Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Elegance ne 30-07-2007, 21:19:34

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 21:19:34
Hajde, le të shohim ku shkon zemër-gjeresia, imagjinata, fantazia, dëshira dhe dashuria juaj në lidhje me anetaret dhe nëse do të mundeshit c'fare do tu dhuronit njëri-tjetrin ne momentin qe shkruani repliken...?!

Atëherë c'fare do t'i dhuronit anetarit paraprak dhe pse?! Sa here qe permendni dhuraten tuaj, thoni edhe PSE-ne, ju lutem. Eja 'te luajme' bashke. Faleminderit dhe Have Fun!!!

:puth  :perqafim Eleganca.


Ndreqa titullin per qartesi.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2007, 21:21:29
Kesaj   me posht i kisha dhuru nje  puthje ne balle.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 21:29:38
Leftit i dhuroj nje karafil te kuq sepse dua t'ja jape zockes qe do te takoje sonte. ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 30-07-2007, 21:34:56
nje perqafim me te dy duart  :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 22:04:13
Une kesaj i dhuroj 2  :perqafim  :perqafim dhe nje tufe me trendafila te bardha (sic eshte vete) - lulet e mia me te preferuara, keto. ;)

(http://img162.imageshack.us/img162/4393/whiterosebouqetdl3.gif) (http://imageshack.us)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 31-07-2007, 18:22:11
 perq
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 18:24:08
Anetares se meposhtme do t'i dhuroj nje... foto. :)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 31-07-2007, 18:27:15
po  :)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 18:30:59
po  :)


Hmmm, do I know you?! Kush eshte ne foto ne kete avatarin tend te ri?!
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 31-07-2007, 18:36:57
Anetares me posht i dhuroj nje puthje direkte. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 18:39:30
Anetares me poshtë i dhuroj një puthje direkte. :D

Rrofsh, rrofsh faleminderit.

Nejse, me duhet te dal tani. Ju mbush me Pllaqe-Plluqe. :puth :puth :puth :-* :-* :-* :puth :puth :puth
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-08-2007, 17:39:15
Anetares   me posht i dhoruj nje lul,ndersa asaj anonimes hala me posht nje shpulle. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2007, 19:15:19
Anetarit me  posht i dhuroj nje  plumb ne  ball :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 02-08-2007, 00:01:07
Ketij i dhuroj dy plumba, por jo te dyja ne balle se me vjen keq per ballin. Nje ne balle, tjetrin ku te doje ai, po e le te zgjedhi. ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 02-08-2007, 07:44:13
Me zuri belaja, po eshte fshatarke do ti jap nje te puthur mu ne faqe dhe 1 kile kastraveca pa lek, po eshte cun, do  ti jap nje çok kokes qe ti behet gunga qe mos kete monedhe qe tja ule.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 11:13:41
Fshatarke jam e shkuar fshatrkes LOL

sdu kastraveca ah ca dua une LOL


Kush do vij pas meje ka nje nate ne nje hotel me 5 yje..ama vetem !
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 02-08-2007, 11:38:40
ok,pa problem ! :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 11:39:33
Po mu Metallika cdo me dhurosh :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 12:52:34
ahaah flm Altruist..une atij poshte meje i dhuroj nje urim "Shendet "
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 02-08-2007, 14:10:41
Ksaj posht do ja dhuroj  shpulle.(ku te doje ajo  :D)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 14:24:46
Mu re do me rrafesh ti...ua ky LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 02-08-2007, 19:08:20
E paske perzier me Metalliken tash  hmmmmm:
 S'ka gje te dhuroj nje tufe trendafila shumengjyreshe E atij LEFTERIT Nje boks te majme  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 17:39:04
Une kesaj nje dore kamxhik. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 04-08-2007, 17:46:57
Ty te kisha be sallate :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 17:50:53
Prej meje veten sallata ruse behet e mire. :DUne kesaj i kisha dhuru nji shkelje me makine. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 04-08-2007, 17:52:09
ketij nje xhiro me limuzine! :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 17:57:19
Une kesaj nje mal me Leke. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 04-08-2007, 18:17:55
Ty nje lule  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 18:20:44
Ja ka filu me mbledh mend kjo. :D

Po i dhuroj nja 1 jave Deti une kesaj. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 04-08-2007, 18:22:20
O flm mendet i kisha torollak po detin se refuzoj dot  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 18:29:48
Ska lidhje edhe qe je torollake,e dhuroj edhe vethetn ne sherbimin tend. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 04-08-2007, 18:36:37
S'jam une po ti  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-08-2007, 18:42:03
Ksaj i dhuroj nje pasqyre,qe te sheh me mire se kush eshte torollake. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 05-08-2007, 05:16:41
Epo prisni o te uruar te flas dhe plaku se sa matem, ju çefesht flisni.

Po te jete ky leftoja, do ti jape benevreket e mia dhe kete kapuç qe kam mbi koke.
Po te jete fshatarke, do ti jap te me mbaje kete rrapatushin e vogel qe kam mbi kurriz, se kam nje takim me nje fshatarke tjeter dhe spo di ku ta le kete majmun te vogel qe kam.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest16466 ne 05-08-2007, 12:56:04
Mire de me jep kete"majmunin" qe thua ti dhe ik bej qejf xha
 mos e ke gajle se i kam ne qejf majmunat e tille une  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 05-08-2007, 17:47:22
Jo une mbaj Majmunin e vockel :engjell:
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: wiliams ne 05-08-2007, 21:20:08
po pse e keni titulluar anetarit te meposhtem.ku di une kush eshte poshte tani qe ta di cfar dhurate ti jap hmmmmm:
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 06-08-2007, 04:51:44
po pse e keni titulluar anetarit te mëposhtëm.ku di unë kush është poshtë tani qe ta di cfar dhurate ti jap hmmmmm:

Po jepi dhuratat pse se kush eshte poshte mos e vrit mendjen. Edhe mbreti i pranon dhurtata, mos u bej kerrnac.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 06-08-2007, 05:33:04
Xhaxhait i dhuroj nje pale opinga te reja se ato qe ka i jane grisur e bere cope fare se s'ka lene mall, pyll, lendine e koder pa ecur me to. :d
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 06-08-2007, 06:16:40
une kesaj i dhuroj ate cfare don....... :)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 06-08-2007, 06:38:57
Bilbilit i dhuroj nje Kasetofon me Kufje qe te degjoje gjithe muziken e tij te preferuar. :)

Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 06-08-2007, 15:11:39
nje roze
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 06-08-2007, 19:22:06
Kesasj me posht do ja dhuroj nje plum te derrave te eger ne balle. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2007, 22:51:32
Ketij me posht ia dhuroj ne kamxhik fytyres :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 06-08-2007, 23:00:00
Charliet i dhuroj nje pershendetje  :)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 06-08-2007, 23:01:09
i dhuroj nje kung fu
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2007, 23:02:09
I dhuroj nje Jakuzzi :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 06-08-2007, 23:07:52
a sa kam nevoje
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2007, 23:13:14
E di e di :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 06-08-2007, 23:27:20
si e din ?
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2007, 23:38:28
E di une se ca deshiron ti po te kam larg se te kisha treguar :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: stalion ne 08-08-2007, 15:35:03
Une antares se meposhtme do i dhuroja biggg kisss.. :-[
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 08-08-2007, 18:13:55
po ku e dishe ti qe antarja me poshte do isha une???!!!!  :perqafim :perqafim :perqafim ketij dy bigg kissaaaa

ketij poshte i dru mas qafe... :D :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: wiliams ne 08-08-2007, 21:52:21
te lumte mishel,mua me gjete ti? :D
ketij une i dhuroj nje dru te madh e me maje(e di vete ai)po qe mashkull, :Dpo qe femer i dhuroj nje puthje te fuqishme qe ja marr edhe frymen e fundit :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 09-08-2007, 20:14:54
Faleminderit per puthjen. ;) Une anetarit/es qe do te vije i dhuroj nje dru ne balle. LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 09-08-2007, 21:58:44
Ske dru tii ...ta jap une ty njee :D


Antarit/es me posht i dhuroj nje  grusht ne shpinde :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-08-2007, 18:00:28
Antarit me pohtht i dhuroj nje samar. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 14-08-2007, 16:15:38
I dhuroj nje femer te mbare! :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2007, 16:26:24
Uhaaaaaaa cfare dhurate. :engjell:

I dhuroj i kartele banke qe te blej ca garderobe. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: wiliams ne 14-08-2007, 19:15:54
i dhuroj nje banane te gjate :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 17-08-2007, 01:26:35
I dhuroj ca tullumbace te tjera, ngjyre roze. :P LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 17-08-2007, 16:04:08
Kesaj me posht i thuroj nje dru kokes :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 18-08-2007, 00:48:51
ketij nje te rrehur deri ne alivanosje
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2007, 01:09:05
Kesaj antares me lart i dhuroj nje puthje  :-*
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 18-08-2007, 01:16:07
qyyyyyyyyyy hmmmmm:
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2007, 01:30:41
E do edhe njee :D  jaa :-*
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 21:46:24
Ketij i dhuroj nje liber me regullat e qarkullimit rrugor qe t'i mesoja mire, ishalla. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 21-08-2007, 18:04:10
Elegances i dhuroj nje perqafim :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sazeu ne 21-08-2007, 18:16:47
une i dhuroj nje dru me gremça :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 21-08-2007, 18:18:17
unë i dhuroj një dru me gremça :P


Matu mire ne fillim :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sazeu ne 21-08-2007, 18:25:42
ska shume nevoje eshte shume e lehte hmmmmm:
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 22-08-2007, 07:50:18
Elegances i dhuroj një perqafim :perqafim

Ndersa une Sorelines i dhuroj nje puthje po c'fare puthje se, nga ato ypppppp xhixhiii derisa t'ja shtrydh faqkat fare. :-* :-* :-* :-*
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2007, 05:18:26
antarit te me poshten i dhuroj nje kobure .....po rrezikoj po desh te ma fusi nje qorr hallall i qofte :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 27-08-2007, 10:48:29
 :D sa me nevoitet :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 11:22:32
Antarit qe do vi tani i dhuroj nje  :perqafim te perzemert.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 14:22:43
antares qe do vij me poshte, i dhuroj romanin yim te preferuar...bel ami, te Gi de MOPASAN... ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 14:32:53
Rrofsh erdha une por romani i atij gigolos nuk me ka pelqy shume. atij qe vjen tani i dhuroj nje dru mbas qafe.  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 14:47:30
falimiderit, me solle ment ne vend.... :D
antares, qe vjen me poshte e keshilloj ta rilexoje edhe njehere romanin.... :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 15:04:45
e cti lexoj faktin qe ai jeten e shihte vetem ne baza interesash. qe dashurine e venit ne cdo kuptim.Antarit i uroj mos ta perdori per etalon!
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 27-08-2007, 15:13:46
ke te drejte, bote e poshter....
antarit te meposhtem i dhuroj nje thenje te Shakespeare:kjo bote, pune m..., dreq, une paskam lindur per ta ndreç?
dhe nje  :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-08-2007, 15:43:49
rrofsh

une atij qe do vij pas meje nje kuti me bombone :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 27-08-2007, 16:45:09
Wow sa te mira bonbonet Capi, po shume te embla vallaj, do me prishen dhembet LOL. Anetarit qe do vije mbas meje une i dhuroj nje urim per nje te Hene te Bukur, apo s'po na iken edhe Vera, hyn Shtatori kete jave. :(
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 27-08-2007, 16:49:44
Po hyn muaji im me i preferuar Eleganca .....

atij qe vjen me poshte i dhuroj nje krokodil :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 27-08-2007, 17:17:47
edhe i imi Lisa..sa kujtime kam .ehehehehe
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 27-08-2007, 18:48:23
Kesaj me posht i dhuroj nje mashkull me fuqine e 7 gorillave. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-08-2007, 21:35:06
Ketij i dhuroj nje dru mbas qafe :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 27-08-2007, 22:17:33
1 pistolet, per te vra veten  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 27-08-2007, 23:24:23
kesaj i dhuroj ca doza optimizmi per neser./mire do dalesh.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 28-08-2007, 05:11:11
Kesaj i dhuroj nje puthje ne docken e vogel te Mishkos. Dmth e bej delegate t'i jape nje puthje Mishkos se vogel, ne docke, prej meje. :)

:-*
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 28-08-2007, 09:52:43
rrofsh. e sigurt qe do ja jap. kesaj qe vjen i uroj nje dite te mbare!
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sazeu ne 28-08-2007, 13:01:17
kesaj mme poshte se kjo siper kesaj qe eshte mesiper se kjo poshte, qe do vij poshte kesaj qe do vij  tani do i dhuroj nje asgje :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 28-08-2007, 16:14:06
Me mire asgje se dicka pa vler :D :P

Atij qe vjen poshte i dhuroj nje tha me para
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2007, 18:51:37
Faleminderit Lisa ... çfarë idesh gjeniale ke mi ti :D


Kësaj i dhuroj një perqafim  :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 28-08-2007, 20:08:15
u flm
 Ketij nje lule
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 28-08-2007, 20:29:39
Atij ose asaj mbas meje i dhuroj nje biftek me oriz dhe speca te mbushur. ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 28-08-2007, 21:23:58
anetarit te meposhtem i dhuroj nje lule canabisi
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2007, 22:24:52
Një sopate per me pre dru :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 29-08-2007, 17:25:16
rrofsh charli. dite te veshtira po vine na hy npune. ketij / kesaj i rudhoj nje comange!
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 29-08-2007, 17:39:50
Anatari/es me posht i dhuroj nje  gote boze. :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 29-08-2007, 19:08:07
qyyyyyyyyyyyyy
 I dhuroj nje mpuc ne faqe  :-[
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 29-08-2007, 19:46:33
Anetares me posht i dhuroj nje puthje direkte. :D


 :-*
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2007, 19:59:55
Antarit me posht i dhuroj nje lule  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 29-08-2007, 20:46:51
Dajak qe ta mbaj mend mire :D :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2007, 20:51:22
Ahh sa kam nevoj per ate dajakun tend se merr me mend ti :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 29-08-2007, 21:03:00
Se mos ankohesh pastaj :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2007, 00:09:58
Jo jo nuk ankohem joo :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 04:22:16
I dhuroj nje shpulle te rende tek balli. :d
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-08-2007, 04:55:29
I dhuroj një shpulle te rëndë tek balli. :d

Na moj shoooqeee....  ^o)S'di ca ti dhuroj se si dihet kush me del...  :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 30-08-2007, 06:54:01
Anetares me poshtë i dhuroj një puthje direkte. :D


 :- Tu duk qe une indirekte i dhashe?
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2007, 12:15:27
Anetares te me poshtme i dhuroj nje puthje te ngadalshme  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 30-08-2007, 14:16:33
reprize :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2007, 14:35:47
Edhe une Replay :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 30-08-2007, 16:50:37
Atij ose asaj mbaj meje i dhuroj ca fara luledielli. :d
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 30-08-2007, 22:03:03
nje shishe Martini
 
p.s pse nuk me jep diq tjeter
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 00:05:42
Anetares me posht i dhuroj nje shpulle se kohe a gjate  u be pa e prek. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 31-08-2007, 05:51:40
e drejt e meritoj .....jo se ke guxu me me prek ndonjehere :D po hajt sot me llafe po ta lejoj ....:D


Antarit me poshte i dhuroj nje djamant sa koka vet ( po e liroj doren meqe jemi ne virtualitet :D)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 06:35:13
Faleminderit për Diamantin. C'e do qe e dua me vërtetë ama, jo vetëm kështu ne virtualitet. Do te me hynte shumë ne pune këto ditë se vallaj jam bërë keq për lek. :(


Atij qe vjen mbas meje do t'i dhuroja një sheqerpare. (Ahhh c'me hahet edhe një për vete o shokeni. :d)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 17:48:06
Ehhhhh...Ae sheqerparen dhuroja asaj lart se une kurr  nuk ha embelsira fare. ;)


Antares qe vjen pas meje i dhuroj i pale thonga. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 20:13:47
Faleminderit per thongat po me thuaj si ishin, c'fare ngjyre, c'fare materiali?! :P :D

Atij qe vjen pas meje i dhuroj nje banane. lol
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ibraim ne 31-08-2007, 21:25:34
po a spate naj kivi bile...po banane...

ket bananen e elegances ja dhuroj kush vjen me posht :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 00:48:08
rrofsh .......ja dhe pak se jam e zene me forumin dhe do ta ha bananen per qefin tuaj qe ma dhuruat :D LOL

Ketij qe vjen posht meje i dhuroj vetem nje fjale ....por fjalen e lejoj qe ta zgjedhi vet se ke fjale do
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 01-09-2007, 06:48:58
Faleminderit. Fjala ime eshte MONEY - qe te hyjne brenda domethene, Bujrum! :d LOL


Atij pas meje i dhuroj nje Kiwi, nje Mango dhe nje Avokado se jane te trija shume te mira dhe me vlera vitaminore. Ju Befshin Mireeeee!!!
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2007, 11:11:19
Faleminderit Elegance... je e papame :P :D


Antares me posht i dhuroj dy molla sepse jane te mira per shendetin :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-09-2007, 17:09:18
Ato du molla mbaji per vete se te bejne mire. :P

Anetares me posht i dhuroj nje kallash. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2007, 17:43:50
Hahaha..sa mire qe paske qelluar ti se bash ti ke qejf ne molla  :D edhe flm per kallash ...e vrave veten me dore tende :D


Antarit me posht i dhuroj nje plumb te derrave :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: anonimus ne 02-09-2007, 02:55:41
ty nje plumb qorre hmmmmm:
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 02-09-2007, 04:16:36
Po ti me dhe plumbin mire e bere se kallashin e kam vete ......po i ruj per tek tema tjeter "si do ta vrasesh antarin me poshte :D "

Antarit qe vijon i dhuroj dy penela te gjere dhe dy kuti me cokollate te shkrire ......ti perdori si ti doje e bardha zemer :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 02-09-2007, 06:26:53
Sa dhurate te bukur moj Liske. Faleminderit per Penelat, do t'i perdor te shkaravis e ngjyros diku. Cokollaten e shkrire do ta ruaj per neser qe te me veje ne stomak tamam. :)

Anetarit Poshte meje i dhuroj nje kazan te mbushur me caj te ftohte. :d
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2007, 06:38:13
...E paske cuar kot dhuraten time :D

Rrofsh per cajin i shtova dhe nja dy shishe ponc mrena une nuk te ngel hatri ty :D

Antarit me poshte i dhuroj ....nje pale celsa .....me keto celsa mund te hapesh c'te duash ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-09-2007, 10:41:24
Flm Lisa po i kam ata qelsa une ...jepja Leftos se atij ja kan mbyll dyert hahah :D


Anetares se me poshtme i dhuroj nje pale kepuce :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:50:17
Une vdes per kepuce, dhurat apostafat per mua qenka kjo dhurate. Thanks. Po si ishin kepuce Charli, pershkruaji pak?!

Atij me poshte i dhuroj nje cante dore, uroj te jete ndonje femer. LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 17:58:30
uuu rrofsh...po cfare ngjyre mi shoqe...

kesaj qe vje do i dhuroj nje big kiss mu ne lule te ballit  :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 03-09-2007, 18:01:32
Te fala nga nje mike qe ja do te miren LOL LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 18:04:34
moj thuaji te zgjohet nej cike ajo mikja...se kam do pune me ate  :D :D

asaj mikes nje shpulle qe te zgjohet  :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 03-09-2007, 18:07:25
Nuk eshte ne gjume tani sa doli nga dushi dhe do vij prite :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 03-09-2007, 18:09:20
ok...kesaj qe vjen i dhuroj nje  :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 18:32:00
uuu rrofsh...po çfarë ngjyrë mi shoqe...

kësaj qe vje do i dhuroj një big kiss mu ne lule te ballit  :D

CANTEN ta dhuroj te madhe, te bollshme, lekure, ngjyre kafe te erret, me plot xhepa, zinxhira dhe xhingla te tjera te ndritshme. Eshte e mrekullueshme per tani ne Vjeshte dhe eshte nga firma GUESS. Te pelqen moj?! Faleminderit edhe per perqafimin shoqe.

Atij qe vjen mbas meje i dhuroj ca kikirike me mjalte. ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 18:46:01
Uuuuuuu sa me kishte marr malli. ;)


Asaj qe vjen pas meje i dhuroj nje shpate. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 03-09-2007, 19:55:17
Uuuuuuuuuuu e kemi nje shpate ketu ne shtepi  ci dum dy LOL LOL


Atij qe vjen pas meje i dhuroj nje cumcakiz :D :DTitulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:26:50
Ca firme eshte cumcakizi moj se e dua pe firme une?! LOL

MBas meje i dhuroj nje sahat muri. ;)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ibraim ne 03-09-2007, 20:34:27
aman mos te jet i modh shum ;)
mbas meje i dhuroj nje cd me tallava :P
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 20:38:06
FLMD per CD-ne po tallavaja ca eshte njehere?! LOL

Mbas meje i dhuroj nje tepsi me lakror me qepe e domate sicf e ben tim me qe eshte shuuuuuume i mire.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 21:56:22
Mmmmmmmmmmmmmmmmmm. .Sa e lezecme qe  je. :perqafim


Asaj qe vjen pas meje i  jap  nje bilete per Honolulu.Ama vetem nje bilete se tjetren e kam une. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 01:40:49
rrofsh Lefto ...sa mire e ke bo ....po nigjo kur te arrijme atje mos i thuj kujt qe njifena :D

antarit me poshte i dhuroj nje gur....jo se mos thone qe jemi kerrnac e nuk te japim as nje gur me ca koken :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-09-2007, 19:00:51
Jo ,jo mire  ke bo se me dha kete gure.Se e kam nijet me ta ca ty koken.Po ku dreqin mund te me behesh kishe sme njeh kur ne Honolulu  do te bejme ,,gjume,, ne nje krevat. :DAsaj  pas meje i dhuroj nje Viager ,ti jep kujt ti doje shpirti. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 04-09-2007, 19:08:20
Uuuu flm Lefto une viagren tende do ja jap kush vjen pas meje, jo per gje po mos me u harxhu LOL LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 06-10-2007, 19:00:17
Une kesaj i dhuroj ca rroba te zeza se si shume eshte zbukuar dhe si shume e bardhe ngjan, apo jo Sorelina?! LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 06-10-2007, 21:09:54
anearit te mopeshem i dhuroj qa ti doje zemra
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 07-10-2007, 06:59:42
Anetarit te meposhtem i dhuroj nje kuti me cokollata DOVE edhe pse vete eshte shume i embel si tip. :)

 :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Untouchable ne 07-10-2007, 09:35:01
Haha, flm flm, thuj bre gruas time le te mendoje keshtu si ti  :D

Anetarit me poshte i dhuroj nje kg me molla dhe dardha :-)

P.S. Nese nuk i do frutet - mos e prano kete dhurate.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-10-2007, 15:52:38
looooool..mollet jane fruti im i preferuar...thnxxxx xxx  :)


anetarit te meposhtem i dhuroj nje cd nga Michael Buble..(hope u like it) :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 07-10-2007, 19:02:13
anetarit te meposhtem i dhuroj nje cigare te me bej shoqeri se vetem nuk e ka lezetin cigarja
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 07-10-2007, 20:18:01
Une e urrej cigaren cAmI, megjithate me ty hajde se po e ndez nje.

Anetarit qe do vije mbas meje i dhuroj nje shpulle tek. :d :P


P.S. Dreamm, sa inat qe s'ma dhurove mua ate CD-ne e Michael Buble se me pelqen shuuuuuuume mua, ai kengetari. Here tjeter, ishalla.
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-10-2007, 20:50:00
anetarit te MESIPERM  i dhuroj nje CD te MICHAEL BUBLE( me kete rast te kam pershendetur me "Put ur head in my shoulder"..) :)


kurse anetarit te meposhtem...nje :perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 08-10-2007, 07:08:51
Faleminderit si per CD-ne, edhe per perqafimin. I dua dhe i mirepres qe te dyja.

Anetarit te mesiperm (dmth dreamm) i dhuroj nje shishe vere Merlot dhe nje :-* te madhe tek faqja. Anetarit te meposhtem i dhuroj nje kuti me cimcakiza. LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: stalion ne 08-10-2007, 16:52:25
Te kishe then per ndonje byftek ose mish keci me raki manaferre do ta dija shume per nder.sa per cimcakizat po ja le antarit te meposhtem. :)
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 08-10-2007, 17:03:55
Anetarit te mësipërm i dhuroj një biftek te pjekur te stilit New York Style, ndërsa anetarit qe do vijë (te mëposhtëm) i dhuroj atë pakon me cimcakiza me ere te mirë. LOL
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 03-11-2007, 19:32:33
anetarit te meposhtem i dhuroj nje perqafim
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sugarja8 ne 03-11-2007, 20:00:50
flm per perqafimin....aneta rit te meposhtem i dhuroj nji red bull mixed me vodka...lol
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Bekimi ne 03-11-2007, 21:22:09
Të falemdnerit shumë. Mundesisht, vodka te jetë e zeze ose e kuqe, sepse tjerat me kapin lehtë. :P

Anetarit te meposhtem i dhuroj..... po te jete femer super, nje pakete cigaresh "kuper" LOL

ndersa po te jete djal "frajer".... nje pakete cigaresh pa filter. :D
Titulli: Re: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Dalber ne 03-11-2007, 21:39:44
aman,
vec cigare te jen po spo kerkoj me fileter apo jo :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 02:29:47
50.ooo.€ ngase i perket klases punetore. Njeri i vogel, i thjesht dhe qe s'ekziston ne boten time.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 04-11-2007, 07:09:40
Kesaj poshte meje i dhuroj nje cike dituri nga diapazoni im. ;) Jo per gje por vete me ka thene qe e pelqen.  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 04-11-2007, 20:46:42
Po marr edhe une pak se e ke te tepruar  :)

Te me poshtimit i dhuroj nje qaj me limon se u ftoh koha..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 22:13:00
flm  :P

un ktij posht i japi nje perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: M A X ne 04-11-2007, 22:14:12
:D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 22:22:46
:D

ti s'me jape gje ee!!  hmmmmm:  :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: M A X ne 04-11-2007, 22:29:03
Ku e di nëse do ishe ti? Ja dilte nai çun? :D


 :lule
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 22:35:05
why always, as usually, you give the correct answer for each question??!! Hate u!!  :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: M A X ne 04-11-2007, 22:50:33
Hate U 2 :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 23:34:19
Antarit te me poshtem i jap nje plumb ne ball :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 23:40:09
U R welcome u stupid man   :P   :perqafim

ktij posht nje llap te zjarrt
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 23:41:37
aman moj nuk ke gje me te leht

 antarit te meposhtem i jap nje cigare te me bej shoqeri
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 23:46:34
thanx por nuk tymoj duhan. Duhani demton seriozisht shendetin!! Mandej me prish dhe bukurin qe me furnizon n jet qe nje koh!! LOL  perq


ktij nje perqafim  :perqafim  te   hmmmmm:  te  kendshem sic esht vet ky
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 23:48:22
anetares se meposhtem i dhuroj ca puthje te zjarrtaaaaaaaaaaa muahhhhhhhh
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 23:49:35
Antares se me poshtmee i dhuroj nje big kiss :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 05:13:43
Faleminderit. Ki kujdes se ku me puth ama se te vjen njeri e ta ben gropen (ty, edhe mua bashke. :P :D)

Anetarit/es se meposhtem i dhuroj nje duzine me karafila. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 10:14:13
S'me ben fare :D pse erdhe ti praa :P


Antares se me poshtme edhe kesaj i dhuroj nje  :-*
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 10:21:34
nje llap te ftoht, mbase sapo esht zgjuar dhe ndoshta koken e poshtme e ka te ngritur ne ket moment
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 10:27:24
Hahaha...me llap te ftoht kjo koka e ime nuk ulet ...:D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 10:29:06
posi, ulet!!! LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 10:33:12
Jo jo ulet atehere ku i del uji ketij vet :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 05-11-2007, 14:42:24
Nje dush te ftohte qe ne pik te mengjesit. ;) Mbase i ben mire, kam besim se po! Pastaj le te futet me rroba e mbuluar me kuverta, ne krevat. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sugarja8 ne 05-11-2007, 19:34:26
Elegance jam me grip,pls vetem dush te ftohte jo se do behem per spital.. :(
 
  anetarit te meposhtem i dhuroj...nje bilete vjatje-ardhje ne Miami... :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 05-11-2007, 21:59:06
Mezi e zura  kete  dhurat   :)
Te mepishtmes  e ftoj ne majami me mua.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 22:30:21
ti siper, thanx!! Me gjith qejf, por ke lek ti re???

ktij posht do ia dhuroja at qe ka kerkuar me vite, qe do ma bie nje gote uje ne kete moment
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:20:04
E do ne gote apo ne shishe ujin :D


Ketij posht ia dhuroj nje perqafin per fillim :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 06-11-2007, 07:26:38
Faleminderit per perqafimin, ta kthej me nje perq.

Atij/asaj me poshte i dhuroj nje kile molle te verdha (golden delicous). ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 06-11-2007, 10:43:52
Thanx Elegance! Shume mi ka enda mollet, cdo dite ha pothuajse nga nje kile molle..

Anetarit qe vie pas i dhuroj nje bukete me trendafile se nena ime ka me bollek  :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 12:33:53
pse ky kaq i ndjeshem eeeee megjithat, thanx!

ktij posht, nje perqafim per fillim LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 13:30:29
Haha...ok flm :D


Antares me posht i dhuroj nje puthje per fillim :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sugarja8 ne 06-11-2007, 19:54:32
fillimi i mbare gjysma e punes,,, :D
 
  une i dhuroj anetarit te meposhtem...nje shishe vere...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 06-11-2007, 20:37:23
aman ku e gjet pijen qe  e dua me se shumti une

 te meposhtmir/mes i shuroj nje vodka red energy
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 23:26:08
fillimi i mbarë gjysma e punës,,, :D
 
 

Une e quaj fillimin kete :D


Antares me posht i dhuroj nje Jakuzzi :d
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 07-11-2007, 06:14:22
Anetarit te meposhtem i dhuroj nje shami qe te na e heqe nje valle. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sugarja8 ne 07-11-2007, 11:22:44
Anetarit te meposhtem i dhuroj...CD e Anna Nygren..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sugarja8 ne 07-11-2007, 11:23:45
Anetarit te mëposhtëm i dhuroj një shami qe te na e heqe një valle. ;)

 nese din valle tropojane te ftoj ta kercejm bashkk.. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 12:10:10
thnx sugare per cd....love it

anetarit te meposhtem i dhuroj nje kiss... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 13:03:17
uau, sa mir puth re ti  :D

anetares qe pason i dhuroj nje free xhiro me motorrin tim ..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 13:10:11
uau, sa mir puth re ti  :D

anetares qe pason i dhuroj një free xhiro me motorrin tim ..flm brenti..por me sa duket smund ta pranoj ate xhiron free...jo per gje por duket qe vendin e ke te zene... :D


anetarit te meposhtem i dhuroj nje kapuc per dimer... :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 13:16:25
flm per kapuqin Dream!

un i dhuroj kasken asaj qe vijon per te bere xhiron me mua (kesaj ketu i gjejme zgjidhjen duke e lere qe te pushoje pakez)  :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sugarja8 ne 07-11-2007, 14:23:58
adhuroj motorrat dhe pse shumë te rrezikshme por me kasken tënde do jem e siguruar mendoj...

  kësaj apo ketij poshtë i dhuroj nji pale dylbi :D te shikoje nga poshtë... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2007, 14:35:00
kesaj siper i dhuroj nje furce per te lyer kuzhinen... :D

kurse personit poshte nje cokollate te madheeeeeeeeee :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ibraim ne 07-11-2007, 14:54:43
mbase edhe me nijet per tjeter kend ka qene... po nejse... po e marr ket cokollate e me shume se gjysmen i jap anetarit te meposhtem... dihet nga dreamm
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 08-11-2007, 14:58:51
Faleminderit per cokollaten. Ma embelsoi gojen qe heret ne mengjes. :d

Anetarit te meposhtem i dhuroj nje furce te re dhembesh.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 15:08:08
tangat e mia qe djegin vetem kur i sheh LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 08-11-2007, 15:14:59
..po e le per pasardhesin dhuraten e kesaj siper...( shpresoj te jete charlie) :P :P :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 15:39:07
Patjeter qe une jam ...:D


Anetares me posht i dhuroj nje puthjee te madhee
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: eurogina ne 26-12-2007, 22:12:06
hehe thankyou


i dhuroj helm personit posht lol
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-12-2007, 23:15:08
Une ty puthje ti mua helm ee :D ok ok


Personi posht do te ja jep nje dhurat per Vitin e ri :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 11:13:22
uuaaaauuuu cfare dhurate shpirti?

Personi posht i dhuroj nje shport te madhe me urime per Vitin e Ri!
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 27-12-2007, 11:27:09
Une i dhuroj nje uniform te Elbasanit dhe nje te Milanit :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2007, 12:11:01
..nje shishe shampanje per vitin e ri....dhe ca boce pishe...dhe nje perqafim te ngrohteeeeeeee...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 12:32:14
Po e marr vetem perqafimin te tjerat po ti le ty :D


Personit me posht i dhuroj nje shishe Boze :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 27-12-2007, 12:37:29
Rrofsh figur, me kishte shku menja per boze, ka nja 12 vjet si se kam provu.....

kesaj poshte i dhuroj nje buzeqeshje...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 13:16:03
Ani :D :PKesaj posht i dhuroj nje puthje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 27-12-2007, 13:39:13
UUuu sa me pelqeu....

ketij poshte i dhuroj ne nate te nxehte...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 27-12-2007, 14:11:45
jo keq, jo keq..

kesaj poshte i dhuroj nja 20cent..... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2007, 14:14:56
gracie bello... :)

..as me rregullojne as me prishin pune ata 20 centet tu.... :D
ketij ose kesaj poshte po i dhuroj nje bilete per nje nga koncertet e vitit te ri neper evrope.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 27-12-2007, 14:18:58
faliminderit enderr...ta paça borgj.... :P

kesaj poshte i dhuroj nje pale ...llastiqe.. :D

ps: ato 20 cent....mund te ishin dhe centimetra :D LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 27-12-2007, 15:21:13
Me duhen per te vrar zogj :D

Ketij apo kesaj poshte i dhuroj nje njeri bore,skam nga ta coj gjithe kete bore qe kam verdall.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: eurogina ne 27-12-2007, 18:03:34
po un ce du ne ktej e kemi boren deri ke gjuni kembes..

 personit posht i dhuroj..nje kov me uj
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-12-2007, 18:32:10
Flm nga ty :D


Antares ne posht i dhuroj prap nje puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 30-12-2007, 10:24:04
flm
edhe une personit poshte nje puthje edhe nese eshte femer
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 30-12-2007, 11:41:36
 flm shum

 te meposhtmit i dhuroj nje pershendetje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 30-12-2007, 13:30:43
flm

te meposhtmit i dhuroj nje cokollate
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 30-12-2007, 14:21:17
flm shum

te meposhtmiti i dhuroj nje pal ski per te dal ne skijim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 30-12-2007, 22:10:47
thnx  filozof..po ku te marr boren se...

ketij te meposhtmit.... i dhuroj  urimin me te ngrohte.."happy new year"..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 30-12-2007, 23:15:49
flm zemer

edhe une ketij poshte i dhuroj nje mije urime
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 31-12-2007, 13:52:49
Faleminderit


Kesaj posht i dhuroj nje dhurate per vitin e ri
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 31-12-2007, 19:35:06
flm

ketij poshte i dhuroj free hugs pa limit
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elegance ne 31-12-2007, 20:40:41
Kesaj me Poshte i Dhuroj nje Mirese-Ardhje ne Forum & nje i Dhuroj Buzeqeshje gjate 2008-es!!

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 31-12-2007, 22:10:38
flm

këtij poshte i dhuroj free hugs pa limit

Flm flm :D edhe une ty te dhuroj kiss-a pa limit ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: miku ne 01-01-2008, 00:36:50
Me qe spata dhurate, po dhuroj une nje shishe vere.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 00:39:44
Tamam e ke bere me kete shishe ...une ketij poshte po i dhuroj nje kofshe gjel deti qe te hame sebashku e te pime nga vera qe sapo me dhuruan :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: miku ne 01-01-2008, 00:51:36
Meqe une e mbylla per viti e kaluar(ajo shishe me teproi) vazhdojeni Ju me prezencen e nje buzeqeshje nga une :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 00:54:54
Ne Tironsit themi ...pse po na rri ne cep si nuse ....po merr nje gote edhe bujrum mos rri duke na numeruar capat :D
Po vjen viti ri apo jo ? :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: miku ne 01-01-2008, 00:56:56
Tek mua kaloi, ju a kam perciell si dhurate, hahahahahah(ora lokale 1.56
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 01:32:44
Pse o me pulat fleni ju andej .....ore viti vjeter kalon ne 6 te mengjesit po nuk te gjeti ora 5 me gote ne dore nuk quhesh ....:D
O do pime ne apo si e ke hallin ti ......une te dija Burre ty :D LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Bekimi ne 01-01-2008, 06:14:20
Kesaj lart do ja dhuroja dhe shpirtin po qe nevoja.

Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-01-2008, 17:58:31
thnx for "nothing"  interist.. :D

anetarit te meposhtem i dhuroj nje pako te madhe me cokollata..dhe ca fishekzjare..( prape ka vit te ri..) :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-01-2008, 18:03:50
Faleminderit :D


Ketij posht meje i dhuroj nje shqelm :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 21:28:11
sh flm  :D

un i dhuroj...i dhoroj...ma mire spo i dhuroj gja hic :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-01-2008, 21:48:17
sh flm  :D

un i dhuroj...i dhoroj...ma mirë s'po i dhuroj gja hiç :D

..ti s'dukesh qe je as nga gjirokastra pale.. LOL

...iPod.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 21:57:12
LOL jo po kujtova se po vjen mas mejet ai gjirokastriti per njat :D ... se me pas dit ja kisha dhan nji got far lulediellit si po ja jap ktij poshte tesh  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-01-2008, 21:59:52
..po ti u harxhoke shume o te keqen...

ketij poshte nese eshte Raldushi..nje kripore. LOL

nese eshte njeri tjeter..i dhuroj nje buqete te madheeeee me lule..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 22:20:52
ti bash hajr se vec kripore nuk kisha...tana tjerat i kam  :D

un po i jap ktij posht nji teke whiskey ... ose dopio biles :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 22:57:25
Kësaj lart do ja dhuroja dhe shpirtin po qe nevoja.Rrofsh ma shtove koleksionin :D LOL

Raldusho po sa mire me njeh mo maskara ...si me porosi se per nder te Vitit te Ri nuk do ta le te me dali fare pija e mbremshme ...

Ketij poshte i dhuroj nje pale corape ... ^o) skisha gjo tjeter teper ne shtepi :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:07:16
po a te njaf un a nuk te njef kush moj ... :D ma ka ndi zemra se ke me ken ti ... se ti sa ja ndin eren whiskeyt  ske hall as derman pa e gjet se prej nga vjen  :D
ti bash hajr me njata corap se mke lan me njata qe mi pate dhuru ne 2006 ... jan shky e kan dal bojet :D
un dhuroj nji shkop gomet :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 23:16:43
Mire e bere se do me huj ne pune te ta fus ty ..........

Ketij me poshte i dhuroj nje akullore dhe te dali ta haj perjasht qe ti dridhen leqet e kembeve nga te ftohti :D


P.S Me ate te ta fus "ne dru " e kisha fjalen :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:21:23
ee ne druuu... thash se ca the moj se ma bane gjakun uje :D
ti bane dhuraten se mandej ku e ha un akulloren e di vet...pse te po mtregon ti a  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 23:22:27
ke harru dhurate me arnaut :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:28:56
auuu po po se ti ti merr mendt e kres  :D

nji got e uj dopio ke boll per sonte  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 23:35:17
i jap goten e ujtit qe sapo me dhuruan ...:D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:40:29
po un per te miren tate e pata ngaqe te mbeti ne fyt...whiskey dmth :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-01-2008, 19:12:36
..ke harruar dhuraten.." gjirokastra"...

 anetarit  te meposhtem i dhuroj nje...kuti me caj..me arome trendafili.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 02-01-2008, 19:17:33
mfal pash zoten po lisa e ka fajin :D
flm shum per cajin edhe un po ta jap nji paket me lori caffe... se asht e mire :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 02-01-2008, 21:34:08
rrofsh po hajde dhe vet me kete pakon e kafes qe te ma besh se vallahi pertoj me e bo vet :D

Te meposhtmit i dhuroj nje dy metra cop fanellate (ta boj nai bluze :D)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 02-01-2008, 21:45:25
flm po hajde edhe ti ma ban njat bluz se sdi vet...e me ket ban nji rrug e dy pun merre edhe kafen me vedi se ta baj un  :D

ktij posht i dhuroj 100 lek... po te reja fringo ama :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 02-01-2008, 21:54:47
nje po ti jap ne keto 100 lek qe me dhe ne shko coje ate fanellat te i rrobaqepse ...

Ketij poshte i dhuroj i panine i cope kackavall dhe i shufer sallomi :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 02-01-2008, 21:58:40
ku ka rrobaqepse qe tmerr 100 lek moj po ec bane vet mas na ban filma  :D

kurse per ket posht i le oferten e lises se nuk e du un  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 02-01-2008, 23:00:16
antrit te mëposhtëm ja dhuroj një Cokolad edhe ata MILka :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: arbias ne 02-01-2008, 23:18:43
a ska me arra a
 :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-01-2008, 23:20:52
ka ore si jo...

anetarit te meposhtem i dhurooj nje pale pizhame...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 02-01-2008, 23:38:13
oooooo flm shume ,kurse une antarite te me poshtem ja dhuroj nje pal qorapa ...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 02-01-2008, 23:58:03
ca po e baj nji koleksion me corape un ... mirboll :D

un i dhuroj nje kapuc se a ba ftoft itesh  :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-01-2008, 00:24:00
Flm naqe :D


Antares se me poshtme i dhuroj nje puthje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:00:28
flm,
unë atarite te mëposhtëm i dhuroj një perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:12:21
flm prej tejet  :D

un i dhuroj nji paket cigare  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:18:12
o edhe me mirë shumë flm :)
kurse une antarite te meposhtem ja dhuroj ne qakmak :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:21:48
a shef sa mire paske msu me i than cakmak... :D

un dhuroj nji shkrepse  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:23:00
flm se pata nevoje  per nje se nuk pat qe ta dhezi nje nga paketa e jote qe ma dergove ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 13:26:25
kur te shifna mas harro me mi dhan  se 3euro e 90 cent ka ba :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 13:30:54
ok se po ta kthej  se nuk i dua unë gjanat qe mi dhurone dikushe me i pagu,
antarit te mëposhtëm ja kthej paketen e cigarev qe ma dhuroj me sipër. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 14:33:40
te me poshtmit i dhuroj i cop bakllava :D(si s'maron kurre kjo me jahu)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 14:59:39
u rrofsh se goja leng me vete,,

kush vjen pas meje 200 euro i dhuroj
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 15:01:25
per ty..pa lek fare te vi nga mbas :D

ksaj i dhuroj nje çimçakiz
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 15:03:17
rrofsh po e kam ne goje

normale..kush vjen sot pa lek...cdo kush LOL me gjithe kete milingone qe jam une

kush vjen pas meje....nje kapucino i dhuroj
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 15:04:28

kush vjen pas meje 200 euro i dhuroj


He me se genjen ti genjen, i ke Euro Fallco, e ke me te futme ti.

