×
Hyrja
Profili

BAR "No Limmit" Hani pini ,flisni ca te doni, se paguan Lala Gjoni !!!!!!!!!!!

BAR "No Limmit" Hani pini ,flisni ca te doni, se paguan Lala Gjoni !!!!!!!!!!!

· 3592 · 48282

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

ne: 07-02-2009, 22:08:18
Hajdeni Bar-i i ri u hap..... :)

Shejtania e Kenga ju ftojne sot ne inagurimin e Barit...

jeni te ftuar te gjithe..... :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-02-2009, 22:12:16
si perfundimm...gjithc ka falas? :D :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 07-02-2009, 22:19:26
pijet, muzika, e ngrena, poezite, falas dreamm per te tere... :P

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-02-2009, 22:20:04
E cu shtua edhe nje kioske qe konkuron barin tim LOL LOL

Pa dale te shohim c'ofron? ;)

Nje birre korona si fillim per mua. :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 07-02-2009, 22:22:32
qe ku e ke Tipi te befte mire...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 07-02-2009, 22:27:49
...nje "Irish Cream" per mua plss  :D

edhe nje pizi..do e kisha degjuar per qeff :D  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 07-02-2009, 22:31:42
ja ku e ke Dreamm shoqeroje me keto gjonat e tjera.... :)

pizija me vone sa te vije Kenga qe ajo te merret me pijet une me pizite.... ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 07-02-2009, 22:37:40
eee dreq...baileys..ne tavoline e kisha..tash ec gjej edhe ato gjerat tjera..LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 07-02-2009, 22:43:25
Ok mire fillojme me pizite....

Pizine e pare po filloj te shkruaj
per Dreammin tone te lumturuar :)

e qeshur e qete eshte ajo perhere
eshte vertet femer me vlere....

shume fjale dua ti thua
por puna spo me le rehat dot mua... :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-02-2009, 22:47:08
Ok mire fillojme me pizite....

Pizine e pare po filloj te shkruaj
per Dreammin tone te lumturuar :)

e qeshur e qete eshte ajo perhere
eshte vertet femer me vlere....

shume fjale dua ti thua
por puna spo me le rehat dot mua...

hahhahahahaa.. :perqafim
uuu me bere te :-[
ja nje   :-*  per ty

..pale ja them dhe une me ndonje pizi..me vone.. :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 07-02-2009, 22:50:01
Dreamm ketu thuhet ca te duash jepi duam 1 pizi nga ty tani.... :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 07-02-2009, 23:01:10
Uaaaaaaaa lokali i ri :)
E dija une qe nuk rrin ti kot, shejtane ;)

Nje pershendetje me muzike per te gjithe ketu :perqafim


 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 07-02-2009, 23:02:15
Une me pare e deshiroj nje pije te ftohte, se jam lodhe shuuuuume sot :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 07-02-2009, 23:16:48
O Shejtane na nxore pune
na le gjithe naten ne forum.. :P

Tipin s'po e ze vendi vend
e sheh qe i ka dale konkurence..

kot mundohesh o i gjore
je i humbur ne kete loje..LOL

te tha dhe shejtanja mos u mundoni
ketu se ketu do perfundoni  :P

per ty dhe ortaken nje perqafimm
na le ne forum deri ne agim...LOLkengaaa...e gezofshi bar-in e ri :D • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 07-02-2009, 23:18:59
Hajde, e gezofshim bashke ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 07-02-2009, 23:25:10
Dreamm pergezime per poezine

hajde tani te gjithe bashke ta gdhijme.... :)

Kenga shpejt me pi se erdha une... na bej ndonje gje te mire sot... :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 07-02-2009, 23:33:18
Aman aman, s'te kupton sot askush kur je e lodhur  :@  :P

Ortake, eja t apijme njehere nga nje pije bashke, t epushoj pak, te flasim per planet e mandej vazhdojme ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 07-02-2009, 23:35:44
ku u lodhe ti moj sot e shtune... :P

mire hajd njehere ulemi e bejme  strategjite... :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 07-02-2009, 23:37:03
ca pijesh ka ketu dhe eshte e vertete qe paguan GJoni?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 07-02-2009, 23:38:54
Puntore jam une.....edhe te shtunave punoj........vertet e ama ;)

He, kush do na sjelle pijet?
Kend do marrim te na kendoje live?
Kush do laje enet?
Kush do pastroje?
Kush do t'i prese mysafiret te dera? :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 07-02-2009, 23:39:28
ketu hahet,pihet,flitet cfare te doni... po paguan Lala Gjoni.... :D

Hajde shprehu Titi....

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 07-02-2009, 23:39:47
Titi qe paguan lala Gjoni eshte  e vertete...ty te mbetet vetem te dehesh tani :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 07-02-2009, 23:42:24
ne fakt ja vlen te dehem me ju te dyja pastaj ku i dihet na del dhe ndonje gje tjeter pervec pijes :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 07-02-2009, 23:43:36
titi, e verteta eshte qe ti do dehesh , por jo ne dyja :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 07-02-2009, 23:43:50
Kenga e kam menduar kam shpall Lajmerim per vende pune per pozicionet e meposhtme: :P

Kamarier
Pastrues/e
DJ

Grupet qe do ftojme i kemi ne te dyja ne dore jua bejme  surprize  ;)


Persa i perket mysafireve i presim ne si thua ortake... :)

Temat e fundit