Batuta nga Pallati 176 ! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Batuta nga Pallati 176 !

Batuta nga Pallati 176 !

· 32 · 6736

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-03-2007, 00:01:04
Hej kalamaja,para 3 ditesh pash kete komedin e Jovan Brekut,besoj se dhe ju te gjithe e keni pare dhe e mbani mend.Flasim per batutat qe kan then ato aty.Po e nis une thoni disa dhe ju.

.........

Me ke ishe mi te keqen xhaxhi ? Me nje shoqe  :D Shoqe me pantallona eeeeeeeee   :D

« Editimi i fundit: 24-10-2020, 17:37:27 nga M A X »
Rama batuta ne takimet e PS - pa koment

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Forumi Politik

Batuta e dites!

Nisur nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕRubrika Café Zerion ツ

Batuta filmash shqiptar-

Nisur nga titi10Rubrika Filmi Shqiptar

Batuta per femrat !

Nisur nga BerniRubrika Qesh

Batuta për meshkujt !

Nisur nga BerniRubrika Qesh


#1 ne: 22-03-2007, 06:52:39
Pupu krushqi me Jovan Brekun ,me fal Marieta po krushqi me Jovan Bregun pupupu :D

#2 ne: 22-03-2007, 07:50:55
Epo kur dashuron edhe Berni (ups Sander desha te theshnja) mafishja ...mos mbete djale me kembe. :D :D • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-03-2007, 08:03:49
Vani- Po mire ne c'klase eshte
Fredi -Ne te paren me duket
Vani - Ne te parin , dhe kater vjet ato tullat ti asaj he, degjo dua nuse me rroge une.

#4 ne: 22-03-2007, 08:20:39
Plasen cokollatatat ketej,Irena te lutem mos qaj.

#5 ne: 22-03-2007, 09:04:55
Ti tjera qaj plas ti  :D :D

#6 ne: 22-03-2007, 09:13:43
Apo ska nje sy na sa te filxhanit,thone qe ka ngrene 3 burra(sjam shume e sigurt per kete batute por dicka e tille ishte :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 22-03-2007, 15:34:39
-E me tha se ishin pak si te buta vete :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 22-03-2007, 15:59:50
Elsaaaaaaaa, Elsaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 22-03-2007, 16:36:58
po, po do shkoj e do ja them te tera ...tek e tek e tek

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#10 ne: 22-03-2007, 16:56:08
Vani: edhe keshtu... keto pune arrihen me perpjekje, lodhje...
Sandri: Qysh atehere, e deri tani ketu ti? :O Po ik ore, ik se erdhi Vali!
Vani: He a derbardhe, se Vali erdhi, s'erdhi djalli :D
Kujdes se mo na shtish friken ti :P

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 22-03-2007, 23:18:07
Vani (fut koken te zyra e Sandrit dhe Irenes):
- Mirëdita!!!

Elsa: - Fredi! Është babi im ai!
Fredi: - Po pse, ai qe shani ju nuk është i imi ai?!...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 23-03-2007, 08:43:20
Irena ; C'fare eshte kjo

Sandri ; C'kllat :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#13 ne: 23-03-2007, 10:55:22
Perikliu: He xhan i babait, për ku jeni nisur kshu?
Elsa: Po shkojme ne kinema.
Vani: C'cinema mo, c'nisema! Po pse ore, ato llokumet, amaretat e sheqernat, unë e krushku do i blejm ooo :P


Vani: Po mirë moj, atij Sandrit tuaj i kenë thënë gjë ju për këtë? :S
Teto Rita: JO! E pse t'i themi?! ^o)
Vani: Si pse t'i thuash? Po ai është i zoti i punës moj!
Teto Rita: Uuuuu aman, e ky i zoti na qenka Sandri! He mo Vani, he, se te ishte aq i zoti ai... do ta kishte kaparisur çupën qe ne fakultet, po rri tashi :P


Perikliu: C'janë këto.... xhibi-xhibi-xhibi  ^o) Pa ulu aty me maaaan... ! Ti moj, pa flit me vajzen... hajde gjeni gjuhën e perbashket!  ^o)


Perikliu: E degjon ti këtë moj? E perveluara e shekullit kjo? Tatiana i drejtohet Onjekinit! Po marr guximin e shpirtit tim te madhe e te zjarrte...
O pika ty, Onjekinit tënd....
Po si moj vajzë, na turperon kështu, eee?
Elsa: Po pse mo ba çfarë bëra unë? Pse bëni kështu xhanem?
Maja: Si pse bëjmë kështu? Po na e ke bërë koken lemsh moj, qe u befsh lemsh e kurrë mos u zgjidhsh :P


Hajt boll për sot... kur te më kujtohet te tjerat, do vi t'i shkruaj :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-03-2007, 20:12:50
Ca bere ti mi vune kaseten tu pa teatrin :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#15 ne: 24-03-2007, 05:01:31
qyqja goce sos di by heart vetëm te pallatit 176 :D unë di batutat e famshme te te gjithë komedive si Shi ne plazh, Dy herë mat, Cifti i lumtur, Kapedani, Zevendesi i grave... etj :D LOL
sa shpejt e harrove femijerin tate n'tiron mi :P nuk benit gallata me batutat e filmave ju midis shoqerise se shkolles kshu :P

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 24-03-2007, 17:49:52
Kur ben dashuri dhe i biri tetos.... sander mafishja.... mos mbet djal ne keb pastaj....

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 25-03-2007, 10:38:30
E bera,,, nuk kisha provuar ndonjeher nga keto anonimet... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#18 ne: 25-03-2007, 16:56:51
Teto Rita: ajo shtriga s'më do hiç! ^o)
Vani: Cila moj?
Teto Rita: Për tet shoqe e kam llafin qe s'më do hiç, ama kafen ma bën te mirë shtriga! :P


Vani: e me ky e ka ne terezi, ia keput një tra-la-la e del matane, po unë si t'ia bëj me atë brockull qe kam bërë?
Marjeta: Cila more burrë, gjella? Po ti provoje njëherë, se e kam bërë te mirë... i kam hedhur vezë, erza :P
Vani: C'gjelle moj, e kam fjalën për atë qe i katranosa drejtorit! Ku te vete e te mbytem moj?
Marjeta: Po heeee, si vate ajo pune?
Vani: Mysybet vate, si te vete?! Se kur bën dashuri dhe Sander mafishja, mos ngelte djalë me këmbë, mos ngelt! :P LOL

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 27-03-2007, 09:08:35
-S'kisha bere ndonjehere nga keto... anonimet, thashe ta provoj njehere...

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 16-04-2008, 20:01:25
 hmmmmm:
me vajti dem 2 metra theo...

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#21 ne: 25-09-2008, 12:32:26
Ëëëë, plasnë çokollatat edhe këtej. Po mirë mo, po kaq budallenj të jeni ju djemtë e sojit tonë, na çokollatat sa një tullë!!!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 25-09-2008, 12:43:26
.......... po i hane mo i hane.. te mira ju vine.........

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#23 ne: 25-09-2008, 12:44:13
Perikliu: Pa ta marrim vesh njëherë. Do të fejohesh ti të keqen babi?
Elsa: ëhëë...

Një bjonde, po nga ato me lesh te verdhë ama. LOL

Kush me, Sandër mafishja që akoma fle me mamanë?  LOL

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 25-09-2008, 13:19:03
Plasen dhe cokllatat ketej,po kaq budallenj mo kaq budallenj jan keta djemt e fisit tone mo... :D

Temat e fundit