Ketij/saj poshte meje i jap ca kumbulla
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 15:04:44
mrapa m'ke..... :D

ni teke raki..apo ske nevoj per nxefje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 04-01-2008, 15:05:37
rrofsh po e kam ne goje

 hmmmmm:  hmmmmm:  hmmmmm:  hmmmmm:  hmmmmm:

Valle ç'të jetë ???
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 15:12:40
shtrydhe shtrydhe se po e gjen LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 04-01-2008, 16:48:33
ketij poshte nje cokollate te madhe me arra
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 17:38:08
Atij asaj qe vjen i dhuroj ate cka kam nevoje vete ne keto momente. nje perqafim te ngrohte, te ndjere plot dashuri!
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 04-01-2008, 17:47:40
sh sh sh flm erdha ne momentin e duhur se dhe unë kam shumë nevoj tani edhe unë te perqafoj fort fort ty dhe personin qe vjen pas
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 04-01-2008, 17:52:33
Rrofsh i mora dhe te miat dhe te rradhes. kushdo te vi nje fjale! qofshi te lumtur.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 04-01-2008, 18:02:50
sh flm edhe pse nuk jam aktualisht

nje trendafil te kuq i dhuroj personit posht
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 04-01-2008, 21:05:10
rrofsh ndersa un asaj posht i jap nje puthje free :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 04-01-2008, 21:07:43
uuuu pse me leke i ke puthjet ti??

nje X5 i dhuroj ketij poshte
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 04-01-2008, 21:14:49
rrofsh per xp po i ka dal moda :)
ksaj posht i jap nje puthje ke gusha nqs e pranon :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 04-01-2008, 21:16:49
jo nuk pranoj se ka shume ndjesira ne ate pjese te trupit

Pse i mban me te kohes se fundit ti qe spreferon X5?

te dhuroj nje buzeqeshje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 04-01-2008, 21:18:17
rrofsh per buzeqeshjen :) se di pse scoj dot mesazhe private
ty posht te dhuroj ca te duash ti
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 22:10:49
antarite te meposhtem i dergoi sandale swaroski :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 04-01-2008, 22:12:57
Mua  apo shqiptarit mistrec LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 04-01-2008, 22:14:08
Nje tufe me borziloke :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 22:14:50
ma perkthe pak se smarr vesh un  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 22:21:57
o raldushe ,erlehta mi pat dhuruar mua po  ti qe me i shpejt
#
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 04-01-2008, 22:25:17
E ndani tufen me dy pjese..
Vijne nga ballkoni i Rudolfit LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 22:27:17
veq Rodolfine mos ma ngatrroni ketu.
nje tufe lule, :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 04-01-2008, 23:52:33
Rrofsh per lulet :D


Edhe une kesaj posht nje lule i jap :d
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Bekimi ne 05-01-2008, 04:44:36
Ketij nja dy kile tru se ka mungese te theksueshme. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 05-01-2008, 11:35:13
coffen e mengjesit anetarit  te meposhtem.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 05-01-2008, 11:43:48
flm se skam pire sot fare

ca biskota per ty qe ti shoqerosh me kafen ose nje cigare se vete tamam
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-01-2008, 11:46:09
Nje puthje  :-*
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 05-01-2008, 12:09:38
flm edhe une ty
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-01-2008, 12:17:08
Prap puthje i jap te meposhtmit dhasht zoti te qelloj kjo siper :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 05-01-2008, 13:30:05
ja une jam prape ta plotesoi zoti deshiren

te dhuroj nje akullore te madhe me arra
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 13:37:28
ska dhurata u mbyll dyqani po atij qe do vi do i jap nje cigare ose nje cope bakllava
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 05-01-2008, 16:15:38
flm preferoj bakllavan

cigaret ia le tjetrit qe vjen..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 16:20:32
sa e ndeza meqe ra fjala! atij qe vje i dhuroj nje puthje ne faqe qe me ato buze qe shef aty. hahahaha
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 05-01-2008, 16:39:47
uuuaaaaa sh flm po me jep dhe nje cigare mi se i mbarova kush del tani ne te ftoht ta blej

ketij posht i dhuroj nje qesk plot me stika
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 16:41:09
nuk i ha shume nejse po i pate te qeruara hajt mo ....:D

Antarit me poshte i dhuroj nje kuti me prezervative ...i mora andej nga puna falas :D I jepte njoni te dera :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vlonjatka ne 05-01-2008, 16:43:18
rofsh po nuk me hyjne fare ne pune tani gjithsesi i pranoj do ti mbaj per me vone,flm

personit poshte nje tufe te madhe vetem me trendafila te kuq
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 17:29:03
WOW trendafilat jane jete per mua! danke shoqe. atij qe vjen i dhuroj nje buzeqeshje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 05-01-2008, 18:33:09
flm prej tejet... un i jap nji cigare  :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 06-01-2008, 01:14:44
ok se po e marre ,
une nje gote raki :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 08-01-2008, 11:02:22
thnx  sylaroshe..po e ruaj per babin ate rakine.. :) :perqafim

anetarit te meposhtem i dhuroj cd-ne me kenget me te zgjedhura te Elvis Presley..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 13:13:53
shume flm do e pranoj per vete time jo per babin.. :D
nje  :perqafim per antarine e me poshtem :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 13:24:55
 :perqafim uaa sa me fat qe jam :D


Kesaj posht meje i jap nje puthje  :-*
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 08-01-2008, 16:46:51
Danke :P :P :P

Antarit posht meje ja jap nje lule :D


Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 08-01-2008, 19:05:00
Danke für die Blumen :D

Antarit te meposhtem i dhuroj nje pakete cinare. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 19:55:29
ju po doni me me myte me paketa te cingareve ore :perqafim
nje puthje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 08-01-2008, 20:09:07
ju po doni më me myte me paketa te cingareve ore :perqafim
një puthje

Bobo po ç'të qellojne ty këto cinaret se ti se pi hiç :D :D


Anterit te mëposhtëm i dhuroj një shishe vere te kuqe.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 20:20:33
o e flm,per ver se ti e dine se une e kam qef,mirpo puthjen ja dhurova Charlit jo ty
ok nese vjen sorelina do ja dhuroj nje puthje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 20:29:08
Po une ben ta pranoj kete puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 20:30:59
ok se ta pata dergu nje me heret po e mori sorelina mundeshe tja merreshe sorelinel e ke lejen nga une :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 20:33:27
Ok pra po e marr une :D


Edhe une ty te jap  nje puthje normale nese vjen ti
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 20:37:29
po po aty me ke flm,
nje kaffe
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 20:39:09
Flm bash me pihet nje tani se sot nuk kam pi fare :D


Edhe une ty nje kafe mirpo i paguaj une dyjat :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 08-01-2008, 20:39:59
flm charlie se skisha lek hic me vedi  :D

un po e qes nji cigare se shkon me kafe  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 20:40:54
o flm po e pi edhe me ty po kam pi shume une sote besoij nja 3 po perty edhe pulen e pjekure e ha  :D
nje cigare me kaffe
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 20:41:29
flm charlie se skisha lek hiç me vedi  :D

un po e qes nji cigare se shkon me kafe  :D
o raldushe po i hspejte je :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 20:44:25
Hahah e di e di qe e han ti edhe pulen :D


O Raldushoo hec mor mik edhe ti ktu ta pijm nga nje se u be kohe pa te pare ;D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2008, 21:04:26
Ketij i dhuroj nje pistolete qe te vret veten. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 21:07:34
flm po nuk do e perdore se ende nuk kam ardhe ne kete gjendje
po ja dha pistoleten antarite te me poshtem :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2008, 21:09:57
Kesaj lart i dhuroj nje........... :-* :-* :-*............ :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 21:18:20
Piso mos dil prej teme se te hanger dreqi :D


Kesaj posht nje puthje direkte
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 08-01-2008, 21:20:00
nje shpulle te madhe LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2008, 21:21:26
hahhaha...ama shpullen ama,po deshe edhe plum ballit me jep. :DAsaj me posht do i dhuroja nje loje bilardo. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 21:21:39
Flm :D qe erdha po tani une po iki :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2008, 21:25:26
Vetem a din se per cfare bilardo e kam fjalen. :D

Asaj qe vjen pas meje i jap nje puthje direkte. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 21:29:46
une nje qetsues per me marre gjumi :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2008, 21:32:18
Une nje hap per t'ja nxer gjumin ksaj. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 21:33:39
shume flm po nuk kam nevoj se edhe pa hapa te tille mua nuk me merr gjumi :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2008, 21:34:33
I dhuroj prap nje puthje direkte se nje pak mu duk. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 08-01-2008, 21:35:41
 :-[
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 09-01-2008, 01:34:13
Nje gurabie 5 lekshe :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Bekimi ne 09-01-2008, 03:40:56
Nje akullore qe ti ngrije fyti fare. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 07:30:47
atij qe vje i jap nje kok arapi. kane qene ato pastat e dikurshme emmm o zot sa te mira
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 13:00:27
asaj me poshte i dhuroj nje gote boze...qe ti kaloj me lehete ajo koka e arapit :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 10-01-2008, 22:02:21
Asnjehere nuk e kam provuar  :D

Nje shishe raki rrushi...meqe jemi tek pijet :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 10-01-2008, 23:12:00
O Erlehta po ja he shiko ti ..te ka faj Tironsja qe vjen direkte vet te rakia...po une nuk dua me xhane po ja qe me gjemon vete kjo e shkreta mua .....:D

Antarit me poshte i dhuroj nje Makine ...jam se jam po behem zemermadhe :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 11-01-2008, 00:21:07
Ooo flm shume per makinen vertet je shume zemergjere ti :D

Po cfare makine eshte ? :d


Antarit te me poshtem i dhuroj nje traktor :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 11-01-2008, 00:24:30
Charli flm ,megjihtse nuk mund ta perdor se dimer eshte,, :D  e kisha  shit  por  dhuratat  nuk  shiten  :D

Antarit te me psihtem i dhuroj  nje Skuter,
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2008, 00:30:43
Lisa i hip skuterit ne vend ...dhe wiiiiiiiiiiiiii :D ( e dini ju qe une e kam blere nje skuter :D)

Charlie e ke Porsh maqinen se shikon ti si po ta lujne zockat neper rruge synin ...pse mos kujton gje se u zbukurove sa hape dhe mbylle syte :D

Antarit me poshte i dhuroj nje Ore me djalante ....
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 11-01-2008, 01:04:16
Hahahah i keq me qene ne kur te hipesh ne Porshe te zbukuron vet ajo :D pastaj me nje te rame buris zockat menjher aty i ke :D


Flm edhe per oren se me shkon kur ta vizis veturen :D


Une ty ta dhuroj unaze me copa diamanti 4 karat :Dp.S. Ca jane ato ne avatar mii ? :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2008, 01:15:22
sic e shikon une i kam copat e djamanteve ...po hajt mo qylin e merr ne mreti :D

Kerij me poshte i dhuroj nje tas me lakra kokes :D po lakra te gatuara mire :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 11-01-2008, 01:18:50
Haha nuk e ha lakren e gatuara unë :D


Kësaj poshtë i dhuroj një bluze qe ta mbuloj gjoksin se na mbeten sytë aty :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2008, 01:20:06
une e vesha bluzen po e paske blere te vogel te keqen ....

Une ketj me siper i jap nje pale gershere te presi korden e kompjuterit :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 11-01-2008, 01:23:38
Mbuluhu te keqen sa na i cmende syte :D flm per dhurate


Une kesaj i dhuroj nje gote Martini :D


Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lisa ne 11-01-2008, 01:30:28
nuk e ha Lisa ate tek...nejse kete martinin po e pi se me nje martini vetem Machorin ben tap ti mua jo njehere :D

Antarit me poshte i dhuroj nje sapun te lahet se vjen ere deri ketu tek une :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 11-01-2008, 01:36:13
Haha njeher nje pastaj edhe nje dikur bjen per toke edhe ti :D


Flm sapun se neser me behet muaji dhe duhet te lahem :D


Antarit me posht tani i dhuroj nje shihe Jack Daniel's
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 19:22:46
thnx charlie..si gjithmone xhentil ti.. :)

anetarin e meposhtem e ftoj per dreke neser ne nje restorant italian... :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 19:37:15
thnx charlie..si gjithmonë xhentil ti.. :)

anetarin e mëposhtëëëm e ftoj për dreke nesër ne një restorant italian... :)

Kur? më thuaj qe te mar lugen time prej druri.
Ti te con ne restorant italian? ahh i ziu unë, kush me fton, ti s'të jep një gur me ca koken
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 19:41:51
Ti te con ne restorant italian? ahh i ziu unë, kush me fton, ti s'të jep një gur me ca koken :D,

sjam pe gjirokastre o xhajeee..

anetarit te meposhtem ...ca ti doje e bardha zemer...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 19:43:55
sjam pe gjirokastre o xhajeee..

anetarit te mëposhtëm ...ca ti doje e bardha zemër...

Gabim, sepse Gjirokastritet sjane kurrnaca, kot e kane namin.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 19:47:25
harrove dhuraten xhaje..
ehh..mosha... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 19:48:46
harrove dhuraten xhaje..
ehh..mosha... :D

Ste pelqen kapelja qe ke vene mbi koke, qe te dhash kur u takuam?
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 19:54:16
Ste pëlqen kapelja qe ke vënë mbi kokë, qe te dhash kur u takuam?

 :-[...mos trego.. :P

anetarit te meposhtem...nje fjalor anglisht -shqip.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 20:02:43
:-[...mos trego.. :P

anetarit te mëposhtëëëëm...një fjalor anglisht -shqip.. :)

ohhh rrofsh për këtë fjalor, se kur takova një amerikanke qe më erdhi në fshat, më tha qe donte makinen time për te mare ca ilaçe ne farmaci, dhe këto mi tha ne anglisht, qyyy me bëri me turp, po thuaj shyqyr qe mi tha me shenja se me turperoi para plakes.

Kësaj poshte do i jap dhurate një.. cti jap mo cti jap, një pale benevreke do i jap te fle ngrohte
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 11-01-2008, 20:26:45
2 patate  :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 20:33:09
I pufje direkte... :D..Jo jo 3 pufje direkte.
 :-* :-* :-*........ :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 20:35:11
I pufje direkte... :D..Jo jo 3 pufje direkte.
 :-* :-* :-*........ :D

..ruaji se te duhen...

nje dhurate .... te pahapur..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 11-01-2008, 20:36:07
100 puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 20:36:55
Kam plot. :D

Asaj me posht  i jap nje darke me mua.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 20:38:47
e mire ishte flm
nje Uhr :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 20:41:59
Was ist das? :P

Asaj me posht i dhuroj nje gjiro me makine,ama jo gjiro te shhkurt por te gjate te gjate te gjate. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 20:44:01
oo do ishte mire.
benzin :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 20:46:37
I dhuroj nje bilete per  pushime. ;)................... ..........Ne  Kongo  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 20:47:49
nje roman :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 20:51:54
Cfare romani?


Nje karrige me  massage.(por vetem duart i mia te jene ata qe te bejn at masazhen.) :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 20:53:30
oooooooooo beso kam shume nevoje se kam qen gjithe diten ne ligjerrata
romanin sikur te isha djale
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 20:55:50
Do i dhuroja edhe  nja dalje deri ne  Discoteke(meqe eshte fundjave apo jo  ;))
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 21:01:04
une do i dhuroja nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2008, 21:06:50
Oooooooo....Une ty 3 se nje me duket pak. :perqafim :perqafim :perqafim........... .Plus  :-*.......... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 21:20:05
kete te fundite dergoja tjeter kujte se po me duket shume te gjitha pernjeher ok,ndosha herave tjera :D
nje bilete cinemaje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 11-01-2008, 22:29:47
Me gjith qejf se po luan ne kinema  "transformers"
Te me poshtmit edhe une i dhuroj nje bilet te kinos qe te me shoqeroj,,, :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-01-2008, 11:52:39
thnx oqeani

anetarit te meposhtem i dhuroj nje...ftese per dt...( qe po me afrohet) :-)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 16-01-2008, 12:10:00
Me gjith qejf do ta pranoj . :perqafim cfare dhurate te blej ee :D


Antarit te me poshtem i dhuroj nje dhurate
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 26-01-2008, 23:11:39
Pershembull :-[ du dhurate te mire une :D

Antarit te meposhtem une i dhuroj nje kokerr molle :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 26-01-2008, 23:16:17
flm shum  veq se le te jete nga ato te bardhat :D

te meproshtmit/es i dhuroje nje qja me limon
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 26-01-2008, 23:19:39
Rrofsh per cajin :D

Te meposhtmit i dhuroj nje fletore vizatimi :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 26-01-2008, 23:31:47
thnx per fletoren por edhe pak inspirim mer duhet  :D

te meposhtmit nje roman me teme romantike ta lexoi per vikend
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 27-01-2008, 00:11:11
nje pershendetje te ngrohte, meqe nuk e njoh  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2008, 00:13:27
As une kta se njoh :P :D


Ketij posht nje dru shpindes :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 27-01-2008, 00:15:56
iiiiiiiiiiii me fal, se un e kam mrapsh websitin. ate kam poshte un, dmth mua me fillon siti nga fundi :D

dhe ate drurin ja pasoj atij/asaj qe me pason
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2008, 00:18:21
Ehhh drurin ta jepa qe gabove :D


Tash te jap nje puthjee
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 27-01-2008, 00:20:11
nje perqafim  :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2008, 00:21:00
Flm edhe une ty te jap nje perqafim ;)  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 27-01-2008, 00:21:44
bostan kokes  :P LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2008, 00:22:52
Hahaha :D


Ketij posht nje trangull nga mbrapa :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 27-01-2008, 00:24:42
hahahahah

nje te majte, te djathte..te djathte...te majte

oops e teprova me duket, se na duhesh ktu ne forum ndaj i terheq ato tre te fundit LOL LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2008, 00:27:11
Hahaha ja nuk te kuptova asgje LOL ca ishte ajo djath ,majt ee :D


Kesaj nje lule
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-01-2008, 00:34:57
rrofsh per tranafilat


atij/asaj poshte i dhuroj nje  :-*....ne faqe...  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2008, 00:37:25
Ne faqe ne faqe se tjeter kund edhe po deshe ti nuk guxoj une :D


Kesaj posht edhe une i jap nje puthje ku te doje ajo :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 28-01-2008, 22:32:46
shume flm
nje ore dore
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 28-01-2008, 23:23:27
Flm  shume,, qfar marke ,,? nejse ska  redesi  se  dhuratat  nuk  zgjidhen  :D

Nje telefon celular  nga seria e funsit e Nokias :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 31-01-2008, 21:18:35
Uaaaaaaaa faleminderit per cel-in

antarit te meposhtem i dhuroj nje gote rum :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 31-01-2008, 21:22:04
Hec ta pijm se bashku deri sa te dehemi :D

Edhe une kesaj posht i dhuroj nje shishe Rum
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 22:07:26
Ketij me posht i dhuroj nje gurr te madh te madh te madh... :D..Qe ta hedh veten ne det dhe te na shpetoj. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest11984 ne 01-02-2008, 13:32:26
u pika ty....ate qe me dhurove ti, un ia dhuroj ktij/ksaj qe vjen  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 01-02-2008, 16:48:16
asaj qe vjen posht nje puthje
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: eurogina ne 07-02-2008, 16:57:09
hahaha flm


personit/es posht i dhuroj nje kafe
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 07-02-2008, 18:39:49
e piva moj

ksaj posht nje puthje te madhe ke gusha :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2008, 18:50:59

 ^o)

sic duket kam hyre pa radhe..


anetarit te meposhtem nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 07-02-2008, 18:54:33
rrofsh :)
ksaj posht i dhuroj nje trendafil
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 18-02-2008, 21:01:49
Rrofsh per trendafilin.

Antarit te meposhtem i dhuroj nje bilete kinemaje. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 19-02-2008, 18:47:11
rrofsh  :D :D

Ksaj posht i dhuroj nje puthje ku te doj ajo
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 19-02-2008, 18:51:56
Roofsh  :D

Antarit me poshte i dhuroj nje dajak :D :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 19-02-2008, 18:53:31
iiiii

ksaj posht nje kacim  ke byca  :D :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-02-2008, 10:45:59
Vetem mos ma kafsho shum ama :D


Anetares posh meje ne dhurat te vogel per pavarsin :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 20-02-2008, 11:20:49
LOL LOL LOL oh sa kam qesh. imagjinoj mistrecin tu kafshu bycen e charlit hahahahaha u shkaterrova tu qesh! uhh antarit te meposhtem i dhuroj gjysmen e te qeshmes!
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 20-02-2008, 19:19:35
Vetëm mos ma kafsho shum ama :D


Anetares posh meje ne dhurat te vogël për pavarsin :D

qenke ber goc ee se un thash ksaj posht urime zonjusha charlie  :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 20-02-2008, 19:20:58
Ksaj posht i dhuroj nje  :perqafim dhe nje puthje dhe nje cokollat  :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2008, 22:56:42
Ksaj poshtë i dhuroj një  :perqafim dhe një puthje dhe një cokollat 

..sic duket kam hyre pa radhe :S

ok.anetarit te meposhtem shume urime per pavaresine
dhe nje embleme me Skenderbeun.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2008, 22:59:05
Flm per urimin(edhe pse une doja me shume  ;) :D se pavaresia)

Asaj me posht u dhuroj nje buqete me lule dhe nje kercim   me muziken e Frank Sinatra-s,,Strangers in the Night,,. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2008, 23:10:38
hahaah thnx trouble...

anetarit te meposhtem nje cd me kenget e Frank... :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2008, 23:13:00
Dankeschon.. :D...
Asaj me posht i dhuroj nje bilete per Honolulu. :D....opsssss 2 bileta per Honolulu. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2008, 23:25:17
Dankeschon.. :D...
Asaj me poshtë i dhuroj një bilete për Honolulu. :D....opsssss 2 bileta për Honolulu. :D

thnx..por nje mangut :S :D

anetarit me poshte nje urim: "Gjume te embel"
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2008, 23:26:42
Asaj me posht i dhuroj nje  Pilule per mos te fjetur(qe mos te me le vetem neper lagje  :D)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 20-02-2008, 23:28:58
Ooo  Dreamm pershendetje  ,,,flm  shum  shum  se me shum se kurr kame nevoj per nje gjum te embel..
Te meposhtmit i dhuroj  qanten e "Sportbilit" me pas nxjerr qka do nag ajo.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2008, 23:31:03
Atij me posht i dhuroj  nje pistolete.... :D

Qe ta vras veten. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 00:57:10
qenke ber goc ee se un thash ksaj poshtëë urime zonjusha charlie  :D :D

Lere tash at muhabet mos te vjen inat :D s'ka gjë qe e kafshon te pastër e kam mos ke dert LOLAtij poshtë qe vjen një plum ne ball
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 01:32:21
Hahhahaahhahahah sa i pa shpirt qe qenke mer :P

Antarit qe vjen nje Lule :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 01:34:24
Hahah mfal mendova qe do te vij ndonje kopuk si lloj i atij siper meje qe ishte :D flm per lule


Antares se me poshtme i dhuroj nje perqafim te ngroht  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 01:36:51
Flm....


Antarit qe vjen ja dhuroj nje smile :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 01:39:40
Une ja dhuroj nje puthjee :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 01:41:12
Une nje Shkreps :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 01:43:27
Ca me duhet ajo see :D

Ty nje cigare ?
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 01:49:25
Ndoshta te duhet :D flm.. per cigaren ja ke qelluar ;)

Ty nje CD :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 01:50:27
Nese eshte bosh me kishte kry pune shume :D


Ty nje lulee me te bukren qe egziston  :lule
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 01:54:10
Bosh eshte ;)

Ty nje laps :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 01:56:46
Cfar do qe te jet ajo nga ty e pranoj :D


Prap nje puthje ty
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 02:27:14
Edhe une nje puthje ne faqe per nate te mire...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 21-02-2008, 22:16:59
te meposhtmit po i dhuroj nje perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 21-02-2008, 23:07:03
te meposhtmit i dhuroj nje sakez
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 21-02-2008, 23:20:02
te meposhtmit i dhuroj një sakez


thnx bleri..por ceshte ajo??

te meposhtmit nje caj  te ngrohte :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 21-02-2008, 23:30:00
Çajin e pi une me shume qejf e atij pas meje p'i jap fara ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 17:03:44
Qysh ma din shijen edhe kjoo :D flm shume vdes per fara une :D


Kesaj posht i jap nje gote Jack
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 22-02-2008, 18:19:58
Flm...

Te meposhtmit i dhuroj nje kaffe :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 19:57:15
Flm :D


Une ty nje pufjee :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 22-02-2008, 20:49:22

thnx bleri..por ceshte ajo??

te meposhtmit një çaj  te ngrohte :)
sakez eshte camcakez sorry jam mesuar te flas kosovarce
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 22:47:28
te meposhtmit po i jap nje karamele
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 22-02-2008, 23:59:37
Danke ;)


Te meposhtmit nje kiss te faqja ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 23-02-2008, 07:59:38
flm zana

te meposhtmit nje qershi
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 10:32:00
Merci :)


Te meposhtimit i dhuroj nje cigare :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:24:34
Thenkjuu :D


Nje kiss ty per mengjes
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:26:25
Danke :)

Ty nje nescaffe :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:29:20
Gracias :D


Edhe ty nje kafe ta pijm bashk :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:31:17
Flm...

Tani nje Juice ty :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:34:11
Tack så mycket :D

Ty nje Cola
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:35:53
Grazie :)

Ty nje taketuke :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:39:35
Nuk me duhet per momentin :D


Ty nje lule
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:41:08
Hahahahh flm ;)


Ty nje pal syze se ka dal dielli te duhen ndoshta :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:47:26
Hahah po valla mire e ke se pa to nuk mundem fare :D


Ty nje puthjee tek faqja per kete dhurate
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:49:29
Danke ;)

Ty 1 € hahahah
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:51:18
Uhaaaa qirak um ke bo :D LOL


Ty 50 cent per ni kafee :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:52:32
Vetem per macchiato te vogel me dalin :(

Ty nje facolet :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:54:59
Nuk e perdori kurr "facoleten" :D


Ty nje peshkir se facoleta e vogel osht :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 11:56:35
Hahhahhaah nuk me duhet ahahhaah

Ty nje havli ahahahh a e din se çka eshte ?
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 11:59:57
Cfar me duhet ajo seee :D


Ty nja 100 E ti kapi ne havli :D LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:01:31
Hahhahahahah bakshish a hahahah


Ty nje Dud :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 12:04:23
Po de bakshish :D ihaa duda flm shum


Ty nje molle :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:05:39
Grazie :D

Ty nje mandarin ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 12:07:26
Valla po ma din shijen edhe ti :D flm shumm


Ty nje dardhe
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:09:07
Flm..

Ty rrush :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 12:11:12
Ty nje luleshtrydhee :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:12:34
A vetem nje a :)

Ty nje kinder vo ahahahh
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 12:13:54
A um qellon diqka mbrenda :D


Ty dy kg dredhza praa :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:15:42
Flm.... ;)

Ty nje smoki :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 12:16:32
Hahah na knej kah PR-ja smoka ju thojm kissave :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:18:52
Pernima hahaahah


Nje VIPA CHIPS :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 12:20:25
Ksaj nje lepister :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 12:21:32
Kti nje akullore :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:08:27
Flm se sot kohe e mire,, :D

Te meposhtmit nje PS2  :D

Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:18:28
S'me duhet gje :D

Te meposhtmit nje gol per Arsenalin :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:21:25
Zana  ke zgjedh  dhuraten mete mire te mundeshme :D :D
Te meposhtmes nje PC ani,,?
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:23:33
PC ben.. flm...

Ty nje DVD :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:25:28
FLm ,veq te jete nje filem i mire,(nejse dhuratat nuk zgjidhen) :D

Te meposhtmes nje CD player,,, :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:26:20
Danke..


Te meposhtmit nje maus :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:30:30
Merci..ahah

 Te meposhtmes nje celular,,
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:31:30
Uaaaaaa flm cfare ???


Te meposhtmit nje kamer per PC :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:35:04
Nokia ..ma te riun  kuptohet,,
 Flm,,

Zanes edhe nje adapter,? :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:39:55
Flm.. tani mire ;)

Te meposhtmit nje mikrofon :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2008, 14:41:48
Kom asi senii :D


Te po ja la te me poshtmin dhurten :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:43:32
Edhe une kam :D

Te meposhtmit nje mushje te 3 € :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:44:43
Po  thuj te 5-ve se eshte pa pare ketu :D

Nje kaffe..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 14:45:35
Flm...

Te meposhtmit nje bateri :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 23-02-2008, 14:51:01
Cfar baterie,,??

Nje  tastier , :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 12:36:33
Atij qe do vi nje kuti tre copshe me FOR YOU, nga nesmark hahahaha. ndihme ndaj komunitetit. ahh mos harroj do i kete me shije luleshtrydhe!
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2008, 14:00:57
Ca ne duhet ajo mua ore :D kjo gjeja juve ju duhet jo neve :D


Ksaj posht nje drras mbas qafe :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 27-02-2008, 15:45:09
Une te thyej ty bashke me derrasen LOL

Anetarit qe do postoj mbrama meje i dhuroj nje fanelle te Kakas :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2008, 18:14:45
as e kam idene ca eshte Kakas.. por thnx Berni :)

nje cd me kenget e Eli Fares ketij anetarit te meposhtem ( meqe po e degjoj momentalisht) :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Blue sky ne 27-02-2008, 20:35:07
FLM shume per dhuraten e mirpres :perqafim

Do ti dhuroja nje pershendetje.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 27-02-2008, 20:51:57
Rrofsh per pershendetjen.

Antarit te meposhtem i dhuroj nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: klea19krs ne 27-02-2008, 21:38:32
rofsh sorelina.
anetarit te ardhshem i dhuroj nje  :lule
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 27-02-2008, 21:42:52
hehehehe falemnderit per lulet dhe puthjen

anetarit te meposhtem i dhuroj nje laps hehehe
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 27-02-2008, 23:04:35
flm per lapsin pasi morra lapsin dhurate
anetarit te meposhtem do i dhuroj nje poezi ose do ia kushtoj
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 28-02-2008, 16:07:08
Ma kushto nje :D po pres une ;)


Te meposhtmit nje Chips :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2008, 17:24:42
Aman vetem Chips jo se vetem sa e hengra njee :D


Ty nje Banane :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 28-02-2008, 18:25:44
:D :D :D

Ty nje meshavin ahhahahaah :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2008, 23:20:52
Hahah ani meshavin thojka haha LOL ku te ra ne mend kjo fjal see :D


Ty një gote vere ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 28-02-2008, 23:36:09
pa radhe une me duket...

ceshte ajo meshavin??anetarit poshte po i dhuroj nje pale pizhame qe gabimisht i paskam marre 3 numra me te medhenj se numri im.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2008, 23:43:11
Hahah kuti e cila brenda ka lloj lloj chokolade te ndryshme dhe biskota tjera ;) pra dmth eshte e perzier te gjitha i ka nga pak :D

flm per pizhama po i kam :D


Une ty nje kafe dopio qe te le pa gjume :Dp.S. Nuk ka rend ketu po qellove e morre :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 29-02-2008, 01:22:53
Ja e mora une ne vend te saj :D

Te meposhtmit nje got me qumsht LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 29-02-2008, 13:49:20
Se pij :P


Te meposhtmit nje Cola :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-03-2008, 23:55:18
Danke :D

Te meposhtmit nje Keks :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2008, 18:55:44
Danke Danke. :P

Anetares meposhtem i dhuroj i bilete per Honolulu. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 04-03-2008, 13:20:37
Danke Danke. :P

Anetares mëposhtëm i dhuroj i bilete për Honolulu. :D

wowww thnx Trouble...


anetarin e meposhtem po e ftoj per dreke..ama vetem sallate :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2008, 18:09:21
Ooooo..ska problem po deshe edhe te shikoj se si han ti. :D...Te shikoj e pi uje te ftohte une. :D


Kesaj me lart do i dhuroja i buqete me lule,qe te gjitha te jene te kuqe e ne mes te jete nje e vetme e bardhe. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 13-03-2008, 02:08:13
E mu çka ? LOL LOL LOL


Te meposhtmit i dhuroj nje schweppes
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2008, 19:46:21
ceshte ajo gje  sch....

te meposhtmit nje cante shpine :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2008, 20:25:50
Flm po nuk me duhet :D


Ktij posh nje plumb ne ball :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2008, 20:33:22
hahah...sta mban. :D

Ketij me posht i dhuroj nje gure te madh te gjuhet ne det. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-03-2008, 18:36:51
thnx trouble ..por po te jete nevoja te hidhem...skam nevoje per gur fare.. ^o) :D


ketij te meposhtmit...nje cd te abba..meqe po degjoj nje kenge te tyre momentalisht.. :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2008, 18:41:47
Flm


Une ty nje cd bosh qe te futesh ca te deshirosh ne te :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2008, 19:17:32
Une atij qe vjen pas meje i dhuroj nje pistolete ta vret veten. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 21-03-2008, 20:25:38

   Bëhu pishman, se nuk ke menduar ashtu.
  Ketijë-kësajë ia dhuroj njëpalë brekë te gjetura.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2008, 17:20:14
thnx artisti...por kam per gjithe lagjen :D


dhuraten e ketij siper po e le per kete poshte :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Justice ne 22-03-2008, 17:25:00
yyyyy..as mua nuk me nevoiten...ketij ose kesaj poshte meje i dhuroj nje vend pune tek ndermarja e babit LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Justice ne 22-03-2008, 17:27:33
as une nuk kam nevoje per to...une ketij poshte i dhuroj nje pune tek ndermarja e babit....hahahaha
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 22-03-2008, 17:49:51
O shum flm shu,shpresoj qe ti kete pagat e mira eheh,interveno DOLCE qe te me jep page shtes , :D

Te me poshtmit nje muaj pushim.. :P

Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 10:37:10
yyyyy....sa qejf pushim...hahahh.... ..........ketij poshte i dhuroj nje lavatrice me ngjyra bardh e zi
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 12:45:46
rrofsh mi dolce. atij qe vjen tani i jap nje petulle te ngrohte dhe te bute LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 24-03-2008, 13:28:12
ua........sa me kishte vajtur mendja per petulla

kesaj nje big huge....se e meriton :)

Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 14:05:17
e avash se ma more frymen . atij qe vjen nje pucje te faqja
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Justice ne 24-03-2008, 15:51:10
u pucje..........keti j i dhuroj nje poster te BLEROS
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2008, 16:35:14
Nuk me duhet fare :D


Kesaj nje puthje te lehte
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2008, 17:36:25
Nuk eshte ajo pas teje une une jam. :P

Ajo qe vjen pas meje i ka i pale thonga gratis. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2008, 22:52:31
Nuk është ajo pas teje unë unë jam. :P

Edhe gjithmone do te mbetesh PAS meje :D


Anetarit ne posht nje dru mbas qafe :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2008, 22:54:44
Di i dhuroja nje  keshille qe te shikohet ne pasyre dhe t'i thot mendjes se vet :kthejllu kthjellu. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 24-05-2008, 07:32:44
te meposhtimit i dhuroj nje pale syze dielli
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 24-05-2008, 12:01:28
thnx :)

te meposhtmit  do i dhuroj nje  sun cream  :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-05-2008, 13:11:17
Nuk e perdori krema per diell une :D anyway flm :D


Antares ne me poshtme nje puthje direkte
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-05-2008, 13:12:40
Flm. Te meposhtmit e dhuroj nje surprize
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-05-2008, 13:15:26
Cfare eshte ajo suprize :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-05-2008, 13:16:26
Nje nate me kengtaren tende te preferuar kushdo te jete ajo..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-05-2008, 13:17:44
Uhaa kam shume te preferume ...ben me te gjithaa :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-05-2008, 13:18:35
Zgjithja jote... une vetem paguaj...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-05-2008, 13:20:12
Hajdee edhe ti bashk me ato :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-05-2008, 13:22:05
Po deshe nuk pertoj fare.... Te dhuroj nje te puthur ne faqe..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-05-2008, 13:23:15
Ekzitohem fare kur me puthin goca ne qaf :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-05-2008, 13:25:18
ne faqe ore. Qafq eshte e imja.... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Justice ne 24-05-2008, 13:30:33
ca thua mi..?..i dhuroj nje lavatrice bardh e zi....hihihihi....e di sa e papame eshte....hihihi
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 24-05-2008, 17:33:43
po e pranoj dhuraten edhe pse spo e kupton qa eshte kjo lavatricja "bardh e zi" :D

Te meposhtmit detergjent per nje vjet LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 24-05-2008, 17:43:56
heheehehheh ohh thanks shume se edhe ashtu u shtrenjtu shume
 
te meposhtmit 2 kilogram dredhza(luleshtrydhe)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 24-05-2008, 18:29:14
Ihaa rrofsh vdes per to :D

Une ketij posht nje kg kastraveca D:
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 24-05-2008, 18:50:54
Nuk i dua mbaji per vete

1 kg qershi ai qe do postoj mbas meje :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 24-05-2008, 19:40:06
 :) :)thnx thnx


nje tavoline per pc ketij te meposhtmit :D :) :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 24-05-2008, 21:06:05

  E mora edhe pse e kame nje te vjeter.
  Ketije-kesaje nje pale breke
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 01:15:36
uuhh thanx shum...po nuk kam nevoj tani per tani kam vendos te shkoj nudo fare...
Ketij te meposhtmit nje perqafim...
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 25-05-2008, 01:17:37
oo   flm  shum,,,e pranoi me knaqesi,, :D

Edhe une kesa nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 01:20:29
eehh u pa puna :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 25-05-2008, 01:22:19
po de po.. :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 01:22:55
e pra :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-05-2008, 05:38:49
Nje trendafil lejla :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 25-05-2008, 10:46:48
thanx shumë i dua shuem trendafilet uhhhh

te meposhtmit apo te meposhtmes i dhuroj një puthje  :-*
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 25-05-2008, 16:04:54
shume flm

te meposhtmit nje big hug
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 25-05-2008, 18:47:40
thnx.. :perqafim

te meposhtmit i dhuroj nje cift pellumbash...kane bere fole ne ballkonin tim :) :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 26-05-2008, 09:24:39
Faleminderit dreamm  :perqafim

Te meposhtmit i dhuroj nje perqafim te ngrohte dhe te sinqerte  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 10:51:14
Edhe une kesaj te meposhtmes.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 12:53:45
Po ti mua ca me dhuron mi :D


Ketij posht nje molle ja dhuroj :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 26-05-2008, 12:56:24
ishalla është e gjelber

unë këtij te meposhtmit i dhuroj një pale allstarka  :D :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 13:03:52
Atlete thuhet se nuk te kupton populli ketu :D :D

Flm se me ja grisur mbreme nje pale qe kam patur :D


Te dy molla te gjelberta me qe i paske qejf
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 14:47:02
Mollat do i marr une kesaj rradhe..
Ketij te meposhtmit u dhuroj nje sahat qe po rrin kot ne sirtar. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:09:33
Ca do qe te jete ajo e marr nga ty :D

Nje perqafim te me poshtmes  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:11:11
Thanx edhe une te meposhtim nje perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:12:30
Te me poshtmes nje puthje muahhhh :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:14:42
ua ua mo me kenaqe ti mua me keto ngrohje nga c'do anet..
Edhe une te meposhtmit :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:16:59
Ca ti te meposhtmit ee :D

Te me poshtmes nje nga veglat e mija :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:20:33
uuuu thanx..
Ketij te meposhtmit nje ferrari bashke me mua ne te..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:21:52
Ehhh tashi i ke rene pikes ti  :perqafim ku ishte me heret oree : D


Kesaj ja dhuroj nje gjiro me ferrari praa :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:22:52
Ketij 1 konop te vjerr veten. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:23:50
Kush eshte shoferi une apo ti?
Ketij te meposhtmit nje vozitje te paharruar.. :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:03:05
Une patjeter dua ta mesoj edhe ty se si i ngasjen :D


Kesaj nje puthjeee te embel
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:37:00
Edhe une ty CH.
Te meposhtmit asgje ne keto momente.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:38:55
Ca eshte ajo CH :D

Une edhe nje tjeter prap :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:41:17
Ajo CH eshte Charlie ore.
Nje te prekur ketij te meposhtmit.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:42:22
Hahah edhe une kesaj nje te prekur ne vendi e duhur :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:43:51
Nje shuplake ketij te meposhtmit.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:46:05
Kesaj si kunderpergjigjie nje puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:47:47
hahhahahaahha ok.
Edhe une ty perq
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:48:56
Ee praa :D per goca keshtu e kam metoden kur behet e eger :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 26-05-2008, 22:54:37
do i dhuroj 1 lak  :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 00:43:35
Ketij te meposhtmit nje paket cigaresh... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 00:47:51
Kesaj te me poshtmes nje paket puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 00:50:05
Thanx..
Ketij te meposhtmit nje nate me Shakiren :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 00:53:07
Kesaj te me poshtmes nje nate me mua :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 00:54:33
Thanx..
Ketij 100000 puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 00:56:21
Mi jep keto puthje dhe do iki pastaj ne gjume :D

Ama numeroj te gjitha me radhe ee :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 00:59:28
Ok fillojm 1.2.3.4.5.6.7.8.9.1 0.11.12.13.14.15.16 ...
U ngope?
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:00:20
Vetem 16 ...100.000 duhet te jene :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:01:28
I shkruajta te gjitha nuk di cu be... hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:03:46
U disappionted me :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:09:20
I don't disappoint darling. I only please you admit it :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:10:52
Just 16 kissing :(
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:13:26
I give you lots more than that you know :). I give you 9000000000000000000 000000000000000. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:14:32
Ohhh now im lil happy than before :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:16:14
Now you are more than lil i think....
I adore you.. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:16:57
I love u :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:18:42
I kiss you... ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:19:14
Where ? :d
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:20:35
Anywhere you want.. ;)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:22:11
Woww ..that's good :D

I think u kiss me in my tools :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:23:08
Of course that's the best place for me.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:24:34
I know i know :D

Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:25:38
ok... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:27:38
Nje puthje te moposhtmes per lamtumire per sonte :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:28:34
Te them naten me ms privat..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:29:36
Pse ketu joo ? :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:30:24
Eshte publike dhe s'me pelqen... :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:31:06
Ok me shpejt pra se ikaa :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:32:17
ok :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:52:46
Te meposhtmit i dhuroj nje perqafim tani per tani.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:57:59
Thanx shum :perqafim
Te meposhtmit nje kg rrush :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 10:47:52
edhe pse se kam qejf rrofsh.  atij me poshte pjese nga nervat e mia!
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 10:49:40
Kam me bollek per zoten dhe nuk i dua.... :D
Te meposhtmit nje pale kepuce  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: sensitiv ne 27-05-2008, 11:48:34
 une kam nevoje per nje pale kepuce nr 45 te lutem.

