Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme? - 9 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 8029

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 8029

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#200 ne: 06-06-2019, 22:26:19
Tani edhe pak do iki ne shtepi te ha ate dreke/darke te clodhem i fus e nje palester deri ne 8 e me pas do mbledh kockat. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#201 ne: 07-06-2019, 10:17:39
Kam do plane per pasditen , nje gote vere me shoqnine , ndonje flirtim verdalle :P , dhe home pastaj se aq skena takat per me shume LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#202 ne: 07-06-2019, 10:43:58
Te ndaloj ky shiu

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#203 ne: 07-06-2019, 16:14:56
Do te doja te ndodhe e paimagjinueshmja :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#204 ne: 06-12-2019, 19:42:13
nje termet I vockel..0.0002 ballesh :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#205 ne: 10-01-2020, 07:52:27
Te ikja urgjent gjume :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#206 ne: 10-01-2020, 09:44:55
Vazhon akoma naten pune moj e uruar.. :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#207 ne: 10-01-2020, 16:07:40
Kur kshu?

 • Postime: 1757
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#208 ne: 11-01-2020, 08:43:22
Të mbarojë kështu si ka filluar  :)

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#209 ne: 11-01-2020, 09:25:01
Ti kem përfunduar Planet e te sotmes 😁🥧🍀

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#210 ne: 28-01-2020, 17:36:41
Shtepi, tv dush e gjume... kaq .:)

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#211 ne: 08-04-2020, 07:45:13
Lajme të mira 🙏🙏

Temat e fundit