Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 78921

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#700 ne: 20-06-2008, 14:56:57
Hyr ne det ore ose ne cader :D


Kesaj nje Cader se si duket nuk paske as cader :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 20-06-2008, 14:59:23
Ketij nje oferte qe te vije me mua,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#702 ne: 20-06-2008, 15:02:58
I accept your offer menjeher :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 20-06-2008, 15:04:15
eehh hajde pra me,,, :D
mos harro te marresh paisje,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#704 ne: 20-06-2008, 15:07:12
Hahha cfar paisjesh mi ? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 20-06-2008, 15:09:42
ku di une ;),,paisje,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#706 ne: 20-06-2008, 15:12:04
Paisje plazhi apo paisje krevati :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 20-06-2008, 15:13:57
eehh ku e mban mendjen dhe ti?, :P,,ne po nisemi per ne plazh dhe nuk i dihet me pas,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#708 ne: 20-06-2008, 15:16:26
Hahha do te pregatitem mire une mos ke dert ti :D per plazh ama ku i dihet apo joo :D


Kesaj nje puthje prap sa jemi ketu

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 20-06-2008, 15:26:21
une ty nje pale brek plazhi se mos ke nevoje,,, :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 20-06-2008, 16:18:56
asgjo se e kom inot shum  hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 20-06-2008, 18:10:29
une ketij nje sapun se mos i nevojitet aty,,

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#712 ne: 20-06-2008, 18:14:25
Une kesaj nje perqafim te ngrohte  :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 20-06-2008, 18:17:37
eehh edhe une ty patjeter,, :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#714 ne: 20-06-2008, 18:24:53
I uroj një puthjr ke qafa :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 20-06-2008, 18:26:54
une te faqja dhe duke rene poshte,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#716 ne: 20-06-2008, 18:28:04
Une ke fyti dhe duke rene posht :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 20-06-2008, 18:29:49
mos more ne kete kohe te darkes,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#718 ne: 20-06-2008, 18:33:29
Kesaj nje puthje nga shpinda duke rene poshte deri tek shputat e kembeve :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 20-06-2008, 18:36:06
shi shi ,,kujdes se jam me makine dhe nuk i dihet,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#720 ne: 20-06-2008, 18:38:31
Je mbrapa apo perpara ? :D nese je mbrapa nuk do te ishte problem :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 20-06-2008, 18:41:55
jam shofere ore :P>,,mbarapa o para?,,ehh,,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#722 ne: 20-06-2008, 18:51:58
Je e gatshme te rrezikosh si neper filma ? :D duke e ngare makine dhe kendej duke u ledhatuar me mua :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 20-06-2008, 18:56:18
eehh po po per ty jep,,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#724 ne: 20-06-2008, 18:59:22
Hahah hec praa vazhdojm :D puc puc puc puc :D

Temat e fundit