Dhurata ime eshte nje cope rrezeje dielli qe po e rrezon Prishitnen sot!
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 12:44:03
 Une kam nevoje per diell thanx shum...
Te meposhtmit i dhuroj nje puthje te fresket.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 13:11:41
te mesipermit nje buqete ta madhe me Trendafila te Kuq... :D
..kurse te meposhtmit...nje cd me  serenata :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 13:13:50
Me pelqejn trendafilat flm :D
Te meposhtmit nje kg pjeshka :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 13:15:41
O me pelqejne pjeshkat  :D

Une nje akullore i dhuroj per tu freskuar nga kjo vape qe na ka zene sot.
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 13:17:04
Te une bie shi moj :(
Te meposhtmit nje gonxhe :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: LIPJANALI ne 27-05-2008, 14:11:06
do ti dhuroja nje degell me fafarona
hahahahahha
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:35:02
Nuk di c'eshte ajo po nejse tashi....
Do ti dhuroj nje pale pantallona.. :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 14:40:35
Rofsh e nerume kisha ngel pa xhinse :P

ksaj posht i jap nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 15:53:46
hahhahahaah edhe une :perqafim
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 15:57:18
Nje karrote :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 16:02:15
Nje domate :P
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 27-05-2008, 16:03:15
Nje kungull
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 16:05:00
Se ha :D :P


Dy molla te me poshtmit
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 16:48:05
Thanx...
Dy qershi.. :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 17:03:31
rrofsh

nje kastravec :D :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:05:09
Te qeruar apo jo?
Ketij nje kg vosa :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 17:10:10
te qerruarr :P

Nje banane
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:11:17
Banane dhe kastravec per nje here Jojo: Jojo:
Te meposhtmit nje puthje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 17:14:48
RROFSH

NJE LEDHATIM  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 17:16:29
:D

Kesaj posht nje nate te paharruar :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:18:34
Kam nevoj..
Te meposhtmit asgje..
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 17:21:15
edhe un asgje ksaj tradhtares qe rri em charlien  :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:22:28
E mos nxeh kaq shpejt bre ti? :D
Ky ka nevoj per nje xxxxx
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 17:24:32
Eshte i ri ka kohe te piqet :D


Kesaj nje puthej direkte
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:27:38
Edhe une
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 17:28:37
Rrofsh :D


Kesaj posht nje gjiro me ate ferrarin :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:32:49
Ok
Ketij poshte nje pushke :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 17:38:41
Me duhet me pastru terenin ketu :D


Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:05:06
nje vibrator  LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Belinaa ne 27-05-2008, 21:29:40
thanks edhe pse nuk me duhet aspak :)

Ketij te meposhtmit nje buzeqeshje :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:51:19
 LOL LOL LOL
nuk e prisja te vije ti.
 thanks per buzeqeshjen, ta kthej...  :)
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2008, 22:00:12
nje  kapele ta perdore kur ka diell me shumice :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 22:01:50
ne fakt e kisha nevoje nje te tille sot, rrofsh.


nje cd te 2pac
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 07:55:13
rrofsh po nuk hyn ne preferencat e mia. atij qe vje ma poshte i jap i dore gjume nga i imi
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 08:32:48
O ti rrofsh per kete dore gjume se e kam te nevojshme  :D

Te meposhtmit i dhuroj.......nje buzeqeshje dhe nje urim DITE TE MBARE
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 09:10:37
Thanx shum :D
Te meposhtmit nje pale breke :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 09:35:51
Hahah ok :D


Nje redbull te me poshtmit :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 09:37:15
Sa mire me njeh ti mua ore? :perqafim
Te meposhtmit nje kg speca :D
Titulli: Anetarit te Meposhtem i Dhuroj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 16:31:45
nje kile hashash
posht meje
nje karrot
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 16:38:46
E ndreqa titullin e temes se kjo nruja ime i ka vene postimet te renditura nga me i riu te me i vjetri, pra postimet e reja i dalin ne fillim gjate leximit te temave.

Kush ishte qepare? Ah, Progresi. :D

Ketij i dhuroi nje kile progres dhe dy tonelata marmallate :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 16:40:28
Ktij poshte nje gram admin dhe nje kile moderator  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 03-06-2008, 16:48:42
Ktij poshte një gram admin dhe një kile moderator  :D

Falemnderit per kilen, por me cfare mendon se e kam bere marmallaten? :D :P

Hajde se ty po te jap nje CD origjinale te Shakires :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-06-2008, 16:49:41
Falemnderit për kilen, por me çfarë mendon se e kam bërë marmallaten? :D :P

Hajde se ty po të jap një CD origjinale te Shakires :D
Ktij TOP-CHANNELIN
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 16:50:14
se du mer

ksaj posht nje thuper prapanices  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 03-06-2008, 19:32:45
ouuuuuu sa me dhembi :D

ketij poshte i jap shalqinin e mistrecit :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 03-06-2008, 19:36:25
jo mi se kam honger boll

ksaj posht nje puthje  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 04-06-2008, 08:43:11
Ketij nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 09:18:35
Kesaj nje  :puth perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 04-06-2008, 09:23:43
Kesaj nje  :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 09:26:02
Kjo meriton nje :-* :-* yll))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 16:59:14
kjo meriton nje  :detari
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 17:00:26
Ky meriton nje >< >< ropkot:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 17:01:50
kjo posht meriton nje kamzhik ke byca  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-06-2008, 17:04:05
Keti i dhuroj nje nate ne burg... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 17:14:34
ksaj posht nje nat bahce  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 04-06-2008, 18:42:05
këtij një aladin  :D :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Raldushi ne 19-06-2008, 14:19:47
nje pistolet ujit
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 19-06-2008, 23:38:44
nje pale llastiqe   :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:29:02
ketij nje adrese  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-06-2008, 09:38:28
NJe tuf me :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 20-06-2008, 09:39:46
Kesaj nje kuti me cokollata :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 09:41:08
kesaj nje perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-06-2008, 10:35:36
thnx

te meposhtmit nje liber me poezi  :)( autorin e kam secret :D)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 10:37:27
Te meparshmit jo te meposhtmit,,, :D
Kesaj siper nje pako washing powder se mos ju ka mbaruar,, :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 13:55:56

  Nje puthje si ne avatare.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:28:53
mo mo se mos po te degjo burri e qyqja c'do behet,,, :D
Ketij nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:31:36
Kesaj nje si ne avatar :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:39:29
,,,right back at you baby,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:43:00
Kesaj nje alla fancezee :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:48:26
alla shqiptashe ky :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:50:52
Kesaj i dhuroj nje krem anti-diell :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:51:51
aahh rrofsh se pata harrue me marre me veti,,,u dogja dhe u poqa,, :D
nje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:56:57
Hyr ne det ore ose ne cader :D


Kesaj nje Cader se si duket nuk paske as cader :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:59:23
Ketij nje oferte qe te vije me mua,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:02:58
I accept your offer menjeher :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:04:15
eehh hajde pra me,,, :D
mos harro te marresh paisje,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:07:12
Hahha cfar paisjesh mi ? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:09:42
ku di une ;),,paisje,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:12:04
Paisje plazhi apo paisje krevati :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:13:57
eehh ku e mban mendjen dhe ti?, :P,,ne po nisemi per ne plazh dhe nuk i dihet me pas,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 15:16:26
Hahha do te pregatitem mire une mos ke dert ti :D per plazh ama ku i dihet apo joo :D


Kesaj nje puthje prap sa jemi ketu
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:26:21
une ty nje pale brek plazhi se mos ke nevoje,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 16:18:56
asgjo se e kom inot shum  hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:10:29
une ketij nje sapun se mos i nevojitet aty,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:14:25
Une kesaj nje perqafim te ngrohte  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:17:37
eehh edhe une ty patjeter,, :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:24:53
I uroj një puthjr ke qafa :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:26:54
une te faqja dhe duke rene poshte,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:28:04
Une ke fyti dhe duke rene posht :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:29:49
mos more ne kete kohe te darkes,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:33:29
Kesaj nje puthje nga shpinda duke rene poshte deri tek shputat e kembeve :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:36:06
shi shi ,,kujdes se jam me makine dhe nuk i dihet,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:38:31
Je mbrapa apo perpara ? :D nese je mbrapa nuk do te ishte problem :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:41:55
jam shofere ore :P>,,mbarapa o para?,,ehh,,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:51:58
Je e gatshme te rrezikosh si neper filma ? :D duke e ngare makine dhe kendej duke u ledhatuar me mua :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 18:56:18
eehh po po per ty jep,,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 18:59:22
Hahah hec praa vazhdojm :D puc puc puc puc :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:01:10
hot bre ketu,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:04:40
Leshoje kondicionerin :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:05:31
eshte i leshuar ne fund krejt,,,kot se nuk ben gje ky jo,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:07:05
Zhveshu atehere :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:08:13
ne rroba plazhi,,ndryshe nuk ban,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:10:11
Nese ke vap heqi dhe ato ..c'lidhje ka jemi ne veture :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:13:33
ne veture?,,,x5 zemer,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:14:24
Zemer edhe me mire atehere :D ka xhama te zi ai :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:15:59
jo vec i bejme ne mos u merakos,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:17:14
Do ti bejm me avull fare :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:23:29
eehh si ma lexon mendjen?,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:28:07
Ehhhh :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:32:00
nje shuplake ketij :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 23:43:09

  Një seancë sexi  hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:45:19
hiqe mendjen prej aty ti,,tut he dreq,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 23:50:40

  Aty vetem aty me shkon mendja,neser eshte pushim.Nuk kame menduar keq. hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:52:29
Hektor bukurosh,,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 23:54:09

  Trandafili rrema rrema
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:55:43
O Hektor o djale i ri mos valle ke ra ne dashuri?,,, :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 21-06-2008, 00:08:11

  Jo,per fiziollogji e kame fjalen.Te shprazem.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 00:16:43
ahh ok
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 00:47:48
Nje shuplake dashurie ksaj ..e di si eshte kjoo ? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 08:37:30
Nga ty e kam mesuar :D
ketij siper nje legen me uje qe te zgjohet nga gjumi :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 21-06-2008, 09:06:30
I dhuroj shummm :perqafim :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 09:10:30
une :puth :puth :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:41:25
Nje perqafim :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:42:20
nje paisje te domosdoshme,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:42:55
Cila eshte ajo paisjee :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:43:55
ehh,,paisje qe nuk ben dot pa te,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:46:11
I kam ato paisje une ore :D


Kesaj nje paisje timen :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:47:26
eehh,,,,ketij nje si ne avatarin tim,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:48:53
Edhe kesaj nje ashtu :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 22:21:31
Nje shuplake per darke :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 22:36:20
Kesaj nje ...e di vet ajo :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:05:04
 :D :D ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:16:16
Ca zgerdhihesh ee :P


Kesaj nje te nxehte
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:17:48
 hipno)) hipno)) :fershellime
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:20:51
E di ca te dhurova mii ? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 23:23:32
he/,,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 23:24:26
Puthej mo puthje se ca tjeter :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-06-2008, 09:22:15
NJe puthie...na merre :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 09:24:33
kujdes kur i jep puthje Charlit se  i ka ne qef dhe nuk i dihet sec behet :D
Kesaj siper nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-06-2008, 09:46:49
Po dhe une nga larg ja jap se nga afer nuk ma mban :D                    Kesaj shummm  :perqafim :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Blue sky ne 22-06-2008, 09:51:51
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-06-2008, 09:54:36
 :perqafim :puth :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 10:27:34
Po dhe unë nga larg ja jap se nga afër nuk ma mban :D                    Kësaj shummm  :perqafim :puth

Nga larg puthja nuk jepet mi ...te pakten une nuk e di kete gje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 10:34:28
 >< >< perq lopa)) LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 11:59:32
nje digital, per foto te ndryshme :D :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:00:32
nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 12:01:07
Nje like avatar :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 12:11:37
nje bilete per ne london..( te takoje trendafilen) :D :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:12:57
e more ne qafe njeriun e shkret :D
Kesaj nje bilet per ne Albania free of charge on me :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Blue sky ne 22-06-2008, 21:42:29
Te dy ketyre anetareve me siper,ju dhuroj nje jave pushime ne breg te detit ne nje vile  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 21:43:46
lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Blue sky ne 22-06-2008, 21:47:25
 Gjithe te mirat:lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:49:42
nje bluze me lule   :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:53:56
Nje parfum kunder ndjerses :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:54:50
nje rimel  :D :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:57:01
ti rrofsh se pak me pare u mbarua :D
Nje shqipe te qendisur
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:59:20
ti rrofsh se pak me pare u mbarua :D
Një shqipe te qendisur

si ajo e marigose??
me pelqen - me pelqen  :D

nje ak-47 :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:03:15
Nuk di c'eshte ai :S
Nje molle :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:05:03
Nuk di ç'është ai :S
Një molle :D

LOL  ak-47 eshte kallash-nikov.  :D

ca fisheke me teper i dhuroj :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:06:24
 LOL nuk jam mesuar ne ashi tipash une :D
Ketij nje ashtu sic do vete
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:08:17
nje pjeshke   :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:09:34
Nje banane :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:10:41
LOL LOL  nje kokerr ulliri   :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:11:54
nje sallator :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:15:27
nje kikirik  :D :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:16:20
nje litrik
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:17:09
nje hanzhar
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:18:31
nje fener
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:19:22
 :D

nje burzylyk prej bakrri  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 22:23:25
nje :perqafim,se po iki dhe po e le me qershin :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 22:24:06
një :perqafim,se po iki dhe po e le me qershin :perqafim :perqafim

nje   :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 14:08:00
 :perqafim :love:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 25-06-2008, 14:09:37
Nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 14:12:03
 :lule :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 14:13:46
 :puth :trendafili
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-06-2008, 14:14:50
 :-* :-* sybukur))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-06-2008, 14:20:35
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 30-06-2008, 21:35:32
filaki
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 21:44:14
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: belushi ne 30-06-2008, 21:49:31
 :perqafim :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2008, 22:24:33
nje avatar te ri :D :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: belushi ne 30-06-2008, 22:26:36
një avatar të ri :D :)
Ma dergo nje te ri hmmmmm: :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 22:28:26
nje avatar me shqipe :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:18:24
Nje (http://i27.tinypic.com/2ztj0a1.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 00:19:10
nje :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:20:05
Nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: M A X ne 01-07-2008, 00:20:06
 ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:23:01
(http://i29.tinypic.com/23r96i1.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: M A X ne 01-07-2008, 00:25:17
 :detari
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 00:30:04
ky ska nevoje per gje nga une,, :D,,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:38:58
Kesaj do ti dhuroja gjithqka :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 00:40:56
edhe une ty  :D ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:41:42
Kesaj.. (http://i27.tinypic.com/2ut4xfk.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:43:36
Edhe une kesaj nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:45:29
 :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 00:50:15
Hahaha shi shi na kalle krejt :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 09:52:02
 hajt_ktu: :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 09:56:49
 hajt_ktu: :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 09:58:00
 :lule :lule :hehe))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-07-2008, 10:21:10
 :perqafim perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:22:14
 :puth :puth sybukur))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2008, 10:27:25
Nje pakete puthje  :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:27:53
nje te pershendetur.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:28:44
gjithmone ne mes ti Charli :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:53:59
ky gjithmone te rrije anash,,,ai eshte urimi e kam fjalen :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 10:56:04
si e gjete?!...me pelqen ai pozicion :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 10:58:19
e lexoj mendjen e keqe shume lehte ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chekevara ne 01-07-2008, 11:00:07
tolerance dhe mirkuptim... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 13:25:43
Nje shuplak.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-07-2008, 13:29:57
Nje mbazdite te bukur
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2008, 13:33:45
nje weekend te kenaqshem :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2008, 13:52:57
Flm..Ndersa une asaj me posht i dhuroj nje weekend si te timin. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 02-07-2008, 00:31:45
Nje boks hunve.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2008, 00:09:09
nje box me akullore  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2008, 00:11:35
Nje doze te gjumit :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-07-2008, 00:13:13
Nje  kafe))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2008, 00:14:35
Zoti na rujt ik ik :D se po du me flejt :D


Ksaj nje kokakoll :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-07-2008, 00:16:40
Danke...

Ani nje viski :P hahaahahahahh
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2008, 00:18:23
Shi shii don mum pijav aa :D


Ksaj nje kove uje fytyres :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-07-2008, 00:19:52
LOL LOL jo me te pijav po me te trullav te merr gjumi me lehte..

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2008, 19:13:18
nje ftese per ne forum momentalisht :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:14:13
nje :lule :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:15:08
Nje redbull
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:17:56
nje gote me uje me akull
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:19:15
Hahha ashtuu si ma dij shijen :D


Nje puthje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 19:21:01
hahha edhe ti mua :D
Nje :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 19:23:36
Edhe une kesaj nje double kiss :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 20:37:10
udhetim te mbare :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 05-07-2008, 22:50:51

  Nje zemer ari.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 22:51:40
nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 05-07-2008, 22:54:01

  ...dhe nje perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 22:59:39
dhe nje :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 23:00:23
Shi shii :D ksaj e pata ndermed ti jap diqka po jo kurgjoo :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: belushi ne 05-07-2008, 23:02:17
Ketij qe ti jape asaj larte diqka!!!! :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 23:04:15
Ketij nje plumb ne ball :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 23:07:38
ketij nje dicka sekret :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2008, 23:08:39
Ohhh me cmende me keto sekrete :D


Kesaj nje gje te jashtzakonshme
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: belushi ne 05-07-2008, 23:09:56
Ketij një plumb ne ball :D

Keti qe ta shterngon  B... para se ta jepe plumbin!!!! :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 23:14:42
nje grusht une ketij tipit siper,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: belushi ne 05-07-2008, 23:16:15
Te kete grushtin e forte!!!! :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 23:17:27
do ta provosh?? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: belushi ne 05-07-2008, 23:18:43
do ta provosh?? :D

Oua me mbyti!!!! :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 23:24:54
 LOL LOL,,,dreq gropa eshte e thelle,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 05-07-2008, 23:54:49

  Nje bulete per Pr.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 23:58:14
Nje bilet per L
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 06-07-2008, 00:02:25
nje perqafim  :perqafim :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 06-07-2008, 22:56:20
nje doze heroine  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 23:03:33
nje trendafil :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 06-07-2008, 23:07:37
kete
http://www.youtube.com/watch?v=Fn_rMkX46yk
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 23:17:48
uau thnx :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-07-2008, 10:02:39
 :lule :-* :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 10:59:44
nje kinez,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-07-2008, 11:04:33
 LOL LOL Amin... Kesaj nji  :perqafim :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 10-07-2008, 11:17:04
kesaj i dhuroj nje leksion falas per provimin LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 19:01:15
Kjo nje  :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2008, 19:34:41
Nje puthje te zjarret kesaj siper
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 19:35:48
nga ky du nja pergjigje une,,asgje tjeter iher prej here,,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2008, 19:38:12
Nga kjooo du qe te me besoj ne ate pergjigjie qe i kam dhene :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 19:40:04
Ky te jete 100% me mua ose pa mua fare,,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2008, 19:54:09
Vetem dua qe te me besoj dhe te me doj asgje tjeter :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 19:56:12
vetem nje,, :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2008, 19:57:27
Jo vetem nje.por nje buqete  :-* :-*.............. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2008, 19:59:43
Ketij nje litar qe te var veten :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 20:00:48
hahah ka doli bree ai??,,,si fshehurazi ka ardh i dha ato dhe iki :D

Ketij siper nje marry kiss or miss?,,cilen te doje ky :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2008, 20:03:06
Ate te paren natyrisht :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 20:05:25
Ate ta dhuroj ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 10-07-2008, 20:10:49
Edhe une tyy ate ta dhurojj  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 20:11:42
Nje perqafim te ngrohte nga larg,,, :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 10-07-2008, 20:44:52

  Nje perqafim te zjarrte ne afersi apsolute
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 20:48:58
nje,, :-* :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: sorelina ne 10-07-2008, 21:44:56
Nje pako orbit :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 21:46:11
Nje SPF15 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 22:14:24

  Nje qader plazhi.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 22:16:38
nje buqete me trendafila,,,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 22:22:31

  Pasi ti mare lulet,mbetem borc per nje puthje te paharruar.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 22:23:52
edhe borxhin laje pra atehere,,,
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 22:35:36

  Lulet nje here, pastaj vijne te gjitha me rene
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-07-2008, 22:37:14
I dhuroj nje :perqafim,,sa per nate te mire,,, :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 11-07-2008, 22:45:47

  Edhe une ty nje :perqafim dhe nje hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-07-2008, 10:52:15
Nji  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 11:04:08
NJe :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-07-2008, 13:31:35
Nji  :puth :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-07-2008, 14:03:16
Ja paskan nis me  :puth keshtu qe spo e prishiedhe une :D

nje te madhe per Zanen  :shastis) perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: La pikkola mora ne 29-07-2008, 14:04:32
nje puthje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-07-2008, 14:30:47
mos se nuk do iu rrezistoj atyre buzeve,, :D

edhe une kesaj nje puthje  :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tkamzemer ne 31-07-2008, 17:23:42
qe  mos  te mos shkrihet  akulli.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mishel ne 11-08-2008, 13:36:07
Ketij ta thyej akullin ...po nuk shkriu  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Triology ne 15-08-2008, 21:58:19
eee

ksaj nje kafshim ke qafa :P:P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2008, 11:08:11
ketij nje laptop..ta kete kudo me vete :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Masha ne 18-09-2008, 11:21:34
 hmmmmm: kesaj nje bilete avioni per Tirane  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2008, 11:50:38
Kesaj nje bilete avione direkt per te une :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 18-09-2008, 19:31:29
Nje pakete cigare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Masha ne 18-09-2008, 19:50:35
nje llak flokesh  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 18-09-2008, 20:13:28
Nje fustan te bukur
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: guest8255 ne 09-01-2009, 18:19:29
thnx, nje parfum.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 09-01-2009, 18:32:05

   Nje puthje te zjarrt, nuk e kame pare ka kohe :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 11-01-2009, 09:45:34
 :perqafim :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 11-01-2009, 10:07:53
-------------*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 11-01-2009, 10:39:00

   Nje miremengjes :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 11-01-2009, 13:40:15
nje buzqeshje :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 08:58:02
Nje tufe me lule bore. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 15-01-2009, 10:40:51
kesaj  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ERAA........ ne 15-01-2009, 18:18:33
 kafe))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 20-01-2009, 23:25:41
1 pasqyre......
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-01-2009, 23:41:52
nje tas sulciac :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 20-01-2009, 23:45:37
2 tasa sultiac ketij siper :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-01-2009, 23:46:09
fjale dhe vetem fjale LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 20-01-2009, 23:49:22
sultiac per te tere ereeee :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-01-2009, 23:50:14
per te tere mooooooooo :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 21-01-2009, 11:53:57
i uroj fat me femrat
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 21-01-2009, 15:16:55
I dhuroj nji dinamit per ta shpetuar veten... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-01-2009, 14:15:33
gjysmen e llotos..:D  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 22-01-2009, 14:31:59
Uhaaaaaaaaaaaaaaaaa a.....Ketu eshte 25 miljon....gjysmen e gjysmes ty ta dhuroj une... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 22-01-2009, 14:35:08
1 N82-sh  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 22-01-2009, 14:37:28
I dhuroj edhe nje rast te me shpjegoje se cfare eshte ajo(se mendja po me shkon kahmos  :D)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 22-01-2009, 20:42:56
hahahahaha i dhuroj ca krimba per tu fry hmmm tbefshin mirr  ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 22-01-2009, 22:12:38
1 shall te bardhe  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 10:24:14
Kesaj do ti dhuroja nje perqafim me shume dashuri :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 27-02-2009, 10:27:13
Edhe une ty ... :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 27-02-2009, 22:16:09
nje urim, per nje mbremje te kendshme
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2009, 22:20:40
Nje buqete lule bore.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 27-02-2009, 22:21:52
nje buqete trendafilash blu
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2009, 22:22:58
Shume  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 27-02-2009, 22:26:07
kisha nevoje, flm... :)

nje kemishe te kuqe
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 27-02-2009, 23:30:52
nje tulipan  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2009, 23:33:10
Nje brand neww...e di vet.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-02-2009, 23:33:38
Nje lule per 8 mars :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2009, 23:37:26
Shiiiiiiiiiiiiiii robi...ma kujto tash 8Marsin..Mamiiiiii :)


Ky ka nevoje per nje :-* qe ti kaloj semundja. :(
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 27-02-2009, 23:38:39
Valla po mire qe po e di :D nga ti menjeher me kishte kalu :-*


Edhe une kesaj nje :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-02-2009, 13:32:18
nje sherbim interneti 1 vjecar me te mire nga ai qe ka tani... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 13:41:22
Perla te zeza :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 28-02-2009, 14:24:33
telefon te ri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 14:32:02
Nje apartament ne bregdet
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 28-02-2009, 14:32:57
vile ne ndonje ishull
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 14:43:56
Nje varke peshkimi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: çika e maleve ne 28-02-2009, 14:44:58
xha milos nje puthje te madhe
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 01-03-2009, 18:31:51
xha milos nje puthje te madhe

Nje dajak i thuroj  :D

Nga kullot moj ti  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 01-03-2009, 18:50:16
nje makine  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 21:39:06
nje peme e 1 lisharese  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 21:40:35
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 27-03-2009, 21:41:29
 :perqafim :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 21:41:47
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 21:59:03
nje kuti me pije te ndryshme :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 21:59:54
ahahah gjithashtu qe ti pime bashke... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:01:18
pranoj...dua te pi kete nate e te dehem tape :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 22:01:56
Hajde na e afro kutine :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:06:09
me prit se erdha...po kjo shejtane ku vajti. sikur e kisha prapa
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 22:07:09
Mos ta ka rrembyer dikush moj...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-03-2009, 22:11:25
Nje buqete me 100trendafila....ne se i pelqen :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 22:12:22
Nje pafundesi... me puthje dhe perqafime :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:15:38
po mua :S
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-03-2009, 22:16:05
Shume  :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-03-2009, 22:17:15
Nje shishe shampanje..Kalipsos
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:18:27
me prit se erdha...po kjo shejtane ku vajti. sikur e kisha prapa

ja erdha se kisha 1 vizite ne shpi ate bionden tjeter  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 27-03-2009, 22:18:46
1 shishe vaj
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:19:45
ulliri ama

ketij 1 shishe uthull
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 27-03-2009, 22:22:42
vaj ulliri, kuptohet  (se eshte i mire per cdo gje)

edhe nje shishe tjeter me vaj ulliri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:23:48
vaji me ujin e perroit nuk shkon... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:24:07
1 bmw te re  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 27-03-2009, 22:25:22
1 banane
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:25:31
kurse ty nje xhiro ne BMW, me lefton e chorrin
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:27:20
LOL LOL ma ke gjet midene

ket 1 xhiro me bmw me Tipin  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:44:12
nese ta ka qejfi, ta plotesojme deshiren (vetem na thuaj) :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 27-03-2009, 22:45:01
1 fustan
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:45:25
pistoleten prap ketij
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:46:39
1 xhiro me tipin ..ne BMW time
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:49:51
me kusht qe te vish e ti  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 27-03-2009, 22:51:56
po une te futem ne mes ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-03-2009, 22:55:26
LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kinge ne 28-03-2009, 00:44:22
nje.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:46:37
kinges i dhuroj keto

 :perqafim :puth :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 00:48:55
 perq :trendafili
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:50:29
 :perqafim  :lule :puth yll))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 00:50:50
I dhuroj nje pistolete...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 00:51:24
500 euro LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kinge ne 28-03-2009, 00:51:55
nje majmun si puna tij :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 00:52:37
500 euro LOL
po kerkon ta korruptosh kundrejt cfare?????
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:53:13
I dhuroj nje pistolete...LOL

e du 9 mm a ma ble dot  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 00:54:54
hahhaa....Patjeter,me kusht qe ta vrasesh poshtersine...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: OMORFI ne 28-03-2009, 00:55:24
 :zocka ty gjithmon te kane pelqyer zockat apo jo ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 00:56:18
 :trendafili
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:57:34
hahhaa....Patjeter,me kusht qe ta vrasesh poshtersine...LOL

hajd me dergo pistoleten njehere pastaj flasim LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: OMORFI ne 28-03-2009, 00:58:27
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 00:59:22
Omorfi  :perqafim :perqafim e 1 disk te notis  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 00:59:59
po kerkon ta korruptosh kundrejt cfare?????

jo daku ka humb ne bixhoz mi dreq,,po ti pse kaq kurioz
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:01:52
ketij i dhuroj 1 kengetare turke Ada e quajne  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kinge ne 28-03-2009, 01:01:56
nje naten e mire :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:02:27
pse ike  :(
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:02:42
jo daku ka humb ne bixhoz mi dreq,,po ti pse kaq kurioz
pervec bukurise, kam dhe kuriozitetin  :D

anetarit te meparshem i dhuroj  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kinge ne 28-03-2009, 01:04:17
pse ike  :(

Neser duhet me ik ne pune heret :( vi prep une po he :DNaten gjithve :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:06:00
naten kinge  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 01:07:13
naten shejtane :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:07:57
naten shejtane :perqafim

hheeeeeeeeeejj
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 01:11:01
mirmengjesi shejtane :perqafim LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:12:44
 ciao)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 01:29:21
i dhuroj nje imagjinate
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:30:22
po mendoj ta pranoj apo jo :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 01:33:08
i dhuroj mendim pozitiv LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 01:34:35
I dhuroj nje konop...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 01:36:04
i dhuroj 1 dege peme  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:36:35
I dhuroj nje konop...LOL
cka asht "konop" ????, qe te di ta pranoj apo jo ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 01:38:37
Litar... :P

Kesaj i dhuroj nje dore masazhe kineze... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:40:51
me bejne alergji masazhet kineze

do i pranoja po te ishe kinez puro LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 01:44:47
hahahhhahhha...Behe m... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 28-03-2009, 01:45:42
i dhuroj uren e gurit hahaahhahaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 01:45:56
hahahhhahhha...Behem... :D
puna eshte te jesh, jo te behesh...per kinezllikun flas LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 28-03-2009, 01:56:17
1 pale....cfare ngjyre ti doje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2009, 01:58:56
puna eshte te jesh, jo te behesh...per kinezllikun flas LOL LOL
hahahhahhah....Se paku tekniken e kam...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 02:00:06
1 pale....cfare ngjyre ti doje
merri dhe veri ne koke, kur te kesh dhimbje koke... timeout)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 02:01:20
LOL LOL LOL

ne maje te kokes ja vure LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 28-03-2009, 02:02:32
merri dhe veri ne koke, kur te kesh dhimbje koke... timeout)
e kisha fjalen per kepuce... cfare mendove ti?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 28-03-2009, 02:03:09
i ngaterrova me cizmet me maje....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-03-2009, 02:04:06
LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 05-04-2009, 14:49:14
  :P :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 00:04:53
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 09-04-2009, 00:14:29
nje nik te ri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 00:23:07
qetesi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-04-2009, 00:25:00
buzeqeshjen se i ka humb sot
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 00:26:34
pak nostalgji  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-04-2009, 00:33:26
pak kohe te vjetra  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 00:37:43
pak qetesi :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-04-2009, 00:38:37
pak me shume kohe me shoqerine
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 00:39:14
me shume kohe per kafe ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-04-2009, 00:51:37
nje kafe neser mbas pune  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 01:16:01
pse jo dhe gjate punes, se jemi dhe komshije ne pune, pervecse ne pallat ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 01:17:13
nje kafe neser mbas pune  ;)
puthjen e nates se mire ciao) perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 09-04-2009, 09:18:06
i dhuroj nje kafe per mengjes kafe))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-04-2009, 09:58:52
Keto..  :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 09-04-2009, 19:39:20
Un te dhuroj ty nje tufe me trendafila!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-04-2009, 23:03:13
nje bogace
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 09-04-2009, 23:04:57
nje akullore...... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-04-2009, 23:05:50
Keto..My Valentines Gift..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2009, 23:06:05
Nje lepize... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 01:51:06
Nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-04-2009, 10:05:49
:-*....Kete :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 10:41:44
ahaahahah

Une i dhuroj... :-* :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 10-04-2009, 11:01:49
Urimin per nje fundjave te kendeshme.. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 11:04:25
1 CD ... Best of Gun's & Roses  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 10-04-2009, 11:15:24
Ohh  shume Flm.. :)  :perqafim

Nje MP4,,me kenge te Metalica brenda,qe te degjoj ka te shkoj,edhe nje perqafim,,  :perqafim,,, :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 11:19:43
flm shume ... i uroj e fundjave te bukur  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 11:45:16
Ketyre te dyjve nga nje :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 14:17:06
I dhuroje veshken e majte... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 10-04-2009, 14:20:22
kafe turke :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 14:21:36
Puthje direkte,,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 10-04-2009, 14:25:14
Nje pale mbathje :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 10-04-2009, 14:26:11
nje  :perqafim te madh, se me ka munguar :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 10-04-2009, 14:28:48
 :puth Edhe ju me keni munguar mua. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 10-04-2009, 14:31:19
veze te bukura qe do ngjyejme per te dielen  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Alondra ne 10-04-2009, 14:44:46
Nje veze te madhe prej cokollate.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 10-04-2009, 16:51:01
Nje simite bugace!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-04-2009, 17:52:14
nje avatar te ri.. :P :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 17:53:30
Buzeqeshje... :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2009, 17:54:40
pushime verore.... :D dream..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 17:56:10
Pak lodhje dhe shume aventura... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2009, 17:58:35
Pak lodhje dhe shume aventura... :D

s'kam lodhje fare...cfare thua ti ? :D
ja tani nga oqeani paqesor jam duke shkruar.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 17:59:37
Lodhje pra... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2009, 18:02:39
Lodhje pra... :D

s'esht lodhje, thjesht pune...
me pelqejn sfidat qe ma dalin para, sepse i sfidoj... :D


ty te dhuroj nje biciklete...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 18:04:49
Ty nje pistolete :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2009, 18:09:27
Ty nje pistolete :D

oh flmd, e kam nje, edhe nje tjeter s'do ishte keq...

ty te dhuroj nje vize per ne Arabine Saudite, dhe te vishesh sikur ato..... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 18:11:20
ahahaha

Ty nje kostum popullor... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2009, 18:15:52
ahahaha

Ty nje kostum popullor... :D

Never..... :D

ty nje Kamion 5 tonsh...ose nje Humvee
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 18:29:40
Çme duhet kamioni mua... :D

Nje goc Spanjolle... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 10-04-2009, 18:36:03
Çme duhet kamioni mua... :D

Nje goc Spanjolle... :D

Nje Mamasita.... :D

ty nje cun Australian.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 18:52:33
Ty nje goce Kineze.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 18:53:51
se di... ca do te te dhuroj une ty Lefto  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 18:54:31
Kusheriren.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 18:55:26
audin A5 te bardhe  :P LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 18:57:08
Ani me jep Audi-n e kusheriren e rregulloj une vet...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 18:58:52
1 avion B52sh ... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 19:00:12
1 kallash qe ti theje te gjitha kufinjet...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 19:03:20
hahahaa ketij 1 bombe dore me ca rrethimin ne kufi LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2009, 19:04:39
Ksaj 1 skaf qe te kaloj nga Drini...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 19:08:12
ketij force me kalu Drinin me not LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-04-2009, 22:50:07
 :perqafim te ngrohte..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-04-2009, 22:56:58
nje pije me akull..:)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 10-04-2009, 23:03:06
nje MP3 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 10-04-2009, 23:05:13
1 bilete koncert live te Scorpions...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 11-04-2009, 14:42:48
nje bugace
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 14:44:53
1 bugace e ketij
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 15:32:06
ca shpulla se nuk ma ka sjelle akoma ate shishen e rakise. LOL LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 15:33:46
hahahaaaa pse te thashe gje qe do ta sillja une  :P LOL upsss harrova LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 15:34:38
Ca shpulla meqe harrovi/. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 15:37:47
1 shishe leng te terbuar  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 15:39:10
nje tufe me hithra. LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 15:39:50
1 kaktus  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 15:41:33
nuk i ndahem idese se hithrave jooo. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 15:42:17
hislla LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 15:47:24
hudhra qe mos i afrohej njeri per nje jave. LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 15:48:25
majdanoz te heqi eren e hudhres se na qelbi ere sot LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 15:50:08
hithra . LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 15:51:27
islla LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 11-04-2009, 18:04:03
hisllat...meqe i paska merak :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 18:09:42
1 pakete te T.E. masazh manikyr pedikyr trajtime fytyre e trupi falas  ;)  te pelqen si te duket dhurata  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 11-04-2009, 18:17:29
1 pakete te T.E. masazh manikyr pedikyr trajtime fytyre e trupi falas  ;)  te pelqen si te duket dhurata  :perqafim
u rregullua ashensori qe te vij ta marr oferten :D

po iki qe neser ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 18:19:24
po moj ka 1 muaj se me cmendet me ashensorin LOL LOL

paketen prap kesaj  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 18:23:40
Nje banane dhe dy kokrra kivi. LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 18:30:29
e bere qe e bere futi e 1 te qerruar atyre kiwi-ve LOL LOL

ketij 1 pjeshke  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 18:31:38
Nje steke me cigare.... :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 18:34:36
mos mi kujto moj se e di si jam ... jam gati ta nis prape

kesaj 1 fundjave ne bregdet me ke ti doje qejfi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 18:37:14
Nje fundjave te deti me mua... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 11-04-2009, 19:29:55
Nje fundjave te deti me mua... :D

dhe me mua... :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 19:34:51
Nje dite ne brigjet e Spanjes me ndonjeren... :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 11-04-2009, 19:47:30
^^^ Amin, kurse ty ne detin a Japonise, me ndonjerin...

