Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 70561

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#750 ne: 21-06-2008, 10:41:25
Nje perqafim :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 21-06-2008, 10:42:20
nje paisje te domosdoshme,, :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#752 ne: 21-06-2008, 10:42:55
Cila eshte ajo paisjee :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 21-06-2008, 10:43:55
ehh,,paisje qe nuk ben dot pa te,,, :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#754 ne: 21-06-2008, 10:46:11
I kam ato paisje une ore :D


Kesaj nje paisje timen :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 21-06-2008, 10:47:26
eehh,,,,ketij nje si ne avatarin tim,, :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#756 ne: 21-06-2008, 10:48:53
Edhe kesaj nje ashtu :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 21-06-2008, 22:21:31
Nje shuplake per darke :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#758 ne: 21-06-2008, 22:36:20
Kesaj nje ...e di vet ajo :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 21-06-2008, 23:05:04
 :D :D ^o)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#760 ne: 21-06-2008, 23:16:16
Ca zgerdhihesh ee :P


Kesaj nje te nxehte

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 21-06-2008, 23:17:48
 hipno)) hipno)) :fershellime

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#762 ne: 21-06-2008, 23:20:51
E di ca te dhurova mii ? :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 21-06-2008, 23:23:32
he/,,,

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#764 ne: 21-06-2008, 23:24:26
Puthej mo puthje se ca tjeter :D

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 22-06-2008, 09:22:15
NJe puthie...na merre :puth

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 22-06-2008, 09:24:33
kujdes kur i jep puthje Charlit se  i ka ne qef dhe nuk i dihet sec behet :D
Kesaj siper nje  :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 22-06-2008, 09:46:49
Po dhe une nga larg ja jap se nga afer nuk ma mban :D                    Kesaj shummm  :perqafim :puth

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#768 ne: 22-06-2008, 09:51:51
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 22-06-2008, 09:54:36
 :perqafim :puth :puth

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#770 ne: 22-06-2008, 10:27:34
Po dhe unë nga larg ja jap se nga afër nuk ma mban :D                    Kësaj shummm  :perqafim :puth

Nga larg puthja nuk jepet mi ...te pakten une nuk e di kete gje :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 22-06-2008, 10:34:28
 >< >< perq lopa)) LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 22-06-2008, 11:59:32
nje digital, per foto te ndryshme :D :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 22-06-2008, 12:00:32
nje :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#774 ne: 22-06-2008, 12:01:07
Nje like avatar :D

Temat e fundit