Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 78949

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 20-06-2008, 19:01:10
hot bre ketu,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#726 ne: 20-06-2008, 19:04:40
Leshoje kondicionerin :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 20-06-2008, 19:05:31
eshte i leshuar ne fund krejt,,,kot se nuk ben gje ky jo,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#728 ne: 20-06-2008, 19:07:05
Zhveshu atehere :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 20-06-2008, 19:08:13
ne rroba plazhi,,ndryshe nuk ban,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#730 ne: 20-06-2008, 19:10:11
Nese ke vap heqi dhe ato ..c'lidhje ka jemi ne veture :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 20-06-2008, 19:13:33
ne veture?,,,x5 zemer,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#732 ne: 20-06-2008, 19:14:24
Zemer edhe me mire atehere :D ka xhama te zi ai :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 20-06-2008, 19:15:59
jo vec i bejme ne mos u merakos,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#734 ne: 20-06-2008, 19:17:14
Do ti bejm me avull fare :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 20-06-2008, 19:23:29
eehh si ma lexon mendjen?,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#736 ne: 20-06-2008, 19:28:07
Ehhhh :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 20-06-2008, 23:32:00
nje shuplake ketij :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 20-06-2008, 23:43:09

  Një seancë sexi  hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 20-06-2008, 23:45:19
hiqe mendjen prej aty ti,,tut he dreq,, :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 20-06-2008, 23:50:40

  Aty vetem aty me shkon mendja,neser eshte pushim.Nuk kame menduar keq. hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 20-06-2008, 23:52:29
Hektor bukurosh,,,, :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 20-06-2008, 23:54:09

  Trandafili rrema rrema

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 20-06-2008, 23:55:43
O Hektor o djale i ri mos valle ke ra ne dashuri?,,, :D :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 21-06-2008, 00:08:11

  Jo,per fiziollogji e kame fjalen.Te shprazem.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 21-06-2008, 00:16:43
ahh ok

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#746 ne: 21-06-2008, 00:47:48
Nje shuplake dashurie ksaj ..e di si eshte kjoo ? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 21-06-2008, 08:37:30
Nga ty e kam mesuar :D
ketij siper nje legen me uje qe te zgjohet nga gjumi :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 21-06-2008, 09:06:30
I dhuroj shummm :perqafim :-* :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 21-06-2008, 09:10:30
une :puth :puth :puth

Temat e fundit