Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te?

Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te?

· 557 · 24304

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#550 ne: 27-02-2020, 08:13:26
hic asgje sdo i thoja

le te fliste vete i pari ja kshu
..po sikur te qellonte memec I gjori?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 27-02-2020, 08:16:27
Miremengjes @Shej, je per nje kafe :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 27-02-2020, 16:46:25
Me falni kjo cica e jotja eshte ? 🤪🤣🤣😂😂

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 27-02-2020, 16:47:10
Miremengjes @Shej, je per nje kafe :D

miredita

makiato po deshe :p

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 27-02-2020, 16:47:57
..po sikur te qellonte memec I gjori?

body language then

grenso si je ti

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#555 ne: 28-02-2020, 10:01:39
Le te themi mire.. ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 28-02-2020, 12:30:40
Mirmjesi, a hyjme pak ne muhabet, se kjo tema duhet me u zberthy...:P

Temat e fundit