Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te?

Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te?

· 557 · 25512

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

ne: 31-07-2007, 17:40:45
 

Ca do ti kishit thene nje goce/cuni per te hyre ne muhabet me te ...:D dmth po po ta takoni ne plazh, rruge apo diku tjeter ca do ti kishit thene :D
« Editimi i fundit: 23-10-2020, 21:05:47 nga M A X »

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-07-2007, 17:43:40
Merhaba  :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 31-07-2007, 17:48:46
Do ta kisha lage me uje dhe do t'i thoja:Sorry!
 

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-07-2007, 17:49:13
>..dhe prape do ta kisha lage me uje .... :D :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 31-07-2007, 17:49:58
Pastaj prape kengen e Madones:Sorry :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 31-07-2007, 17:51:39
Haha..e ne qofte se nuk ta var ai fare  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 31-07-2007, 17:55:06
Teme e lezetshme, por eshte ne kategorine e gabuar. Duhet vendosur atje tek DASHURIA/SEKSI, si thoni?!


P.S. Pershendetje Charlie & Anonimus.  ;)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 31-07-2007, 17:56:52
Pershendetje Elegante :perqafim

Nese s'ma var fare do t'i thoja :Kali! do te jete e pamundur te mos me pergjigjet  :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 31-07-2007, 17:57:19
Pajtohem Elegance!

Dhe poqese nuk ta var Anonimus, futja nje grusht zalle syve, lol!

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#9 ne: 31-07-2007, 17:57:45
 
Teme e lezetshme, por është ne kategorine e gabuar. Duhet vendosur atje tek DASHURIA/SEKSI, si thoni?!


P.S. Përshëndetje Charlie & Anonimus.  ;)

Jo ree me qellim e hapa ketu sepse nuk eshte gje teme serioze kjoo kupton :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#10 ne: 31-07-2007, 17:59:11
Përshëndetje Elegante :perqafim

Nëse s'ma var fare do t'i thoja :Kali! do të jetë e pamundur të mos më përgjigjet  :D


Haha...e ne qofte se ta thot ate fjalen  " Ik Pirdhu" :D si do te reagoje ti loool

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 31-07-2007, 17:59:57
thjeshte do te qeshja,te pakten e bera te flase :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#12 ne: 31-07-2007, 18:01:37
Por problemi eshte se si te hysh ne muhabet me te te bisedosh me gjate :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 31-07-2007, 18:07:44
Po S'ka mundesi te me rezistoje  :P
S'me ndodhe kurre  :P

 Po fundi fundit si thote Brentiani pak zall syve edhe s'do te shohi fare me  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#14 ne: 31-07-2007, 18:45:07
Ca do ti kishit thënë një goce/çuni për te hyrë ne muhabet me te ...:D d.m.th. po po ta takoni ne plazh, rrugë apo diku tjetër ca do ti kishit thënë :D

Oooooo...Kopuk kjo eshte pune ekspertesh. :P..Deshe te ti jap une taktikat pa mu lujt  Eurot mua a? :D

#15 ne: 01-08-2007, 09:38:50
Anonime mos je gje ajo vajza me nick Metallika ama se vdiqa kam 3 dite e kam vrare shume mendjen !



Une bej keshtu..i dhuroj nje buzeqeshje te embel e te bukur...prape i dhuroj nje buzeqeshje tjeter nese jam ne ashensor bej sikur i kam duart e zene dhe ai te me pyes "Cfare kati doni te shtyp butonin..une tere embelsi katin e 7 te lutem..

i dhuroj nje tjeter buzeqeshje...ai me flet ne anglisht i them une please german if you can.....ai  ja ja ich bin Deutsche..ene pastaj nis muhabeti ku me mesuar Deutsch kaq mire andej kendej...ne darke do jem e ftuar me ndonje party me siguri po une nuk vete :)

Une thjesht bej flirt 5 minutsh..me shume nuk e zgjat ahahaha

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 01-08-2007, 16:06:56
nese di mund ti thuash cte duash dhe e ke tenden. thjesht tregoju i thjeshte dhe thuaj cfare mendon per te dhe cfare do te besh. vajzat ne pergjithesi kane turp dhe po e pane qe je tip i thjeshte jane me te lirshme

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#17 ne: 01-08-2007, 19:11:27
Oooooo...Kopuk kjo është pune ekspertesh. :P..Deshe te ti jap unë taktikat pa mu lujt  Eurot mua a? :D

Une pak a shum per ty e kam  hapur kete teme qe te marresh taktika tjera se ato tujat shum te lodhta i kii :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 01-08-2007, 20:00:35
 ja disa nga strategjite e mia prej eksperti ...

dale se ke zalle tek supet ..

deshiron te te ndihmoje rreth cadres per ta ngritur nderruar vendin ...

mfal por me mbyti etja, ke dicka per te pire apo do vrapoj ke dyqani dhe deshiron ti gje...

ke shkrepse, cigare? (edhepse s'para pi duhan une)  :D

ou ka filluar te te skuqet lekura shume keq, por po deshe kam nje kremin tim mjaft efikas dhe mund te ta lyej shpinen ...LOL

me bej nje masazh te lutem (jam qyqe vetem une)  :D

mund te ta huazoj kete, ate etj etj ..