 :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 19:50:51
Obobobob me mire rri ketu ku jam :D

Ty nje hedhje me parashute... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 11-04-2009, 19:55:23
Obobobob me mire rri ketu ku jam :D

Ty nje hedhje me parashute... :D

hopa, si thua ti ti tregoj disa foto nga hellja e fundit ?  :D

ty nje pistolete .9 mm per vetembrtoje...ashtu sikur a ka lala.. :D
ne fakt une e kam nje cike me te madhe... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 20:03:12
1 tomson  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 11-04-2009, 20:14:11
1 tomson  :D

matter fact... :D ;)
s'esht tompson, por me i mire. M4  :D qe shef edhe perdrejt mureve, naten, dite, nen uje, etj etj

kurse ty nje vize per ne Koren e Veriut... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 20:18:02
M4 e mbajta per vete  ... tomson ty  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 11-04-2009, 20:26:12
flmd, ty te dhuroj kete qytetin qe gjindem tani..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 20:31:32
flm po shume per mua me pelqen ketu ku jam

ketij i dhuroj 1 muaj pushime nga veriu deri ne jug te Shqiperise
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 11-04-2009, 20:32:56
Amin

ty te dhuroj te plotsohen deshirat...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 20:37:11
flm inshallah

e ty te dhuroj te ralizohen ato qe ke ne mendje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 11-04-2009, 20:40:20
Do i dhuroja nje  qengj  te hell...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 20:41:53
ketij do i dhuroja bishtin e qengjit LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2009, 20:46:44
nje ftese diku nga muaji tjeter..surprize :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 20:48:24
wow me pelqejne surprizat

Dreamm i dhuroj ta gjeje sa me shpejt ate gjene qe po kerkon  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2009, 20:56:34
wow me pelqejne surprizat

Dreamm i dhuroj ta gjeje sa me shpejt ate gjene qe po kerkon  ;)

ooo thnxxx..Ftesa ishte pikerisht per ate.. :P..


ahh kesaj sdo i dhuroja gje mom...do e nisja direkt per ktu te me ndihmonte icik ne kuzhine...pres ca miq... :D

ika njerez..kalofshi gezueshem.. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 21:09:24
po te kisha afer me gjithe qejf e qaj ate pune  ;)

kalofsh mire Dreamm  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 22:08:48
Nje tas te madh me akullore.... :D
Dhe ca :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 22:15:04
nje dreke neser me mua ne DR
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 22:17:28
Zemren... :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 23:20:34
banane :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 23:22:12
Nje makine te re... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 23:24:25
nje udhetim me makinen time. LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 23:26:44
Nje kostum te papare... :D

Me falni mua te leviz pak?Vi prap.. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 12-04-2009, 23:38:20

nje pale syze te bukura...degjova qe sh..diell andej nga ju..:D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 12-04-2009, 23:40:53
ty nje cader, se degjova qe atje bjen shi shume.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-04-2009, 23:41:51
Te dyjve nga nje :perqafim   :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 12-04-2009, 23:42:41
nje  :perqafim nga Kalipsoja ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 12-04-2009, 23:45:14
dy :perqafim :perqafim nga chorri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-04-2009, 23:46:55
tre  :perqafim nga shejtania e ujkut  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 12-04-2009, 23:47:49
Kater    :perqafim nga Oqeani  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 12-04-2009, 23:48:22
tre te meparshmeve nje puthje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-04-2009, 23:49:32
kesaj 1 shkelm b... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 12-04-2009, 23:51:04
ndersa kesaj nje shpulle... :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 12-04-2009, 23:52:32
kesaj 1 shkelm b... LOL LOL
me mua e kishe? hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-04-2009, 23:54:08
Mdoket me ty... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-04-2009, 23:55:37
me Lefterin moj

Kalipsose  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 12-04-2009, 23:56:14
ia tregoj une qejfin me mp...shtriges...LOL LOL LOL

nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-04-2009, 23:58:59
he moj se ai qe te rref te do

1 puthje kesaj shtriges tjeter e 1  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2009, 00:05:20
Nje tenk qe ti thej kufinjet... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:05:48
he moj se ai qe te rref te do

1 puthje kesaj shtriges tjeter e 1  :perqafim
vertet? si nuk e dija une kete lloj dashurie hmmmmm:
nje shqelm per ty, ku te dush ti LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 13-04-2009, 00:09:56
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaa

 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:12:00
nje tas ashure....me kocifoz LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 00:13:22
ate qe don... :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 13-04-2009, 00:15:01
vajzen e kolonelit..:D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:15:32
c'ti doje zemra ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 13-04-2009, 00:16:28
Çti doje shpirti ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 13-04-2009, 00:16:47
vertet? si nuk e dija une kete lloj dashurie hmmmmm:
nje shqelm per ty, ku te dush ti LOL LOL

 Nje forc te madhe kur tia dhuron dhuraten Shejtanes,qe te jete dhurat me me vlere, LOL


Kesaj nje lule,, :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 00:17:18
vajzen e kolonelit..:D :P

flmd, por fatkqesisht s'mundem dot, se babain e saj e kam drejtor, boss.
sa e veshtire do behej puna ime pastaj ?  :D :D

nje kenge te bukur..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:19:43
oqeanit nje poezi

te meparshmit fare...pushim nga pun ste bossit, qe te marre vajzen e tij
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 00:34:35
oqeanit nje poezi

te meparshmit fare...pushim nga pun ste bossit, qe te marre vajzen e tij

po si te jetoj une pastaj, me cfare ?  :D :D

ty te dhuroj mendje me te kthejllet.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:36:46
po si te jetoj une pastaj, me cfare ? 

ty te dhuroj mendje me te kthejllet.. :D
po do vije nje boss tjeter, nuk do iki vendi i punes LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2009, 00:37:38
Doi dhuroja nje dinamit tja hedh asaj poshte...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:39:48
nje tritol mos t'i mbetet nam e nishan LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 00:40:30
po do vije nje boss tjeter, nuk do iki vendi i punes LOL

po keto vendet e punes nuk ndrrohen aq kollaj, kete jane me mandate 4 ose 8 vjecare...

mua me pelqen vajza, e ajo me pelqen mua, mire po une vet nuk bej biznes me dikend qe njoh, e kam ves personal... :D :D
se pastaj po ta beje, kur ti teket asaj mund te me padite tek i ati, e pastaj o bobo


ty te uroj te jesh me largpamese... :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 13-04-2009, 00:43:54
Nje forc te madhe kur tia dhuron dhuraten Shejtanes,qe te jete dhurat me me vlere,


Kesaj nje lule,,

edhe ti ore  :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 13-04-2009, 00:55:17
 dhuroj nje mashtrues  qe e kam ne lagje....LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 00:57:09
po keto vendet e punes nuk ndrrohen aq kollaj, kete jane me mandate 4 ose 8 vjecare...

mua me pelqen vajza, e ajo me pelqen mua, mire po une vet nuk bej biznes me dikend qe njoh, e kam ves personal... :D :D
se pastaj po ta beje, kur ti teket asaj mund te me padite tek i ati, e pastaj o bobo


ty te uroj te jesh me largpamese... :D :D
e ku te njofta une ty, qe te jem me largpamese per ty...as e marr mundimin fare LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 01:10:20
po s'kishe nevoje te me njihje, une thjesht tregova nje rast, dhe i pashe opinionet e dobta :D :D nejse kjo mbaroj...

ty te dhuroj nje patlixhan... LOL :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 13-04-2009, 01:37:18
ketij 1 kastravec LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 01:38:21
ketij 1 kastravec LOL

mbaje vet zemer, ty nje Kompir... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 01:40:11
po s'kishe nevoje te me njihje, une thjesht tregova nje rast, dhe i pashe opinionet e dobta nejse kjo mbaroj...

ty te dhuroj nje patlixhan... LOL :D
ty te dhuroj nje shporte me veze e nje llastik te ngrohte LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 01:41:33
 LOL

ty te dhuroj nje zezak  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 01:43:54
ty te dhuroj nje kineze :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 13-04-2009, 01:44:09
ty te dhuroj nje shporte me veze e nje llastik te ngrohte LOL LOL

LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 01:48:21
 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 01:48:52
ty te dhuroj nje kineze :D

ty te dhuroj kete per martese... :D :D
http://www.chriscrawfordphoto.com/fine_art/portfolio/grandpa/images/pics/grandpa_4-28-07_num2.jpg
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 01:50:50
thnx, por dy dite ka qe jam martuar. nuk pranoj me dhurata. LOL LOL LOL LOL

po te dhuroj mbrapsht dhuraten tende 
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 13-04-2009, 01:52:02
LOL LOL LOL mjaft moj se zgjova komshinjte nga e qeshura LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kisss ne 13-04-2009, 01:52:51
thnx, por dy dite ka qe jam martuar. nuk pranoj me dhurata. LOL LOL

po te dhuroj mbrapsht dhuraten tende 

ne rralle te pare urime, dhe te trashegohesh...

dhe per muaj te mjaltit, ose 2 dite me vone zgjodhet forumin ?  :D ky tregim sikur s'eshte i forte... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 01:57:35
s'guxon robi as te vonoje muajin e mjaltit se i bejne llogarine e diteve te dashurise .... ej bre, dreq o pune kjo
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 13-04-2009, 12:33:08
Kalipsos i dhuroj nje fundjave ne Egjipt!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 13-04-2009, 15:11:45
nje kadillak me sedilje lekure tigri..per njeriun me shenje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-04-2009, 10:02:02
nje bilete avioni...via Prishtine :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 15-04-2009, 16:57:09
dreamm te dhuroj nje perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-04-2009, 17:02:41
dreamm te dhuroj nje perq

 :perqafim

ty te dhuroj nje udhetim ne Spanje...gjate veres mundesisht :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-04-2009, 17:07:20
Dreammit Ti realizohet deshira me e rendesishme per te si dhe nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 15-04-2009, 17:08:57
ke qene ndonjehere Miss ti :P :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-04-2009, 17:09:52
Si e gjete... :P   :perqafim too
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 15-04-2009, 17:17:38
ne ca viti?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-04-2009, 17:18:41
Ca do me dhurosh ore lere vitin... :P

Titit je Makine Ca ti doje zemra :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 15-04-2009, 17:24:04
nje pako cimcakiz :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-04-2009, 17:38:19
Ate unazen 3 karat qe me dhuroj... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 15-04-2009, 17:47:04
Ate unazen 3 karat qe me dhuroj... :P
kush te dhuroi unaze moj LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-04-2009, 17:48:22
Nje te share.... :P  se po sillet keq...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 15-04-2009, 17:53:32

LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-04-2009, 17:54:32
Nje te share te merituar tani
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 15-04-2009, 17:58:33
Nje te share.... :P  se po sillet keq...
Nje te share te merituar tani
nje te share  me  :P,dhe nje te share pa buzeqeshje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2009, 12:41:13
..nje coffe..pas drekes..:)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 16-04-2009, 12:43:25
Makarona te gatshem per dreke nga me te miret,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2009, 12:48:28
..nje ftese per dreke ketej..bashke me titin e kalipsone :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: nepph ne 16-04-2009, 13:29:59
nje gjume te rehatshem sonte  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2009, 16:07:32
nje caj ne Costa...dhe dike ta shoqeroje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-04-2009, 16:30:54
Ketooo.. :perqafim :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 16:49:16
nje akullore  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 16-04-2009, 16:50:37
nje pershendetje...  :pafshim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-04-2009, 16:51:39
 ^o) ^o) WTF nuk i pref ate lloj..Brenti

Gjej dhuraten e duhur ose ike me vize te kuqe.... :D

Kesaj siper  :lule :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2009, 16:56:02
Ketooo.. :perqafim :)

wowww Babyyy :perqafim :perqafim

Babyt nje 10 ditesh te plote..mu ketuu
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 16-04-2009, 17:38:00
NJe kiss
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 20:58:28
nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 18:38:36
hithra kesaj :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 19:56:24
islla ketij LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 20:56:36
Nje ari Kukashi :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 17-04-2009, 21:00:02
Ca pushime :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:00:40
hahahaaa Tipit 1 shishe rakie qe i premtova para 1 muaji LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:03:55
Draper Cekanin kesaj qe te mesoje se duhet ti mbaje premtimet dhe jo vetem per fushate. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:05:15
fiks e gjete kam hyre ne fushate elektorale  :D LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:06:11
TE pashe  te kishe foton e Doktorin ne Gjoksin e djathte. LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:08:17
TE pashe  te kishe foton e Doktorin ne Gjoksin e djathte. LOL LOL LOL

hhahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa LOL mos me nxir horrlliqet ketu ti or taj LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:09:28
Pa dashje. :P

KEsaj do ti dhuroj nje vote. :P  Per Xhaxhin qe mban ne gjoks. LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:11:38
e de per xhaxhin thom dhe una LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:12:55
Me solle ndonje suvenir nga andej ku ishe?> LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:14:17
upsssssssss harrova ti bleja LOL me hutuan andej  :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:15:30
Mire qe harrova se do mendoja se s'kishe lek. LOL LOL  Kur te ikesh prap do me blesh? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:16:31
hahahaaaa po patjeter do te marr ca euro ty e do te blej cte duash ti ... e ndonje goce te bukur po deshe LOL LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:17:46
Per fare apo per dy tre dite? Se dua te llogaris se sa duhet te te jap. LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:21:06
si ta kesh hesapin ti  :P LOL LOL  :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:21:47
te dyja bashke si thua? :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:22:44
a ka ndonje opsion te trete me mire LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2009, 21:27:49
s'behet. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 21:36:36
po te katert bohet LOL LOL  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2009, 21:57:03
nje holiday te gjate, te gjate..:D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 18-04-2009, 11:19:01
1  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 16:00:41
une ty 2  :perqafim.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: deisanti ne 18-04-2009, 16:20:00
Nje BMV Z4 te pelqen???
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 21:03:10
1 veze pashke
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 18-04-2009, 21:07:54
mos me thuaj qe ke feste neser?!

nje pershendetje...!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 21:08:47
po  ;)

1 perqafim e 1 veze pashke e ty e 1 fete torte  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 18-04-2009, 21:12:26
uau, une e festova nje jave me pare... :)

nje urim qe t'ia kaloje sa me bukur neser  :perqafim

per shume vjet yllo...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2009, 22:31:51
..nje kordele te bukur per floket :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 21:38:01
Dy topa nje mitroloz kapitenin kokeqeros. LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 21:45:19
Asgje... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 29-04-2009, 21:46:48
Boten :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 21:48:20
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 29-04-2009, 22:08:25
Marsin :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 22:13:32
Venusin :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 22:15:20
ate qe do vete  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 22:16:29
Magjine e diellit  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 22:19:26
magjine vete  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 22:22:04
Forcen e Yjeve... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 22:23:31
Nje dru mbas koke. LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 22:24:26
1 pale doreza boksi LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 29-04-2009, 22:56:32
Qetesine e shpirtit
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 23:01:26
miqesine e perjetshme  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 29-04-2009, 23:03:58
:perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 29-04-2009, 23:35:11
nje caj me limon
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 29-04-2009, 23:37:54
edhe ketij, qe t'me bej shoqeri ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 29-04-2009, 23:39:25
cka edhe ketij
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 29-04-2009, 23:40:03
caj me limon pra ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 29-04-2009, 23:58:00
nuk me pihet  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 23:58:34
nje makine te re LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 29-04-2009, 23:59:32

nuk me pihet  LOL

 :@ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 30-04-2009, 00:00:12
nje kafe me limon
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:03:55
caj me limon :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 30-04-2009, 00:04:48
nje ide :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:05:56
dy ide :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 00:10:42
5 ide  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 30-04-2009, 00:13:40
 :puth  edhe nje gjyse ide LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-04-2009, 08:19:51
 :trendafili
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 30-04-2009, 08:47:35
 perq kafe))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: qershija ne 30-04-2009, 09:09:11
 :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 30-04-2009, 10:49:14
Qershi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2009, 12:22:26
nje kafee te shoqeruar me biskotaa  :D :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 13:17:19
Dopio caj......... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2009, 13:22:13
Kesaj zemren ne dore ja dhuroj... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 13:28:26
Ketij i jap veshken......... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 30-04-2009, 13:55:12
gjithqka..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:32:03
Asgje...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2009, 14:35:45
Gjithcka i dhuron cdo kujt ai :D

Une te dhuroj keto ty :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:41:29
Baby-t keto  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:51:41
Ca qep.. LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:53:39
ahaha.....ca hithra....... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:56:53
 LOL,,flm,bej pite,,  ;)
 
Nje kove uje mbi kok..  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:58:38
Nje pite te djegur ... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 15:01:42
ehaha

Pak meshir se s'paske hic,, LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 30-04-2009, 15:17:17
nje liber filozofiet...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 30-04-2009, 16:57:18
ti realizohet nje deshire :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 30-04-2009, 17:42:55
rrofsh, e dashur... kisha nevoje...!

cdo te mire...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 30-04-2009, 17:50:44
Flm dhe ty, qenke e embel  ;)

Vetem buzeqeshje ne fytyre
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 30-04-2009, 17:58:18
... cdo dite te bukur ne jeten tende...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 30-04-2009, 18:46:28
gjitha te mirat ne jet pasi i meriton ..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 30-04-2009, 18:49:18
Gjithcka i dhuron cdo kujt ai :D

Une te dhuroj keto ty :perqafim

popo dhe ty te dhuroj gjithqka hahaha :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 22:31:52
nje kaktus :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 22:33:22
nje asgje LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 22:37:22
nje hic. ;) :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 22:39:33
1 shishe uje te terbuar LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 22:44:10
Nje shishe Bordo te 2001.  ;)  Kur do e pime? :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 22:47:43
tre dite pushim 1 nga keto dreka pse jo  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 22:53:37
Kjo tre dite pushim i ka,,ia dhuroj tre dite lumturi,hare e gezim gjat pushimit,, :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 22:57:00
Ky eshte komplet, s'dij cka t'i dhuroj :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 23:01:02
Kjo tre dite pushim i ka,,ia dhuroj tre dite lumturi,hare e gezim gjat pushimit,, :) :perqafim


flm  :perqafim ketij i dhuroj 1 liber qe e ka fiksim  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 23:03:48
Ky eshte komplet, s'dij cka t'i dhuroj :)
ahaha,,
 Me mir thuaj aq shume kam per ti dhuru se ska asgje ky.. :D....  flm  :)


Flm shejtane,,,ok ma dhuro,, :D

Kesaj disa dite pushim ne Ksove,, :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:05:40
Oqeani, t'lumte goja........dhurate e mire kjo per mu :)

Nje kafe ne Prishtine :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 23:50:33
Nje serenate me nje kenge po jo kaq te bukur sa kjo... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:52:31
:perqafim

bukuroshe, si thua nje jave ne Australi? ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 23:53:32
Po te shkojme bashke marim dhe Shejtanen ok.... ;) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 23:56:08
Patjeter, patjeter :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2009, 23:58:24
I dhuroj 1 kg kafe....LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:00:13
Po te shkojme bashke marim dhe Shejtanen ok.... ;) :perqafim

kur do ikim e bera valixhen gati une LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:00:33
Hahahhahahaha edhe caj dua :P

Strehim :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Cami ne 01-05-2009, 00:01:03
te bej qejf ne keto 3 dite pushim qe ka
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:01:16
Neser po zbrazi rrobat sot mi dreq........ LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 01-05-2009, 00:02:34
jo jo nisemi qe sot LOL LOL punen e sotme mos e ler per neser ka thene Naimi me duket LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2009, 00:02:41
Hahahhahahaha edhe caj dua :P

Strehim :P

hahaha....Ani mire me jep dhuraten...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 00:03:45
jo jo nisemi qe sot LOL LOL punen e sotme mos e ler per neser ka thene Naimi me duket LOL
I  duruari i fituari.....po kete e di......... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 01-05-2009, 00:15:30
Kur e ka thene Naimi ate, s'e ka dite kete tenden Misss LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 01-05-2009, 16:07:20
Nje CD me kenget qe ka qejf ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 01-05-2009, 17:33:44
nje bebe si ky
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 19:25:33


I dhuroj 2 bileta per ne cinema..:D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2009, 19:26:50
Nje bilete avioni single :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-05-2009, 19:27:28
Grusht turive... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 01-05-2009, 22:07:14
haha  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 05-05-2009, 14:57:11
Nje pale syze :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-05-2009, 15:07:40
Keto..

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 20:25:39
Buqete me trendafila te kuq. ;) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-05-2009, 20:40:33
nje tas me pershesh me kos. LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 20:41:51
Nje krevat bosh :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 05-05-2009, 21:11:33
 :puth :XX perq :trendafili
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 21:13:07
 :perqafim too
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 05-05-2009, 21:13:53
me nje  :perqafim me rrejte un ca ste dhash :P

ksaj posht i jap nji zek mrapc :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 05-05-2009, 22:47:59

justice :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 05-05-2009, 22:53:00
Nje bilet avioni per Shqiperi,, :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 06-05-2009, 09:56:26
Anije
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 06-05-2009, 09:58:35
ahaah

Nje urim per nje dite te mbare.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 06-05-2009, 09:59:57
Mbare e paci dhe ju Oqean ;)

Pak relaks
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-05-2009, 11:18:30
nje puthje :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 06-05-2009, 11:52:57
nje bluz
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 12:06:31
sdo i dhuroj asgje ketij..perkundrazi. .do i vjedh ato syzet  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 06-05-2009, 15:44:24
Nje enderr realitet
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: memet ne 06-05-2009, 19:09:46
sdo i dhuroj asgje ketij..perkundrazi. .do i vjedh ato syzet  :P


hahahah jo moj do ti dhuroj me gjith zemer ske nevoj ti vjedhish hehe  ;)
 
i dhuroj  :perqafim :perqafim


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 19:10:49
Ketij lart nje avatar tjeter ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 06-05-2009, 21:07:08
kesaj poshte, nje identitet tjeter :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 21:08:48
Pse moj????

kesaj nje udhetim ne mars :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 06-05-2009, 21:12:15
e leme me mire andej nga saturni ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 21:13:14
Kam frike qe nuk arrine te mberrijsh atje :P

Me mire ne mars :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 06-05-2009, 21:14:06
larg shume hmmmmm:

deri ne hene :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 06-05-2009, 21:14:39
Ok, zgjate doren per ne hene pra :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 06-05-2009, 21:19:36
mos vale je ti hena qe pret
doren une t'i shtrij

ec, pra prane dritares time
dhe ne endrra me shnderrit
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 06-05-2009, 21:25:43
nje pershendetje te perzemert...  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kalipso ne 06-05-2009, 21:31:49
nje perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 06-05-2009, 21:53:40
nje pushim  ne nje bote qe ende nuk eshte krijue ,po qe eshte ne perfundim e siper
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-05-2009, 23:05:19
nje shtepi druri ..ne Australi :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-05-2009, 23:06:33
nje shtepi i dhuroj afer asaj qe eshte tani  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Parloté ne 07-05-2009, 01:11:06
 :puth  natën Shejtankë. ciao)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 01:17:35
gjumin e embel dada Parlote  :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 07-05-2009, 13:32:01
Nje nate me hene te plote ku te kete mundesi te kthehet ne ULKONJE :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-05-2009, 16:51:30
Nje falenderim :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 17:03:38
nje sallator LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 07-05-2009, 19:29:09
Zocka ketij lart :P :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 08-07-2009, 22:20:32
1 pupël që të guduliset
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-07-2009, 22:31:48
1 zezake ti beje punet e shtepise  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 08-07-2009, 22:43:04
nje bmw x6 se eshte si shpirt.....   <bmw.ja> :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-07-2009, 23:25:20
Nje mulate simpatike me vithe te medha :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 09-07-2009, 22:40:15
nje pakete cigare, sa per ta tunduar njecike  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-07-2009, 22:55:54
Kam tim ate qe me tundon me tymin e LM-ve te kuqe!

Ty te dhuroj nje pale cizme ushtari :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 09-07-2009, 23:13:24
Ty nje dru pas shpinde :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-07-2009, 23:34:32
Ty nje xhakete lekure, nga ato me shume rripa qe te sillen rreth e qark :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2009, 23:36:37
Belgian Sea Shells..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-07-2009, 23:44:47
Kete ;)

(http://www.godiva.com/assets/images/prodimg/1915-z.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2009, 23:48:01
Uuuueeee thnxxx se me cove neps.. :) :perqafim

Ty hmmmmm:...this.. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-07-2009, 20:43:27
10 trendafile te kuq..(Do I have to congrat. U?)  :engjell:  hmmmmm:  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2009, 16:46:14
Nje dinamit.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 12-07-2009, 17:10:28
ty nje kuti krem, mos te te zeje dielli meqe qenke pa rroba  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:13:06
ahahah Dreamm nje dite me diell dhe nje vend te bukur per plazh ne Karaibe. ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2009, 17:15:55
I dhuroj veten qe te ben pak darsem... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:18:27
I dhuroj ca lule hithra diten e dasmes LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2009, 17:24:13
Nje puhsim bashke me mua.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:27:33
Lefto te te dhuroj nje ftese per kafe ketej nga Tirana,e pranon?  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2009, 17:28:48
uhaaaaaaaaaaaa..... .......patjeter... ;)

Te dhuroj nje puthje direkte... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:31:21
Kur te vish ;)

Ketij i dhuroj nje puthje indirekte  :D :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2009, 17:32:33
Te dhuroj nje nate romantike... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:34:34
Nje dite te zhurmshme :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 12-07-2009, 17:36:38
nje nate impenjuese :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 12-07-2009, 17:37:36
Nje nate te zhurmshme.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:39:31
Titit i dhuroj nje nate i vetem ne pyll :P


Leftos nje nate pronotim ne ferr.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: titi10 ne 12-07-2009, 17:41:28
Titit i dhuroj nje nate i vetem ne pyll :Pvetem  une dhe ti thua ku ka me mire :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2009, 17:48:18
vetem  une dhe ti thua ku ka me mire :D

Vallai Tito me mire vetem,te siguroj :D LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: chorri ne 14-07-2009, 02:31:26
pse te them haptas :D LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 14-07-2009, 09:48:32
i dhuroj nje surprize aq te madhe sa te pesoje arrest kardiak :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 14-07-2009, 09:56:55
nje buqete me perqafime :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 14-07-2009, 21:45:17
3 oktapode te gatuar :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2009, 22:10:50
Trendafila nga gardeni im.. :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 09:03:50
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:08:58
nje puthje dhe nje trendafil
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:19:32
shume :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 09:21:33
nje llokum me arra... :perqafim :perqafim Benardaaaaaa
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:25:11
ahahah, u fejove? hahah

krem karamel... te bere nga duart e mija :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 09:31:25
jo jo e kam ler mavon fejesen hahahah,,

nje  kafe)) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:45:56
hahahah; na trego ama... :D

Flm... nje Briosh :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:47:15
nje kasate :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:50:12
Akullore Beqirit :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:51:52
nji aranxhate :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:57:54
ven te kuqe :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:59:47
nje birre nikshiq :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:04:22
ahahah

Krap Shiroket :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:10:31
nje simit :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:14:16
ahahah...

taratoll :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:16:13
nje kavanoz me mjalte blete :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:24:47
hahah; sa kam qesh...

shishqebap per nade..  se ala s'ka hanger buk :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:26:53
nje byrek me gjize dhe nje gote dhalle mbrapâ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:30:25
nana jeme... dhe pak boze mos me ia prish rehatin  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:31:54
pak marmalat qe te embelsoj gojen mbas byrekut :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:35:35
terhan me arra... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:37:18
nje qingje te pjekur ne helle hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:38:48
ouuuuuu hahah

saraga dhe pak raki shpijet  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:41:11
ngjala te sapo kapura :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:43:18
karkaleca deti...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:45:01
qefull hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:47:11
ferli...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:48:56
nje shporte me rrush çylek hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:50:46
nje shporte me fiq... :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:31:16
nje shporte me mana hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:33:41
thana dhe manaferra :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:35:15
geshtenja :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:36:00
mushmolla :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:37:52
hurma :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:39:53
kajsi...

hurmat farzeze, eeee? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:41:18
zardeli :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:42:13
pjeshka te shartume me kumbull :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:44:05
kumbulla stomollet hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:45:22
kumlla bardalike :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:47:53
nje molle :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 11:48:55
nje akullore te shkrin :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:50:25
kumlla gabelsh....  :) per recel :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 11:54:22
ftu
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:55:49
lajthia hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 16-07-2009, 12:22:53
Pushime ne vendet ku i pelqejne... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 17:49:33
dy kokrra veze dhe nje sallator.:P LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 26-07-2009, 18:22:16
1 korona me kripe e limon  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-07-2009, 16:57:38
nje kitare ;) te shkon me foton ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-07-2009, 17:04:06
nje tub uji qe kur te zhytesh mos mbytesh  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-07-2009, 17:05:28
nje varke per mua e ty :P :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-07-2009, 17:06:51
me kusht qe varka te me mbaje vetem mua e ty te hedh ne lume  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-07-2009, 17:12:18
harrova velat, sme le te mbytem ti jo,ze be qe ke zemer hmmmmm: :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-07-2009, 17:14:32
a kam thua  :D LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-07-2009, 17:37:31
ke :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-08-2009, 18:47:47
asgje, eshte vere tashi, ka gjah plot :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 04-08-2009, 16:52:32
As une ty s'te dhuroj asgje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 13-09-2009, 10:40:52
një libër
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 14:36:52
Pak qetesi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 13-09-2009, 18:21:25
Pak miqësi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2010, 00:10:23
..nje bilete te re per "Zeri Yt" :D meqe ke harruar deren  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 27-03-2010, 17:35:47
perqafime plot........... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 27-03-2010, 18:06:08
I dhuroj nje buzeqeshje  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-03-2010, 19:48:52
nje lule kuqe :p
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 19:50:14
i dhuroj nje ...............
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-03-2010, 20:20:50
falm  kshu mir duket  paska dhe luleshtrydhe :p
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 27-03-2010, 20:22:50
Nji dinamit qe te shpetoj veten dhe Boten...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 20:26:27
ahahtpast bo mir ty nore    :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 27-03-2010, 21:07:18
perqafime plot........... :perqafim
tessoros i kam fal shpirtin :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: realmadridchamps ne 27-03-2010, 22:05:13
nje cigare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:07:15
nje tabell per cigaren ...... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: realmadridchamps ne 27-03-2010, 22:11:37
hahah ok, une te dhuroooojjj njeeee  laps (kot)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:19:05
nje cd me muzika qe i urren  hahahha :P  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: realmadridchamps ne 27-03-2010, 22:21:44
Nje pjate me fasule(groshe) e di qe e ureeeeen... hahah
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:23:11
i will kill u if u do it to me  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: realmadridchamps ne 27-03-2010, 22:24:52
atehere EDHE nje lule-roze te kuqe....  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:27:13
nje  :perqafim Do u want it ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: realmadridchamps ne 27-03-2010, 22:28:15
ooou iwant more than.... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:32:21
moo mooo ......  LOL Jojo:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: realmadridchamps ne 27-03-2010, 22:36:17
ska mooo moo vetem PO PO....  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:42:54
as Po as Jo por ...NDOSHTA..... hmmmmm:  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 22:46:51
nje coin..te beje nje hedhje ne ajer..te vendose o per Po..o per Jo..:P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:48:20
okay DREAM  pranoj ...ahahahaha LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 22:52:03
se mos i ngel hatri dikujt ....? hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 27-03-2010, 23:18:15
nje :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 23:19:13
..nje top futbolli..me firmen  e asaj..:P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 27-03-2010, 23:20:22
nj  :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 28-03-2010, 13:32:18
nje bidon raki thane :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 28-03-2010, 18:19:47
nje tas me fasule........... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 28-03-2010, 20:04:19
  vetem  puthje  e ledhatime ke totuazhi  shpirtit tim :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 28-03-2010, 21:35:51
  vetem  puthje  e ledhatime ke totuazhi  shpirtit tim :puth


(http://fc01.deviantart.net/fs38/f/2008/332/2/7/Colorize_Lips_and_Nails_by_Sophies27.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 28-03-2010, 21:39:16

(http://fc01.deviantart.net/fs38/f/2008/332/2/7/Colorize_Lips_and_Nails_by_Sophies27.jpg)
teeeeeeessssssoooooooooooooooorooooooooooooo  :perqafim :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 13:57:28
(http://fc05.deviantart.net/fs47/f/2009/182/4/6/46d1ac8a4af9e7466e873d2bd5c722ab.jpg)


 :D :D :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 17-05-2010, 14:26:54
Qyqja Honest...mu desh te largohem icik nga pc te shifja me qarte LOL LOL

Moj eshte mesi i dites :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 14:27:43
Qyqja Honest...mu desh te largohem icik nga pc te shifja me qarte LOL

Moj eshte mesi i dites :P LOL


vetem se une se kam kuptu ku ndodhet ajo luleshtrydhja...... .. LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 17-05-2010, 14:31:02
allah mendja e femres :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 14:31:27
per honestin :d

(http://annyland.files.wordpress.com/2009/09/pre-diego-milito-inter_874778526.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 14:36:33
per honestin :d

(http://annyland.files.wordpress.com/2009/09/pre-diego-milito-inter_874778526.jpg)


hahhahahhahhahahhah aha......e poshter,vetem se nuk jane njesoj  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 14:42:06

hahhahahhahhahahhah aha......e poshter,vetem se nuk jane njesoj 

:d

du fakte ... ma verteto :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 14:42:49
:d

du fakte ... ma verteto :P LOL

per ça i do faktet mi.......... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 14:44:13
per ça i do faktet mi.......... LOL

qe si ngjan atij te foto pra :P :d
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 14:45:15
qe si ngjan atij te foto pra :P :d


po pse e do ti mi.........? e poshter  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2010, 23:47:56
ca shpulla culove :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-05-2010, 23:56:54
Ca shuplaka.....faqeve!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2010, 23:58:40
edhe kesaj si paraardheses LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 31-05-2010, 00:08:46
Nje dru qe del nga xheneti!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2010, 00:00:09
Nje organ timin qe e mbaj si me te vlefshim.... :D.................. ................... ........zemren....L OL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 04-06-2010, 10:11:21
Miss-in.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 04-06-2010, 12:14:40
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 10-06-2010, 19:08:29
nje bluze te interit
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-06-2010, 23:46:19
nje kapele te brazilit  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2010, 23:47:06
Nje dinamit.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 11-06-2010, 02:27:51
Nje boks hundve.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 11-06-2010, 17:02:33
3 gishtat e tjere ti beje 5 :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 14:07:08
 ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-06-2010, 15:41:55
Nje tv HD...te shofe kampionatin per qef  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 16:12:07
fm po e kam 1 no1 gje tjeter :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 19-06-2010, 16:16:48
Nje plumb :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 16:40:10
arrush tzi si ne afrike :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Harmony ne 19-06-2010, 20:13:28
Nje mikrofon te na kendoje polifonine labe neper festa,ne te tjeret do mbajme iso :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 20:40:40
:P....nje majtofon me 6 kate qe tdegjoj e ta ngrere lagjen ne kembe me kenget qe kemi kenduar ne vete grupi lemeria me mu ne krye :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:38:22
Nje vuvuzela :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-06-2010, 23:39:12
Nje kiss n'faqe..  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:39:44
Ai eshte perqafim :D :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-06-2010, 23:40:38
Hahaha ani de.. njehere te perqafoj.. pastaj ta jap puthjen.. :P


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:45:24
Ahaa step baj step aa :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-06-2010, 23:46:20
Po de.. me hapa te sigurt.. :P LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:47:23
Po po qashtu mire e ki ti  :D :D


Edhe kesaj ja dhuroj nje vuvuzela qe ti dalin syt duq tu i fry LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-06-2010, 23:48:56
Hahahaha flm prej teje po sen nuk po me vyn.. boll po i ndegjoj ne tv...

Ktij po ja dhuroj nje meshavin.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:49:42
Hahahaha mashavin LOL qe sa nuk e kam ndegju kit fjale :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 19-06-2010, 23:51:06
Ca kuptimi ka kjo Mashavina?

Ktij siper i dhuroj nje traktor me zinxhira LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-06-2010, 23:51:39
Mos u tut se me afat osht.. ama te skadun.. LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:52:08
Hahahah Zana perktheja cka do me thon :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *ZaNa* ne 19-06-2010, 23:53:51
Berni meshavin don me thon.. biskota te ndryshme.. apo Charlie.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2010, 23:55:58
Per me shum te perziera ne nje vend ne nje kuti :D se Meshavin fjal serbe qe eshte perzirje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 20-06-2010, 11:07:56
nje bastun :p
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 21-06-2010, 12:38:48
Nje tel.te ri  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 21-06-2010, 13:19:27
Nje.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 21-06-2010, 16:23:11
nje kapister per gomarin :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:37:31
Nje pistolete ta vret Charlizen...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 22:40:14
nje zocke :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:41:01
Mua zogun ne pjate... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 22:42:35
nje nate te tere duke lozur.............. .. tavell :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2010, 22:44:40
I dhuroj pufje magjike...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 22-06-2010, 13:48:07
i dhuroj nje big kiss  :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 22-06-2010, 13:51:36
Nje pishine qe te freskoje dragoin..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 22-06-2010, 14:18:34
nje loje basket se bashku :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 22-06-2010, 14:31:55
Nje loje qe te djersit.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 22-06-2010, 14:39:59
i dhuroj humbjen :P  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 22-06-2010, 14:43:22
..disfaten.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 22-06-2010, 14:45:06
 :P :P :P :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Brentiani ne 22-06-2010, 14:49:26
Nje nate ne kete vilen buze detit.. :P

(http://www.pixhostr.com/image-A373_4C20AE8C.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-A373_4C20AE8C.html)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 22-06-2010, 14:51:35
Nje nate ne kete vilen buze detit.. :P

(http://www.pixhostr.com/image-A373_4C20AE8C.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-A373_4C20AE8C.html)

ja fut kot.........cfare mrekullie vila  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 22-06-2010, 20:00:42
ket macokun qe po ha kokoshka dhe nje these me miser per kokoshka :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2010, 20:02:35
Dy bomba  dore qe te luaj me ta...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 26-06-2010, 20:04:08
Nje kallash t'ia fus vetes  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2010, 20:04:49
Kesaj fitilin e bombave qe ti ekspolodoj...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 26-06-2010, 20:08:08
Nje shqelm b... LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 26-06-2010, 20:10:04
I dhuroj nje fjalor q ti dali prej gojes ajo se cfare tha kjo me heret,dua te dij se cfare eshte b?...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 26-06-2010, 20:11:31
hahahha sma dhuron dot fjalorin, ndersa une te dhuroj fjalen e dyte te B...gjeje LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-06-2010, 16:53:35
nje cokollat tembel :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2010, 18:42:51
Pistolete per vetevrasje.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-06-2010, 20:21:13
nje litar per vetvarje :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 27-06-2010, 21:08:48
Nje qokollad milka :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-06-2010, 21:20:11
nje shalqin tkuq flake :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 27-06-2010, 22:35:34
 Asgje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 28-06-2010, 08:32:44
shume perqafime  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 28-06-2010, 15:33:34
shum bane :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2010, 18:44:05
nje bluze te Brazilitttttttt  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 28-06-2010, 19:15:28
nje bluz portokalli :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 28-06-2010, 19:25:10
nje gote vodka  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 28-06-2010, 19:46:37
nje karamele prej lyleshtrydhe :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-07-2010, 19:00:14
Nje arke birra  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2010, 19:19:54
Nje karamel :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 03-07-2010, 22:50:49
nje gorrice :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 03-07-2010, 22:52:37
qetesi ne shpirt :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: cikito ne 03-07-2010, 23:00:28
nje puthje me rreshqitje  :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-07-2010, 22:22:51
Nje varke plastike qe te lundroj ne det!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 05-07-2010, 22:24:50
parfumin e saj te preferuar  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-07-2010, 22:27:43
I dhuroj nje pale pupa te vogla  te bukura!   :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 22:29:17
(http://sb.site-builder.ws/files/users/1/535D6470DF8C2048E040A8C0AC002D4E/sexyman.jpg)
 :D :D :D :D :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-07-2010, 22:31:31
sunxhuk :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 22:32:36
sunxhuk :P

e ca eshte kjo....hahet????????????
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-07-2010, 22:32:57
(http://sb.site-builder.ws/files/users/1/535D6470DF8C2048E040A8C0AC002D4E/sexyman.jpg)
 :D :D :hahahahahah i thuaj ti c'fryje pak krahet po deshi....se me trembi LOL

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 22:37:41
hahahahahah i thuaj ti c'fryje pak krahet po deshi....se me trembi LOLpo eshte pozicioni mi....ja ta tregoj dhe ihere ta shofesh tamam ti  LOL

(http://i141.photobucket.com/albums/r42/brokenhalo2006/man.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-07-2010, 22:41:06
Marshallah...sa ma paska......Belin... .o zot! LOL


Snuk i paska gishtat e kembes te shemtuar LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 22:42:43
Marshallah...sa ma paska......Belin... .o zot! LOL


Snuk i paska gishtat e kembes te shemtuar LOL

ku ja pe o e uruar se i kishte te mbuluar  LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-07-2010, 22:47:46
Ashtu? 

Pse mu duk beli si gisht mua? LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 22:49:22
Ashtu? 

Pse mu duk beli si gisht mua? LOL

kshu eshte kur nuk kenaqesh me pak e do me pa ne thellesi  LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 05-07-2010, 22:53:02
Syri optik, keshtu eshte kur e merr mallin e pakontrolluar LOL  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-07-2010, 23:04:06
Syri optik, keshtu eshte kur e merr mallin e pakontrolluar LOL  :P

ma paska hudh dreqi.....po ishte merr dy paguaj nje mi... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:10:06
ohh god....une desha te te dhuroj nje laptop Honest.. :D..po aha me sa duket s'tu dukerka gje  :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:19:53
Dreamm i dhuroj i digitalb satelitor  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:21:26
LOl LOL...niceee :P

Shejtanes s'do i dhuroj gje...do ja vjedh gjumashin :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:22:07
ti me vjedh gjumashin une blej brenton me skonto :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:26:17
Brenti-n s'guxo ta blesh dot se hy ne gjak me Baby-n LOL

apappapaaa na bene me zemer keto fotot ne pik te dites LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:28:10
nje CD te Yiruma  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:29:27
ouu..paska pas kenge te bukura kjo cd...vertet  :)

Nje super  :perqafim i dhuroj shejtanes..me gjithe zemren time te vogel :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:30:21
ta kthej akoma me superrrr  :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 07-07-2010, 11:38:44
I adhuron Krymbat :d
 i ka pike te dobet :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 11:47:34
rrofsh se kisha ndermend me dal per peshkim kete fundjave me kurseve kohe :D

ketij i dhuroj 1 bilete kinemaje  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 07-07-2010, 12:18:59
Te dhuroje une nje bazen me peshk :P ske nevoje te peshkosh me :d :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 12:20:05
te luajne bashke....:P

(http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/19535.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2010, 19:20:50
kete.. :)

Amazon Rainforest Relaxation Video (http://www.youtube.com/watch?v=43yvlrNl3Xc&feature=related#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2010, 21:21:15
Kasj ja dhuroj nje vuvuzele speciale...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 21:21:58
nje perqafim  :perqafim

ku je ortak
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2010, 21:24:01
Qe ketej sot dola nga burgu.... :D

Ksaj nje 20 lit benzine qe te marri rrugen per ketej.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 21:24:59
hahahahaa ..... do te lajmeroj kur te vij  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2010, 21:26:09
Tah i dhuroj puthjen kshtu per qejfi... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 21:31:18
ta kthej puthjen kshu prej malli  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2010, 21:40:40
I dhuroj nje puthje pak me te madhe tash... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 09-07-2010, 10:51:24
(http://picfor.bildero.net/0011C67DF/love-Love-pink-My-Album-1-Michelle-I-Love-Youxx-skateangels-Roses-Flowers-Crimsons-Album-quotes-Beautiful-Pic-Sexy-Quotes-love-etc-floral-psixis-arena-misc_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 09-07-2010, 12:20:22
nje kove me uje te ftoht se sh vape andej :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 09-07-2010, 12:41:13
nje pjate japrak me gjethe rrushi :P  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-07-2010, 13:03:38
nje pjate japrak me gjethe rrushi :P  :D

V ....  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: sandrina ne 09-07-2010, 13:23:18
nje te kuq buzesh

(http://i971.photobucket.com/albums/ae199/mulherando/Usadas%20nos%20posts/IMG_9784.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 09-07-2010, 13:44:43


ksaj siper i dhuroj nje pantofel  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-07-2010, 13:50:20
Pushime te kendshme!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 12-07-2010, 22:58:31
RITFOLK - Do te them dicka (http://www.youtube.com/watch?v=SmNBoGHny0I#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2010, 23:03:22
Cfare do me thuash? :D

Kesaj I dhuroj nje poezi sheqeruar me muziken e saj te preferuar :)  :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-07-2010, 23:09:37
(http://1.bp.blogspot.com/_MIBYlQgrLIo/Sq1QMItNPAI/AAAAAAAAAJo/C0rp46ggiZI/s320/coffee-cups.jpg)

 :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 12-07-2010, 23:12:23
Ate te zezen po e marr une  :P

Cka na mungon tjeter,, hmmm, Cigare,, :D

(http://achatcigarettes.com/images/items/achat-kent-blue-futura-8-cigarettes-1784.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-07-2010, 23:13:37
s'e pi rrofsh :P

kto per ne qe jemi on :D

(http://luekensliquors.com/store/zen-cart-v1.3.8a-full-fileset-12112007/images/award-winning-beers-af.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2010, 23:18:04
 Ohhhh  sa te mire! ;)

Gezuar!!!! :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 12-07-2010, 23:19:34
Hajde gezuar , sill edhe te tjera se dojme me u pi sonte,, :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2010, 23:28:46
 Oqean me fund tani mos bej me hile LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 12-07-2010, 23:29:38
Cfare do me thuash? :D
si me ja hedh vapes pra ..............  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 12-07-2010, 23:32:43
Oqean me fund tani mos bej me hile LOL :P

ahaha LOL  Sidomos sot nuk kisha bo me hile  ne kete drjetim  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-07-2010, 23:43:13
Oqean kishim bere ndonje gare ne sonte! ;)


Honest mbaje mend se ta thashe njehere!  ^o) :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 12-07-2010, 23:49:22
E kishim bo, veq e kishim siguru se pari dike qe te na dergoj ne shpi,, :P

Kesaj i dhuroj nje  :puth  se ika,, naten   :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 14:41:11
(http://2.bp.blogspot.com/_FbA9r8b03-g/S27DxMdpsBI/AAAAAAAAAhM/66yqkA9LZYI/s320/HUGS_001.JPG) :D :D :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-07-2010, 11:43:27
 :D :D :D :D

(http://picfor.bildero.net/0011D5AB9/celebs-celebs-FACECI-m%C3%A4nner-man-pics-cool-sexy-woman-girl-the-best-cars-girls-art-ceca-sexy-man-guys-nice-cali-Beautiful-Pic%60s-my-album_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 11:46:57
LOL LOL LOL

i bere derman vete vetes... :D na dhe kete prej meje

(http://www.tapeka.com/Wine%20at%20Sunset%20-%20Tapeka.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2010, 12:05:26
Ruaji per ne mbremje keta  :D


(http://www.pixhostr.com/image-7E00_4C403008.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-7E00_4C403008.html)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 12:11:55
Ato jane te honest, le te beje cte doje...

