Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 8030

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 8030

ne: 14-09-2010, 22:41:55
Marr shkas nga ky film i shkurter...

Fifty People, One Question | Short Film

...per t'ju pyetur se cfare do donit ju t'ju ndodhte ne fund te dites se sotme?

Kerkojme mrekullite njehere, se mbase dhe ndodhin... :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-09-2010, 13:33:44
 ...shpresojme ne mrekulli :D

..do doja te strukesha nen xhupin tend te kafte..lehtas te me mbeshtillje mes kraheve si dikur..dhe te me peshperisje..Mengje si tjeter perseri do jete me ne.. :) :)

...romantike njera :P :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-09-2010, 17:49:39
Ore..ju te tjeret..s'keni deshira? :D :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-09-2010, 18:08:55
 do doja qe sonte te isha me te si dikur ne Prevalle dhe te kenaqesh duke e shikur ate, me aromen e saj me ngrohtesin dha dashurin qe me ofronte ajo dikur mua, ose me mir then edhe te jet nate e fundit per mua te shkoj me mall e dashuri per te nga kjo bote e ndyre te ike nga ketu se ndoshta do e takoje ate ne amshim ndoshta do jemi bashk atje ne pafundesi. Kam mall per ty zemra ska vler asgje pa ty, me mungon shum frymemarrja jote fjala jote e embel, ...mengjezi shpirt.

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 17-09-2010, 18:24:31

asgje :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#5 ne: 18-09-2010, 01:14:45
ajo qe deshiroja te ndodhte nuk ndodhi... :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#6 ne: 19-09-2010, 17:42:33
Do doja qe ne dhomen e fjetjes ti kisha 3 zocka duke me pritur te gatshme per nej sesion masazhe.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 22-09-2010, 17:15:28
..Nje shishe vere, nje tave me peshk te pjekur..nje dvd ..pak gjysemerresire..dhe gjume. :D
Thjesht, paster, bukur :D :P

#8 ne: 22-09-2010, 17:55:34
Do me bente pune nje e qeshur me shpirt deri sa te me dhimbnin brinjet ne fund te dites se sotme... :)

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 22-09-2010, 21:45:12
Do me bente pune nje e qeshur me shpirt deri sa te me dhimbnin brinjet ne fund te dites se sotme... :)

Bujrum ketej nga lagja  :D

..Nje shishe vere, nje tave me peshk te pjekur..nje dvd ..pak gjysemerresire..dhe gjume. :D


Ta vjedh shoku nje cke ke te idene po pa taven e peshkut se si vone vajti  :D

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 22-09-2010, 21:49:06
Asgje mos te ndodhe me ..........mjaft.... ......te jete vetem qetesi.

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 22-09-2010, 22:11:02
Gjume te embel  :)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 22-09-2010, 22:12:27


te filozofoj per pamundesite per asgjen ... :D

#13 ne: 22-09-2010, 23:40:03
Bujrum ketej nga lagja  :D

Une erdha po lagjetaret ku jane? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-09-2010, 12:22:11
Ndonje mrekulli e papritur...mire do ish :D

#15 ne: 23-09-2010, 13:23:10
Ndonje mrekulli e papritur...mire do ish :D

Te te binte nje lotari 1 milion dollareshe psh... pavaresisht se kurre s'ke blere nje bilete ne jeten tende! :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 23-09-2010, 22:07:15
Te te binte nje lotari 1 milion dollareshe psh... pavaresisht se kurre s'ke blere nje bilete ne jeten tende! :D

Lexova qepare kete postim...dhe mu kujtua qe kisha blere nje bilete qe te premten...dhe kisha harruar ta verifikoja LOL

e meqe ra fjala, asnje numer s'me kish dale :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#17 ne: 24-09-2010, 20:21:21
te pija nje kafe(leng) para se te vija ne shtepi  :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 24-09-2010, 22:13:22
nje termet 6 ballesh qe te me dukej se kjo marramendja eshte normale. :P LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 25-09-2010, 13:51:05
Nje lajm trondites (pozitiv normal) qe te me shkundte perbrenda!  :D

#20 ne: 25-09-2010, 14:41:44
Mos te binte me shi... :-[

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 25-09-2010, 14:43:15


te shkund perbrendesite e cikave  :D :D LOL

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#22 ne: 25-09-2010, 17:33:00
te isha vet vetem... :(

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 27-09-2010, 22:08:33
Ta harroj kete dite  :(

#24 ne: 28-09-2010, 00:14:36
Te dija t'i bija kitares... kshu kot nga hici! :-[

Temat e fundit