Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 66045

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 11-01-2009, 10:07:53
-------------*

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#926 ne: 11-01-2009, 10:39:00

   Nje miremengjes :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 11-01-2009, 13:40:15
nje buzqeshje :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 15-01-2009, 08:58:02
Nje tufe me lule bore. :)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#929 ne: 15-01-2009, 10:40:51
kesaj  :perqafim

 • Postime: 47
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 15-01-2009, 18:18:33
 kafe))

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#931 ne: 20-01-2009, 23:25:41
1 pasqyre......

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#932 ne: 20-01-2009, 23:41:52
nje tas sulciac :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 20-01-2009, 23:45:37
2 tasa sultiac ketij siper :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#934 ne: 20-01-2009, 23:46:09
fjale dhe vetem fjale LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 20-01-2009, 23:49:22
sultiac per te tere ereeee :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#936 ne: 20-01-2009, 23:50:14
per te tere mooooooooo :D

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#937 ne: 21-01-2009, 11:53:57
i uroj fat me femrat

 • Postime: 12234

#938 ne: 21-01-2009, 15:16:55
I dhuroj nji dinamit per ta shpetuar veten... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 22-01-2009, 14:15:33
gjysmen e llotos..:D  :P

 • Postime: 12234

#940 ne: 22-01-2009, 14:31:59
Uhaaaaaaaaaaaaaaaaa a.....Ketu eshte 25 miljon....gjysmen e gjysmes ty ta dhuroj une... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 22-01-2009, 14:35:08
1 N82-sh  :D

 • Postime: 12234

#942 ne: 22-01-2009, 14:37:28
I dhuroj edhe nje rast te me shpjegoje se cfare eshte ajo(se mendja po me shkon kahmos  :D)

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 22-01-2009, 20:42:56
hahahahaha i dhuroj ca krimba per tu fry hmmm tbefshin mirr  ^o)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 22-01-2009, 22:12:38
1 shall te bardhe  :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 27-02-2009, 10:24:14
Kesaj do ti dhuroja nje perqafim me shume dashuri :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 27-02-2009, 10:27:13
Edhe une ty ... :) :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#947 ne: 27-02-2009, 22:16:09
nje urim, per nje mbremje te kendshme

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 27-02-2009, 22:20:40
Nje buqete lule bore.

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 27-02-2009, 22:21:52
nje buqete trendafilash blu

Temat e fundit