Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 70560

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 27-05-2008, 17:22:28
E mos nxeh kaq shpejt bre ti? :D
Ky ka nevoj per nje xxxxx

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#651 ne: 27-05-2008, 17:24:32
Eshte i ri ka kohe te piqet :D


Kesaj nje puthej direkte

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 27-05-2008, 17:27:38
Edhe une

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#653 ne: 27-05-2008, 17:28:37
Rrofsh :D


Kesaj posht nje gjiro me ate ferrarin :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 27-05-2008, 17:32:49
Ok
Ketij poshte nje pushke :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#655 ne: 27-05-2008, 17:38:41
Me duhet me pastru terenin ketu :D


 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 27-05-2008, 21:05:06
nje vibrator  LOL LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 27-05-2008, 21:29:40
thanks edhe pse nuk me duhet aspak :)

Ketij te meposhtmit nje buzeqeshje :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 27-05-2008, 21:51:19
 LOL LOL LOL
nuk e prisja te vije ti.
 thanks per buzeqeshjen, ta kthej...  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 27-05-2008, 22:00:12
nje  kapele ta perdore kur ka diell me shumice :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 27-05-2008, 22:01:50
ne fakt e kisha nevoje nje te tille sot, rrofsh.


nje cd te 2pac

#661 ne: 28-05-2008, 07:55:13
rrofsh po nuk hyn ne preferencat e mia. atij qe vje ma poshte i jap i dore gjume nga i imi

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 28-05-2008, 08:32:48
O ti rrofsh per kete dore gjume se e kam te nevojshme  :D

Te meposhtmit i dhuroj.......nje buzeqeshje dhe nje urim DITE TE MBARE

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 28-05-2008, 09:10:37
Thanx shum :D
Te meposhtmit nje pale breke :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#664 ne: 28-05-2008, 09:35:51
Hahah ok :D


Nje redbull te me poshtmit :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 28-05-2008, 09:37:15
Sa mire me njeh ti mua ore? :perqafim
Te meposhtmit nje kg speca :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 03-06-2008, 16:31:45
nje kile hashash
posht meje
nje karrot

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 03-06-2008, 16:38:46
E ndreqa titullin e temes se kjo nruja ime i ka vene postimet te renditura nga me i riu te me i vjetri, pra postimet e reja i dalin ne fillim gjate leximit te temave.

Kush ishte qepare? Ah, Progresi. :D

Ketij i dhuroi nje kile progres dhe dy tonelata marmallate :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 03-06-2008, 16:40:28
Ktij poshte nje gram admin dhe nje kile moderator  :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 03-06-2008, 16:48:42
Ktij poshte një gram admin dhe një kile moderator  :D

Falemnderit per kilen, por me cfare mendon se e kam bere marmallaten? :D :P

Hajde se ty po te jap nje CD origjinale te Shakires :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 03-06-2008, 16:49:41
Falemnderit për kilen, por me çfarë mendon se e kam bërë marmallaten? :D :P

Hajde se ty po të jap një CD origjinale te Shakires :D
Ktij TOP-CHANNELIN

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 03-06-2008, 16:50:14
se du mer

ksaj posht nje thuper prapanices  :D

#672 ne: 03-06-2008, 19:32:45
ouuuuuu sa me dhembi :D

ketij poshte i jap shalqinin e mistrecit :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 03-06-2008, 19:36:25
jo mi se kam honger boll

ksaj posht nje puthje  :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 04-06-2008, 08:43:11
Ketij nje  :perqafim

Temat e fundit