Te dhuroj kete kengen. :D

Queen - Bohemian Rhapsody (http://www.youtube.com/watch?v=irp8CNj9qBI#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2010, 12:15:23
Per kubat e akullit e kisha bre :P

I like ti ..  ;)


Po ta dhurij une kete tani,, pak me "easy"  :)


Frankie Valli - Can't take my eyes off you (http://www.youtube.com/watch?v=PzpWKAGvGdA&feature=related#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-07-2010, 12:17:37
Edhe une like kete siper. :) flm.

e do dhe kete? :D

Take Good Care Of My Baby - Bobby Vee (http://www.youtube.com/watch?v=XfDO1Sr-mLA#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-07-2010, 09:00:03
nje jave pushime............ .....

(http://th08.deviantart.net/fs24/PRE/f/2008/031/8/f/Chilling_Out_in_Paradise_by_nxxos.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 29-07-2010, 09:00:57

Ksaj ktu siper i dhuroj nje trendafil te kuq ..... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-07-2010, 09:04:47
por vetem per mister X.........


(http://fc04.deviantart.net/fs40/f/2009/043/f/7/Blondes_have_more_fun_by_StudioJ.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 29-07-2010, 09:06:21


 Po te ishte dhe Honset ate do kisha zgjedh mmmmmm :P

prandaj i dhuroj nje gure .... :P te cmuar  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-07-2010, 09:09:24

 Po te ishte dhe Honset ate do kisha zgjedh mmmmmm :P

prandaj i dhuroj nje gure .... :P te cmuar  :D


gurin.............. . e cmuar per mister X  ;).dhe biondet ishin per mister X
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 29-07-2010, 09:25:35


Ksaj siperi i dhuroj nje ferre ....... ku mund te lindin sh.lule ... :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-07-2010, 09:46:48
i dhuroj nje kaktus...........pe r zbukurim  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-07-2010, 14:16:59
nje komardare me kokodril si e imja... :D
ta kete kur te lahet ke deti! LOL

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 29-07-2010, 15:04:02


une e bleva me topa me ba naj goll.......

i dhuroj nje pale ...... hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-07-2010, 15:07:36
...qetesi te perfundoje kontraten! :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 29-07-2010, 15:22:49
Kete trandafilin qe tja coj xhaxhi edit  :D

(http://www.pixhostr.com/image-921B_4C51808A.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-921B_4C51808A.html)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-07-2010, 15:29:00
Jo po e mbaj vete mqs blune e kam ngjyre te preferuar dhe mqs nuk kam lidhe kerthize me xhaxhi Edin. :P  Ty Bern, ca libra historie te tranzicionit, po te papolitizuar, do e kisha shume me qejf me t'i dhuru... po njs. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 29-07-2010, 16:35:45
i dhuroj nje kaktus...........pe r zbukurim  ;) Kesaj i dhuroj nje prshendetje.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 30-07-2010, 10:06:15
gjithashtu....mire se erdhe :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-07-2010, 10:14:43
:-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 30-07-2010, 10:32:49
Paul van Dyk - Let Go (http://www.youtube.com/watch?v=mb0bHWwYvVA#)
 :D :D :DTitulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-07-2010, 10:34:30
sa e mire qe je... :)
paul-in per vete, ray-n mu eeee??? LOL

ma zbukurove diten even more... :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 30-07-2010, 10:40:01
sa e mire qe je... :)
paul-in per vete, ray-n mu eeee??? LOL

ma zbukurove diten even more... :D :perqafim


u tha u be.paul-in po e mbaj per vete te havana,ray-n me bluetooth po ta dergoj ty ......ok?

(http://i49.tinypic.com/ipwr5f.jpg)   :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-07-2010, 10:43:19
po me arminin pse na shperqendron tani? :D
ket tkerkova... :-[

(http://www.reamonn-music.de/en/band/gfx/rea.jpg)

te dhuroj kete kengen se mplq... :) :D

Schiller - I Will Follow You ( with Lyrics ) (http://www.youtube.com/watch?v=3f6xQFEkAS8#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 30-07-2010, 10:51:46
po me arminin pse na shperqendron tani? :D
ket tkerkova... :-[

(http://www.reamonn-music.de/en/band/gfx/rea.jpg)

te dhuroj kete kengen se mplq... :)

Schiller - I Will Follow You ( with Lyrics ) (http://www.youtube.com/watch?v=3f6xQFEkAS8#)

po une te dhurova ate qe m'pelqe mua mi :P hahahhahahhaha thnx dear  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: moçali ne 02-08-2010, 00:57:17
nje premtim
Titulli: Si ndjeheni ne kete moment?
Postuar nga: TATU ne 03-08-2010, 17:38:28
Interesante kjo puna e premtimit....:P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 17:39:59
I dhuroj
Serbia and Montenegro - Eurovision 2004 - Lane moje (LIVE) (http://www.youtube.com/watch?v=ByJ3eeBsktw#)
Titulli: Anetarit te meparshem i dhuroj..
Postuar nga: TATU ne 03-08-2010, 17:55:32
Nje perqafim...

Bera nje rreg te titullit te temes Honest..nuk di pse cdo postim qe ke bere ne cdo teme te del Si ndjeheni ne keto momente?!..shiko me lart psh :S
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 20:52:35
Nje p... e din vete ajo.  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 12-08-2010, 12:57:18
nje pershendetje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 12-08-2010, 12:58:25


meqe mbreme u soll mire i dhuroj nje trendafil me gjemba :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 12-08-2010, 13:01:29
meqenese nuk mban mend qe nuk ishte mbreme,por parmbreme.......... ..nje shkelm by...e  :D ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 12-08-2010, 13:02:44


shume e dhuneshme.. :D

i dhuroj
nje terapi kunder dhunes  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-08-2010, 13:38:52
Nje gur ti bje vetes kokes..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 12-08-2010, 13:41:23


nje guricke ne kepuce :D

mister x asht i mire   :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-08-2010, 21:11:12
nje tuborg se vape shume :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 13-08-2010, 09:16:31
nje tuborg se vape shume :P

ksaj siper i dhuroj

vizen e bardhe te qumshtit .... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: alerka ne 13-08-2010, 10:17:25
ketij  siper  i  dhuroj  nje  pasqyre  qe  te  shohe  veten  se  boll  u   fsheh  ne  mister
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 13-08-2010, 10:23:50
nje miremengjes ..............

(http://static.webdunia.com/mwdimages/thumbnail/image/izizi//mywebdunia/UserData/DataE/englishnews/images/2.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 13-08-2010, 10:26:12

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 13-08-2010, 10:29:07
(http://1.bp.blogspot.com/_Q-JSg53A3nM/R2nidY4Y8bI/AAAAAAAAA48/MDWIqbtBtl4/s400/kataBeach3.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 13-08-2010, 11:41:22
dy pal vathe  floriri :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-08-2010, 16:23:44
pajisje profesionale per zhytje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 13-08-2010, 16:35:03
Pak freski :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-08-2010, 16:42:34
nje kafe)) nbllok :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 13-08-2010, 17:13:08
nje...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-08-2010, 17:14:29
flm flm...  :)
nje :perqafim se ke bo mungesa
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 13-08-2010, 17:16:26
nje ... per mungesat
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-08-2010, 17:20:52
kete po i pati me arsye :P

Metallica - Whiskey in the jar (http://www.youtube.com/watch?v=OIh3nO6-V_A#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 13-08-2010, 17:23:19
 :perqafim je e papare.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 13-08-2010, 18:28:20
nje bluze...:P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-08-2010, 22:25:07
LOL

(http://bilder.net/pfeife,kiffen,rauchen.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-08-2010, 09:58:29
(http://static.rbytes.net/full_screenshots/c/a/cats-and-kittens-screensaver.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 14-08-2010, 12:09:11
kete
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-08-2010, 15:52:21
nje perqafim  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-08-2010, 16:52:08
nje tuf me trendafila tkuq..:)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 14-08-2010, 17:16:43
nje telefon  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-08-2010, 17:28:39
akoma te tel ke mbete ti nuk e harron e :D...nje  :perqafim se ka bere mungesa tgjata :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-08-2010, 22:27:28
nje birre te ftohte... kikirikat ti gjeje vete... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 15-08-2010, 14:12:27
IRON MAIDEN - The trooper - Saving private Ryan (http://www.youtube.com/watch?v=SQm50YiwKqE#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-08-2010, 14:17:51
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 15-08-2010, 14:22:25
nji cola :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-08-2010, 14:28:18
nje cigare  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 15-08-2010, 14:30:11
Nje birre...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 15-08-2010, 14:33:48
nji bluze te interit..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 15-08-2010, 14:40:22
nje cigare  :P
mos pi cigare te kam thene 100 here :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-08-2010, 15:59:17
mos pi cigare te kam thene 100 here :P

sa te te kemi ty qe na furnizon me gjethe rrushi.....zor se heqim dore nga duhani :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori111 ne 15-08-2010, 18:32:32
YouTube - Broadcast Yourself. (http://www.youtube.com/watch?v=cOVzXYEU3Bk#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-08-2010, 22:17:53
nje chupa chups se kam dy
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:20:36
disa momente te gjata lumturie  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 16-08-2010, 22:23:39
nje pagure me raki se kam nje fuci :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 16-08-2010, 22:26:41
aahaha,,

O nore merre krejt fuqin edhe po pihemi sot  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 17-08-2010, 22:35:09
ore pijaneca  :D
Nje kove kaucuku ke si dhurate Oqeano  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 27-08-2010, 02:55:09
nje fustan shume te bukur ,te kuq  :)


p.s. po deshe edhe takat do te ti dhuroj  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 16:15:23
1miser tnjohm :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 27-08-2010, 16:24:51


Laberine  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Enush ne 27-08-2010, 16:25:51
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 27-08-2010, 16:30:29

Mos me shtrengo shume se jam delikat  ..... :P

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Enush ne 27-08-2010, 16:33:59
Jo me shume se un, qe jam vetem 48 kg... :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 16:38:35
1mish qengji se mezi nkembe :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Enush ne 27-08-2010, 18:05:03
ahahahahahah... nje perqafim te sinqerte...

ps mos ki frike se nuk jam aq e dobet... jam si balerine. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-08-2010, 22:18:41
gjithashtu  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 03-09-2010, 15:31:40
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 03-09-2010, 16:51:05
 :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-09-2010, 18:07:34
Nje buzeqeshje shkarazi... :-[ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2010, 23:14:26
Nje mjet ekplodues.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 03-09-2010, 23:26:04
Nje shpulle n'faqe!  ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2010, 23:27:01
nje puthje direkte e din kjo se ku.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 03-09-2010, 23:31:48
 Do te ta kisha dhene nje puthje por jam merzitur me ty! :P

:-* ...... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 03-09-2010, 23:32:59
nje   :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2010, 23:33:42
Do i dhuroja pushken bashke me bomba qe te del ne front te luftes.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 03-09-2010, 23:35:16
eh sa do te doja....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-09-2010, 21:32:47
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-09-2010, 21:38:07
nje lule paparune :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-09-2010, 21:39:20
nje pije........... LOL

(http://picfor.bildero.net/001240F76/cinas-widescreen-wallpaper-woman-sexy-Scott-sensual-pozz-erotica_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-09-2010, 21:49:38
raki thane po pate jemi ne rregull bashke :P...ty te dhuroj nje kile bime lazarati :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-09-2010, 22:00:58
raki thane po pate jemi ne rregull bashke :P...ty te dhuroj nje kile bime lazarati :P

pse mo ste shijoi pija me lart ty... :D mire pra na nja dy qershi  LOL

(http://picfor.bildero.net/001240FD6/cinas-widescreen-wallpaper-woman-sexy-sensual-hot-new-Love-sexy-woman-Sensual-Stuff-erotica-ludzie_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-09-2010, 22:06:11
po nuk i shikoj dot fotot se jam fut nga cel...prandaj.....n uk ngopem un me kaq du me shum :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 05-09-2010, 22:07:38
po nuk i shikoj dot fotot se jam fut nga cel...prandaj.....n uk ngopem un me kaq du me shum :P

e mo mire thuj ishalla si merr ndonje tjeter e te le pa gje.............sse une e shkreta per mire u nisa :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-09-2010, 02:02:19
E do apo ta fal gjekundi tjeter? :D
 LOL

(http://3.bp.blogspot.com/_PdVeU_wfBT4/SS8ySPD5r_I/AAAAAAAAAEI/0pSd2ZRBH18/s400/Random+Hot+Guy+2.JPG)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 06-09-2010, 13:00:07
E do apo ta fal gjekundi tjeter? :D
 LOL

(http://3.bp.blogspot.com/_PdVeU_wfBT4/SS8ySPD5r_I/AAAAAAAAAEI/0pSd2ZRBH18/s400/Random+Hot+Guy+2.JPG)

me dy menie e kam ne fakt  :D....po hajt meqe ma ke dhuruar ti s'po ta kthje mbrapsht se t'kthehet ndonje gje tjeter ty pastaj :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 06-09-2010, 13:01:54
(http://picfor.bildero.net/00157EE/%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82%D1%8B-%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%BE%D1%82-button-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B8-LiveInternet-%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%81-%D0%9E%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2-Mozilla-F%3Cbr%3Eirefox-flowers-angie56-Pierre-natureza-flower-my-albums-Kwiaty-Hey_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-09-2010, 15:40:03
...po hajt meqe ma ke dhuruar ti s'po ta kthje mbrapsht se t'kthehet ndonje gje tjeter ty pastaj :P
Nuk me kthehet gje mi jo, vetem ai, nga ty kthehet te une... LOL

 :D

(http://www.artthrob.co.za/01oct/images/redbull01a.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 06-09-2010, 15:51:11
Nje Bluze nga Tomi LOL LOL

(http://www.pixhostr.com/image-99EE_4C84F1A8.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-99EE_4C84F1A8.html)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-09-2010, 15:54:43
Nje bluze per fitoren tende mbi Mizen! LOL

(http://rlv.zcache.com/obama_fly_swatter_t_shirt-p235363848631408554q6vb_400.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 06-09-2010, 15:58:05
Erdhi dimri e iken mizat hahaha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 06-09-2010, 16:09:09
nje nuse trendy per Tomin  LOL LOL

(http://s8.thisnext.com/media/largest_dimension/2B237C4F.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 06-09-2010, 16:13:15
 :)

(http://damox.com/cars/thumbs/Ferrari/Ferrari_Enzo_pink.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 06-09-2010, 18:23:25
Nje seance Joga se po mendon shume :D

(http://www.nirvanaisnow.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/yogainsun.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-09-2010, 20:41:21
(http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/249/5/c/light_as_a_baby__s_eye_by_terataki2005-d2y5bfd.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 01:02:18
.....melodine e kesaj kenge!!!   :engjell:


Sixpence none the richer - Don`t dream it`s over (official video) (http://www.youtube.com/watch?v=3bdOefF_tyU#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 02:12:50
Nje buqete me lule se jam ne qef sonte :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:29:37
Nje kaktus hak e ke ti Charlush!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-09-2010, 13:31:31
(http://www.kashvet.org/images/cat_cute.gif)

keto dy motrat ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 07-09-2010, 13:33:20


nuk kam lek me ba dhurata kushe me jep borxh ......  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-09-2010, 13:35:16
(http://www.cscahelp.org/Bag%20of%20dollars.jpg)

 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:35:37
(http://www.kashvet.org/images/cat_cute.gif)

keto dy motrat

Misha me motren?  :P
 :perqafim

Misteriozit nje 200 leksh i dhuroj!  :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-09-2010, 13:39:40
Misha me motren?  :P
 :perqafim

Misteriozit nje 200 leksh i dhuroj!  :PMisha do behet mama ... eshte bere akoma me e bukur
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:43:49
E ke nxjerre ne ankand beben e Mishes?  :D

Shume e bukur eshte ne fakt!  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 13:53:42
meqe na fillon shkolla LOL

(http://graphics8.nytimes.com/images/2009/05/26/us/28hugs_600.JPG)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 13:58:45
Meqe na fillon shkolla!  :(

(http://cache.boston.com/bonzai-fba/Third_Party_Photo/2008/11/19/girlwithpresent__1227117326_0526.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:02:45
E mire pra.... :D

meqe shkolla... nje bllok si fillim

(http://www.a1gifts.co.uk/images/prodimages/GG236L.jpg)

pastaj nje cante me winxat LOL

(http://upload1.tradetang.com/img/o/080812/101592/08/08/12/10159240820.jpg)
dhe ne fund nje pale patina qe te ikesh peto peto te kola  :engjell:

(http://s2.thisnext.com/media/230x230/Classic-Roller-Skates_3BDAD52D.jpg)

SUKSESE!  :perqafim

LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:12:34
Rrofsh rofsh....  :P

Te dhuroj kete bjondin bashke me motorr! LOL

(http://comps.fotosearch.com/comp/DSN/DSN004/man-motorbike_~1766134.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:17:43
Uaa, po jo mi, mbaje motorin... :-[ LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:31:29
ahahahahah e mire motorrin po ja fal vetes! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 14:34:29
Prit, mos dil pa kaske... :-[

(http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_w750/gallery/akcesoria/Kask_HJC_CS_R1_Samourai/Kask_HJC_CS_R1_Samourai.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 14:47:18
Po te dhuroj keto...se mu duk sikur te mbeten fiksim! LOL

(http://www.sneakerfiles.com/wp-content/uploads/2007/06/nike-dunk-sb-pigeon-socks-1.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:02:39
Ja po te dhuroj une ty keto... :-[ :D
Ajo B-ja e ka myt fare iher... LOL

(http://izismile.com/img/img2/20090323/high_heels_00.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-09-2010, 15:09:23
hahhahah fiks per tipin tim LOL por ato kallot ta shpifkan!  hmmmmm: :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:11:26
Keto se tash koha e vjeshtes :D

(http://images.buystarwarscostumes.com/child_brown_boots.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 15:16:56
nje litar :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 15:31:25
 :engjell:

(http://www.legaljuice.com/razor_blade.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2010, 15:33:22
:D

(http://www.beer-almksor.com/images/khadja/dezne%20land/Annabelle%20Rag%20Doll.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2010, 15:57:10
..nje cd te Beyonce :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 07-09-2010, 15:58:22
 :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-09-2010, 18:58:30
 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-09-2010, 19:18:42
Gati per nje masazh? :engjell:

(http://oxfordrehab.com/images/massage-table1.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 08-09-2010, 14:08:07
si mi ke lexu mendimet mi......... :D

 sot po tregohem zemer gjere....po te dhuroj kete :P:D :D

(http://picfor.bildero.net/001244757/sensi-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%8B_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 14:47:26
:puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 23:25:41
nje qetesues koke :D :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: erlehta ne 08-09-2010, 23:28:01
 :)

(http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:aV6o47ZHZUgTsM:http://www.sevgicicekevi.com/images/orkide.jpg&t=1)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 23:29:33
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:41:01
denim 1 muaj burg ne zemren e shukriut LOL LOL LOL  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:46:50
aman te lutem vec ket mOs ma bej te lutem LOL LOL LOL se po u burgosa aty do mbes LOOOOOOOOOOOOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:48:01
aman te lutem vec ket mOs ma bej te lutem LOL LOL LOL se po u burgosa aty do mbes LOOOOOOOOOOOOL

Sa tjem gjall un jooo ....do ta fitojm mi rastin ,cka merzitesh LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:52:45
Sa tjem gjall un jooo ....do ta fitojm mi rastin ,cka merzitesh LOL LOL

pika me gjith rastin tend LOOOOOOOOOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:54:52
pika me gjith rastin tend LOOOOOOOOOL


Po kur thot shaska edhe thot ,ska kush qe ja luen llafin shaskes LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:01:49
oj shask mu me fillojn filmet tash te sitelli duhet te ik :( :( qop yzgyn hahahha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:03:07
oj shask mu me fillojn filmet tash te sitelli duhet te ik :( :( qop yzgyn hahahha


lere filmin se do hysh ne burg me duket .kamat e madhe ishte LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:07:50
per filmin edhe sikur burgim te perjetshem te kem sbon fajde LOL LOL me 21:30 ik ta dish ok
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:23:27
per filmin edhe sikur burgim te perjetshem te kem sbon fajde LOL LOL me 21:30 ik ta dish ok


oh qe do gezohet shukriiiuu miii ,do fluturoj nga gezimi ,ja gjeta nusen LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 23:03:13
ke mi????
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 09-09-2010, 23:15:28
(http://picfor.bildero.net/0011FAA8E/The-Rose-flowers-roses-red-rose-roses-flowers-colored-roses-rose-photos-Rose_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 23:16:43
thnxx
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:39:56
ke mi????


po ti se di mi ? po njeren me emrin SHAQE mi LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 22:42:38

po ti se di mi ? po njeren me emrin SHAQE mi LOL LOL
:-[ :-[ :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:44:30

oooooooooouuuuuuuuu uuuuuuuu yesssssssssssssssss sssssssss po ku je miiiiiiiiiiiiiiii  :perqafim   :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 22:47:20
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim po shifja SHEVANIN  looooooooooooool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:48:47
LOL LOL LOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOL po ty qe te ka ra msysh dikush e di ti ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 22:50:19
LOL LOL LOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOL po ty qe te ka ra msysh dikush e di ti ?

joooo miii...!!!!   kush mii???kush qenka ky fatzi LOL L OL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:52:02
joooo miii...!!!!   kush mii???kush qenka ky fatzi LOL L OL LOL


shukriuuuu miiiii LOL LOL  looooooool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:01:51
kete torten... :D

(http://img2.timeinc.net/people/i/2007/startracks/070430/avril_lavigne2.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:05:42
kete torten... :D

(http://img2.timeinc.net/people/i/2007/startracks/070430/avril_lavigne2.jpg)
WOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWW     po qe kshtu dhurat as ne ender skam pa mi  :perqafim  :perqafim   

un ty dhurat nje kollan me lira  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:08:04
Numeroi njehere qirinjte, kur te behesh dhe ti aq vjec ashu torte do marresh... :D

Se mos e do dhe kete mi... mendohu! :D

(http://cdn.babble.com/famecrawler/wp-content/uploads/2009/10/sum_41-deryck_whibley-solo.jpg)

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:09:52
po qe do vdes e sun do arij ti numroj qirinjt mi LOLflm per dhuraten ishte e mrekullushme  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:13:22
c'eshte ajo fjale, kshu dhuratash te jap perdite une... :-[ :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:17:16
c'eshte ajo fjale, kshu dhuratash te jap perdite une... :-[ :D


po ti e di sa eshte vlera e nje lire mi ?  :) e bone hesap nje kollan sa do i bije ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:17:49

shukriuuuu miiiii LOL LOL  looooooool


kush te tha mii...pse shpif mii???? iik mej shpifese...ta shikkosh kur do e marri vesh shukriu LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:18:53

po ti e di sa eshte vlera e nje lire mi ?  :) e bone hesap nje kollan sa do i bije ?

Shume flm prej teje. :D :perqafim

Kot per kuriozitet, sa eshte vlera e nje lire? hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:21:22
Shume flm prej teje. :D :perqafim

Kot per kuriozitet, sa eshte vlera e nje lire? hmmmmm:


nje lir 200 euro

ndersa te kollani vendosen lira qe kushtojn 1000 euro ....e tek kollani ke shum prej ktyne ---5 lirsha ----
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:22:12

nje lir 200 euro

ndersa te kollani vendosen lira qe kushtojn 1000 euro ....e tek kollani ke shum prej ktyne ---5 lirsha ----

uaaa mi po kur i mesove keto ti ???
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-09-2010, 23:22:24
Qyqa mi goc, falimentoi biznesi babit, per nje kollan per mu... LOL

 :perqafim :perqafim :perqafim po tdhuroj tani, kam ngel pa fjale :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:25:27
Qyqa mi goc, falimentoi biznesi babit, per nje kollan per mu...

 :perqafim :perqafim :perqafim po tdhuroj tani, kam ngel pa fjale

LOL ahahahahahha eeeeeeeee pranoi dhuratat nga un se sdo pendohesh  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:33:19
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:33:32
uaaa mi po kur i mesove keto ti ???


i mesoj un se jom shaskeeeee  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:34:02
:perqafim

mos ik se te mbyta  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:35:01
po qte boj mi shukriu sesht loooooooooooooooooo oool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:36:38
ohhh me vjen keq tet them po shukriu eshte smur .ka henger 5 pjata grosh LOL LOL LOOOOOOOOOOOOL  mos u merzit
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:38:00
 :( :( :( pse aq shum han ai looooooooooooool ishallllla sherohet deri neser...njerezit e keqij ja marrshin semundjen LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:40:25
pse aq shum han ai looooooooooooool ishallllla sherohet deri neser...njerezit e keqij ja marrshin semundjen LOL


ahahahahahahahahah po kshtu fat ke pas ,skam qka tboj LOL LOLp.s. varimi neser me dreken

LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:44:41
iiiiiiiii tu thafshin gishtat at e kemi si kokrra e molles moj ik luj vendin LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:46:00
iiiiiiiii tu thafshin gishtat at e kemi si kokrra e molles moj ik luj vendin LOL LOL


kam lujt waka waka (si shakira) dej tash tu lujt vendin ahaha LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:47:43
luaj luaj ti me tjerta luaj me mua ske mujt............... .......me duket   hmmmmm: mirsa kerceli ?!!!!!!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 23:47:58
looooooooooooooool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 23:50:34
luaj luaj ti me tjerta luaj me mua ske mujt............... .......me duket   hmmmmm: mirsa kerceli ?!!!!!!


qeni qe leh jo nuk kafshon :D looooooooooool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:15:23

qeni qe leh jo nuk kafshon :D looooooooooool

edhe qen me bere aa?? joo kjo nuk durohet ...ky esht kulmi  :(
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 12-09-2010, 12:38:14

Aneses i dhuroj nje tufe te maaadhe me trendafile te bardhe. :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 14:14:08
Ca DVD me filma te Disney-t. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 15:06:31
edhe qen me bere aa?? joo kjo nuk durohet ...ky esht kulmi  :(

eshte metafor moj phaaaa sja paske lidhjen me kto sene :@
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 15:31:30
1 bluze qe be 1 euro :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 15:40:27
1 bluze qe be 1 euro :P

nuk pranoj dhurata nga ti  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 12-09-2010, 15:57:14


telebingo  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 15:59:07
nje shetitje nje javore ne dubai  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 16:02:11
pranoje bluzen se do tpelqej jam i sigurt..:D .grindavece :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 17:37:18
Nje liber... te me thote cilin zhaner preferon... :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 12-09-2010, 17:39:12


dicka  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 17:41:00
Liber dhe ketij... Intrige dhe dashuri nga Friedrich Schiller :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-09-2010, 17:43:04
 alien)) Nje alien zoge! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 17:45:24
 yll)) na nje yll pra. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 18:46:17
nje cd me keng te kercej  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 23:12:10
Ylli Baken t'i kendoje ne dasem... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 00:55:33
Muaaaaa........qe te beje cfare ti doje zemra..... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 13-09-2010, 12:53:35
 LOL LOL LOL

(http://picfor.bildero.net/0019601/Krista-BlackLingerie-girl-woman-bikini-Photography-sexy-wallpaper-girls-cute-art-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0-Jessica-Alba-celebrity-nude-good-kos-keiths-pics-bbw-PMac26_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 13-09-2010, 17:22:09
Kesaj nje pale te brendshme sexy :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:06:36
nje pushke automatike........ :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2010, 18:37:32

..nje ftese per ne.... ferr :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 20:47:22
Kete kengen qe me pelqen aaaaaaq shume... :engjell:

All I have to do is dream - The Everly Brothers with lyrics (Audio Only) (http://www.youtube.com/watch?v=53bAvreSTw8#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-09-2010, 20:52:39
cfare dhurate do te bej :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 21:01:27
Mos u harxho te keqen se po te bej une ty nje dhurate... :P

(http://herbsupplies.com.au/images/Horny%20Goat%20Weed%20m.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 21:23:17
nje xhiro Tomin.....me lejen e Bernit ama.... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-09-2010, 21:30:55
cfar dhurate mbere snswy se nuk i shikoj dot fotot..:).......honest  nje autograf tim per ty :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 14-09-2010, 21:44:38
Nje perqafim per Anesa.. :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-09-2010, 21:52:33
nje banane :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 21:58:32
nje hu gardhi per shok :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 22:01:50
nje puthje te madhe fare.............. :-* :-* kjo ishte icik e vogel,po e di ti para se te tregoj perrallen te jap puthjen e madhe  :-[ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-09-2010, 22:03:24
nje rromstek :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-09-2010, 13:42:02
(http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:Sw4YKpeJq6NuDM:http://i346.photobucket.com/albums/p407/juggaloblood420/weed-cigarettes.jpg&t=1)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 13:51:26
 :P

(http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01376/wine_1376389c.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-09-2010, 13:52:42
(http://picfor.bildero.net/00119021C/booti-image-Love-flowers-Pictures-gif-tanzila-gif-s-MY-FLOWER-BOX-Holidays-funny-things-razno-easter-fifi-greetings-ceca-cosas-cute-yaadeyn-tag-for-me-RB-my-pics-%C5%9AWI%C4%84TECZNE-Eastern-funny-pics-sympa-Hello-3D-animation-my-album-dollsBears-gifs-yearbook-images-Brokendoll-nice-cursiosity-stuff-like-these-gify-Hey-arena-lunies-jeanmi-dons-cartoon-Couple-greacful-art-new_large.jpg)
 :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lilly ne 15-09-2010, 17:09:57
Eshte befasi :P

(http://www.seehotel-riviera.ch/images/geschenk1.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2010, 19:17:39
Nje dru :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2010, 22:46:06
Nje vibrator qe te shijoje jeten........... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2010, 22:58:30
..nje pulastrene :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 22:59:54
dy topa nje mitraloz. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lilly ne 15-09-2010, 23:45:23
Nje dru :D

Ishalla nuk jane te gjithe "mikrprites" si ti  :P


Ketij lart i dhuroj nje pershendetje sa per fillim  ;)

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 23:46:55
 :perqafim :perqafim  si nxemje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2010, 23:48:45
Ishalla nuk jane te gjithe "mikrprites" si ti  :P


Ketij lart i dhuroj nje pershendetje sa per fillim  ;)

Hahah per fillim i pret ata qe nuk e shfaqin gjinin tek profili :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lilly ne 15-09-2010, 23:50:01
Po ta shuj kureshtjen......... ... femer jam  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 23:51:09
nuk i ben pershtypje atij, ne fakt do te preferonte qe te ishe mashkull. :P :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2010, 23:51:46
Po ta shuj kureshtjen......... ... femer jam  ;)


..nje  :perqafim per ti uruar mireseardhjen ne forum :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lilly ne 15-09-2010, 23:57:02
nuk i ben pershtypje atij, ne fakt do te preferonte qe te ishe mashkull. :P :D

Rehat qenkam atehere  :P

Dreamm flm,  po ta kthej perqafimin me knaqesi  :engjell: :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 12:39:56
mireseardhjen ne forum ....:)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 12:41:44
Nje puthje perrallore... :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 12:53:59
fundin e perralles......... LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 13:04:09
Qiellin ta kam fal... :D

(http://www.miamicharters.com/Blue-skies%20biscayne%20bay.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:08:27
zemren ta kam fal.......... LOL


(http://picfor.bildero.net/00141C5E6/hn-fotos-hearts-Love_large.jpg)


bobo shife kur te dalim te news 24 ne programin "Me Zemer Te Hapur "  :D LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 13:10:51
Ai emisjoni eshte mire...  :-[
Po kam hall mos na nxjerrin te "Histori Dashurie" e Vizion+... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 16-09-2010, 13:13:08
Nje shetitje ketu...
(http://www.wrh.noaa.gov/otx/cases/Dec08_Jan09/Heavy_snow_17Dec2008.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:14:09
Ai emisjoni eshte mire...  :-[
Po kam hall mos na nxjerrin te "Histori Dashurie" e Vizion+... LOL


mos e vrit mendjen se aty kam miq une......eshte Berni drejtus i emisionit  LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:14:23
Nje shetitje ketu...
(http://www.wrh.noaa.gov/otx/cases/Dec08_Jan09/Heavy_snow_17Dec2008.jpg)
:perqafim :perqafim :perqafim


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 13:17:38
Ma dha mua shetitjen Loca mi... :@
:D

Per gocat lart... nje shetitje modeste te kjo qendra tregtare.. :-[

(http://www.funonthenet.in/images/stories/forwards/singapore/Raffles-City-shopping-mall.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 16-09-2010, 13:21:51
Ciao... :perqafim :perqafim

hahaha ѕησωу ѕку pa merak se do te te jap kete tjetren :D apo do e ndani... :P

(http://www.askquran.ir/gallery/images/12311/1_pink_20snow_20flower.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 13:23:12
Do e bejme supe... di honest ta gatuaje! LOL

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:23:25
Ma dha mua shetitjen Loca mi... :@
:D

Per gocat lart... nje shetitje modeste te kjo qendra tregtare.. :-[

(http://www.funonthenet.in/images/stories/forwards/singapore/Raffles-City-shopping-mall.jpg)


vallaj me pelqeu per vete ajo shetitja atje..........:P

(http://picfor.bildero.net/00141BD24/zbyszek-woman-men-gif-sensual-kobieta-m%C4%99%C5%BCczyzna-rozne-zbyszek-morze-kawa-%C5%BCagle-Katzen-moje-zdjecia-animals_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 16-09-2010, 13:30:20
vallaj me pelqeu per vete ajo shetitja atje..........:P

(http://picfor.bildero.net/00141BD24/zbyszek-woman-men-gif-sensual-kobieta-m%C4%99%C5%BCczyzna-rozne-zbyszek-morze-kawa-%C5%BCagle-Katzen-moje-zdjecia-animals_large.jpg)

E sheh SnoW ... honest mendon per te dyja... :D

Honest...me mire shko ketu :D
(http://cancun.travel/en/files/2007/12/spas-y-relax.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:33:19
shkoj mi shkoj..........po du dhe njonin me vete hmmmmm:.a ta marr......?  :D

(http://picfor.bildero.net/00141B103/%D0%9D%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-Not-disassembled-by-Lenuki-Rose-girl-flower-animal-landscape-cat-fruit-fresh-Other-lenuki-%D0%9D%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-Not-disassembled-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%BE-FOOD-DRINK-nature_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-09-2010, 13:34:22
Kto gjonat e kuqe jane helmuese mduket... :-[

O Loca, ku e ke ate macen me floke te zeza sterr? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:35:39
Kto gjonat e kuqe jane helmuese mduket... :-[ncuq mi dreq.....ato jane per me t'bo tape  :-[ :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:36:18
kesaj lart i dhuroj........... LOL LOL LOL LOL


(http://picfor.bildero.net/00141B760/kobieta-man-pary-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%8B-lanena-sexy-man_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 16-09-2010, 13:42:19
(http://blogs.discovermagazine.com/cosmicvariance/files/uploads/martini1_med.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 16-09-2010, 13:42:42
shkoj mi shkoj..........po du dhe njonin me vete hmmmmm:.a ta marr......?  :D

Merre mi...vetem te jet me pasaporte... :DO Loca, ku e ke ate macen me floke te zeza sterr? :D

E ncora shetitje ѕησωу ѕкy...
(http://i.pbase.com/o6/29/507129/1/78465840.sEXnWbdv.ChatZermatt.jpg)

Ju qeras.. :D
(http://www.relaxedpolitics.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/06/fruit-salad.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:53:16
edhe une po t'qeras............. :D

(http://picfor.bildero.net/001247989/Totti-Love-FACECI-panowie-sexy-man-men-guys_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2010, 00:04:55
I dhuroj pushken bashke me dy bomba.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2010, 00:08:11
Nje kaktus qe ti bej shoqeri gjate nates :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2010, 00:08:57
Ketij pushken ne dore,e bombat ne goje....LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2010, 00:10:12
Hahah ketij te kunderten se te shkon me mire :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 20-09-2010, 15:08:40
(http://picfor.bildero.net/00141F09D/kobieta-wino-food-drinks_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2010, 18:27:06
Cd-ne e fundit te Enrique.. :) :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-09-2010, 20:54:16
CD-ne e fundit te The Script pra! :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-09-2010, 20:56:01
:puth  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-09-2010, 20:56:42
perq  :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lilly ne 20-09-2010, 20:58:08
........nje perqafim  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-09-2010, 21:05:21
dy perqafime :)
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lilly ne 20-09-2010, 21:08:35
Ta mbusha goten  :D


(http://freihofag.ch/images/wein.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 20-09-2010, 21:37:44
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 18:33:32
Nje :-* direk :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 21-09-2010, 18:40:38
Nje flamur shqiptar  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 25-09-2010, 12:19:55
 :perqafim :perqafim :perqafim

Chris Rea - Looking For The Summer (http://www.youtube.com/watch?v=FIL8PxLmjm4#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 25-09-2010, 12:20:48


i dhuroj nje gje ...... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-09-2010, 13:42:54
I dhuroj nje ASIGJE!!!!!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2010, 13:49:38
E ftoj per nje kafe :D :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-09-2010, 13:54:36
I dhuroj pranine time per kafe!  :D  :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-09-2010, 14:02:31
 :perqafim yll)) perq :trendafili :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-09-2010, 14:03:06
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 25-09-2010, 17:01:08
Nje perqafim te ngoht :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 17:04:30
 :lule :perqafim perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-09-2010, 17:12:01
:puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 25-09-2010, 18:24:26
1 borije per bicikleten e re :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 19:04:32
 ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 25-09-2010, 19:11:54
feshkellej  hajt_ktu:e  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 19:13:44
 :)
 :(


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 25-09-2010, 19:18:30
1 palkufje per veshet se nuk degjon mire :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 19:33:49
kam plot ,momentalisht ne vesh duke ndegju muzik ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 25-09-2010, 19:38:41
e dim qe je e pasur po meri dhe ato nuk kthehet dhoro :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 19:43:27
e dim qe je e pasur po meri dhe ato nuk kthehet dhoro :P


ok ,veq ti i lumtur tjesh :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 25-09-2010, 19:50:31


ksaj nje makine te bukur  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 19:52:58
oferte per nje shetitje neper europe ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 25-09-2010, 19:55:09


nuk kam vize  :D :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-09-2010, 20:00:07
ta ap un...me mk jan liru viazat looooooool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 20:01:26
 :perqafim :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 25-09-2010, 21:37:08
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 28-09-2010, 00:08:36
nje perralle alla honest LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-09-2010, 10:20:26
...nuk do i dhuroj gje,por do i thoja mos shpresoj prej honest me,se ska per te degjuar najher ndonje perrall....looooooo ol :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 28-09-2010, 10:25:23
(http://friends18.com/img/flowers/0212.gif)  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-09-2010, 10:58:11
lumturi  :D

(http://www.shkoder.net/images/fjala/2006/mrijaj_martesa.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 28-09-2010, 16:40:20
all the best :)  perq :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 28-09-2010, 20:40:36
(http://picfor.bildero.net/0014265F9/Kasjopeja-Kwiaty-Sexy-Flowers-moje-zdjecia_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: alegri ne 28-09-2010, 21:49:24
cte kerkoje :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-09-2010, 21:50:35
(http://friends18.com/img/flowers/0212.gif)  :)

di gje si quhet kjo lulja e bardhe?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: h75 ne 28-09-2010, 21:55:04
une nuk shoh asnje lule te bardh
aty shoh vetem nje vajz te bukur
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-09-2010, 21:56:21
normal se mashkull je :P  por une e kisha per lulen e bardhe qe eshte ne fillim lart ne maje ... kam disa dite qe ku spo e kerkoj emrin e asaj lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: h75 ne 28-09-2010, 21:58:44
pse se quan lulebardh, dhe te nderpresesh kerkimin
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-09-2010, 22:00:20
pse se quan lulebardh, dhe te nderpresesh kerkimin


e kam pare ne enderr para ca ditesh me duhet emri i lules se sben per te shjeguar endrren sic duhet :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: h75 ne 28-09-2010, 22:03:36
pse di ti shpjegosh endrrat ti, nese po po ta dergoj nje enderr dhe kthema te deshifruar

p.s. ne sa ora duhet fjetur per te pare nje enderr te bukur si kjo e jotja
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-09-2010, 22:07:59
pse di ti shpjegosh endrrat ti, nese po po ta dergoj nje enderr dhe kthema te deshifruar

p.s. ne sa ora duhet fjetur per te pare nje enderr te bukur si kjo e jotja

hahahaa mos me hap lojen se pastaj do fillojne mp-te :P

endrrat shpjegojne shume gjera njifet dhe ne psikoanalize ..nejse mua me pret 1 mrekulli jam e sigurt :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: h75 ne 28-09-2010, 22:13:22
ashtu mendoj edhe une
ose ti do ta gjesh kete mrekulline ose mrekullia do te te gjej ty

gezohem per ty
po pse sot na ke kthyer shpinen (ne foto), mos te ka hidheruar dikush
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 28-09-2010, 22:15:17
ashtu mendoj edhe une
ose ti do ta gjesh kete mrekulline ose mrekullia do te te gjej ty

gezohem per ty
po pse sot na ke kthyer shpinen (ne foto), mos te ka hidheruar dikush

faleminderit abab :)

deri diku po  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-09-2010, 23:54:18
I dhuroj nerv me cu ne djall ate qe e ka merzit... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 28-09-2010, 23:55:33
I dhuroj perqafim me kusht qe te ma kthej se kam nevoje!!!   :(  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 28-09-2010, 23:59:40
Oooo... paskemi shkembim ndjesish sonte... :-[
I dhuroj gezim e eufori nga e imja...  yll)) perq :trendafili :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:01:11
Zoti ta shtofte euforine mi rrushe....bashe me mua!  :P


 perq :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2010, 00:03:33
 :perqafim :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:04:07
Nje shoqen time... miss ja thone emrin... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:11:12
Mojjjj....me dhurove, shyqyr qe eshte Oqeani se te ishte dikush tjeter do me ngelte hatri LOL


Springut i dhuroj Shpretken! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2010, 00:14:40
Mojjjj....me dhurove, shyqyr qe eshte Oqeani se te ishte dikush tjeter do me ngelte hatri LOL


Springut i dhuroj Shpretken! LOL
ahaahah   :-[

Sky nje dhurate si krushk qe eshte LOL   :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:15:40
He Oqean, pse sme jep veshken ti dhe biem rehat te gjithe... :-[
LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2010, 00:16:49
veq zemren mos ma lyp LOL   :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:17:13
Ashu kam plot... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:22:46
I dhuroj veshken time, pastaj te jap zemren......a do me mi goce pa te brendshme??? LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:25:07
Nuk me pelqejne te perbrendshmet... nai cop mish ke? LOL

Te dhuroj ca biskota qe hahen me qumesht. Do? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:30:10
Mi jep, ta mbyll me biskota u pa puna!  :D


Do ca djathe, e beson qe kam ngrene gjysem kile djath pa buke....vdiqa per uje! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:32:53
Po pi uje, cte pengon qe spi e u dashka me vdek ti... :D
Te dhuroj nje bidon 5 kilsh me uje e nje banjo afer per qarkullim lengjesh. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:37:12
Faleminderit!  :D


Do leket tani? LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:39:31
Po fute me i zarf xhetonin 500 leksh... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2010, 00:42:11
nga nje :perqafim ketyre dyjave siper se ika   :pafshim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:43:21
Mos ja fut kot!  :D


Pse po iken mo?  ^o)


Ste dhuroj asgje pra  :P


Naten Oqean!  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:46:17
Po tallesh?  ^o)

Po ku po iken?

