Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 66090

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 22-06-2008, 12:11:37
nje bilete per ne london..( te takoje trendafilen) :D :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 22-06-2008, 12:12:57
e more ne qafe njeriun e shkret :D
Kesaj nje bilet per ne Albania free of charge on me :D

 • Postime: 155

#777 ne: 22-06-2008, 21:42:29
Te dy ketyre anetareve me siper,ju dhuroj nje jave pushime ne breg te detit ne nje vile  :perqafim

#778 ne: 22-06-2008, 21:43:46
lule

 • Postime: 155

#779 ne: 22-06-2008, 21:47:25
 Gjithe te mirat:lule

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 22-06-2008, 21:49:42
nje bluze me lule   :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 22-06-2008, 21:53:56
Nje parfum kunder ndjerses :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 22-06-2008, 21:54:50
nje rimel  :D :D :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 22-06-2008, 21:57:01
ti rrofsh se pak me pare u mbarua :D
Nje shqipe te qendisur

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 22-06-2008, 21:59:20
ti rrofsh se pak me pare u mbarua :D
Një shqipe te qendisur

si ajo e marigose??
me pelqen - me pelqen  :D

nje ak-47 :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 22-06-2008, 22:03:15
Nuk di c'eshte ai :S
Nje molle :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 22-06-2008, 22:05:03
Nuk di ç'është ai :S
Një molle :D

LOL  ak-47 eshte kallash-nikov.  :D

ca fisheke me teper i dhuroj :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 22-06-2008, 22:06:24
 LOL nuk jam mesuar ne ashi tipash une :D
Ketij nje ashtu sic do vete

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 22-06-2008, 22:08:17
nje pjeshke   :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 22-06-2008, 22:09:34
Nje banane :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 22-06-2008, 22:10:41
LOL LOL  nje kokerr ulliri   :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 22-06-2008, 22:11:54
nje sallator :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 22-06-2008, 22:15:27
nje kikirik  :D :D :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 22-06-2008, 22:16:20
nje litrik

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 22-06-2008, 22:17:09
nje hanzhar

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 22-06-2008, 22:18:31
nje fener

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 22-06-2008, 22:19:22
 :D

nje burzylyk prej bakrri  LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 22-06-2008, 22:23:25
nje :perqafim,se po iki dhe po e le me qershin :perqafim :perqafim

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 22-06-2008, 22:24:06
një :perqafim,se po iki dhe po e le me qershin :perqafim :perqafim

nje   :-*

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 25-06-2008, 14:08:00
 :perqafim :love:

Temat e fundit