Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 01-08-2022, 01:11:00 »

Jemi duke u...qe s'po e them se nuk ma mban goja LOL.
Cdo brez mendon qe i tiji ishte me i miri dhe ai qe po vjen eshte kot fare. ;)
Postuar nga: Shej
« ne: 13-10-2021, 14:38:22 »

lool
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 20-12-2020, 23:21:31 »

Fundit I brezave qe lexonin, luanin, hanin buke nga njeri tjetri etj etj...
Keta te sotmit alla soj me duken, sikur jau kane aktivizuar 5G para kohe..😂😂😂✌️
Postuar nga: erlehta
« ne: 28-10-2020, 15:37:50 »

Brez i humbur për të sotmen 😂😂😂
Si kemi jetuar pa telefona 🙈😂
Postuar nga: M A X
« ne: 24-10-2020, 14:40:19 »

Kjo gjenerata jone e ketyre viteve eshte nje gjenerate midis asaj qe quhet Gjenerata X dhe Gjenerata Y apo e quajtur ndryshe Millenials dhe per kete mban dhe emrin Xennials. Ne edhe mbajme pak mend nga koha e vjeter, por jemi rritur ne epoken dixhitale. Jemi midis dy boteve :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 24-08-2010, 17:21:52 »

Eshte haruar edhe nje detaj tjeter nga ajo periudhe.

A) Kur rrinim deri ne oren 1 te nates per te pare ELEKTRIK BLU. :P LOL
Postuar nga: Amy A.
« ne: 24-08-2010, 17:11:47 »

Teme e bukur ! ;)  Bravo Shejtanke  !

Shume kujtime dhe emocione. Mund te shtoj ende te tjera , po me te shpejtat  qe me vijne ne mendje :

PITET fenomenale, per te lepire gishtat prane KINEMA "17 Nentori" ( te paperseritshme )   dhe kokoshkat tek " Partizani".

Brezi i fundit qe Filmat ne Kinema qe do i shikonim nga 2 , 3 , 4 here, me familje e shoqeri.

Brezi qe kaloi nga Fizarmonika e Shkodres tek SAVIEMI .
Postuar nga: erlehta
« ne: 23-08-2010, 22:29:16 »

he moj ju,,do e hapni apo doni tua bejme dhurate LOL
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
« ne: 17-08-2010, 00:29:24 »

S'puno truni tani... po duhet nje ne fakt... :D
Postuar nga: Misss
« ne: 17-08-2010, 00:22:33 »

Ec Springe hap teme per ne femijet e tranzicionit  :D