BAR "No Limmit" Hani pini ,flisni ca te doni, se paguan Lala Gjoni !!!!!!!!!!! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

BAR "No Limmit" Hani pini ,flisni ca te doni, se paguan Lala Gjoni !!!!!!!!!!!

BAR "No Limmit" Hani pini ,flisni ca te doni, se paguan Lala Gjoni !!!!!!!!!!!

· 3592 · 57883

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

ne: 07-02-2009, 22:08:18
Hajdeni Bar-i i ri u hap..... :)

Shejtania e Kenga ju ftojne sot ne inagurimin e Barit...

jeni te ftuar te gjithe..... :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-02-2009, 22:12:16
si perfundimm...gjithc ka falas? :D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 07-02-2009, 22:19:26
pijet, muzika, e ngrena, poezite, falas dreamm per te tere... :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-02-2009, 22:20:04
E cu shtua edhe nje kioske qe konkuron barin tim LOL LOL

Pa dale te shohim c'ofron? ;)

Nje birre korona si fillim per mua. :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 07-02-2009, 22:22:32
qe ku e ke Tipi te befte mire...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 07-02-2009, 22:27:49
...nje "Irish Cream" per mua plss  :D

edhe nje pizi..do e kisha degjuar per qeff :D  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 07-02-2009, 22:31:42
ja ku e ke Dreamm shoqeroje me keto gjonat e tjera.... :)

pizija me vone sa te vije Kenga qe ajo te merret me pijet une me pizite.... ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 07-02-2009, 22:37:40
eee dreq...baileys..ne tavoline e kisha..tash ec gjej edhe ato gjerat tjera..LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 07-02-2009, 22:43:25
Ok mire fillojme me pizite....

Pizine e pare po filloj te shkruaj
per Dreammin tone te lumturuar :)

e qeshur e qete eshte ajo perhere
eshte vertet femer me vlere....

shume fjale dua ti thua
por puna spo me le rehat dot mua... :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-02-2009, 22:47:08
Ok mire fillojme me pizite....

Pizine e pare po filloj te shkruaj
per Dreammin tone te lumturuar :)

e qeshur e qete eshte ajo perhere
eshte vertet femer me vlere....

shume fjale dua ti thua
por puna spo me le rehat dot mua...

hahhahahahaa.. :perqafim
uuu me bere te :-[
ja nje   :-*  per ty

..pale ja them dhe une me ndonje pizi..me vone.. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 07-02-2009, 22:50:01
Dreamm ketu thuhet ca te duash jepi duam 1 pizi nga ty tani.... :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 07-02-2009, 23:01:10
Uaaaaaaaa lokali i ri :)
E dija une qe nuk rrin ti kot, shejtane ;)

Nje pershendetje me muzike per te gjithe ketu :perqafim


 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 07-02-2009, 23:02:15
Une me pare e deshiroj nje pije te ftohte, se jam lodhe shuuuuume sot :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 07-02-2009, 23:16:48
O Shejtane na nxore pune
na le gjithe naten ne forum.. :P

Tipin s'po e ze vendi vend
e sheh qe i ka dale konkurence..

kot mundohesh o i gjore
je i humbur ne kete loje..LOL

te tha dhe shejtanja mos u mundoni
ketu se ketu do perfundoni  :P

per ty dhe ortaken nje perqafimm
na le ne forum deri ne agim...LOLkengaaa...e gezofshi bar-in e ri :D • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 07-02-2009, 23:18:59
Hajde, e gezofshim bashke ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 07-02-2009, 23:25:10
Dreamm pergezime per poezine

hajde tani te gjithe bashke ta gdhijme.... :)

Kenga shpejt me pi se erdha une... na bej ndonje gje te mire sot... :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 07-02-2009, 23:33:18
Aman aman, s'te kupton sot askush kur je e lodhur  :@  :P

Ortake, eja t apijme njehere nga nje pije bashke, t epushoj pak, te flasim per planet e mandej vazhdojme ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 07-02-2009, 23:35:44
ku u lodhe ti moj sot e shtune... :P

mire hajd njehere ulemi e bejme  strategjite... :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 07-02-2009, 23:37:03
ca pijesh ka ketu dhe eshte e vertete qe paguan GJoni?

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 07-02-2009, 23:38:54
Puntore jam une.....edhe te shtunave punoj........vertet e ama ;)

He, kush do na sjelle pijet?
Kend do marrim te na kendoje live?
Kush do laje enet?
Kush do pastroje?
Kush do t'i prese mysafiret te dera? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 07-02-2009, 23:39:28
ketu hahet,pihet,flitet cfare te doni... po paguan Lala Gjoni.... :D

Hajde shprehu Titi....

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 07-02-2009, 23:39:47
Titi qe paguan lala Gjoni eshte  e vertete...ty te mbetet vetem te dehesh tani :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 07-02-2009, 23:42:24
ne fakt ja vlen te dehem me ju te dyja pastaj ku i dihet na del dhe ndonje gje tjeter pervec pijes :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 07-02-2009, 23:43:36
titi, e verteta eshte qe ti do dehesh , por jo ne dyja :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 07-02-2009, 23:43:50
Kenga e kam menduar kam shpall Lajmerim per vende pune per pozicionet e meposhtme: :P

Kamarier
Pastrues/e
DJ

Grupet qe do ftojme i kemi ne te dyja ne dore jua bejme  surprize  ;)


Persa i perket mysafireve i presim ne si thua ortake... :)

Temat e fundit