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 02-08-2007, 00:44:11
Unë bëj kështu..i dhuroj një buzeqeshje te ëmbël e te bukur...prapë i dhuroj një buzeqeshje tjetër nëse jam ne ashensor bëj sikur i kam duart e zënë dhe ai te me pyes "Çfarë kati doni te shtyp butonin..unë tërë embelsi katin e 7 te lutem..

i dhuroj një tjetër buzeqeshje...ai më flet ne anglisht i them unë please german if you can.....ai  ja ja ich bin Deutsche..edhe pastaj nis muhabeti ku me mësuar Deutsch kaq mirë andej kendej...ne darke do jem e ftuar me ndonjë party me siguri po unë nuk vete :)

Shif ne ca situate te shoh unë ty.
Hyn njeri ne ashensor qe ty s'te pëlqen hiç, e ke ne pallat dhe te duket shumë antipatik dhe pikërisht ai direkt te pyet - "Weiss du was liebe ist?" - "Ja sicher" - i thua ti.
"Das ist genau was ich für dich empfinde" - thotë ai.
Ti pastaj "Weiss du was f***** heist?" - ai hap sytë e thotë "Ja!!" :D "F*** dich und lass mich in Ruhe" - i thua ti :D  :P

E di e di qe jam i keq shumë  :D
« Editimi i fundit: 03-08-2007, 00:12:45 nga Aida »

#20 ne: 02-08-2007, 10:51:51
aahahah ahahahaha o MAX te marrt e mira ishalla :)

#21 ne: 02-08-2007, 14:34:03
Faktikisht ne bllokun tim jetojne me shumë arab,kineze,zezake(oh nene se unë i kam tmerr po nga halli i flas)dhe deri diku gjerman...


ndonjëherë muhabeti ndodh shpesh nis kështu :

Ai-Hii
Unë-Hii
Ai-What is up ?
Unë-good
Ai-where are you from ?
Unë-Albania do you know who Albania is?

Ai-Albania is  in Europe?
Unë- yes in Europe

Ai-Do you have a boyfrend
Unë-Why are you asked me?
Ai-Do you want e date with me ?
Unë me veten time-ik mbushu se skam kohe...edhe i them no thanks I have a baby Im mother

Ai_Oh sorry but this is no problem for me...

(P.s ka ndodhur para një muaji tek ashensori prapë ahaaha )

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 03-08-2007, 00:16:13
Shif ne ca situate te shoh unë ty.
Hyn njeri ne ashensor qe ty s'te pëlqen hiç, e ke ne pallat dhe te duket shumë antipatik dhe pikërisht ai direkt te pyet - "Weiss du was liebe ist?" - "Ja sicher" - i thua ti.
"Das ist genau was ich für dich empfinde" - thotë ai.
Ti pastaj "Weiss du was f***** heist?" - ai hap sytë e thotë "Ja!!" :D "F*** dich und lass mich in Ruhe" - i thua ti :D  :P

E di e di qe jam i keq shumë  :D

I dashur Max, kerkoj ndjesë për ndërhyrjen ne shkrimin tënd, por meqë kemi edhe kalamoja qe frekuentojne këtë kend nuk ma lejon ndergjegjja të mos nderhy dhe editoj fjalorin e devijuar! :D


Uroj mos ma marrësh për ters. :D


p.s.: mos i nxjer goces fjale ti, se s'është Capkenja ashtu siç e imagjinon... ncncnnc!  ^o) :D



 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 03-08-2007, 00:37:22
:D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 03-08-2007, 00:56:26
Shif ne ca situate te shoh unë ty.
Hyn njeri ne ashensor qe ty s'te pëlqen hiç, e ke ne pallat dhe te duket shumë antipatik dhe pikërisht ai direkt te pyet - "Weiss du was liebe ist?" - "Ja sicher" - i thua ti.
"Das ist genau was ich für dich empfinde" - thotë ai.
Ti pastaj "Weiss du was f***** heist?" - ai hap sytë e thotë "Ja!!" :D "F*** dich und lass mich in Ruhe" - i thua ti :D  :P

E di e di qe jam i keq shumë  :D

Cuno ty te lumte, sepse duket skenar qesharak ky dhe Capkenja e paska pelqyer, por neve qe s'dime Gjermanisht, do na e perkthesh apo hic?! LOL

Temat e fundit