Po si iken kshu?

Ne s'na e mori mendja...  :S

Obobo!

C'do bejme tani?  :(


Naten Oqean. :D

(postim ala stili missit... LOL)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2010, 00:49:07
Ika se e teprova  :P

Shihemi prap

Naten !   :perqafim  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:51:21(postim ala stili missit... LOL)

hahhahahahahahhahah ahhahahahhahhahahah hahahah............ sa kam qesh mi! LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:51:41
Ua! :S

Ike? :(

Po rri... :-[

LOL

A po ik tashi se e teprove... perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:52:07
hahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahahhahahah............sa kam qesh mi! LOL LOL

Shnet tu bofte tkeqen! :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 00:57:24
Te lumte goja ty mi çupe!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 00:58:02
Shnet mu befte dhe mu... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 01:03:11
Shnet e te brendshme ishalla! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 01:05:20
Nje pale te brendshme i dhuroj pra... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 01:08:55
Kujdes një çike masen se heren e fundit mi kishe sjellet te vogla.....veshkat! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 01:10:28
ahahaahahahaha... po ti ato veshkat e vogla do perdoresh se sben?
kap nai kukurec qe te ben... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 01:16:27
hahahahhahahahha... .jo jo do bej transplant veshkash te medha.... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 01:17:25
Sa pi edhe ti... ncncnc... :-[ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 01:21:25
Hajt se do ti dhuroj gjysmat e veshkave LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 08:33:18
Babagjyshin e Vitit te Ri ..........  LOL LOL LOL

(http://www.dreamstime.com/sexy-and-muscled-santa-claus--thumb12179691.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 10:38:59
(http://myeeepcmylife.com.ph/infornography/files/2009/09/prist.jpg)

:D

mbase te kthente ne rruge te zotit ky LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 10:40:44
(http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCUWl1YByB-EKKIllD77r2zjhg7itjz8TK-d6C--J9hqbHuDs&t=1&usg=__6pnQ7llCBIsou1MhG_atkJ1vD-w=)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 10:44:02
thnx

(http://www.quotescommessecalcio.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/07/gara-pronostici-estiva_150.png)

:P lool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 10:45:38
nje darke me ato 150euro qe fitova LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 10:49:11
(http://www.binbin.net/photos/firebox/sco/scorpion-vodka-70ml-bottle.jpg)

 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 10:49:47
(http://myeeepcmylife.com.ph/infornography/files/2009/09/prist.jpg)

:D

mbase te kthente ne rruge te zotit ky LOL

pse kush ka dale nga udha e zotit ketu....? pastaj me ke dhuruar nje manekin prift?????????  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 10:52:12
(http://img.spicecomments.com/sexy_men/00077.jpg)

ben ky ? :D

LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 11:06:54
(http://img.spicecomments.com/sexy_men/00077.jpg)

ben ky ? :D

LOL

fiksim e kam.......  çokollaten e shkrire ......  LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 11:10:43
(http://img.spicecomments.com/sexy_men/00077.jpg)

ben ky ? :D

LOL


te te shkoje dita mbare ...........

(http://picfor.bildero.net/001D15E/Jett-Schaeffer-shirtless-muscular-sexy-man-man-hot-ANALOVE-MEN-Fav-nice-Couples-Love-girls-and-boys-boys-you-HOMENS-roxiez-SEXY-MEN-Hot-guys-PARY-guapos-pics-for-girls-Love-faves-pic-1-m%C3%A4nner-love-notes-men-gorgeous-men-sexy-Sexy-Guys-sexy-models-men-galanes_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 29-09-2010, 11:17:41
http://www.youtube.com/watch?v=I7e3_EBiZBA&feature=fvst
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 11:18:44

te te shkoje dita mbare ...........

(http://picfor.bildero.net/001D15E/Jett-Schaeffer-shirtless-muscular-sexy-man-man-hot-ANALOVE-MEN-Fav-nice-Couples-Love-girls-and-boys-boys-you-HOMENS-roxiez-SEXY-MEN-Hot-guys-PARY-guapos-pics-for-girls-Love-faves-pic-1-m%C3%A4nner-love-notes-men-gorgeous-men-sexy-Sexy-Guys-sexy-models-men-galanes_large.jpg)

Snuk me pelqeu du nje tjeter :D LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 11:31:31
Snuk me pelqeu du nje tjeter :D LOLpo te dhuroj kete pra meqe ishte ne oferte........merr kete ke dhe nje pije falas  LOL LOL

(http://www.yourcelebritystuff.com/wp-content/uploads/2008/01/jason-lewis_absolut-hunk-ad.jpg)Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 29-09-2010, 11:37:29
LOL Vodka absolut


Kete te dhuroj... :D
(http://www.deshow.net/d/file/car/2008-11/aftertaste-classic-cars-2.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 11:45:29
nji babagjysh te logel   :D :D :P

(http://picfor.bildero.net/0011DB7A7/mix-flowers-kids-zima-gify-Miko%C5%82aj-Bo%C5%BCe-Narodzenie-tapety-zach%C3%B3d-s%C5%82o%C5%84ca-grzyby_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 29-09-2010, 11:54:44
Pa merak, masa jote eshte  :D
(http://1.bp.blogspot.com/_npfLjIA5dpc/SjZc0-zBG7I/AAAAAAAAAjo/O9uYbAMd3tM/s400/beautiful+2nd.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 29-09-2010, 12:10:20
nje jave pushime ....  :D

(http://picfor.bildero.net/0011E47D2/Life-Rose-beach-lake-Landschaften-cute2-MORZE-WODA-nature-behari-funny-moje-zdjecia_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 29-09-2010, 12:17:01
Hmm se ke keq...pushime pas pushimeve eshte ndonjehere me e nevojshme...  :D

Honest po me dukesh pak e lodhur...shtrihu  :P koha per masazh :D

(http://cache.marriott.com/propertyimages/o/oolsp/phototour/oolsp_phototour48.jpg?Log=1)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 12:18:20
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRIjHJAhcvod1wpSuaBwa5V6loq1YDwF932yC5uD-KXONMCmQY&t=1&usg=__xU9klmn3UvmQIoELU4iwHP5CN6o=)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 29-09-2010, 12:27:49
Nje shetitje...

(http://files.advertolog.com/files/adsarchive/part_1107/11078255/file/vw-touareg-scorpion-tattoo-small-79124.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 12:33:24
gjithashtu

(http://www.jackvettriano.eu/images/jack_vettriano_la_fille_a_la_moto.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:10:12
Se njof...pse duhet ti dhuroj gje!!!  ^o)

 :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:11:30


po te dhuroj kete pra meqe ishte ne oferte........merr kete ke dhe nje pije falas  LOL LOL

(http://www.yourcelebritystuff.com/wp-content/uploads/2008/01/jason-lewis_absolut-hunk-ad.jpg)pervec shishes prap sma gjete dhuraten sic duhet ... une e shkreta qe te fala gjithe ate cokollate :P e di cfare po marr mbrapsh dhuraten time  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 03-10-2010, 17:46:48
pervec shishes prap sma gjete dhuraten sic duhet ... une e shkreta qe te fala gjithe ate cokollate :P e di cfare po marr mbrapsh dhuraten time  LOL

merre cokollaten (vetem se e ke pak te konsumuar :P) se une po marr te zotin e Vodkes  LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 03-10-2010, 21:06:27
 :perqafim :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 03-10-2010, 21:14:23
Chanel 5 :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 03-10-2010, 21:17:11
 :trendafili :trendafili
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *A.D* ne 03-10-2010, 21:18:22
 :puth :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 03-10-2010, 21:21:14
karamela :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 03-10-2010, 21:23:12
asgje. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 03-10-2010, 22:32:41
Nje tulipan :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 04-10-2010, 00:54:00
 :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 04-10-2010, 20:40:57
(http://digilander.libero.it/ladybibi73/cuore.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 04-10-2010, 20:51:09
1 jave pushime ne shqiperi  qe te shikoj si eshte shqiperha nga afer
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 04-10-2010, 20:57:11
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQbBmO6MUyaRzN6QrmLA3SvdfIMR2k9qxjvrzlSQNIfS2d6km4&t=1&usg=__jGruQGyNmPi-sb85KCF3yWuLHwM=)
P.s E kam pare kete vit sa sme vete me mendja Nore :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 04-10-2010, 21:02:11
po ta kishe pare nuk do kishe ate mendim 
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 04-10-2010, 21:26:18
asgje. :P
ti je koprace :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-10-2010, 12:10:59
Nje udhetim per ne Shqiperi.  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 06-10-2010, 12:16:54
Nja 5 ore gjume plus  :P

Dreamm  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 06-10-2010, 13:03:36
C'ti dhuroj me... i dhurova kafen ne bllok, s'e deshi... pffff.... :-[

 :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 06-10-2010, 13:36:02
C'ti dhuroj me... i dhurova kafen ne bllok, s'e deshi... pffff.... :-[

 :P

Kush nuk deshi moj !?

Mos e degjo Missin ti  LOL 

Kesa nje ftes  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 06-10-2010, 16:48:21
Nje grup shoqeruesish kengetare per ti bere ѕησωу ѕку ftese per kafe poshte ballkonit :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 06-10-2010, 19:01:01
Pachanga -Loco [Oficial video] (http://www.youtube.com/watch?v=BbjLZETUP5Y#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 14:12:21
Nje grup shoqeruesish kengetare per ti bere ѕησωу ѕку ftese per kafe poshte ballkonit :P

Mariachi mi? LOL
Jepi vetem Vedat Ademin se mjafto... :P


Adrenalines i dhuroj nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2010, 14:14:53
 :puth   :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 14:23:46
Leri puthjet ti, po me sill lulen qe m'ke premtu! :-[ LOL

 :perqafim

(http://topnews.in/healthcare/sites/default/files/Coffee_05_0.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2010, 14:29:39
eheheh

Ne pergjithesi i mbaj premtimet, veq ky qe ta kam bo ty (mu thaft goja  :P) i veshtir bre,  plus vjesht tani LOL

jam duke ta ruajt nje , veq sa s'u vyshk :P

 :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 14:32:05
Ej, po c'ke ti, ne pranvere me sill mimoza, nuk them jo une... :D

Ti ca do? Ke nai kerkese qe te mos bej dhurata kshu kot... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2010, 14:36:35
Ahiii,, deri ne pranver, nuk pres dot une  :P


Po tani dhurata kot edhe bej ti po, ne mos dhurate reale, beje te pakten ndonje premtim. LOL  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 14:39:39
Ca t'bej une, deri n'fillim te tetorit the se do vije, te prita, ti s'erdhe. ^o)
Ne dimer nuk dal me une se bie ne gjumin letargjik... LOL
Pranvera eshte me e aferta! :D

Ketij lart i premtoj qe do e marr dhe missin me vete... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2010, 14:43:57
S'erdha de s'erdha  :S.  Kurrqysh s'po i vije shteki.


Do me them am premton Miss, ok e pranoj dhurate me plot deshire LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 14:45:17
LOL

Biles merre dhe mos na e sill mo, se nuk na duhet knej... LOL


(miiiissssss... :D tkam rrush! :engjell: LOL)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2010, 14:48:19
edhe une  :D  :perqafim 


Ok e marr veq gjerave me vler i kupton ateher kur nuk i ke LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 14:58:55
edhe une  :D  :perqafim  

Jo ty mer... missin... LOL

dmth edhe ty po jo aq sa ate :-[ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2010, 15:00:29
Jo ty mer... missin... LOL

dmth edhe ty po jo aq sa ate :-[ :P
aha  LOL

(Missin me too  :P)

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 15:01:24
I know, I know! LOL

Ej shif iher, mos o nfcb ajo, edhe s'na e var neve... e poshtra! :-[ :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-10-2010, 15:17:34

 :P :P :P

Vedat Ademi - Koha s`kthehet ( Max Production ) (http://www.youtube.com/watch?v=oNbffdCP_50#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-10-2010, 15:21:41
Ma kendon shoqja e ngushte sa here e takoj... ma nxiu jeten kjo kenge... :-[
Rrofsh ti per mendimin e mire. :engjell:

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-10-2010, 15:33:25
 :perqafim :perqafim :puth :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-10-2010, 15:44:59
Ma kendon shoqja e ngushte sa here e takoj... ma nxiu jeten kjo kenge... :-[
Rrofsh ti per mendimin e mire. :engjell:

 :perqafim

sps ........gjithesesi sa per te ndryshuar :P

(http://picfor.bildero.net/0011631E0/Hunk-FACECI-tags-man-men-A-diafora-mens_large.jpg)

po kete ta dhuron dot shoqja e ngushte ?  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-10-2010, 16:04:48
I dhuroj ndonje gje qe s'ja dhuron dot asnje shok LOL


 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-10-2010, 16:08:43


Biles merre dhe mos na e sill mo, se nuk na duhet knej...


(miiiissssss...  tkam rrush!

 hmmmmm:
Hajt se kur te mbytem te deti....do me kerkoni e s'do me gjeni! LOL

Oqean, mire  mire!  ^o)

 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-10-2010, 21:52:12
Ec e gjej dhurate me te mire se ajo dhurata e Honest  tani :P

Ec Miss se erdhi dimri :D

(http://i55.tinypic.com/96e350.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 00:08:57
Honest ai tipi s'nuk per mu, shume i fryre qeka. :P

Dreamm... kete veshjen vjeshtarake ty... :D
Kepucet s'me plq, beji cizme vete... LOL

(http://www.catwalkqueen.tv/floral%20new%20look%20dress%20outfit%20tan.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 08-10-2010, 00:26:01
LEONARD BOMBAJ kjo nate sa nje jete (http://www.youtube.com/watch?v=i2vKn1kFKqc#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 00:28:33
Fenkjuuuuu... :perqafim

Do doja te te dhuroja nje girls night out! :)

(http://shopprinceton.com/images/girls_night_out.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 08-10-2010, 00:42:15
 kafe)) cunbrun)) LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 00:42:57
Kafe me taljonin e? LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 08-10-2010, 00:43:34
kafe)) cunbrun)) LOL

shih shih me kode tani...........po ti ja pikturojshe nji mo  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 08-10-2010, 00:47:02
Kafe me taljonin e? LOL

hahahaha vetem se eshte i cik i gjate afer 2 metra LOL plus ka dhe floket si gocat  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 00:49:42
E mire, kur tvi une te ju per qoke, ma trego iher kshu ka larg se mase me plq. LOL

Do i coj amita me buondolce kur ti shkoj per vizite bernit. se per dhurate per dasmen ka vakt. LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 08-10-2010, 00:53:00
Hajde ti se ai do te sherbej  :P ai te sheh para se ta shohesh LOL Skam prere gje date dasme une, spranon Misssi sdi si ti mush menjen  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 14:46:28
Ma mbush mendjen mua, vetem nqs me ve para Sales....  hmmmmm:  :P


Ketij lart i dhuroj dt 32 tetor qe te martohemi! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 15:52:45
shume heret e dashke dasmen, te pakten me 30 shkurt ta lije... :-[ :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 16:21:44
hahahhaah....s'pres dot! :D

Ty te dhuroj......gezim with feedom!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 16:23:49
Ua kush paska arvur! :D

Te uroj dimer te ngrohte o zot i madh! :-[ LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 16:25:21
Erdha nga Kina unaaa...  :P

Mire moti ne Shqiperi?  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 16:26:12
Moj po eshte fresku shume po te them... :-[ :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 16:27:48
Ashtu ee?  hmmmmm:

Se ketej nga Kina ben shume vape...  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 16:29:24
E lum si ti qe ke ble shpi te medreseja e kujto se je ne kine... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 16:31:08
E kam ble ketej nga tregu cam mi??  :P

Te dhuroj nje batanije dhe nje cun simpatik mami! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 16:32:48
C'te paska kap me kto cunat simpatike sot... :-[
Ke njoft nanji? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 16:35:06
Ehe, o mami si ishte.....ta pije ne kup! LOL

He mi he , ta dhuroj dhe ty nje se kam qejf...mos ma prish! LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 16:37:38
Te te dhuroj dhe une pak nga uria ime? :-[
He t'keqen e ndajme bashke... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 16:41:01
Hajt ma jep....se e balancoj pak  :P

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 16:42:48
:-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 08-10-2010, 21:47:20
..dite te  mira ne vazhdim :P :engjell: :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 08-10-2010, 22:20:57
(http://sochi.org.ru/Napitki/images/cuba-libre.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 10-10-2010, 23:10:09
 :D :D :D :D :D

(http://picfor.bildero.net/001136B6/k.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-10-2010, 13:25:34
Ngele duke dhuru cuna... :P
Behu pak materialiste... LOL

(http://blog.luxuryproperty.com/wp-content/uploads/2008/05/amfloridian_exterior.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-10-2010, 14:07:24
Edhe kete burrin edhe aeroplanin....mire une rrushe?   :P

ps. Biles edhe ate valixhen qe ka te dora! LOL


(http://www.marieclaire.com/cm/marieclaire/images/8T/man-watching-airplane-md.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-10-2010, 14:13:08
Rrofsh ti... LOL

Kaq kam takat une, ma bej hallall... :-[ :D

(http://www.luxist.de/luxist/wp-content/uploads/2007/09/sh2.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-10-2010, 14:16:43
Kaq per momentin se nuk me vjen ne mendje gje tjeter!  :D


(http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/73151/2/bread_and_butter.jpg)


ps. Ma jep nje kafshat!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Oqeani ne 11-10-2010, 14:17:56
Nje bilet avioni per Gjermain se kam mbet vet njona LOL

Ose po shkojme bashk  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-10-2010, 14:22:23
Oqean ma dhuro aman ate bilete.... :P


 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-10-2010, 14:29:03
Uaaaaa........ kush ma ka lepire gjalpin? :@

LOL


 :perqafim :perqafim ju te dy lart
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-10-2010, 14:34:15
Oqeani Oqeani....jo une! LOL


 eurodollare) kafe))


Edhe kete çunin bjond ta kesh....se te duhet per kafe  cunbjond) LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-10-2010, 14:36:28
Ai si femer mi... pfff... S'kishte nanji me mjeker e? :-[

LOL


Te befte mire dreka... :D

(http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2935296/2/istockphoto_2935296-pouring-a-glass-of-wine-w-clipping-path.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: elvio ne 11-10-2010, 14:53:30
cd

te SELAMI KOLONJES
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 11-10-2010, 15:00:36
alban skenderaj cd
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-10-2010, 20:30:00
Ylli Baken, si kallup kshu... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 11-10-2010, 21:44:49
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 12-10-2010, 00:22:54
Nje Molle!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-10-2010, 00:25:39
ajvar LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 12-10-2010, 00:30:44
Fat!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-10-2010, 00:33:16
loool eh sa do doja qe ti te kishe pak fat LOL LOL


suksese
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 12-10-2010, 00:34:59
durim!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-10-2010, 00:39:05
nje ore me alarm :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 12-10-2010, 00:40:39
Nje gjel!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 12-10-2010, 16:07:09
Nje 24 oresh me gjume :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 12-10-2010, 16:11:47
nje lepirse :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: PochoLoca ne 12-10-2010, 17:10:21
Nje doze me te forte humori...se qenka dobet :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 15-10-2010, 13:25:17
 :zocka kot per ngjyre LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2010, 13:36:29
sallam vendi :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 15-10-2010, 13:43:29
(http://www.solmarket.it/accessori-pulizia/images/20705.jpg)

LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2010, 13:48:04
:)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 15-10-2010, 13:49:48
(http://img.timeinc.net/recipes/i/recipes/ck/04/05/tomato-mussels-ck-630136-l.jpg)

 :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 15-10-2010, 18:25:24
karamela llokuma mjalta :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:23:28

Ca t'i doje zemra :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 19-10-2010, 13:24:47


nje zemer  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:29:41
Nje tas me kripe, dhe nje tas me piper :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 19-10-2010, 13:30:20


nje banane ....afrikane  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:32:15
Nuk i kam ne qef hic bananet  :D

Nje kaktus..per ne komodinen e dhomes se gjumit :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 19-10-2010, 13:33:02


lek  :D :D


o dream kush eshte kjo boreas ....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 19-10-2010, 13:34:50
meatballs ketij siper
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 13:35:46
Boreas.. eshte Boreas :D

I dhuroj nje mushama per shiun :D mister x


kurse boreas nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 19-10-2010, 13:45:22
 :perqafim dhe flowers  :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: mister x ne 19-10-2010, 13:46:40


nje strument primitiv  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 19-10-2010, 13:48:21
nje hi-tech brain  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-10-2010, 20:35:41

Nje tufe te maaadhe me lule :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-10-2010, 20:38:05
qetesi ne shpirt :D  :engjell:  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 22-10-2010, 23:13:21
1 diamant 10 karation :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 23-10-2010, 18:44:38


Nje torte :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 23-10-2010, 18:46:36
Nje nate ne maje te malit.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 23-10-2010, 18:50:01
Roje nate neper lagje :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 23-10-2010, 18:55:17
E dhuroj dicka ama nuk tregoj para popullit se lakmojne zockat tjera pastaj... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 30-10-2010, 01:07:41
I dhuroj kredit per telefonin se na ka harruar fare! LOL :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 30-10-2010, 19:35:16
Nje jave me sa me pak leksione e sa me shume kafene :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-11-2010, 17:36:49
I dhuroj nje big bear hug nqs ma uron dhe mua ate qe i uroi missit... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Zara ne 01-11-2010, 17:42:23
se kam gati ende dhuraten per te....... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-11-2010, 17:43:44
 :D

Ide, qe t'u jape jete me duart e saja... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Zara ne 01-11-2010, 17:56:49
Nje bekim.....per fjalet e arta qe nxjerr goja e saj :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 01-11-2010, 19:22:12
(http://picfor.bildero.net/001112A4/leeza-flowers--Kwiaty--nature_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 02-11-2010, 10:31:22
I dhuroj kafen e mengjesit tek ai vendi me natyre!!!  ;) :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 05-11-2010, 19:47:18
Nje rregullore te re per burgun :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2010, 00:02:37
Nje nate ne qeline time te burgut.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-11-2010, 19:15:29
Amnesti! :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-11-2010, 21:07:11
(http://www.commentsyard.com/graphics/hugs/hugs102.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: tinkaa ne 09-11-2010, 22:24:54
Nje poezi te vullkanit ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 11-11-2010, 19:33:36
(http://picfor.bildero.net/00144FFAB/jula'-jula--%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D0%B5--Drink-and-food--FOOD-&-DRINK--Verschiedene--food-so-good--fresas-dulces--pasta--birthday--%D0%B2%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%BE...--foto-video-1----deliciuos--sweets_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 11-11-2010, 20:49:43

Nje holiday mu ne prag te Krishtlindjeve. :engjell: :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 11-11-2010, 22:56:36
1 fustan te kuqe :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 13-11-2010, 22:06:22
Nje kek me tre kate :P :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 19-11-2010, 14:53:21
nje pice!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2010, 15:44:43
Nje bilete per ne Durres!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 19-11-2010, 15:50:31
nje filxhan caji  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2010, 15:56:02
nje filxhan caji  :P

Nice present for Christmas. ;)

Nje blender. :D :P After all we need some coctails for celebrations. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2010, 16:57:30
nje mish qingji te pjekur  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2010, 20:31:10
Nje nick te ri. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 19-11-2010, 20:42:30
dy dit qendrim ne ...........
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 19-11-2010, 20:58:02
nje :puth  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2010, 21:01:15
shume molle  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 19-11-2010, 21:04:22
hahahahahha pika ty...po thosha me vete kush esht ky qe e di qe un haj molle hahahahahhaha

pse i nderron kaq shpesh emrat mo??hahahahah

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 19-11-2010, 21:05:50
hahahahahha pika ty...po thosha me vete kush esht ky qe e di qe un haj molle hahahahahhaha

pse i nderron kaq shpesh emrat mo??hahahahah
sepse ka ngatru personalitet ........ :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2010, 21:10:15
ahahah po merziteni ju pse ndrroj un emrat se po me cmesni   :ahah
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 19-11-2010, 21:12:29
ahahah po merziteni ju pse ndrroj un emrat se po me cmesni   :ahah


po pse se len i shuki ,se te shkon me shum :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 19-11-2010, 21:13:58
i bashkangjitem mendimit tend justA

shukri do i shkonte me shum hahahahaha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 19-11-2010, 21:16:39
i bashkangjitem mendimit tend justA

shukri do i shkonte me shum hahahahaha


i shkon per surati :P LOL po edhe Titi sesht keq :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 19-11-2010, 23:56:14
 hmmmmm: hmmmmm:  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2010, 23:59:17
1 pagur raki
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 20-11-2010, 00:09:31
1 pagur raki
lol, shume flm :D, duket nje lab tamem :D, une i ofroj dreken qe ta pime bashke ate raki kocimare :D, dhe vuu kenga labe :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BONAMI ne 20-11-2010, 00:12:10
(http://www.geekologie.com/2007/07/23/odd-bed.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 18:30:50
nje dru mbas qafe :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 20-11-2010, 18:38:48
kesaj larte 2 :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 18:41:45
(http://p.playme.com/cspv/22-70-85-40-00-MetaPreview-Cover-JPEG256x256/lover-boy/walking-in-the-rain.jpg?ts=1274291968)
 :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 23:58:34
Nje laptop ta kete me vete aty ku eshte tashi. :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 21-11-2010, 00:08:05
(http://www.gibraltar-autotrader.com/Gift_Wrapped_Car.jpg)

Te pelqen?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 12:42:57
I dhuroj nje fjali: Me jep pak gjume!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:08:09
nje sup peshku dhe nje kokerr limoni  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:09:42
Rrofsh, po sa hengra peshk!  :D

Ty te dhuroj nje kineze per nja 3-4 ore masazh!  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:12:26
flm se tani jam cu nga gjumi  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:17:46
ehe s'paske nevoj dmth!
Atehere te dhuroj nje piste vrapimi per vrap!  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 21-11-2010, 13:19:33
nje liber me anekdoda  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 13:28:48
Nje loje puzzle  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-11-2010, 13:57:39
Nje te ikme ne prz. :)
Ne mars, pasi te kete shkrire bora, me mua si shofere... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 21-11-2010, 14:10:03
Nje te ikme ne prz. :)
Ne mars, pasi te kete shkrire bora, me mua si shofere... :D

Sa mire.... do te te pres!  ;)  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2010, 00:43:50
Nje pushke me dy bomba dore.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 22-11-2010, 08:46:08
I dhuroj nje shuplake alla Missçe!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 22-11-2010, 13:23:25
nje dreke speciale e din vete ajo  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 10:31:42
Nje A/C te ri :d
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 24-11-2010, 10:44:45
Nje nescafe.... ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 10:46:09
Nje liber te A.Fuges  :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 24-11-2010, 10:49:44
Nje perqafim me sms  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 10:50:09
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-11-2010, 11:27:37
nje mitraloz dhe dy predha :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 12:36:48
nje pjeshke  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-11-2010, 12:43:18
plasen kumbullat dhe ketej :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 12:55:04
hurma kesaj siper :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-11-2010, 12:59:33
kesaj siper spara i pelqejne :) ! rrush do te dhuroja ty,mundesisht nga ai kokerr madhi i zi !
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 24-11-2010, 13:02:12
nje llokum gjusem me e gjysma pa arra  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-11-2010, 13:04:38
me arra :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 13:48:00
Rrush te thate stafidhe i themi ne :) LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 24-11-2010, 13:52:37
rrush te fresket  :LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 13:58:01
Kolloqifte me rigon ketij  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 24-11-2010, 14:14:26
flm mi ka ndalu doktori  :P

cfar te doje te marri pa garnitura se e ka marr uria  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2010, 14:21:33
rrofsh

1  :perqafim ketij
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2010, 18:24:12
...Shtafeten qe te vrapoj me te.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 29-11-2010, 21:57:17
Nje cader :D degjova qe kish shume shi andej :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 29-11-2010, 23:48:21
nje pilule gumi te enderroje edhe me  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2010, 22:40:42
Nje caj kamomil, ta zeje gjumi pa pilule. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 13:14:11
nje enderr te bukur :) !
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 02-12-2010, 13:57:54
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 14:14:53
po ste pelqeu ma kthe prap :P
(http://static.cargurus.com/images/site/2009/09/08/13/04/2010_porsche_panamera_base-pic-63940.jpeg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 02-12-2010, 14:17:21
po ste pelqeu ma kthe prap :P
(http://static.cargurus.com/images/site/2009/09/08/13/04/2010_porsche_panamera_base-pic-63940.jpeg)

po motra moter sbohet ndryshe  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2010, 22:12:43
Nje anije, me vela. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 02-12-2010, 22:23:07
nje cokollate Marabou
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2010, 22:25:46
Nje bluze...me ate shkrimin qe ka vene ne display. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 02-12-2010, 23:02:58
do i dhuroja nje thes me biskota :d
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2010, 23:04:38
Nje arke me 25 shishe vere. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 02-12-2010, 23:06:46
nje cd te michael jackson  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 02-12-2010, 23:07:03
(http://www.flowermeaning.info/images/Blue.jpg)

SDi a i pelqen a jo :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 02-12-2010, 23:53:15
natyrisht, pse jo. Lulet mund te pelqehen nga meshkujt gjithashtu. Dhe, une, ne kte rast i bie se jam mashkull dhe nje qe e pelqeva kte lulen ktu...s'ka gje...me mire qe e ke vene blu sesa te kuqe...para se gjithash konsiderohet me pak gay....blu do te thote paqe dhe e bardha miqesi...e kuqja....nejse..... sinqerisht, s'ka gje...gjithcka eshte ok,,,e pelqej....vecse, thene te drejten, do te te me lumturonte me shume sikur ta vije i makine, ngaqe makine do te thote mashkull...mashkull s'do te thote gay....por s'ka gje...eshte ok


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 01:24:34
(http://www.flowermeaning.info/images/Blue.jpg)
idoli i luleve :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 01:32:27
Nje pershendetje ne Tv.  ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 01:35:42
i dhuroj nje


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 01:37:56
justA, eshte e vetmja gje qe me mungon ne jete  :(  :(.

I dhuroje Kohe.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 01:41:35
justA, eshte e vetmja gje qe me mungon ne jete  :(  :(. 

I dhuroje Kohe.

hehe do ta kesh ndonjeher, po edhe nese se ke nje ,kollaj puna, shkon blen libra nderton nje raft ,dhe gati


loooool spaske haruar :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 01:45:31
Te ishte aq leht lol...

I dhuroje nje bilet udhetimi per 1 muaj .
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 01:50:13
Te ishte aq leht lol...

I dhuroje nje bilet udhetimi per 1 muaj .


po qe ke be sevap e di ti ?

lol gjeja me e mir per momentin  ;)


un ty nje Bmv e brenda saj nje .........
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 01:52:10
Nusja mire, por cne BMW? Lol sjam nga tetova une, sdo ishte keq nje Audi lol... se me pelqen se me nje shkronje shkruhet emri ime hahaha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 01:53:39
Nusja mire, por cne BMW? Lol sjam nga tetova une, sdo ishte keq nje Audi lol... se me pelqen se me nje shkronje shkruhet emri ime hahaha


vetem mua me shkojn JUST A , e ti prishe pak ,se sje just :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 02:07:07
Nuk je vetem ti Just A lol. ka plot .

I dhuroje nje fletore bosh, kur do shenjoje cdo dite qe do kaloje ne veren e 2011 lol
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 02:08:54
Nuk je vetem ti Just A lol. ka plot .

I dhuroje nje fletore bosh, kur do shenjoje cdo dite qe do kaloje ne veren e 2011 lol


e kisha fjalen per ketu ne forum :)
ah flm flm ,por sdo kem koh te shkruaj ne te :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 02:10:12
pasi nuk deshe bmv. pranon kete .............. ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 02:16:51
Jo, e urrej BMW si makin lol...

Ty une ta dhuroje ate BMW, qe mos kesh probleme dhe dimrit lol te jesh freeeeeeeeeeee
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 02:18:31
Jo, e urrej BMW si makin lol...

Ty une ta dhuroje ate BMW, qe mos kesh probleme dhe dimrit lol te jesh freeeeeeeeeeee


LOL po me mir se mercedesi esht besoj pr dimrit bmv ...?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 02:23:10
Une BMW, nuk e quaj makin, keshtu qe nuk beje krahasime me dicka qe nuk ka vlere per mua.

Po tani varet cfare mercedesi kerkon.

Te dhuroje nje katalog te BMW.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: JustA ne 03-12-2010, 02:25:03
Une BMW, nuk e quaj makin, keshtu qe nuk beje krahasime me dicka qe nuk ka vlere per mua.

Po tani varet cfare mercedesi kerkon.

Te dhuroje nje katalog te BMW.


e kam mercedesin nuk e kerkoj :)

po vetem doja te dija ne dimer cila vetur nga kto dyja perballon rruget me ngrica dhe bor lol
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 03-12-2010, 12:55:41
ate qe i mungon  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 14:21:35
C'ti doje e bardha zemer. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 03-12-2010, 14:26:17
krishtlindjet ne Barcelone  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 03-12-2010, 17:10:04
Nje babagjysh loder meqe afroi viti i ri!! :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 03-12-2010, 22:58:34
Dhuratat e babagjyshit :P  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 03-12-2010, 23:04:49
...nje top.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 10:25:56
fitoren e Albinit! URIME :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 12:53:46
ate qe i mungon kaq shume  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 12:55:10
:perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 12:56:13
(http://progressivetimes.files.wordpress.com/2010/02/dubai-coast.jpg)

1 jave pushime ketu :p
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 12:58:25
fanastike yllo, rrofsh! me kujtojne muajin e mjaltit keto!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 13:04:02
This Love - Sarah Brightman (http://www.youtube.com/watch?v=Rgf6ny_K38Y#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 13:06:44
Erelen :P

LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:08:28
shejtane mos e bej djalin te enderroj per mua! ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 13:09:58
pse moj une te miren te dyve ju dua LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 13:11:21
motre cfar ti doje zemra  :perqafim
ERLA mos e merr me fryke  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:26:06
jo mor shok une frike?!!!!!!! cne i her?!!!

ku eshte e mira ketu?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 13:28:39
mira ne kate te 3 oshte  :P

edhe nga dhuratat merzitesh ti ? :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:29:58
une smora gje dhurat, shejtania ta boni ty me duket!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 13:36:52
hap gojen ose me shenja si te dush ti  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:41:03
ty ta hoqa vizen tek qumeshti panda, sta ze me besen shoku :P ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 13:43:01
LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 13:46:59
ty ta hoqa vizen tek qumeshti panda, sta ze me besen shoku :P ;)
leni vizat se i hoqi sala po bohu gati se erdha  :P
pse paske fryke sot   :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:49:10
vizat si hoqi sala... kush donte e hiqte nga nje vize kur ti donte qejfi! mjaftonte te kish cik mall lol
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 13:50:37
nje cope torte
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 06-12-2010, 14:18:02
Nje bilet udhetimi, vendin e zgjedh vete ajo.  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 06-12-2010, 14:52:10
Laptopin tim, te t'ma beje i cike me te shpejte - mundesisht
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 14:56:18
buke misri e gjize  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 06-12-2010, 14:57:13
oh, sa do te doja hahaha....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2010, 15:11:37
Nje laptop te ri. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 06-12-2010, 15:14:39
Nje hacker per krishlindjet.
Ste kerkon shume ai, rrym dhe rrjet interneti lol
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 06-12-2010, 15:16:21
nje bilet udhetimi  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 06-12-2010, 15:17:43
do i dhuroja kohe.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2010, 20:27:26
Durresin ne pellembe te dores ketij siper. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 06-12-2010, 20:48:21
E ka mbuluar uji lol.

Nje caj mali me limon.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 06-12-2010, 21:52:54
nje pal kpuc 47 nga cami  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 10:32:48
2 striptiste qe ti kercejne siper makines :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 07-12-2010, 11:45:14
nje zog pule verdhe-bardhe....shume te mire jane, besome  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 11:48:02
nje :perqafim

e di te besoj se dikur e kam pasur nje ne shpi, e kam mbajtur nja tre jave per qejf!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 07-12-2010, 12:04:51
nje fustan te kuq flake nga tregu are çavo  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 07-12-2010, 12:07:01
i dhuroje nje buk te thekur me vaje ulliri dhe krip heheheh
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 12:08:42
i dhuroje nje laptop te ri si tia doje e bardha zemer.

P.S: gimo pikes i ke rene lale,vdes per ate ngjyre e me shkon e me vjen si ngjyre , aq bukur me rri !
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 12:13:14
nje  :perqafim ti shkoj dita mbare  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 07-12-2010, 12:17:24
gjumash u shpenzove shum si ne kohen e dulles :P       x blender  nje televizor LG nje aparat digitalb tshikoj channel x lol
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 12:20:07
gimo bashkohem me ty, abonimin ne PREMIUM HD ia dhuroj une ...shikim te mbare blender!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 07-12-2010, 12:22:09
Gimi, une i dhuroje blender dhe ty, nje Dreambox HD lol dhe ku te ktheje satelitin te shikoje channel X, lol.....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 12:25:12
e do 42" ose 46" :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 07-12-2010, 12:27:23
erela e dija e dija ka dhe zwarofski qe kur te ecesh rruges ti terbosh fare njerzit :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 12:29:26
ta shofi cfar bohet ketu  :P

Tette Ballerine - Tits dance (http://www.youtube.com/watch?v=V9pFl-Z_6Wg#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 07-12-2010, 12:31:28
un e kam nje 42  po ja fal blender :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 12:34:50
o blender e terheq dhuraten, rri tani fry syte!

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 12:51:16
terhiqe po mos e keput  :P
nje nate qe ta kujtoj vazhdimisht  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 12:59:44
e te mendosh qe nje 22 vjecar te shkruaj keshtu, o zot cfare ben vetebesimi i tepruar... i ke hyp mbapsh gomarit cuno shiko mos vritesh!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 13:49:41
ERELA  pse merzitesh ti ,edhe mbrapc po i hypim  :P
nje 30 vjecar qe ti hypi parc gomorit  :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-12-2010, 13:52:11
(http://iphoneart.co.cc/wp-content/uploads/2010/04/Tuborg.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 13:54:17
(http://iphoneart.co.cc/wp-content/uploads/2010/04/Tuborg.jpg)

 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-12-2010, 13:57:34
(http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2007/09/charlize-theron-breil-watches.jpg)

Breil qe te kuptohena jo Charlize-en :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 14:02:50
(http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2007/09/charlize-theron-breil-watches.jpg)

Breil qe te kuptohena jo Charlize-en :P
e bone qe e bone boje tamom  :P
je flori  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-12-2010, 14:04:26
(http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/charlize-theron/charlize-theron-20050211-24584.jpg)

hajd mo meqe po vje viti ri e bona zemren gur :p
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 14:31:35
(http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/charlize-theron/charlize-theron-20050211-24584.jpg)

hajd mo meqe po vje viti ri e bona zemren gur :p

motra si shume larg oshte viti ri ,afroje  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-12-2010, 14:32:24
ske me dhurata boll se mlodhe :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 07-12-2010, 14:36:33
nje aparat fotografik,te beje fotografi,cdo gje qe shikon me sy.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 07-12-2010, 14:37:20
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 07-12-2010, 14:43:06
nje kukull  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-12-2010, 20:05:51
smooth jazz - jimmy sommers - lowdown (http://www.youtube.com/watch?v=iUzgFWaQadk#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 07-12-2010, 21:17:48
uaaaaa m'u ngroh caji  :P


0 : 1 11 1 1 1 1 1 1  valenciaaaaaaaaaaaa aa


kesaj siper nje celular te ri Iphon  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 12-12-2010, 21:15:50
Nje bilete avioni per ne Kosove. :D :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 21:17:33
Ket  :P :D

(http://cdn-www.rsportscars.com/foto/2007geneva/mercedes_fab-design.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 12-12-2010, 21:23:03
 :D :D ehh sa mire do ish :D..do kishim bere buje e :P

Edhe kesaj nje bilete per ne kocertin e Lady Gaga :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 21:34:51
rrofsh ta paca borxh :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 21:38:32
Edhe nje bilete per te Justin Bieber nga une... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 21:40:41
Nje bilete per te pare live Adam Lambert kesaj :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 21:45:02
Po per te Joe McElderry? :D

Per ty Shej, persheshin nuk di ta bej... LOL
 :perqafim

(http://riverdaughter.files.wordpress.com/2010/11/thanksgiving_turkey-6728.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 21:59:10
Michael Bublé - Save The Last Dance For Me (Video) (http://www.youtube.com/watch?v=RCqFr6sF0jo#noexternalembed)
 :) :) :)


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 22:02:47
Po per te Joe McElderry? :D

Per ty Shej, persheshin nuk di ta bej... LOL
 :perqafim

(http://riverdaughter.files.wordpress.com/2010/11/thanksgiving_turkey-6728.jpg)

Goca do vini te me ndihmoni cike se nuk e ha dot vetem te gjithe :P LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-12-2010, 22:04:35
un i dua krahet :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:14:55
(http://picfor.bildero.net/00186948/FLOWER-analove--roses--flowers-&-candy--angie56--002--Hugs-&-Kisses--Sweet-Stuff--album-n%C2%B01--JoyJoyNiv--nivjoyjoy--FFS_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-12-2010, 01:29:16
Shatërvan çokollate

(http://www.belgiskapralinboden.se/sortiment/chokladfontän.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 13-12-2010, 14:43:51
buke ,kripe e pak voj  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-12-2010, 22:19:29
Buke, uje e icik sheqer! :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 14-12-2010, 02:32:42
Nje Radio Private lol
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-12-2010, 09:10:24
kete te dhuroj shoku :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-12-2010, 22:52:09
Nje Radio Private lol

:d

Ereles i dhuroj qendrim te mbare dhe me sa me pak burokracira ne atdhe. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 15-12-2010, 01:52:42
Sky... Fol ti, se per ty e beje une  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-12-2010, 08:47:31
:d

Ereles i dhuroj qendrim te mbare dhe me sa me pak burokracira ne atdhe. :)

 FALEMINDERIT!

kurse une ty: cfare te doje e bardha zemer :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 15-12-2010, 12:58:21
te boj qef deri ne fund te vitit  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 12:07:06
une ty nje :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 16-12-2010, 12:09:45
(http://www.islandcrisis.net/wp-content/uploads/2010/11/CuteBaby.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 12:15:32
o zot sa i bukur, keshtu i kam syte une :) FALEMINDERIT E DASHUR!

une ty te dhuroj "ATE" te cilin pret kaq shume :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 16-12-2010, 12:17:55
thanks  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 16-12-2010, 13:19:54
Nje kaffe pa shiqer..se e embel esht vet  :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: BLENDER ne 16-12-2010, 14:26:51
 :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 17-12-2010, 15:26:20
nje limon :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 27-12-2010, 12:43:53
  Nje puthje per vitin e ri :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2010, 13:55:54
Nje shall kuq e zi. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Zara ne 27-12-2010, 14:08:12
Nje bilete udhetimi...... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-12-2010, 09:27:19
nje liber te bukur, se di pse me duket tip qe lexon :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 28-12-2010, 09:36:24
  Nje kshille te vlefshme ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-12-2010, 10:08:34
ma thuaj pra  keshillen, se me pelqen dhurata ?!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Hektori ne 28-12-2010, 10:18:25
  Ai qe lype e ka nje faqe te zeze, nderkaq ai qe nuk jep i ka dy faqet e zeza ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-12-2010, 10:22:59
po kjo s'eshte keshille hektor por fjale e urte mgjth jam dakort me te :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 28-12-2010, 11:45:11
nje pal kepuca me take 12cm :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-12-2010, 12:21:10
:D une ty nje cante te kuqe gjaku :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 28-12-2010, 12:26:37
hghghggh si ma gjete piken e dobet moj hghggh me qafsh


un ty .... hmmmmm: hmmmmm: he cka don dhurat nga une ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 28-12-2010, 14:13:41
tani lol po te jesh ti dhurata me siguri nuk te refuzoja lol :D

I dhuroj çelsat e makines  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 29-12-2010, 09:18:51

I dhuroj çelsat e makines  :P

Pse sia paketon makinen dhe me nje fiongo te kuqe Arjol e ti fus dhe une canten e kuqe brenda dhe ia japim te dy...

te pelqen idea lamiA? :perqafim


P.S: ska gje  e dashur mua me mjafton nje buzeqeshje :D :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 29-12-2010, 09:21:10
ghghgghhgh bukur motra me pelqen ideja ( pret celsat e makines se kuqe dhe cantat e kuqe , kepucat i kam te kuqe :)anetarit i dhuroj dy jav pushim me cel te fikur mos ti pengojne :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-01-2011, 18:26:23
Nje bilete per tek Erela. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 02-01-2011, 19:22:26
365 dite te shendetshme e te lumtura! :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-01-2011, 08:46:52
i dhuroj shume sky e sa me pak snow :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 04-01-2011, 08:43:17
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 04-01-2011, 08:51:07
:perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 06-01-2011, 16:07:35
Edhe  :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 06-01-2011, 16:12:14
NJE :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 06-01-2011, 22:52:26
Nje pale ski te reja. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 06-01-2011, 22:56:47
nje tas me geshtenja ne furr :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2011, 22:27:07
E ftoj per nje drink. :D

(http://i51.tinypic.com/124d5cg.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 24-01-2011, 22:33:13
Flm, e di sa shkon.

