Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 78920

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 04-06-2008, 09:18:35
Kesaj nje  :puth perq

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 04-06-2008, 09:23:43
Kesaj nje  :lule

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 04-06-2008, 09:26:02
Kjo meriton nje :-* :-* yll))

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 04-06-2008, 16:59:14
kjo meriton nje  :detari

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 04-06-2008, 17:00:26
Ky meriton nje >< >< ropkot:

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 04-06-2008, 17:01:50
kjo posht meriton nje kamzhik ke byca  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 04-06-2008, 17:04:05
Keti i dhuroj nje nate ne burg... :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 04-06-2008, 17:14:34
ksaj posht nje nat bahce  :P

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 04-06-2008, 18:42:05
këtij një aladin  :D :D :P

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 19-06-2008, 14:19:47
nje pistolet ujit

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 19-06-2008, 23:38:44
nje pale llastiqe   :D :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 20-06-2008, 09:29:02
ketij nje adrese  ;)

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 20-06-2008, 09:38:28
NJe tuf me :lule

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 20-06-2008, 09:39:46
Kesaj nje kuti me cokollata :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 20-06-2008, 09:41:08
kesaj nje perq

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 20-06-2008, 10:35:36
thnx

te meposhtmit nje liber me poezi  :)( autorin e kam secret :D)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 20-06-2008, 10:37:27
Te meparshmit jo te meposhtmit,,, :D
Kesaj siper nje pako washing powder se mos ju ka mbaruar,, :engjell:

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 20-06-2008, 13:55:56

  Nje puthje si ne avatare.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 20-06-2008, 14:28:53
mo mo se mos po te degjo burri e qyqja c'do behet,,, :D
Ketij nje :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#694 ne: 20-06-2008, 14:31:36
Kesaj nje si ne avatar :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 20-06-2008, 14:39:29
,,,right back at you baby,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#696 ne: 20-06-2008, 14:43:00
Kesaj nje alla fancezee :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 20-06-2008, 14:48:26
alla shqiptashe ky :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#698 ne: 20-06-2008, 14:50:52
Kesaj i dhuroj nje krem anti-diell :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 20-06-2008, 14:51:51
aahh rrofsh se pata harrue me marre me veti,,,u dogja dhe u poqa,, :D
nje :D

Temat e fundit