for me.. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#615 ne: 27-05-2008, 01:24:34
I know i know :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 27-05-2008, 01:25:38
ok... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#617 ne: 27-05-2008, 01:27:38
Nje puthje te moposhtmes per lamtumire per sonte :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 27-05-2008, 01:28:34
Te them naten me ms privat..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#619 ne: 27-05-2008, 01:29:36
Pse ketu joo ? :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 27-05-2008, 01:30:24
Eshte publike dhe s'me pelqen... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#621 ne: 27-05-2008, 01:31:06
Ok me shpejt pra se ikaa :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 27-05-2008, 01:32:17
ok :perqafim

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 27-05-2008, 08:52:46
Te meposhtmit i dhuroj nje perqafim tani per tani.. :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 27-05-2008, 09:57:59
Thanx shum :perqafim
Te meposhtmit nje kg rrush :D

Temat e fundit