(http://3.bp.blogspot.com/_sPWh5IOqEJA/TNUYv42W2oI/AAAAAAAAACc/ywtXAegaHY8/s1600/jogurt2.jpg)

E ftoje per nje jorgut.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2011, 20:43:26
E ftoj te degjojme nje cd te ketij. :D :)

EDMOND ISLAMI (http://www.youtube.com/watch?v=tGiO1ov0KRI#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 02-02-2011, 21:18:26
i dhuroje nje ofert te flasi lire me Shqiperin.-  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2011, 21:19:37
i dhuroje nje ofert te flasi lire me Shqiperin.-  :P

ehhh e kam zgjidh me kohe :D falas fare, "Skype" :D
E tash qe po futet edhe 3G e kam edhe me mire. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 02-02-2011, 21:21:44
Rrofte Skype hahaha...

Se mos bertasish rroft Saliu hahahaha ose PS lol...

I dhuroje nje blackberry 3Gs :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2011, 21:28:39
Ouchhhh, kjo ishte kerkesa ime per 14 shkurtin  :O  :D

Thnx :D :)

Nje kitare i dhuroj ketij siper. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 02-02-2011, 21:31:41
o dreamm , sa here te kam then, kanalin e enderrave vendoje kod, qe mos futet dikush tjeter hahaha

po ti prap hapur eke len :P

po kujt ti kendoje me ate kitare?

i dhuroje nje lule.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 03-02-2011, 11:18:47
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 03-02-2011, 18:25:56
Nje pufje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2011, 21:52:26
Nje bilete autobusi per ne....Tirane. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 09-02-2011, 23:14:38
3 kg djatht fshati :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2011, 18:11:35
Nje cd  te Ylli Baka :D ( E ka ashtu emrin?? :D)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 16-02-2011, 19:12:45
Nje bilet per koncertin e Vienes :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2011, 22:31:29
Nje bilete per ne karrigen ngjitur. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 16-02-2011, 22:37:22
nje kal te bardhe :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 16-02-2011, 23:29:40
 :P
(http://audia8.org/wp-content/uploads/2010/12/2011-audi-a8-front-view.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2011, 23:35:01
Uhhhh kjo qenka dhurate  :D :P

Shejtanen e ftoj per nje udhetim me balone rreth botes... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 16-02-2011, 23:41:39
po ce do qe sme pelqejn kto 4X4 po ta dhuroj ty kete :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 16-02-2011, 23:42:25
rrofsh LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 16-02-2011, 23:43:13
i dhuroje nje polis sigurimi :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 16-02-2011, 23:45:08
i dhuroj nje jastik me pupla :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 16-02-2011, 23:47:30
flm :P por flej pa jastek.

nje ninull per naten e mire.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 16-02-2011, 23:51:26
nje perqafim :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 16-02-2011, 23:57:17
nje arrush mos te flej vetem... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 17-02-2011, 00:11:44
rrofsh :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 17-02-2011, 00:16:14
dhuroj dashuri dashuri dashuri :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-02-2011, 08:22:56
:perqafim te madh :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2011, 11:06:28
Nje pushke dhe dy bomba te dores.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-02-2011, 12:11:20
Nja 2 jastek te bute qe tju besh zbor LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2011, 12:14:22
Nje karrige te forte luhatese....  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 17-02-2011, 12:42:49
nje cakmak se ngeli tu u lut njerezve ma ndiz pak.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2011, 22:12:39
Nje bllok me gjithe emrat e planetit. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 17-02-2011, 22:41:59
nje enciklopedi :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 00:02:46
nje hanxhar per vetmbrojtje.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 09:05:05
Nje jave me pushime ne itali ose austri me nje antare te forumit .
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2011, 13:26:31
Nje tur udhetimesh neper Europe!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 13:39:07
Neqoftese do njihen ne forum me gjith qef (seriozisht).Un te falenderoj dhe do te beja te njejte gje per ty ose per kedo tjeter
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 20-02-2011, 14:36:10
3 dit ne dubai me miss.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 20-02-2011, 14:38:20
Paguaj une po te jet ajo dakord :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 22-02-2011, 14:56:40
nje cope torte :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2011, 17:51:54

Nje piano te re!!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 22-02-2011, 18:01:08
2 pula te pjekme x darke... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 22-02-2011, 20:27:56
Nje prezantim me nje miken time italiane (40 vjece) duke duke shpresuar te kopjohen . hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2011, 20:29:24
LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: h75 ne 22-02-2011, 20:37:04
nje gote vere
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2011, 20:38:27
nje kafe te shkurter
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 22-02-2011, 20:39:58
kesaj siper  hmmmmm: perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2011, 22:37:12
Nje frymezim te ri... :) :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 23-02-2011, 12:51:19
nje macok :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 23-02-2011, 12:55:09
nje kone :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 23-02-2011, 13:54:13
Zemren ne dore direkt.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2011, 13:54:39
Edhe une ktij i jap ne dore direkt po diqka tjeter :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 23-02-2011, 13:55:05
Pushken bashke me dy bombe.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 23-02-2011, 21:33:07
Nje pule fshati se e shof shume te trishtuar at gjelin....... . :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 23-02-2011, 23:58:14
nje grecke :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 24-02-2011, 00:03:30
Jam i martuar ne greqi kam punuar 2 vjet n.q.s ke mosh te madhe te njoh me ndonje miken time seriozisht flit ne F BOOK   -DHURATE
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 24-02-2011, 00:10:04
lere se me jane merzit keto greckat po pate ndonje shqiptare po puro shqiptare :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 24-02-2011, 00:17:57
Nje kosor per te korrur te mbjellat :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 24-02-2011, 00:21:41
nje qen dhe ja 30 kok dele si bari i mire qe esht :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 10:33:15

Keto vetem per Gimin, shokun tim te dashur :perqafim.

te uroj momentet te paharrueshme dhe ZOTI te prufte gjalle mes nesh :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2011, 14:57:21
Ahuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuu... .dua dhe une dhurate.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 14:58:25
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 14:58:54
Vetem per ty dhe e ke gati ;)

:D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2011, 15:00:15
Ahuuuuuuuuuuuuuuuuu u i dhuroj telefonin qe ta therras ambulancen se shkova  nga zemra une.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 15:03:55
ec lefto mbahu shoku se me duket te paskan lene gjunjet qe u bere keq.

i dhuroj memorien qe te kujtoje cfare i behet kesaj me poshte se nga frika i pushoj zemra :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2011, 15:07:55
I dhuroj nje aparat zemre qe te vije te me kthjelle .... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 24-02-2011, 17:16:05
nje avatar me te mire.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 24-02-2011, 21:38:40
Nje pune te re roje nate ne konviktin e gocave (ti mbulosh kur zbulohen)  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 01:25:15
:D rofsh pune me te mire se kjo skisha me gjet kure :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 11:56:26
nje porsh karrera 2011 me qese te paheqme se do t'ia heqi vete qeset gjerave ai ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 12:08:11
nje buzeqeshje :) :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:14:25
:) :)  2 buzeqeshje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 12:23:32
nje  :perqafim :perqafim :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:28:15
:engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 12:39:54
Nje bilete  qe te vije te skijoj ketej... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:45:28
sdi te bej ski :D


nje slite qe te fusi dhe shoqen e ndersa skijojne te mos thyejne qafen :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 12:46:36
:engjell:
:)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:56:51
per nikun :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 13:02:09
sdi te bej ski :D


nje slite qe te fusi dhe shoqen e ndersa skijojne te mos thyejne qafen :D
I dhuroj  nje kamere qe te na incizoje... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 13:05:45
per nikun :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 13:07:28
ncncncncnnc....e per mua asgje... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:09:13
Per ty kam nje perqafim gjigant unaaaa .....  :D :D


 :-* :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 13:10:10
I dhuroj zemren dhe prape pak me duket.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:12:55
S'ka gje me dhuro jeten edhe lahemi bashke LOL  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 13:13:52
per ty misss :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 13:14:02
Uhaaaaaaaaaa......J eten dhe prape pak me duket.....I dhuroj nje larje me mua bashke....LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 13:16:36
plasen ujrat ketej :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:17:03
per ty misss :)

Niku Thnx  :engjell:

Per ty nje perq !
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:17:51
Uhaaaaaaaaaa......Jeten dhe prape pak me duket.....I dhuroj nje larje me mua bashke....LOL

Larje pas jetes pra....mos e keqkupto......me jep jeten pastaj lahemi bashke ne det me perendim  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 13:19:34
Pas jetes e para jetes  me ty lahem dhe ne vullkan...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 25-02-2011, 13:21:59
Pas jetes i bie te lahemi ne ferr pra.... mire e?  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 15:12:10
nje kenge :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: besimtare shqiptare ne 28-02-2011, 21:04:02
nje boks  ahahaha  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 28-02-2011, 21:58:23

Nje kafe, sa per mireseardhje ne "Zeri Yt"  :D :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 28-02-2011, 22:04:30
nje pale syza  giorgio armani :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-03-2011, 09:25:42
nje avatar te ri :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 16:06:10
erela psh ca avatari  ?            Ty te dhuroj 1 parfum celin dion meqe te pelqejne :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-03-2011, 11:10:58
keto thashe une se keta avataret e fundit si ke gje.


p.s: i zgjodha sic te pelqejne ty (siper kofanos :D )
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2011, 12:11:45
Kuuuu kuuuu cfare makinash..... :D


Kesaj i dhuroj nje bilete per Honolulu..... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 04-03-2011, 23:17:39
Ato makinat ne ato fotot.  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-03-2011, 01:48:11
nje nofke shqipe :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2011, 12:20:33
Nje pjeshke... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 13:20:04

Nje jave ne burgun e "Zeriyt" :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2011, 13:21:06
Me gjithe  qejf.... :D


Nje jave pushime  ne vendin me te nxehte te Botes  ne Libi...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 18-03-2011, 20:49:31
Librin KAMASUTRA meqe e ka mendjen gjithmon aty.....  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2011, 22:02:26
Librin "PSE" qe ta lexoj lol :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2011, 22:33:25
(http://www.chocablog.com/wp-content/uploads/2008/11/milka-2.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2011, 22:38:08
(http://www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/1310/1809rope.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2011, 15:54:18
Nje pushke me dy bomba dore i dhuroj.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 19-03-2011, 17:56:28
Nje jave ne laboratorin e Pavllov-it  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 19-03-2011, 19:31:47
Nje cd te ketyre.  :) dhe nje  :perqafim

Nickelback - savin' me (http://www.youtube.com/watch?v=r6jzC04zFjE#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2011, 23:52:30
Cka ti doje zemra ...vetem le ta hap gojen dhe le ta thot :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 20-03-2011, 00:24:33
jam cik holle nga leket...keshtuqe s'ka dhurate  :-[
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2011, 01:00:27
Ncncnc dhurata vetem me lek nuk jepet :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 12-04-2011, 14:59:02
Nje diell sa nje sac :D

 ky dielli i sotem eshte vetem per ty :D I urdheroj te tjeret te mos ngrohen :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 12-04-2011, 19:47:10
po te kisha mundesi nje vile te bukur anes detit :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-04-2011, 09:10:17
po te kisha mundesi , nje ferrari YLL BOTE e me qese te paheqme dhe me firmen tende te stampuar ne te.

e meriton se je cun flori :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2011, 10:16:49
Nje pufje direkte :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 13-04-2011, 15:19:58
nje pale proteza angleze :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 14-04-2011, 13:49:48
nje top  ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 14-04-2011, 14:03:51
Ndersa une ty dy topa te lozesh me topa bore :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-05-2011, 15:21:42
i euro kerkuaka ky vetem, kshu qe do i jap aq sa kerkon
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Kacurelsja ne 26-05-2011, 15:25:21
Nje makine...u lodh duke ecur :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-05-2011, 15:28:31
ndersa, une kesaj i trendafil te kuq  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-05-2011, 10:37:36
nje pikture te Ks :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 27-05-2011, 14:45:00
nje par kpuca maxhike... :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 27-05-2011, 15:51:16
nje pako cumcakiza orbit... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 27-05-2011, 22:46:55
50 cnet borxh
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 27-05-2011, 23:09:05
nja 2 shishe ver qe te behet tap sonte
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-05-2011, 12:17:14
nje pale xhinsi Replay  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 28-05-2011, 13:15:17
nje TT me 1plumb xta perdor per vet  ^_^ :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 09:35:17
nje xhup antiplumb :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 30-05-2011, 09:55:43
Nje bilet per ndeshjen Argjentin - Shqiperi.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 09:58:16
ahhh ku ta gjeja e jo per Shqiperine por per Buenos Aires-in i kam fiksim vendet latine e mezi po pres te shkoj ne Brazil :D

kam qene dikur por isha e vogel e duhet me e riprovu emocionin prap...


gjumash do te vish ne Brazil? po gjeta ndonje oferte te mire te te them :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 30-05-2011, 09:59:33
Do vi. une per qejf jam :D

Vetem mos jete me ndales ne Vien, se ta dish nuk vi ne brazil hahahaha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 10:02:55
LOL grope e ke bere Vienen :D


ej po ti je person NON GRATA ne Austri qe s'shkon dot ne Viene?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 30-05-2011, 10:04:54
Jo moj jo :P Por skam len gje pa bere :D
hhahahaha

Heren e pare e ben prej kurreshjtes, heren e dyt prej deshires, e heren e tret e ben per qejf :D

Kete gje kam bere une ne Vien :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 10:19:05
po ti qenke rrezik nderkombetar hahahah LOL

sia vlen te levizke me ty se e ha sapunin per djath :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: DiniL ne 30-05-2011, 10:24:23
I uroj buona giornata  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 10:51:41
anche a te bello :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 30-05-2011, 10:52:31
erela, me mu nje gje ta kesh sigurt.se une ty nuk te rrezikoje,pa merak hehehe.

pa merak,se kur je me mu,,sikur je vetem.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-05-2011, 11:05:25
(http://traveltherapy.files.wordpress.com/2007/10/palmilla-beach-bed.jpg)

:d
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 11:07:22
erela, me mu nje gje ta kesh sigurt.se une ty nuk te rrezikoje,pa merak hehehe.

pa merak,se kur je me mu,,sikur je vetem.


pse s'thua ti qenke alamet shoku :D qenke fiks si njeiru i padukshem :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2011, 12:22:43
Nje puthje direkte ...s'me intereson a pajtohet kjo a jo :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 30-05-2011, 13:52:42
Nje programer :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 30-05-2011, 14:00:05
Shejtane, kjo eshte per ty :) Se e di qe e meriton.
(http://www.abendblatt.de/multimedia/archive/00140/urlaub_checkliste_H_140966c.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 30-05-2011, 14:13:34
Shejtane, kjo eshte per ty :) Se e di qe e meriton.
(http://www.abendblatt.de/multimedia/archive/00140/urlaub_checkliste_H_140966c.jpg)


thnx  :) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-05-2011, 15:00:06
e ftoj per i kafe :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 30-05-2011, 15:07:59
nje thike me dy koke per te prere damaret.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-05-2011, 15:10:29
ahhh ku ta gjeja e jo per Shqiperine por per Buenos Aires-in i kam fiksim vendet latine e mezi po pres te shkoj ne Brazil :D

kam qene dikur por isha e vogel e duhet me e riprovu emocionin prap...


gjumash do te vish ne Brazil? po gjeta ndonje oferte te mire te te them :D

vi une mi :D ah ty te rrofte nenshtetsia e huaj LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 30-05-2011, 15:11:22
nje thike me dy koke per te prere damaret.. :D

nje oturak te beje ndonje gje :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 30-05-2011, 15:15:45
5 litra benxin dhe 1 shkrepese tja ver flaken vetes.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 15:17:39
nje (smile) :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 30-05-2011, 15:23:04
nje liber perkthimi per te mesuar shqip... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 15:25:42
 grushtsyve)) stress)) pritjaaaaaa) :O :urra: Jojo
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 30-05-2011, 15:26:55
i bashkengjitem idese se N.O.R.E  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 15:29:38
dru dyve
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:32:55
Kastravec nga Gjermania. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 15:41:00
dy jav pushim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 30-05-2011, 16:09:19
2,50 € te pije i kafe
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 09:00:27
5 $ te pij nje kafe me mua :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 31-05-2011, 09:29:14
Nje polis sigurimi :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 09:34:20
gracias e kam :D


cfare do te dhuroj :perqafim ??? hape zemren :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 31-05-2011, 09:36:29
Cte te doje zemra  :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 09:58:08
:D keto nga Dr :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2011, 10:18:05
Nje bombe dore i dhuroj  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 31-05-2011, 11:21:14
Nje kastravec i dhuroj :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 31-05-2011, 11:50:40
paska plas kastraveci kendej hahahah

I dhuroje nje kompajler heheh
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2011, 12:04:09
Nje perqafim...e don?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 31-05-2011, 12:22:53
po,kurse une ty nje laptop me procesor i7.

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 12:26:14
nje :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 11:03:30
Nje jave pushime ne nje ishull te larget  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Charlie ne 01-06-2011, 11:06:05
Nje pushim te perhershem nentoke :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 11:40:53
Nje te plastikes qe te luaje dite e nate i shkreti  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-06-2011, 11:43:39
:puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 11:47:54
 :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-06-2011, 13:31:57
Nje grusht, :P me te tjerat qenka i plotesuar. :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 13:39:59
Nje shpulle  ne disa vende  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 02-06-2011, 10:45:43
Nje vizite tek psikiatri se i bie fyellit vetem ne nje vrime   hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 23-07-2011, 14:09:28
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:37:53
1 jave pushime ne majorka
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 23-07-2011, 18:41:59
Njemakin te re (volvo xc 90)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 18:43:00
nje kal meqe eshte m,bret
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:44:41
kingo  :perqafim

pushime ne bora bora familjarisht per king-un

(http://4.bp.blogspot.com/-EhMDY-P3rvQ/Td0yp0BdIAI/AAAAAAAAAkk/ysOLizcW-E8/s1600/Beach-bora-bora-1.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 23-07-2011, 18:47:21
Flm nje vend i bukur ne shqipe do e preferoja per ket vit meqe kam pre bileten  :perqafim  flm
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:47:55
mbas llogarase te gjitha vendet e bukura i ke  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 23-07-2011, 18:51:44
Do te shkoj patjeter me disa miq italian .A don me ardh dhe ti ?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:52:30
Do te shkoj patjeter me disa miq italian .A don me ardh dhe ti ?

grazie por kam plane te tjera ne gusht :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 23-07-2011, 18:56:02
Sigurisht qe mendon ...................              Jan me familjet dh e serioze :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 18:57:07
dhe une serioze jam jo karagjoze si ne forum hahahaaa

ika ciao  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 23-07-2011, 18:58:12
Sigurisht qe te besoj flm :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 22:47:02
po te hapen pak kta te dy se na kane zene shume vend drezes i jap nje puthje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Invisible Girl ne 24-07-2011, 11:59:40
nje bllok bosh te hedh ndjenjat e tija. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 24-07-2011, 12:30:59
Nje tuf me lule te bardha qe ti vej ke avatari  ^o)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Invisible Girl ne 24-07-2011, 14:59:02
nje foto cfaredo ta vej ke avatari :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 24-07-2011, 17:43:05
nje filxhan mjalt dhe pak shllak
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Invisible Girl ne 24-07-2011, 20:02:59
nje ore me alarm :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: LamiA ne 04-08-2011, 15:43:19
nj parfum  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 07-08-2011, 02:21:01
nje got vodkaredbull
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 08-08-2011, 18:40:18
nje kaffe..
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 15:51:10
nje kapucino
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 04-09-2011, 12:18:34
Do ti prezantoja nje shoqen time italiane.  (qe ta benim cift)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 31-10-2011, 15:10:28
Aleksander Gjoka - Kuturu (http://www.youtube.com/watch?v=B87dPE5Tdps#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2011, 15:40:02
ket...

Veil of Desire by Armik (http://www.youtube.com/watch?v=5z_t8IcZfF0#)

 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 31-10-2011, 20:14:11
Nje :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 31-10-2011, 20:41:51
nje hanxhar te pres damaret :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2011, 23:48:38
nje grimce blu qe te ngjyrosi momentet gri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 03:24:38
nje bilete per Tirane
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2011, 13:24:16
Nje pushke  dhe dy bomba.......... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2011, 13:35:46
hahahah...Ckam cbej ato o kam pas edhe para shpirtit skam gje tjeter  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 14:49:43
leftit dashuri ne vend te bombave...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 05-11-2011, 14:50:33
He moo he hape kshtu zemren se me late te thate  ne pritje  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 14:52:19
meqe vete ste zej dot por te nis me poste nja dy zocka....po c'zocka se...te te iki mendja
hapja deren se ti nisa me dhl LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-11-2011, 14:55:11
kete varesen :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 15:01:27
lurres nje buzekuq me te ndezur qe ti vinte flaken forumit hahah
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-11-2011, 15:02:31
lurra avash se prove do bej nuk varet vertet :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 15:05:23
e mire i dhuroj lefton per nje nate hahhahah
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-11-2011, 15:08:11
nja dy kile fiq :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 15:10:25
ketij nje kile banane dhe nje kile karrota hahhahha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 05-11-2011, 15:13:52
kto ju i keni qejf  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 10-11-2011, 14:31:04
(http://www.njoftime.takfak.com/pictures/listings/67_38.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2011, 15:26:04
kesaj i uroj gjithe te mirat e kesaj bote  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 10-11-2011, 15:28:58
 :perqafim :perqafim

Meravigliosa - Emma Marrone (http://www.youtube.com/watch?v=nuSo6Hcuh8E#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2011, 15:29:34
thnx

kesaj i uroj vetem gezim e hare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2011, 15:30:37
lurren dashurine e munguar  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2011, 20:48:30
lurres i uroj jeten e gjate qe te dashuroj cdo gje te bukur ne jeten e saj
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2011, 23:27:31
lurres i uroj te gjej dike si veten per tu ndier e plotesuar
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 22:21:08
Ta kapi burri me zor sonte.-Keshtu i kalon merzia :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 11-11-2011, 22:23:24
nje keshtjell mbreterore, si mbret qe eshte... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 22:27:09
Nje viagio a tarvisio qe te shohi italin austrin e sllovenin  .(e kam edhe keshtjellen)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 11-11-2011, 22:33:47
qenke i kompletuar mo , pse sthua ti, per ate queen spo them se kur paske keshtjellen e ke dhe mbretereshen,,,
ok flm per ate viagio...po meqe te eshte tek...ma dhuro me krociera per ne barbados.... LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 22:39:21
Nensit -Kam nje mbretresh dhe 2 prinsipesa e vogla esht 50ditshe    kto me mjaftojn per te then se kam gjithcka. :perqafim
Ty lurra nji bakllava  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 11-11-2011, 22:41:28
Nensit -Kam nje mbretresh dhe 2 prinsipesa e vogla esht 50ditshe    kto me mjaftojn per te then se kam gjithcka. :perqafim
Ty lurra nji bakllava  ;)
ti kesh me jete e te jesh i lumtur gjith jeten.....ti dhe familja jote....
nje tiramisu te gjithve ju dhuroj , meqe di ta pregatis vete...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 22:43:09
Lurra -batuten me burr e kisha per mishelin se ajo flet pak ashtu..... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-11-2011, 23:15:56
Ta kapi burri me zor sonte.-Keshtu i kalon merzia :P
merzia do me kaloj vetem ath kur te kem nje pergjigje pozitive.....
Sa per te kapmen ke te drejte vetem se s'me kapi e kapa une hahahhahahahha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-11-2011, 23:16:53
Lurra -batuten me burr e kisha per mishelin se ajo flet pak ashtu..... :perqafim

qysh flas more????
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 11-11-2011, 23:19:04
Ppullore pa doreza pa ......  .
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-11-2011, 02:18:29
Ppullore pa doreza pa ......  .

mos me thuaj! Qenke turperuar zoterote....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 12-11-2011, 08:38:37
Njashtu mo jena burra me namuz ne e gru . ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-11-2011, 21:52:33
e o mire se s'eshte faji yt looool
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 13-11-2011, 16:32:04
Nje glob qe ta rrotulloje, te vej kishtin dhe fati ta hedh mu aty ku ven gishtin . Ishalla nuk i bie ne ......  . (shiko pak ne bisht te syrit ku te vesh gishtin a mir ) ;)     :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 13-11-2011, 19:04:24
nje shishe shllak :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 13-11-2011, 19:08:54
2 gota  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 13-11-2011, 20:34:19
Nje luge druri  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 13-11-2011, 21:12:06
Dy lug druri qe ti bie karriges si xhez   .                 ( o sa koh kam pa i ra vet.)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 13-11-2011, 22:06:20
shendet....kam kohe qe kam filluar ta vleresoj kete gje shume...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 13-11-2011, 23:16:29
Nje shkop se kan fillu shenjat e pleqnis .
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 06:43:51
pak sensibilitet....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:11:02
Nje mengjes bashke me mua... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-11-2011, 09:14:27
 :D :D

Dan Balan Chica Bomb (http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:21:16
Uhaaaaaaaaaaaa....i dhuroj nje puthje te mengjesit  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:23:36
I dhuroj bileten se sme pritet ta pije kafen  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 09:25:31
qetesi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:26:53
Zemergjeresi.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:29:31
Vetem mirekuptim  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 09:35:15
jetegjatesi
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 09:40:28
I dhuroj nje bilete per Dubai  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 09:41:58
gjithmonë afër të ketë njerzit qe e duan dhe i donë :)

urimi me i bukur qe mund te marr sot......

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 09:52:15
rrofsh e dashur....rrofsh vertet...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-11-2011, 09:54:19
kuraje ....... :perqafim

 
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SweetAntonia ne 14-11-2011, 09:58:06
Nje tatuazh tj falas.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 10:01:17
kuraje ....... :perqafim

 

po mundohem me gjithe forcat e shpirtit...po qenka e veshtire te arrish qellimin
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-11-2011, 10:07:12
po mundohem me gjithe forcat e shpirtit...po qenka e veshtire te arrish qellimin

Michael Jackson - Hold My Hand Duet ft. Akon (http://www.youtube.com/watch?v=-oCCnxBos10#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2011, 10:42:31
I dhuroj vetem nje pushke....... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 10:56:30
3 Doors Down - Here Without You (http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 00:35:02
nje vazo mjalt
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 00:39:00
nje shishe ver qe ta pij per qefin e saj tani :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 00:45:32
dhe nje oxhak me zjar qe ta shijoj veren ne maksimum
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 00:47:33
nje perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 10:48:43
nje dite te mbare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 11:30:31
rrofsh e dashur

lurres te marri dhe te japi sa me shume dashuri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 11:53:00
te kam thënë se ke aftësi Mishel..... :)

e di duhet te kisha mbaruar per psikologji ne fakt po kisha hall mos me perdhunonte Ylli Pango LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 15-11-2011, 12:21:35
Ket kenge i dhuroj te dyjave ,,Qeshiave,,....meqe eshte sezoni i rrushit  :D


Shkelzen Jetishi Xeni - Rrushja (http://www.youtube.com/watch?v=3Jg9Cpdcad8#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 12:23:20
Jo moj kjo do ishte favor për Yllin, ta kishe pacient që të i ndihmoje Yllit të dalë nga përdhunimet  LOL

ehhhh me yllin duhet te kishe kellqe me xhane se s'pyt ai per mberthecka LOL LOL...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 12:25:48
ehhh sa historicka per publicka qe ka pango....po nejse

kesaj mendoj se i fala sot nje buzeqeshje :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 15-11-2011, 13:04:53
veshken time meqe kam dy po ta fal nje ty :) :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SweetAntonia ne 15-11-2011, 23:30:13
Nje varese ku te mund te vare qershite e avatarit :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:35:32
nje paket malboro ta mbaroj brenda nates
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:40:36
ta pij per qefin e vet
(http://www.simplehedonisms.com/wp-content/uploads/2010/12/Red-wine.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:43:45
rush italian me duket paskemi dhe te njejten shije vere e kuqe
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:48:55
dhe me nje friture mixe do kompletohej fare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:53:23
nje tas me midhje por qe ta ndaj me mua ama ;) :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:58:02
ska problem kur kishim te njejte shije ne pije do e kemi dhe ne ushqim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-11-2011, 11:04:09
te filloj te kerkoj femra beqare se keto te martuarat te lene ne balte
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:16:05
te filloj te kerkoj femra beqare se keto te martuarat te lene ne balte

 LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:18:57
I dhuroj Vullkanin ... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:25:47
Bom Chicka Wah Wah - Jessica Sutta (http://www.youtube.com/watch?v=DEm5ti2w5Eo#)


 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:27:11
Eshte hera e dyte  qe me  jep dikush kete dhurate..... :D :D


Kesaj i jap veten  icik ne shfrytezim....LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:31:44
Eshte hera e dyte  qe me  jep dikush kete dhurate..... :D

kush ta paska dhuruar heren e pare?? :D

Kesaj i jap veten  icik ne shfrytezim....LOL

vetem içik?? shume kernac je bere kohet e fundit lefto :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:33:26
hahahha.....me ka dhuru dashnija ime e jetes........ :D
Ti merr ihere pak e pastaj bej cte duash... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-11-2011, 12:33:44
Tatus i dhuroj humori mos ti kete te sosur
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:40:28
vetem te mira ne jete......  :perqafim

Bobby Mcferrin - Don't Worry Be Happy! (http://www.youtube.com/watch?v=5bNE-5TVAmg#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:41:04
Oooooooooooooo i kam dhuru zmeren qe motii...tash sdi se cfare ti jap moo... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:42:46
Oooooooooooooo i kam dhuru zmeren qe motii...tash sdi se cfare ti jap moo... :D

zemren snuk po e du...a ke ndonje gje tjeter per te me dhene???  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:44:07
hahahha.....Zemren bashke me gjithe organet...... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:46:14
hahahha.....Zemren bashke me gjithe organet...... :D


per dreke oreeeeeeee.... LOL

ca te perbrendshme per dreke  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:48:16
Skam fare te mbrendshmet....LOL


E pastaj per dreke ne nje restorant ne mal mish qengji... ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:49:45
i dhuroj qershine mbi torte...pas drekes se mrekullueshme  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:51:13
hahahha...vetem aq? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:54:04
ok lefto...meqe me qerase me dreken , po te dhuroj kete makinen  :D

(http://2.bp.blogspot.com/_gx7OZdt7Uhs/TPE6GUILEYI/AAAAAAAAFQY/nxsKknerxms/s1600/sexy+girls+with+car.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:56:13
Se dua ate me rrota e dua ket makinen me dy kembe.... :D


I dhuroj nje pushke me dy bombe.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 12:57:38
jam per paqen....i urrej armet  :D

i dhuroj nja 2-3 zogeza  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 12:58:45
Eee mire me pelqejne zockat.... :D

I dhuroj   nje tksi qe te vje ne takim me mua  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:00:09
i dhuroj disponibilitetin e nje dite te tere ...shetitje , kafe etj etj  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 13:01:12
I dhuroj disponibilitet  per nje jave te tere se nje diteeshte pak  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:03:36
shume perqafime :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 13:05:26
Perqafime dhe nxemje globale...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:06:31
Perqafime dhe nxemje globale...LOL


sa per nxemje kam vete me shumice ...do ti ca???  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 13:07:40
Po dua dua...se e kam akull ketej..... :D...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:08:46
i dhuroj pak nxemje...ta shkrije fare   LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 13:09:45
I dhuroj veten po deshi te nxeh po deshi ta ngrij fare....LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:10:40
i dhuroj nje sobe druri....qe jo vetem ngroh , po te percellon fare  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 13:18:32
Oooooooo  dhuroj Lefterin se e ka  me mire se soben e klimen....e e beje cfare ti doje zemra e bardhe  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:19:33
ty s'te dua ...po lefterin e pranoj me kenaqesi ama  :D

i dhuroj shume buzeqeshje  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-11-2011, 13:31:28
I dhuroj nje puthgje direkte...se tybe shume u permbajta..... :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 13:36:29
(http://2.bp.blogspot.com/-OcXgWi2xNOo/TVk7BxiSWtI/AAAAAAAAG5I/kFyiIFFwTXc/s400/2+lets+be+in+love+%2528www.cute-pictures.blogspot.com%2529.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-11-2011, 23:31:11
:puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-11-2011, 23:40:34
 :-* :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-11-2011, 23:47:10
Miss qenke e mrekullueshme, naten e dashur dhe fat për ta gjetur njeriun e zemres :perqafim

 :engjell: Faleminderit e dashur!!  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 00:42:58
nje kurore
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-11-2011, 10:00:16
i uroj dhe i dhuroj gjithe miresite e kesaj bote e mos e mbushi shpirtin me vrer sepse askush nuk meriton me shume se ti ne bote!!!!!!!!!!!

mbaje mend kete
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-11-2011, 10:01:26
Miss qenke e mrekullueshme, naten e dashur dhe fat për ta gjetur njeriun e zemres :perqafimKa kohe qe me ka gjetur mua  :D


Kesaj i jap nje puthje te nxehte ne kete mungjes te ftohte  :D...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 17-11-2011, 10:10:00
nje paradite sa me te kendshme  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 18-11-2011, 00:25:07
nje puro qe ta ket per nje jave mos te lodhet kot me cigare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 18-11-2011, 00:25:46
i uroj dhe i dhuroj gjithe miresite e kesaj bote e mos e mbushi shpirtin me vrer sepse askush nuk meriton me shume se ti ne bote!!!!!!!!!!!

mbaje mend kete
flm te vleresoj shum :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 08:55:25
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 09:33:28
 :) :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 11:53:26
Nje tiket lotoje te fituar qe  ti shpenzoje  si tja ka qejfin.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:35:32
Gabriel Davi - Beautiful ( New Hot Summer Amazing Dance 2010) (http://www.youtube.com/watch?v=FDpyTs12NeU#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 18-11-2011, 15:37:07
Icik meshire  se me mbyti fare  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 15:41:34
 :-* :-* :-* :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:23:13
Po me mo ma jep?...se me mbyti kurioziteti... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:25:41
Varet se cfare mendon Tatuuuja se splotesohet ndryshe :D


tatuja thote ...jepja lurra  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:26:08
hahah...Mire thote mire thote.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:27:41
Jo Tatuuu..., e kisha per ate dhuraten qe ju kam propozuar siper se keni pare????

une e pashe e dashur , por lefteri nuk e kishte pare . meqenese ti me pyete mua nese mundeshe apo jo ...thashe jepja :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:30:28
Po mire i the mire i the.... :D


Do e merrja ate dhurate me plot qejf... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:32:24
Po mire i the mire i the.... :D


Do e merrja ate dhurate me plot qejf... :D


cilen dhurate lefto????  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:33:04
Plot falenderime.....se skemi si te te kthejme kete te mire... :D

Ksaj i dhuroje ate puthjen ne shesh te Prizrenit... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:35:57

cilen dhurate lefto????  :D :D

TATOO-n de ne pakete  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:37:37
Shi kur binte në Prishtinë!!... - Aleksander Gjokaj (http://www.youtube.com/watch?v=gtqjtnHAQgE#)


   
   
Tatuse dhe Lefterit ju paguaj nga një kafe në Prishtinë në shoqëri të kësaj kënge... Perqafim

A..., u kujtova një mend Tatusë dhe një biletë deri në Prizren pastaj Leftoja të kujdesët ta cojë mirë deri në Prishtinë  :)


kete moj Tatuuu


ket pjesen qe kam theksuar s'po e kuptoj ...o lurraaaaaaaa  hmmmmm: hmmmmm:

thnx sidoqofte :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:37:50
Ani mire de e dua keshtu...se e mbaj ne dy duar une... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:38:07
TATOO-n de ne pakete  :D

si e do ...me fjongo apo pa???  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:38:50
Pa, pa fjonge...Se ta qes une fjongon ketu.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:43:03
Per cdo pjese te saj kujdesem une.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:45:10
Pasi të duhet një biletë deri në Prizren, të dhuroj dhe atë..., kështu e kisha menduar :P, pastaj kujdeset Gjeli për ate pjesen tjeter :perqafim

hahahhahahhahhahhah hhaha po he pra lurra , se dua te bej nje vizite andej nga prizreni e prishtina  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:45:34
Per cdo pjese te saj kujdesem une.... :D

lefto do me cosh te Duplex-i ??  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:47:53
Patjeter.... :D...Ku do tjeter te te qoje? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 19-11-2011, 11:49:15
Patjeter.... :D...Ku do tjeter te te qoje? :D

ku te te doje ty e bardha zemer ....une se njoh vendin , jam ne doren tende  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2011, 11:59:39
Eeee mire pra do i dhuroje perkujdesje 24/7 12 muaj ne vjet per 50 vitete te ardhshme  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 19-11-2011, 12:24:42
Do i dhuroja nje benz me shqiponje  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2011, 23:22:42
keto lulkat :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2011, 23:24:46
se harrova ti vija :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 19-11-2011, 23:49:54
ca esht se jam nga cel nuk e shikoj dot :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 20-11-2011, 17:54:01
nja 2 femra qe ti bej cte doj
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 09:25:52
kujtimet ti rijetoj edhe njehere
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 09:31:13
(http://images.pictureshunt.com/pics/g/good_morning_poem-1809.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 09:33:35
Tatus kete...
Zemra e nje Gruaje - Aleksander Gjoka (http://www.youtube.com/watch?v=ySSbON-VJDY#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:26:17
kujtimet ti rijetoj edhe njehere
;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 10:24:19
nje filxhan çaj .........  :D :D

(http://25.media.tumblr.com/tumblr_kqhz9x74rg1qzqr2zo1_400.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 22-11-2011, 12:52:07
Nje kungull te bente nje byrek  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 13:04:06
I dhuroj nje bilete per ketej tja tregoj se nga eshte jugu e veriu... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 13:32:20
nje cekic te caj arra
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 16:12:09
Nje litar e di ky vet pse  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 22-11-2011, 18:11:55
Nje balerine super dhe nje pak me pak super  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 22-11-2011, 18:14:59
Nje kondom  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 22-11-2011, 18:17:21
Mos u harxho Regrets  :D


Ketij nje pako fazoleta  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 22-11-2011, 18:22:27
Ato I ke Të domosdoshme mi  :P
Kesaj I dhuroj nji qenush Të vogel  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 22-11-2011, 18:24:38
Ti rrofsh, por dhurata koti po me ben!!  ^o)Ketij i dhuroj nje bilete per kinema!!!
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 22-11-2011, 18:26:44
pranga :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 22-11-2011, 18:28:56
 :D


Ketij nje labe te paketuar LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 22-11-2011, 18:30:39
dua dhurat lek po pati se ato te tjerat i kam :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 22-11-2011, 18:33:04
Ok, ca euro ketij  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 22-11-2011, 19:51:45
jo euro i dua lek se duket me shum portofoli plot :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 23-11-2011, 10:18:19
(http://kepguru.hu/previews/17/17164.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 23-11-2011, 10:28:06
nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 23-11-2011, 10:46:06
nje  :perqafim

 perq perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 23-11-2011, 11:34:09
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoa39tP4LQ18WpX6iuEyPKY1RfHjedL1leoovmeL837IYG2dM5pA)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 23-11-2011, 11:42:37
 perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 23-11-2011, 12:13:33
(http://www.sadmuffin.net/cherrybam/graphics/comments-hugs-and-kisses/hugs-and-kisses025.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 23-11-2011, 15:11:42
1 kile banane
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 23-11-2011, 15:12:42
1 kastravec e dy kokrra domate  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 23-11-2011, 15:17:15
ty te hyn ne pune ato :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 23-11-2011, 15:17:25
...ahah...nje udhetim deri ne kalimash  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 23-11-2011, 15:19:49
i dhuroj tatun...ik se po te pret te ushtari i panjohur :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SweetAntonia ne 24-11-2011, 20:38:22
Nje makine,ato te epokes se vjeter, te tj i ke :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 24-11-2011, 20:41:33
Nje kile duhon  ;) me te dredhme ,( ta kenaq shpirtin) :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SweetAntonia ne 24-11-2011, 20:59:14
Me plaset sdua me duhan.Ju duhet te me beni fushtat anti nikotines LOL

Nje clown ta beje pak per te qeshur se eshte sh serjoz :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 24-11-2011, 21:02:18
Nje cibuk nga ata te arabise  nje meter e gjys i gjat esht ma sollen dhurat ta fal ty me gjith qef .
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 24-11-2011, 21:04:56
Nje kitare elektronike  :D me gjith zemer do t'ja dhuroja  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 24-11-2011, 21:08:39
Hajde te bejm nje grup se i kam nja  3 kitarra ,1 vjolin etj                                        -Ty nje stradivari
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 24-11-2011, 21:09:59
Une di ti bie vetem baterise  :D  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 24-11-2011, 21:30:38
nje  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 23:20:36
nje disk me keng te ndryshme se i ka ngel te greku :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 25-11-2011, 15:44:59
Pak qetesi...shume i shperndare kohet e fundit.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 25-11-2011, 16:45:48
Queen of Rain - Roxette (http://www.youtube.com/watch?v=wRXif2FXNrg#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 25-11-2011, 22:15:40
Nje  :perqafim :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 25-11-2011, 23:06:10
nje  :perqafim
 dhe nje vallzim me kengen.

