Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 73197

#625 ne: 27-05-2008, 10:47:52
edhe pse se kam qejf rrofsh.  atij me poshte pjese nga nervat e mia!

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 27-05-2008, 10:49:40
Kam me bollek per zoten dhe nuk i dua.... :D
Te meposhtmit nje pale kepuce  :D

 • Postime: 1469
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 27-05-2008, 11:48:34
 une kam nevoje per nje pale kepuce nr 45 te lutem.

Dhurata ime eshte nje cope rrezeje dielli qe po e rrezon Prishitnen sot!

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 27-05-2008, 12:44:03
 Une kam nevoje per diell thanx shum...
Te meposhtmit i dhuroj nje puthje te fresket.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 27-05-2008, 13:11:41
te mesipermit nje buqete ta madhe me Trendafila te Kuq... :D
..kurse te meposhtmit...nje cd me  serenata :)

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 27-05-2008, 13:13:50
Me pelqejn trendafilat flm :D
Te meposhtmit nje kg pjeshka :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 27-05-2008, 13:15:41
O me pelqejne pjeshkat  :D

Une nje akullore i dhuroj per tu freskuar nga kjo vape qe na ka zene sot.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 27-05-2008, 13:17:04
Te une bie shi moj :(
Te meposhtmit nje gonxhe :D

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 27-05-2008, 14:11:06
do ti dhuroja nje degell me fafarona
hahahahahha

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 27-05-2008, 14:35:02
Nuk di c'eshte ajo po nejse tashi....
Do ti dhuroj nje pale pantallona.. :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 27-05-2008, 14:40:35
Rofsh e nerume kisha ngel pa xhinse :P

ksaj posht i jap nje  :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 27-05-2008, 15:53:46
hahhahahaah edhe une :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#637 ne: 27-05-2008, 15:57:18
Nje karrote :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 27-05-2008, 16:02:15
Nje domate :P

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 27-05-2008, 16:03:15
Nje kungull

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#640 ne: 27-05-2008, 16:05:00
Se ha :D :P


Dy molla te me poshtmit

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 27-05-2008, 16:48:05
Thanx...
Dy qershi.. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 27-05-2008, 17:03:31
rrofsh

nje kastravec :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 27-05-2008, 17:05:09
Te qeruar apo jo?
Ketij nje kg vosa :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 27-05-2008, 17:10:10
te qerruarr :P

Nje banane

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 27-05-2008, 17:11:17
Banane dhe kastravec per nje here Jojo: Jojo:
Te meposhtmit nje puthje :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 27-05-2008, 17:14:48
RROFSH

NJE LEDHATIM  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#647 ne: 27-05-2008, 17:16:29
:D

Kesaj posht nje nate te paharruar :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 27-05-2008, 17:18:34
Kam nevoj..
Te meposhtmit asgje..

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 27-05-2008, 17:21:15
edhe un asgje ksaj tradhtares qe rri em charlien  :D

Temat e fundit