Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme? - 9 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 5348

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 5348

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#200 ne: 06-06-2019, 22:26:19
Tani edhe pak do iki ne shtepi te ha ate dreke/darke te clodhem i fus e nje palester deri ne 8 e me pas do mbledh kockat. :D

 • Postime: 12743

#201 ne: 07-06-2019, 10:17:39
Kam do plane per pasditen , nje gote vere me shoqnine , ndonje flirtim verdalle :P , dhe home pastaj se aq skena takat per me shume LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#202 ne: 07-06-2019, 10:43:58
Te ndaloj ky shiu

 • Postime: 4261

#203 ne: 07-06-2019, 16:14:56
Do te doja te ndodhe e paimagjinueshmja :D

 • Postime: 2173

#204 ne: 06-12-2019, 19:42:13
nje termet I vockel..0.0002 ballesh :P

 • Postime: 12743

#205 ne: 10-01-2020, 07:52:27
Te ikja urgjent gjume :P

 • Postime: 2173

#206 ne: 10-01-2020, 09:44:55
Vazhon akoma naten pune moj e uruar.. :-[

 • Postime: 12743

#207 ne: 10-01-2020, 16:07:40
Kur kshu?

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#208 ne: 11-01-2020, 08:43:22
Të mbarojë kështu si ka filluar  :)

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#209 ne: 11-01-2020, 09:25:01
Ti kem përfunduar Planet e te sotmes 😁🥧🍀

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#210 ne: 28-01-2020, 17:36:41
Shtepi, tv dush e gjume... kaq .:)

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#211 ne: 08-04-2020, 07:45:13
Lajme të mira 🙏🙏

Temat e fundit