×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105898
mishel
#1000 ne: 06-05-2008, 18:58:11
bravo . do shtrengohesha ne krahet e tu shpirti im dhe te shihja ne sy dhe embel do te thoja TE DUA JETA IME

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#1001 ne: 06-05-2008, 19:00:15
do e drithja nje here    :D
mishel
#1002 ne: 06-05-2008, 19:05:32
cdo beje mo?

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#1003 ne: 07-05-2008, 18:39:21
do drithja 1 cigare tarabosh mi... 

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#1004 ne: 07-05-2008, 20:09:11

  Do e beja ulurimen e tarzanit nje here

 • Postime: 12234
Lefter
#1005 ne: 07-05-2008, 20:12:59
Do e leshoja muziken dhe do mbushja   vendin me zocka. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1006 ne: 07-05-2008, 20:15:13
do shijoja perendimin... :)
me pas do ndizja nje zjarr te madhhhhh dhe do rrija deri ne mengjes duke pare reflektimin e valeve  shumengjyreshe... :)


 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1007 ne: 07-05-2008, 21:01:38
do e shijoja dhe kaq.
Capkenja
#1008 ne: 07-05-2008, 21:14:01
do i fikja zjarrin dreamm LOL
mishel
#1009 ne: 07-05-2008, 21:44:00
do prisja capin te mbaronte pune me shuarjen e zjarrit dhe do ja fusnim nje dore vence....muhabet
Capkenja
#1010 ne: 07-05-2008, 23:15:52
si nuk erdhi prape ai roboja elbasanlli sot ne msn

do i kete marr me gjithe mend sms e mia dje

qyqa......keshtu eshte kur pihet robi.....sdi cflet....


kush duron tani sa ti bjeri nervi atij.....

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#1011 ne: 08-05-2008, 00:18:53
do prisja capin te mbaronte pune me shuarjen e zjarrit dhe do ja fusnim një dorë vence....muhabet
mjere ai qe do priste sa te fikej zjarri :P
mishel
#1012 ne: 08-05-2008, 09:28:37
sot qenkam pak si melankolike...do deshiroja te isha dhe ne reren e detit te dashurohesha derisa mos kishim fuqi te visheshim hahahahaha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1013 ne: 08-05-2008, 14:26:47
do sillesha rreth e rrotull me nje camera ne dore...te kapja ca caste magjike :D :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#1014 ne: 08-05-2008, 14:35:23
E vetmja gje qe do beja sot, te merrja ca rreze dielli.
Shpresoj mos me kapi dreamm me kamera se jam pa rrobabanje  LOL LOL
mishel
#1015 ne: 08-05-2008, 14:45:35
tja kapja kameren dreamit dhe tja hidhja ne det. goce jemi per qejf te shpirtit ketu jo publikut. dhe ti siper je pa rroba banje nga mesi e lart, apo nga mesi e poshte? apo cupllak? une do i mbyllja syte me cte mundja ketij mos ta shifte stefin se kam hall se i ngrihet kobra dhe i shqyen cti dali para hahahahahahahaha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1016 ne: 08-05-2008, 14:47:54
castet magjike.moj.. :P..perendimin..ama nëse merrte camera ndonjë gjë ashtu si padashka...do i jepte nuance xhirimit :D :P
mishel
#1017 ne: 08-05-2008, 14:51:40
epo dil gjetiu se ne i kemi me njolle jo me nuanca. hahahaha

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#1018 ne: 08-05-2008, 19:13:08
do iki se u be vone...
mishel
#1019 ne: 09-05-2008, 13:54:09
do ecja vetem dhe do mendoja.-perse cdo gje qe lidhet me ty me dhemb kaq shume? nuk dua te jem kshu,por eshte me e forte se une! ah paskam menduar me ze te larte!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1020 ne: 09-05-2008, 14:23:19
do shijoja vetem momentin kur Dielli do puthte Detin... :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#1021 ne: 09-05-2008, 14:57:21
Do shetisja ne ate perendim te mrekullueshem, ku dallget e lehta dhe te fresketa me preknin kembet dhe une do vashdoja keshtu duke menduar ...menduar...mendua r......per ty.

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1022 ne: 10-05-2008, 23:37:35
do shtisja buze detit dh e do kerkoja guacka... :P
Capkenja
#1023 ne: 10-05-2008, 23:57:35
do  vrisja mushkonjat

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1024 ne: 10-05-2008, 23:59:50
do  vrisja mushkonjat

hahhahahah ti o dreqe vetëm duke vrarë buzë detit ke ngel..here cuna..here mushkonja ..ik mi vrit diku tjetër.... :D :P :P


unë do sodisja rrotull...edhe vale..edhe rere..edhe guaska...edhe mushkonja.. :D :P

Temat e fundit