×
Hyrja
Profili

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 65475

#625 ne: 27-05-2008, 10:47:52
edhe pse se kam qejf rrofsh.  atij me poshte pjese nga nervat e mia!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 27-05-2008, 10:49:40
Kam me bollek per zoten dhe nuk i dua.... :D
Te meposhtmit nje pale kepuce  :D

 • Postime: 1469
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 27-05-2008, 11:48:34
 une kam nevoje per nje pale kepuce nr 45 te lutem.

Dhurata ime eshte nje cope rrezeje dielli qe po e rrezon Prishitnen sot!

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 27-05-2008, 12:44:03
 Une kam nevoje per diell thanx shum...
Te meposhtmit i dhuroj nje puthje te fresket.. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 27-05-2008, 13:11:41
te mesipermit nje buqete ta madhe me Trendafila te Kuq... :D
..kurse te meposhtmit...nje cd me  serenata :)

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 27-05-2008, 13:13:50
Me pelqejn trendafilat flm :D
Te meposhtmit nje kg pjeshka :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 27-05-2008, 13:15:41
O me pelqejne pjeshkat  :D

Une nje akullore i dhuroj per tu freskuar nga kjo vape qe na ka zene sot.

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 27-05-2008, 13:17:04
Te une bie shi moj :(
Te meposhtmit nje gonxhe :D

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 27-05-2008, 14:11:06
do ti dhuroja nje degell me fafarona
hahahahahha

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 27-05-2008, 14:35:02
Nuk di c'eshte ajo po nejse tashi....
Do ti dhuroj nje pale pantallona.. :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 27-05-2008, 14:40:35
Rofsh e nerume kisha ngel pa xhinse :P

ksaj posht i jap nje  :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 27-05-2008, 15:53:46
hahhahahaah edhe une :perqafim

 • Postime: 4261

#637 ne: 27-05-2008, 15:57:18
Nje karrote :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 27-05-2008, 16:02:15
Nje domate :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 27-05-2008, 16:03:15
Nje kungull

 • Postime: 4261

#640 ne: 27-05-2008, 16:05:00
Se ha :D :P


Dy molla te me poshtmit

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 27-05-2008, 16:48:05
Thanx...
Dy qershi.. :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 27-05-2008, 17:03:31
rrofsh

nje kastravec :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 27-05-2008, 17:05:09
Te qeruar apo jo?
Ketij nje kg vosa :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 27-05-2008, 17:10:10
te qerruarr :P

Nje banane

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 27-05-2008, 17:11:17
Banane dhe kastravec per nje here Jojo: Jojo:
Te meposhtmit nje puthje :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 27-05-2008, 17:14:48
RROFSH

NJE LEDHATIM  :D

 • Postime: 4261

#647 ne: 27-05-2008, 17:16:29
:D

Kesaj posht nje nate te paharruar :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 27-05-2008, 17:18:34
Kam nevoj..
Te meposhtmit asgje..

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 27-05-2008, 17:21:15
edhe un asgje ksaj tradhtares qe rri em charlien  :D

Temat e fundit