Andrea Bocelli & Sarah Brightman - Canto Della Terra STEREO (http://www.youtube.com/watch?v=_Nkrc1lBA9E#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 25-11-2011, 23:11:50
(http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkV9F5D5ynGeivYLrx4kZWHeFd7Ix3ikz-4JmwFJUNirQgkUd1)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-11-2011, 10:11:29
ndjeshmeri
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: *Niku* ne 26-11-2011, 10:18:47
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoa39tP4LQ18WpX6iuEyPKY1RfHjedL1leoovmeL837IYG2dM5pA)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-11-2011, 11:31:12
mirenjohje te thelle
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 26-11-2011, 12:18:38
3 kokrra ..... :D qershi  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-11-2011, 12:35:34
 nje vaske te lahet se mbeti zhul ne pellg
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 26-11-2011, 15:28:11
nje shkop magjik me kusht qe te me plotesonte dhe mua 1 deshire  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-11-2011, 15:55:18
do i dhuroja nje tufe me trendafila ...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 26-11-2011, 15:55:40
nje perqafim te forte :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 27-11-2011, 10:56:14
Nje abetare  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-11-2011, 11:14:01
1 top futbolli :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 27-11-2011, 11:28:40
Nje " innocent"  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 27-11-2011, 11:40:01
nje kafe :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 28-11-2011, 23:07:50
deshiren e saj me te madhe ti behej realitet...nje goce  hahahaha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 30-11-2011, 12:07:25
aicha cheb khaled (http://www.youtube.com/watch?v=iIyyPsqRweE#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 12:18:33
nja dy kg fiq :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 30-11-2011, 12:20:34
topa bore :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 12:23:46
babagjyshin e vitiriut :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 30-11-2011, 12:31:35
thellenxe ti je droga ime e pare :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2011, 14:35:43
I dhuroj  nje pushim ku te doje ajo..... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2011, 14:37:04
He mo me trego ku se dua te behem gati dhe une.......... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2011, 14:39:00
Jam praktik.... :D

I dhuroj nje doracak per perdorimin e  gjelit.,... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 02-12-2011, 14:28:00
nje zoçke  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 02-12-2011, 14:29:50
Gjelin bashke me pushke  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 15:30:56
tatun.. per dasem une du red bull :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 15:40:02
i dhuroj thellenxen nja ca dite andej :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 15:45:56
i dhuroj cdo te mire ne kete jete
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 15:47:10
gjithcka qe ti doje zemra :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 15:54:09
boten ne nje pellembe....ta rrotulloj si te doje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 15:56:38
nje jave pushime ne bora bora me nje forumist qe ta zgjedhi vet
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 15:57:49
nje jave pushime ne bora bora me nje forumist qe ta zgjedhi vet

Mishel, me zgjidh mua. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 15:58:22
Vullkanit i dhuroj nje kostum sportiv. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 03-12-2011, 16:06:30
nje fustan te shkurter :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 16:12:28
 :D :engjell:

Nje kavanoz me mjalte Tepelene. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 03-12-2011, 16:16:53
po po ti me ate kavanoz do te me besh me diabet :)        ty nje mish te tere pasterma  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 16:22:29
E paskam siguruar dimrin  :D

Nje motor te beje xhiro nga Sheshi "Omonia" :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 03-12-2011, 18:50:03
nje puthjee
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 04-12-2011, 19:55:16
Nji fjalor shqip shqip :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 19:58:35
nje kafaz
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Nore ne 04-12-2011, 23:19:28
kam nje telefon te prish ta fal vlla mere rregulloje :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2011, 15:33:37
Nje cd me kenge nga trevat e veta. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 05-12-2011, 15:36:16
 :perqafim dhe nje drek :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 05-12-2011, 15:46:55
Me bej nje ze kur te piqni ndonje gje ne hell :D

Gjumashit i dhuroj...nje jave holiday ku te doje e me ke te doje..nga forumi e kam fjalen. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 05-12-2011, 15:52:32
Ta beje une ;). Flm per dhuraten, por kam frik se nuk vjen njeri :P

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 16:04:25
po ti vere gishtin...se atyre pushimeve zor se i reziston njeri LOL


ketij i uroj te vendosi sa me shpejt :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Gjumashi ne 05-12-2011, 16:06:50
Po o Mishel, pse ta vendos, kur nuk vjen njeri :D

hahaha
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 20:02:19
nje valjum e te flej gjum rehat
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: intrigadoravet ne 05-12-2011, 20:20:12
1 patate du kokrra arra dhe nje pumb tt-je
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: intrigadoravet ne 05-12-2011, 21:49:21
:lule
rrofsh flm :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: intrigadoravet ne 05-12-2011, 21:50:09
 :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 21:55:28
 timeout)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 09:16:17
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 09:16:53
nje dite me diell
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 09:24:33
(http://kepguru.hu/previews/13/135694.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 09:26:15
thanks..... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 06-12-2011, 09:30:28
 :) :)

(http://kepguru.hu/previews/13/135565.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 09:33:04
iiiiiii ca ka brenda????? dje mora shume dhurata te bukura dhe sot do marr edhe me te bukuren.....


kesaj i dhuroj nje dite te mrekullueshme sic eshte edhe vete
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 12:39:10
(http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384096_338812046134442_138541072828208_1573548_15848752_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 13:18:32
le più belle frasi d'amore (http://www.youtube.com/watch?v=897CUO0AV8E#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2011, 13:27:28
Nje dy mushmolla  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 13:32:12
le più belle frasi d'amore (http://www.youtube.com/watch?v=897CUO0AV8E#)
  :)
(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383066_10150425941652428_746837427_8958928_653928766_n.jpg)

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 08-12-2011, 13:41:05
Kix - For Shame (http://www.youtube.com/watch?v=bVizS6NP7ds#ws)
Ket se per te tjera ska nevoj  :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 13:46:28
Kix - For Shame (http://www.youtube.com/watch?v=bVizS6NP7ds#ws)
Ket se per te tjera ska nevoj  :perqafim :perqafim
:perqafim

pushimet ketu bashke me familjen

(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375086_314044838611163_138541072828208_1484851_2106783525_n.jpg)

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 08-12-2011, 13:50:23
Un kshu dhe po boj kaj kalamo ne vit me shku atje po dalin binjak.......   :perqafim   flm.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 13:52:27
Un kshu dhe po boj kaj kalamo ne vit me shku atje po dalin binjak.......   :perqafim   flm.

hahhahaaa  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 15:27:48
nje puthje te ndjere
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 15:44:17
nje buqete me lule si dhurate per dtl
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SweetAntonia ne 08-12-2011, 20:50:11
Nje biciklete :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:53:39
nje pale patina
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 10:36:01
nje dreke te shijshme...e gatuar nga une LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 09-12-2011, 11:41:12
(http://)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 09-12-2011, 11:43:39
(http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/392834_327861223896191_138541072828208_1538873_1220770793_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 09-12-2011, 12:19:07
(http://)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 13:45:45
i dhuroj bukurite e jetes  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2011, 13:55:38
Nje dinamit dhe dy bombe  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 13:57:55
i dhuroj nje bombel gazi qe rrjedh mu ne dere te shtepise LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2011, 13:58:58
I dhuroj kuleten e Tipit qe ta harxhoje si tja doje qejfi...........LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 13:59:54
AMIN...LOL LOL
po ku te jep gje ai ore...ai edhe gurin se qit per dore LOL

ketij i dhuroj kuleten e Tatuse ta bejme byth te dy LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2011, 14:00:49
ahahaha....I dhutroj dhe  cik zemergjeresi qe tma jep kuleten e Tatuse bashke me te...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 14:01:44
i dhuroj tatun ne tave argjendi....po vetem ne endrra LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2011, 14:02:57
ncncncncn....I dhuroj tipin bashke me telekomande  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 14:06:16
hahahahahah aman se se du se me ate futesh ne hasem ore LOL LOL

Ketij i dhuroj nje tufe me karafile LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2011, 17:06:14
(http://www.carspecsinfo.com/wp-content/uploads/2011/08/2011-Porsche-Cayman-3.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 09:22:09
WOW....vetem per mua???? LOL LOL

ketij i dhuroj nje xhiro me kete gjene e kuqe LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lurra ne 12-12-2011, 09:47:26
Mishelit....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 10:26:33
Wow....thanks dear

s'kisha marre kaq shume rudhata te bukura ka kohe  :perqafim

kesaj i dhuroj PAQEN e humbur....ta rifitoj nje cast e me pare
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 11:09:51
(http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382870_341204245895222_138541072828208_1581470_1558514124_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 11:22:48
me aq take te holle vishi vete....e paske da mendjen te me shpiesh per kollopifqe eee LOL LOL

kesaj i dhuroj....


http://www.junglewalk.com/photos/jaguar-pictures.htm (http://www.junglewalk.com/photos/jaguar-pictures.htm)

te te mbroj sa here te kesh nevoje LOL

nuk di pse nuk e hedh dot foton ketu...
(http://www.junglewalk.com/animal-pictures/625/Jaguar-4520.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 11:31:33
ke nga te 2 me dhuron mi apo mi bere dhurate pakete :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 11:33:47
paguaj nje ..merr dy me thane

ate te ziun e kam eskluzivisht per ty LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 11:34:16
e ke bezdi me te dhuru 1 akullore :P
(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/390699_341397459209234_138541072828208_1581790_1392816524_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 11:39:26
akullore Luis Vuiton LOL LOL....hemmm duket e shijshme
nje fundjave ketu te ofendoj?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 12-12-2011, 13:10:18
do kisha ardh edhe un me gjith qef nese me pranoni....


ksaj siper i dhuroj  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: intrigadoravet ne 12-12-2011, 13:50:16
 :lule :lule :lule :lule :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 14:56:08
ketij i dhuroj....ca intriga te freskta ti perpunoj LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: intrigadoravet ne 12-12-2011, 20:07:35
nje thes me patate :P qe te ket me ca te merret :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 14-12-2011, 12:39:33
Willin bashke me llambe  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 14-12-2011, 12:45:30
nje tattoo  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 14:49:08
nje perqafim nga lefto LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: intrigadoravet ne 14-12-2011, 15:12:06
(http://www.imglt.com/i/lt/6724/HugsAndKisses.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 15:22:02
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 21:21:02
 :perqafim te forte
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 12:27:03
 me too :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SweetAntonia ne 15-12-2011, 14:49:37
Nje torte :p
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 14:58:33
nje buqete me lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-12-2011, 14:59:51
muahhhhhhhhhhhhhhhh hhh
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 15:02:11
nje yll ta ver nder floke.... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-12-2011, 15:07:27
tushe  :perqafim

(http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/381933_343726998976280_138541072828208_1589504_1061203170_n.jpg)

nje per ty 1 per mu LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 15:09:45
nuk e mbaj dot LOL..eshte e forte...me mire nje philip morris LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-12-2011, 15:12:51
do me pi macja ufull LOL
(http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375201_343671572315156_138541072828208_1589363_1815901607_n.jpg)

zgjidh ca te dush :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 15:15:16
une dua ate topin e verdhe LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-12-2011, 15:18:03
:d
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 15:19:41
kesaj i dhuroj nje bebe per 2012 LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-12-2011, 15:21:39
me zemer ma uron? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 15:26:12
edhe me shpirt,,,,ishalla del goce goce goce se ashtu dum ne re cavo LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 14:19:17
kta bodigardet ti ket ngado qe te vej  :P

(http://www.privateinvestigator.co.za/Images/Bodyguard.gif)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 16-12-2011, 15:06:51
Te zgjedhi kete te doje njeren nga keto vajzat LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 15:16:50
meqe qenka zemermire po i dhuroj dhe une kte te kaloj ca pushime
(http://cdn1.images.videobash.com/photos/000/002/905/2905.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Berni ne 16-12-2011, 15:23:13
meqe qenka zemermire po i dhuroj dhe une kte te kaloj ca pushime

Ncuq nuk e dua se qenka gjoks varme LOL  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 15:24:44
me duket se dashke kte ti tani mos bej naze
(http://4.bp.blogspot.com/_o0q_mFA1BaA/S_9oXOX2y4I/AAAAAAAAEsU/GQ9vExDlz1c/s1600/kendra-wilkinson-cleavage.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2011, 13:11:15
ketij i dhuroj kete tipen ta shtrengoj per vete e mos ia lere Bernit se nuk di cte bej me te  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 27-12-2011, 15:04:30
hape ne dt 31 kte dhuraten time

(http://midisnesh.files.wordpress.com/2008/09/bouquet_166.gif?w=300&h=337)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2011, 15:34:41
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 02-01-2012, 15:46:09
perq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 03-01-2012, 12:14:56
Zemren dhe prape nuk ,mjaftohet  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2012, 14:05:21
Pak zhurme neper lagje i dhuroj. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 09:40:36
nje dite te qete dhe te mbushur me emocione te mrekullueshme
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-01-2012, 15:44:57
Nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 12-01-2012, 16:21:00
afeksion
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 12-01-2012, 21:42:58
Qetesi mendore...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 12-01-2012, 21:52:08
nje perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 13:40:32
kte bluzen se e ka fiksim

(http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228644_117755068307493_100578176691849_150496_4282542_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2012, 21:46:09
70 euro kushton mi jep sot se neser jam ne stadium dhe ta ble. ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 14-01-2012, 21:49:41
po vi dhe une ne stadium, per te bo tifo...dhe te them ai shkon bluza.... LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2012, 21:50:33
hajde neser ne oren 7.30 tek san siro afer gate 11 te pres. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 14-01-2012, 21:51:49
ok me prisni, se do jem puntuale.... si gjithmone, qe smungoj ne raste te tilla :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2012, 21:52:13
e mire aty me ke mes turmes. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 14-01-2012, 21:53:21
eme mire me gjej ti..se jo per gje..por dukem nje ore large...bjondja me sy jeshile...do bie ne sy... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-01-2012, 21:53:51
ketij me siper i uroj te fitoj ekipi qe do :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2012, 21:54:16
te ishe me sy blu edhe te afrohesha po me ato me sy jeshil jam ngop. :D :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2012, 21:55:14
ketij me siper i uroj te fitoj ekipi qe do :P
ti je tifoze me ekipin tim apo jo.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-01-2012, 22:08:38
ti je tifoze me ekipin tim apo jo.. :D

une jam tifoze me ty...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2012, 22:10:00
e mire mos dil kaq hapur se behen te gjitha pastaj.. :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-01-2012, 14:13:17
(http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/406267_366464243369222_138541072828208_1679197_528688287_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-01-2012, 14:18:43
Nje kapuc, se sh. ftohte sot. :P :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-01-2012, 14:19:49
kam ble 5 cope vetem ket jave  :perqafim


(http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/400475_366201796728800_138541072828208_1678612_1051368344_n.jpg)

ca pushime sdo ishin keq
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-01-2012, 14:22:36
 :D :D ahh sikur.. ^o) :P

...do e merrja me vete aty.. :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 15-01-2012, 14:28:49
po pak kshu do  :)

(http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382737_366116870070626_138541072828208_1678474_719539380_n.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 15-01-2012, 14:42:03
Uhhh, po, kam nevoje te shtoj pak peshe me duket.. ^o)

 :perqafim kesaj siper. :P :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2012, 12:12:02
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2012, 13:03:53
Nje pushke dhe dy bomba  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2012, 13:19:37
nje puthje ne faqe...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: NENSY ne 17-01-2012, 13:41:37
Nje pushke dhe dy bomba  :D
hahah arsenal armesh.....do ken tepru nga 97... LOL LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2012, 14:21:45
Nansy une me vonese i kam marr...po deshe te jap ty pushken.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-01-2012, 14:23:24
:perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2012, 14:24:12
 :-* :-* :-*....jena bere me mall per ket bukuroshen  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-01-2012, 14:25:11
te kam zemer te kam :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2012, 14:29:02
I dhuroj dhe nje bilete kthyeyese prej atje ku eshte  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 17-01-2012, 16:05:30
..nje bilete per ne U.S.A :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2012, 16:06:39
nje gjysme  bilete  per ne Usa se e kam ne gjysme te rruges  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 18-01-2012, 00:01:33
Zemren bre :P:-* :-* :-*
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 18-01-2012, 08:10:20
Nje trendafil i dhuroj .....  :D :D

(http://media.picfor.me/0011333AE/oso-FACECI--m%C3%A4nner--Love-between-Woman-et-Man--Nature-/-Flowers--sexy--ceca--fleurs--guapos--pics-for-girls--gorgeous-men--men--Roses-&-flowers--flowers--mens--Strong...yet...beautiful.....--sweet-flowers_large.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2012, 12:40:19
...hajdee, Miss, kjo eshte dhurate. :P :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 18-01-2012, 13:04:14
ncncncnnc...po me tradhtojne para syve  :D

Do i dhuroja nje buqete kesaj  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2012, 13:05:13
...nje pale pizhame....ashtu sic i do vete. :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 18-01-2012, 13:06:08
Nje bilete per ketej se mka borgj nje kafe  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 18-01-2012, 13:08:25
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2012, 15:04:00
 :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2012, 21:26:09
te me shoqeroj mua
(http://www.hawkhurstwines.co.nz/images/winechee.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2012, 22:19:39
wooow, paska shije ushqimi si une ky qe ka bere kete foto.. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 22:27:57
Nje trendafil i dhuroj .....  :D :D

(http://media.picfor.me/0011333AE/oso-FACECI--m%C3%A4nner--Love-between-Woman-et-Man--Nature-/-Flowers--sexy--ceca--fleurs--guapos--pics-for-girls--gorgeous-men--men--Roses-&-flowers--flowers--mens--Strong...yet...beautiful.....--sweet-flowers_large.jpg)

po ket six pack-un do ma dhurosh mua :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2012, 15:50:10
Within Temptation - Angels (http://www.youtube.com/watch?v=VK9qfVQ4Z04#)   :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2012, 22:26:19
Nje te neserme me diell. :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Pasion ne 01-02-2012, 22:30:30
Asgje
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 01-02-2012, 22:49:33
viagra per trurin lart e poshte  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Pasion ne 01-02-2012, 22:51:05
Te kane lene hallakatat?
Apo e kane ,,,,,,

Cigare do or taj?
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 01-02-2012, 22:51:52
Nje cigare hashash kesaj
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-02-2012, 23:01:44
nje puthje per se largu.....
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Boreas ne 01-02-2012, 23:03:12
nje perqafim se shpejti  :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 03-02-2012, 22:27:19
nje nate te nxehte dhe te paharushme
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 03-02-2012, 23:00:47
Do e kisha lon jasht ne ket te ftoht. ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 03-02-2012, 23:36:03
do i dhuroja nje shishe vodka absolut...por me kusht ta pinim bashke
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: k19 ne 03-02-2012, 23:55:50
Nje fundjave ne Barcelone...
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 03-02-2012, 23:59:51
klodit i uroj nga shpirti nje dhurate te bukur....qetesine shpirterore sepse bukurine shpirterore e ka.... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: k19 ne 04-02-2012, 00:15:22
klodit i uroj nga shpirti nje dhurate te bukur....qetesine shpirterore sepse bukurine shpirterore e ka.... :perqafim

:perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2012, 00:17:30
i dhuroj nje puthje ne faqe dhe i uroj naten e mire
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: k19 ne 04-02-2012, 00:31:14
Mishelit i uroj nje nate plot endrra te bukura.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2012, 06:52:28
klodit i dhuroj nje mengjes te qete e relaksues
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Xhuli* ne 04-02-2012, 11:57:17
 :lule eshte  yll))
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2012, 12:33:06
...nje vere te shpejte e te ngrohte. :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Xhuli* ne 04-02-2012, 12:44:15
1 bilete per deshiren e momentit qe ka :lule
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2012, 16:01:47
Te vazhdoj kjo bore edhe nja 2 jave  resht  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Xhuli* ne 06-02-2012, 18:26:45
Eh, rroba ngrofta dimri, druaj ngrihet nga gjymtyret.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 06-02-2012, 20:21:24
nje puthje te madheeeeeeeeee
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 06-02-2012, 23:39:41
Nje kemishe
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 07-02-2012, 07:46:22
 :perqafim :perqafim

Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 07-02-2012, 10:34:05
Si cdohere pushken se bashku me bombat  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2012, 10:44:09
...ndonje arme berthamore...meqe i pelqejne mjetet luftarake :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 07-02-2012, 10:45:20
Po ndonje si Adriana Lima e kisha pranuar me gjithe qejf  :D


Nje bilete per ndonje vend te nxehte se ky dimer sdurohet  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2012, 10:51:00
...ketij siper 3 bileta...te na beje shoqeri ne 3 te tjereve.. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:08:45
I dhuroj nje ide te me jape pak nga ajo qe po ha!!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:14:27
Kurnace LOL pse me aq pak do me genjesh?  :DKesaj i dhuroj nje pufje te gusha!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:19:46
Prit mi ti se akoma nuk kam arritur te ndezja....mbaje veten dhe pak LOL


I dhuroj nje veshje nga stili i Baby-t  ;) :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:27:45
Jo jo, ate stilin e Vullkanit doja te thoja LOLTa dhuroj bashke me nje fustan te Baby-t bonus  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:36:51
Po te pakten ate xhaketen mercedess o goc  :-[ :PUne te dhuroj nje udhetim ne PZ   :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:44:47
Edhe ne PR ee?  :D


Takojme dhe Oqeanin me kte rast!  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 17:52:58
hahah, kte gje thashe dhe une te tema tjeter, vetem se thashe qe e permenda une para.... LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:01:29
Nje mendje te FUQISHME!!  ;) :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:18:06
hahahah, ato te zezat dua pra  :P edhe ato cizmet e TATO  :D :DTy te dhuroj nje perqafim te ngrohte dhe te permallshem  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:27:24
hahahahah........na pra se do ja vjedh Babyt garderoben e do te ta dhuroj  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:32:11
hahahah, bejme lek thua ti edhe ikim jashte shtetit (Ne PZ ) per pushime ee LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:41:55
hahahah, mos ja fut kot nashti...vetem me nje tako bejme 3 dite rrjesht party LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 07-02-2012, 18:50:28
LOL e mire pra i vjedhim mercedessin Vulit  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2012, 19:40:00
asgje...se i paskan gjetur te gjitha.. :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 07-02-2012, 20:25:01
hahhaaa qenke si motra ime ti, "mos harro te fusesh ne cante ndonje pako caj frutash"...kur te vish :D

Shprehe deshiren meqe ra fjala, cfare do? :D hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 07-02-2012, 21:03:08
nje banane
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:15:12
Nje pistolete te bej hapin e madh per njerezimin e hapin e vogel per vete...te vret veten...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 14:21:33
...nje zyre te dyte :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:22:06
Bileten qe te vije te reshqas icik me skija  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 19:59:30
Jo mi nuk e meriton ai Missin  :DKesaj i dhuroj nje dreke me vere pafund  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:08:49
nje puthje te zjarte
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:13:01
ksaj ca qofte andej nga braga
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:16:07
nje shishe shampanj te BORDO  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: the king ne 08-02-2012, 21:20:07
Nje byrek ke selvia.
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 08-02-2012, 21:20:21
I dhuroj shume dashuri miqesore  :perqafim  (ishte per dreamm) po edhe kingut ja jap sja kursej  :D

Mire e ke dreamm se asnjehere sma thote emrin mire  :D


Prape e kam pare gabim LOL qenka summer LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:22:10
ksaj nje realitet te bukur me mua
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 08-02-2012, 21:23:27
Edhe ketij vetem puthje i dhuroj  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:24:46
nje te kafshuar vendin ta zgjedhi vet
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 08-02-2012, 21:25:14
 hmmmmm:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:27:14
atje me ku te kafshova heren e fundit  ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 21:29:23
 :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:29:42
Kshu eshte kur verbohesh nga bukuria dhe sharmi Vulit... :D
po si vej faj se kushdo qe te ishte te njejten gje do bente

e kam kte efekt skam ci bej
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 08-02-2012, 21:30:28
Kshu eshte kur verbohesh nga bukuria dhe sharmi Vulit... :D

Tamam LOL me hutoi rrugaci  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:33:39
Je bur king ti prandaj... :D
mos doje te thoshe CUN KING se sjam bur ;) :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:38:02
sa mir me njifke me cupe

mos vall jemi takuar live ne te dy  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 21:39:00
Kesaj idhuroj zemren dhe veshken e Leftos :D


Ndersa Vuli pak uje qe te shuhet.  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:40:37
po ku shuhem me un tani qe erdhe ti

ksaj pak nxehtesi nga e imja
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:41:21
Jo... une me nje cun si ti vetem ne endra mund te takohem. :-[
Hyn te meshkujt e ralle ti. ;)


Miss, ma aprovo kete qe thashe. :D
normale se duhet te me kerkosh ne endrat e tua qe te me gjesh ne realitet  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 21:45:18
Hahahaha.....summer mos endero ti se vetem une kam shansin ta bej hahaha :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:45:31
A te ngordh une sa i thelle je, vetem mencuri rezaton. :D

cti besh ti jep zoti ca gjera me shuyme se te tjeret  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:46:02
Hahahaha.....summer mos endero ti se vetem une kam shansin ta bej hahaha :P
ti hajt bej cfar te duash jam i joti qe die e tutje  :)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 21:48:42
Hahahahaha


Une kam lejen ti bej cte dua....me thuaj Summer cfare ti bej? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 21:52:35
Hahaha sa e pameshirshme qe je LOL


Do kshu ti Vuli? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:53:20
Po te dhuroj nje pale pranga dhe nje kamzhik. Bej c'te duash!! :D
te pelqekan lojrat e ????
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:53:48
Hahaha sa e pameshirshme qe je LOL


Do kshu ti Vuli? :D
ta bej un rolin e policit ama  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 21:56:52
Po une te bej viktimen? LOL

Po deshe te besh ti viktimen ok, ne te kundert nuk negocioj :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 21:59:32
po hallin tend kam me se mos nuk te pelqen zanati polices  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 22:09:39
I dhuroj nje shefe seksi   :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:12:07
dashurine time
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 22:16:58
Mrekulline e Vulit LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:17:44
numrin tim te cel  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 22:23:25
Ma bej mercedess me mire LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:26:00
kte arushen ta ket per qefine  saj
(http://4.bp.blogspot.com/-Z0QP8D_aIzs/TXR2DgJLnwI/AAAAAAAAAIM/kzNOYyuEGi0/s1600/does-the-baby-deserve-its-bathwater-mercedes-benz-c1803.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 14:30:59
Nje litar  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 14:35:24
Gjysmen e zemres :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 14:36:15
Komplet zemren bashke me gjithe organet  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 14:44:15
Jo se nuk imbaj dot te gjitha zemer LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 14:45:08
Mbaji ato qe te hyjne ne pune  :D...tjerat leri i merr nje nga nje.... :D


I dhuroj bileten ketej deri tek ne Brezovice  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 14:48:57
:D :D
Ketij i dhuroj nje kercim me mua ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 14:50:12
Tybe  ate kercimin e kam enderr  :D

I dhuroj nje makine te vije moo ketej  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 14:54:44
Jo, ktu po me dukesh si Vuli,my new bf :D  ^o)


Me dhuro perqafime edhe vij  vete une! :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 14:57:27
ncnnccnnc...new boy friend a?!!.... :D


Perqafime  nje kamion  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 15:02:26
Por asnjeri seshte si ty :D


Ktij i dhuroj nje super big hug   :perqafim  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 15:07:45
Une vetem me hug spo e le kete pune.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 15:25:05
Po deehe ore :D E mire mi kthe ato qe ti dhashe :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 09-02-2012, 15:26:44
kete yvin te videoklipi  :D :D

Lucky Man Project "Pumpin'" (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=_JvPWmblVNI#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 15:37:03
Tatoo, na jane bere shume yje kto kohe, nuk dime ke te zgjedhim aman haha :P
Edhe kte po e mbaj se qenka qynah ta lesh LOL

Ty te dhuroj nue jave pushime ne Barcelona :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 09-02-2012, 15:38:15
Tatoo, na jane bere shume yje kto kohe, nuk dime ke te zgjedhim aman haha :P
Edhe kte po e mbaj se qenka qynah ta lesh LOL

Ty te dhuroj nue jave pushime ne Barcelona :D

po ke shume , ndaji gjysmat me shoqerine  :D  te dhuroj nje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:17:22
Jam kurnace ne kte drejtim moj LOL


E do Lefton te ta jap, meqe te kam shoqe eee, ta dish?  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:21:56
kesaj i dhuroj nje  :engjell: qe ta ndjek ne cdo hap
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:24:24
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:25:29
Dhuroji po deshe  Boten kot eshte sta di vleften te jep ne huazim...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:26:19
i dhuroj dreamm ..vetem per nje nate LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:27:08
Mooooo se sben behemi shume  :D

I dhuroj Willin ta tall meneren sa tja doje qejfi... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:29:58
I dhuroj nje pale boxer te kuqe.  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:30:43
i dhuroj nje kapele te kuqe qe ti shkoj me boxerat e leftos... :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:32:22
Dhurj nje makine qe tma sjell Missin bashke me orkestrin...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:35:14
Nje grua tjeter, pervec nesh :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:36:42
10 minuta  per te mendur mire dhe njehere...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:38:42
Ma bej 20 min aman :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:40:27
Shume jane merri 12.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:44:29
Po cme duhet koha mua,une e kam te vendosur se harrova: Do te te dhuroj nje tjeter grua dhe pike! Mos ma kthe se me kthehet burri  LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:45:56
hahaha...Jo shpirti mos ke merzi se s'kthehem une kollaj... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:49:06
E kisha per burrin tjeter une, po nejse :PI dhuroj Missin ne pjate :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:53:55
Ihhhhhhhhhhhhhh sdu gje me tjeter deri ne vitin tjeter me ate pjate do e kaloje  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 17:14:26
Rri urte ti moj do ti dhuroj mishelin  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Xhuli* ne 09-02-2012, 18:53:16
Kesaj nje pc, se shkruan nga celulari :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2012, 10:52:49
kesaj pak gezim se ka nevoje  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2012, 11:12:44
Nje tetris te luan pak  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 10-02-2012, 11:16:08
Nje pjate floriri  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2012, 11:16:32
Lefterin ne ate pjate  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 10-02-2012, 11:18:16
Ja dhuroj pjaten bosh ose me miss-in  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2012, 11:19:11
Ja dhuroj nje jave ne nje ishull me mua  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 10-02-2012, 11:21:05
Skam cti dhuroj me,me mbaruan dhuratat  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2012, 11:26:53
I kam dhene zemren cfare ti dhuroje me  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 10-02-2012, 12:03:09
Feel What You Want - Phonique ft. Rebecca (music video clip) (http://www.youtube.com/watch?v=nJEGKGNEQAI#ws)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2012, 12:08:57
Yffffffffffffffff.. ......I  dhuroj nje limuzine  qe ta marri ta sjell ketej  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 16:10:28
Asgje....i ka te gjitha. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2012, 16:48:44
i dhuroj nga shpirti fat dhe shendet.... :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-02-2012, 18:53:11
Shendet
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-02-2012, 19:34:31
hahahah....dhe kur e shkruajta e mendova me vete...por thashe sdo e vej re njeri e pertova ta ndryshoj  :D :D Te le ti thuaj LOLKesaj i dhuroj nje buzekuq te kuq flake  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-02-2012, 19:42:46
hahahha, ufff me ke kenaqur me ato 100 palet qe me ke dhuruar, i nderroj cdo 1 ore LOL
Ty te dhuroj nje cope cokollate nga kjo qe po ha!  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 10-02-2012, 19:51:29
Isha tretur shume??  ^o) Mashtruse se mua me the qe qenke sic ke qene LOL

Po nga inati, edhe kte birren qe me dhe do ta piiii  :DHajde pije dhe ti nje me mua  ;) :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:33:22
Nje qese me akull..per birrat. :P :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:44:03
I them ne tel burrit tim qepare "Na merr 2 limone rruges se do gatuaj peshk"....kur erdhi ne shtepi kishte marre 2 kg ^o) :@ LOL

Summer...e ftoj per darke me ne sote....e taksirati jot t'i tregosh histori gjithe naten ketij majmunit tim te vogel LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2012, 20:51:45
 :D :D

Si thua?? :P kane pune pak por jane te embla :P

(http://i39.tinypic.com/281gcj5.jpg)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 11-02-2012, 00:44:17
Ishe per dreke Te dream me? :D

Nje shishe vete I dhuroj kesaj, :D ta zevendsoje ate qe ja dha dreamit :D

Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-02-2012, 15:24:07
fat ne dashuri :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 11-02-2012, 16:05:16
Nje buqete me lule. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:09:37
nje kafe nen shoqerine time
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:10:11
I dhuroj Miss-in  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:15:13
veten
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:17:47
I dhuroj Miss-in bashke me Mishelin  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:22:53
me fute si veshka ne mes te dhjamit tani  :)  :) me 2 cop
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 14-02-2012, 10:21:32
njeeee ;) ;)
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2012, 22:31:38
Nje laptop. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 15-02-2012, 13:22:56
Nje  Nokia nga ata tipat e pare ,se arme e ftohte  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-02-2012, 13:41:59
dy topa bore  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 15-02-2012, 13:42:50
Lefterin me fjongo roze  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 15-02-2012, 13:43:22
i kthej fiongon dhe mbaj Lefterin  :D  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 16-02-2012, 09:43:48
Nje aparat fotografik :D ti bej foto lefterit në gjith pozicionet :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-02-2012, 09:52:41
Nje engjell  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 16-02-2012, 09:55:46
 LOL Të pëlqeu dhurata ime e  :P  :engjell:

I dhuroj nje pako camcakiz. :D  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-02-2012, 09:57:36
LOL Të pëlqeu dhurata ime e   :engjell:

I dhuroj nje pako camcakiz. :D  :P

nje lepirese     :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: regrets ne 16-02-2012, 09:59:49
Nje vesh rrush  :P
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-02-2012, 10:00:42
dy kokrra fiq  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreza ne 16-02-2012, 10:02:26
nje kaffe per mengjes :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: TATU ne 16-02-2012, 10:11:10
 :perqafim :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 10:43:02
Nje pushke automatike  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2012, 12:23:34
Nje weekend me gjithe femrat e forumit, ta shuaje kureshtjen njehere e pergjithmone :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 12:25:53
Nuk shuhet vetem me nje  weekend kjo.... :D

Nje jave   andej  ne Maldive,se  u merzit nga gjithe ky shi qe po bjen  :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 12:41:27
Nje udhetim turistik :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 12:43:19
Zemren,veshken dhe  gjithe organet tjera i dhuroj... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 12:45:10
:DI dhroj mbrapsh organet qe me dhuroj LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 12:46:08
I dhuroj dhe nje organ tjeter qe ska shance ta rrefuzoje...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 12:49:35
 hmmmmm:


Cilen? Ate qe kam qejf une? :D Dmth veshken? :D


Ktij i dhuroj pak relaks! :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 12:51:29
Te kam thene zgjedh e merr.... :D


I dhuroj nje makine te vije ketej te shkojm ne skijim  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 12:53:06
I dhuroj idene qe te vij te me binde dhe te me marre po deshiiii....   ^o) :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 12:55:24
I dhuroj icik  durim deri ne fundjave se tybe pa e marr se lashe  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 12:57:06
Hahaha....i dhuroj zemren ketij :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:01:01
Ahhhh  shkrive krejt.  :D..Nje udhetim i dhuroj ne Dubai  vetem me mua  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 13:03:26
Te marrim edhe ate bukuroshin brun?  :-[I dhuroj nje ftese per vere sonte :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:04:02
I dhuroj nje pistolete ta vret me dore te vete brunin.... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 13:08:17
Hahahaha...sma ben zemra LOL


E imagjinoj celoooooz LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:08:43
I dhuroj icik me shume durim te mos me tradhtoje..... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:10:53
Nje tufe me zambake  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:27:11
E din kjo se cfare dhurate i jap... :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 13:31:41
Uhuuu....boll dhurata i kam dhene per sot :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:36:30
Dhuraten e  Shen Valentinit,se te dyte  ishim zene  e nuk u takuam   :D :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:37:42
Eh zgjidh missin apo tatun?  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:38:43
I dhuroj lajmin se e zgjedh  ate  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 13:39:08
Apo endrren? :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:40:35
I dhuroj dhe nje lajm se vdes une per te...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:42:40
Eh fol ke do?  :D

Se te gjitha sbehet LOL mgjthse ekziston ky opsion ne seks LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:44:01
I dhuroj nje gjysme ore te bisedojne me Missin e te flasin  se si do me marrin...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:45:22
I dhuroj nje pâle zinxhire  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:46:25
I dhuroj nje kamxhik  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:48:18
Nje pasqyre per ne tavan  :D ( kjo eshte fantazia ime,ta kem nje)LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:49:07
hahahahha.......I dhuroj  dhe kameren(per mos te na hiken kjo ngjarje pa  gjirim)  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:51:39
I dhuroj disa aksesuare qe i duhen kameras  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 13:52:54
I dhuroj nje darke me mua dhe endrren? :P


Enderr si thua? :D :puth
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 13:54:20
Jo se do n'a e ngeci ne fyt darken duke kerkuar gjera te ndaluara LOL
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:55:17
I dhuroj   missin ne telefon qe te mirren vesh se  cila pjese kujt i takon...LOL :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 13:57:28
Hahaha....i dhuroj Endrren ti japi ca 5-she te mira LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 13:58:13
I dhruoj harmoni me Endrren se do e ket ortake gjithe jeten...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:01:00
Missin e kam skam nevoje per ndihmen tende  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 16-02-2012, 14:02:51
Hahaha Enderr  :perqafim u bo ky LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:08:56
I dhuroj  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:11:25
Iu dhuroj  :-* :-* :-* :-* direkte qe te dyjave  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:12:18
 :S
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:14:07
hahahah...I dhuroj  nje  :-* :X :X te madhe mos te hidherohet  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:15:56
I dhuroj nje pale mend qe ti kete vetem per ate te vetmen  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:16:53
I dhuroj mendt e mia e ta shikoj ihere se si duket Bota...LOL LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:18:01
Si dylberi do mu dukte LOL

Ja ti dhuroj un njeher mend e mija :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:18:52
Mire do beje,qe  ti beja icik nje riparim te vogel e ta shifte se kush sa e do...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:20:20
Ti dhuroj nje pale gershere qe kur te tradhtonte ta priste vete LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:21:51
Ia dhuroj ate gersheren mbrapsht e kur t'a tradhtoj tma pret ajo,se vet skam zemer...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:25:12
LOL njeri i pandjeshem  :D

I dhuroj ca thupra hislle LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:28:07
I  dhuroj nje shishe votke  me red bull qe ta dehi mire...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 14:31:14
I dhuroj nje dreke breg detit, uzo me fruta deti dhe  lefterin pantazi ne sfond :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 14:33:47
I dhuroj nje kercim ne uje bashke me mua  se ashtu me duket me romantike  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2012, 21:09:56
I dhuroj nje muaj vetem..ne nje ishull te shkrete fare. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2012, 21:48:40
 wowww, thnx summ. :perqafim (Nga ka humb Salamanda? Ka kohe qe s'kam degjuar nga ai)

Per Summ. qendron ftesa per darke :P :engjell:
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 00:35:40
Nje bilete per ne London :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2012, 10:26:15
Nje mengjes  si dime vetem ne  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2012, 10:57:50
Nje dite te jashtezakonshme. :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 13:18:09
Nje mengjes  si dime vetem ne  :D

Ta nderrojme njehere, si thua? LOL


Dreamm i dhuroj nje filxhan me caj dhe muhabet te ngrohte :D  :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 13:59:24
I dhuroj te njejten gje qe ka edhe lefteri LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:00:46
Cfare eshte kjo gjeja mi?   :-[I dhuroj Lefterin nje dite qe ti bej punet LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 14:01:47
I dhuroj vulin per nje nate vullkanike  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:03:23
Hahaa....aman mos i hap pune te shkretit LOLI dhuroj nje nate party me mua dhe Lefton :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 14:13:20
I dhuroj lefton bashke me zockat kosovare LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:16:10
:P ti me jep ndonje gje qe nuk e kam miiiii  ^o) LOL


I dhuroj zarfe te fryra LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 14:18:46
LOL  po te dhuroj summer ne tabaka argjenti tani  :D me dy kafe siper ishlla sleviz mos n'a derdhi kafete LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:22:15
Hahaa....po Summer eshte si embelsire pas kafese? :DTe dhuroj nje nje te pare filxhanin te ndonje fallxhore LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: skiatori ne 20-02-2012, 14:23:13
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:23:56
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 14:24:06
Po te dhuroj nje bilete avioni me thuaj destinacoonin shpejto  :D
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:25:05
London....:D


I dhuroj mirenjohjen time :)


LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Xhuli* ne 20-02-2012, 14:26:14
 :perqafim
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 14:28:00
London....:D


I dhuroj mirenjohjen time :)


LOL

O te ngordh une edhe une aty dua LOL hajde se dy ore larg e kam shkojme bejme sale atje LOL


Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Misss ne 20-02-2012, 14:29:45
Xhuli perqEnderr....me nis pra bileten qe te vij deri aty te ty....pastaj ikim per sale :D


I dhuroj vullnet te mbaje fjalen LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2012, 16:09:01
I dhuroj Endrren e te vijne bashke tek une...LOL
Titulli: Anetarit te Meparshem i Dhuroj