Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme? - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 5349

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 5349

ne: 14-09-2010, 22:41:55
Marr shkas nga ky film i shkurter...

Fifty People, One Question | Short Film

...per t'ju pyetur se cfare do donit ju t'ju ndodhte ne fund te dites se sotme?

Kerkojme mrekullite njehere, se mbase dhe ndodhin... :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-09-2010, 13:33:44
 ...shpresojme ne mrekulli :D

..do doja te strukesha nen xhupin tend te kafte..lehtas te me mbeshtillje mes kraheve si dikur..dhe te me peshperisje..Mengje si tjeter perseri do jete me ne.. :) :)

...romantike njera :P :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-09-2010, 17:49:39
Ore..ju te tjeret..s'keni deshira? :D :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-09-2010, 18:08:55
 do doja qe sonte te isha me te si dikur ne Prevalle dhe te kenaqesh duke e shikur ate, me aromen e saj me ngrohtesin dha dashurin qe me ofronte ajo dikur mua, ose me mir then edhe te jet nate e fundit per mua te shkoj me mall e dashuri per te nga kjo bote e ndyre te ike nga ketu se ndoshta do e takoje ate ne amshim ndoshta do jemi bashk atje ne pafundesi. Kam mall per ty zemra ska vler asgje pa ty, me mungon shum frymemarrja jote fjala jote e embel, ...mengjezi shpirt.

 • Postime: 277

#4 ne: 17-09-2010, 18:24:31

asgje :P

 • Postime: 1215

#5 ne: 18-09-2010, 01:14:45
ajo qe deshiroja te ndodhte nuk ndodhi... :(

 • Postime: 12234

#6 ne: 19-09-2010, 17:42:33
Do doja qe ne dhomen e fjetjes ti kisha 3 zocka duke me pritur te gatshme per nej sesion masazhe.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 22-09-2010, 17:15:28
..Nje shishe vere, nje tave me peshk te pjekur..nje dvd ..pak gjysemerresire..dhe gjume. :D
Thjesht, paster, bukur :D :P

#8 ne: 22-09-2010, 17:55:34
Do me bente pune nje e qeshur me shpirt deri sa te me dhimbnin brinjet ne fund te dites se sotme... :)

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 22-09-2010, 21:45:12
Do me bente pune nje e qeshur me shpirt deri sa te me dhimbnin brinjet ne fund te dites se sotme... :)

Bujrum ketej nga lagja  :D

..Nje shishe vere, nje tave me peshk te pjekur..nje dvd ..pak gjysemerresire..dhe gjume. :D


Ta vjedh shoku nje cke ke te idene po pa taven e peshkut se si vone vajti  :D

 • Postime: 126

#10 ne: 22-09-2010, 21:49:06
Asgje mos te ndodhe me ..........mjaft.... ......te jete vetem qetesi.

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 22-09-2010, 22:11:02
Gjume te embel  :)

 • Postime: 277

#12 ne: 22-09-2010, 22:12:27


te filozofoj per pamundesite per asgjen ... :D

#13 ne: 22-09-2010, 23:40:03
Bujrum ketej nga lagja  :D

Une erdha po lagjetaret ku jane? :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-09-2010, 12:22:11
Ndonje mrekulli e papritur...mire do ish :D

#15 ne: 23-09-2010, 13:23:10
Ndonje mrekulli e papritur...mire do ish :D

Te te binte nje lotari 1 milion dollareshe psh... pavaresisht se kurre s'ke blere nje bilete ne jeten tende! :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 23-09-2010, 22:07:15
Te te binte nje lotari 1 milion dollareshe psh... pavaresisht se kurre s'ke blere nje bilete ne jeten tende! :D

Lexova qepare kete postim...dhe mu kujtua qe kisha blere nje bilete qe te premten...dhe kisha harruar ta verifikoja LOL

e meqe ra fjala, asnje numer s'me kish dale :D

 • Postime: 1215

#17 ne: 24-09-2010, 20:21:21
te pija nje kafe(leng) para se te vija ne shtepi  :)

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 24-09-2010, 22:13:22
nje termet 6 ballesh qe te me dukej se kjo marramendja eshte normale. :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 25-09-2010, 13:51:05
Nje lajm trondites (pozitiv normal) qe te me shkundte perbrenda!  :D

#20 ne: 25-09-2010, 14:41:44
Mos te binte me shi... :-[

 • Postime: 277

#21 ne: 25-09-2010, 14:43:15


te shkund perbrendesite e cikave  :D :D LOL

 • Postime: 1215

#22 ne: 25-09-2010, 17:33:00
te isha vet vetem... :(

 • Postime: 126

#23 ne: 27-09-2010, 22:08:33
Ta harroj kete dite  :(

#24 ne: 28-09-2010, 00:14:36
Te dija t'i bija kitares... kshu kot nga hici! :-[

Temat e fundit