Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 46 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 106160

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1125 ne: 21-05-2008, 22:50:16
po mire atehere po i mbaj per vete LOL LOL LOL

#1126 ne: 21-05-2008, 22:52:56
ca do futesh brenda ne to ti........se po na corodit me keto kerkesat e tua LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1127 ne: 21-05-2008, 22:54:21
pse duhet te fus dicka brenda...???   LOL LOL

#1128 ne: 21-05-2008, 22:56:52
jo jo LOL po po i more veri ne pune LOL

nejse mi kthe cik recipetat po pate mundesi se kam nje takim me njerin ke ajo kafja perballe.......dhe nuk iki dot keshtu laskuriq LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1129 ne: 21-05-2008, 22:58:15
ja prit sa te heq ato qe futa brenda   LOL LOL

#1130 ne: 21-05-2008, 23:00:25
aaaaaaaaaa ska keshtu.........ca jane keto llafe

mbaji maji...me mire po iki lirshem ne takim LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1131 ne: 21-05-2008, 23:02:50
si te duash  :D

#1132 ne: 21-05-2008, 23:04:57
nejse une buze detit do takohesha me ate bukuroshin

do kisha veshur nje kanatjere te holle ku mund te transparoja dukshem cfare kisha poshte LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 21-05-2008, 23:18:48
do strukesha si trumcak nen kemishen tende te kafte... :)

#1134 ne: 21-05-2008, 23:19:30
do strukesha si trumcak nën kemishen tënde te kafte... :)
jam me kanatjere une jo me kemishe LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 21-05-2008, 23:20:58
jam me kanatjere unë jo me kemishe LOL

 LOL LOL

s'e kisha per ty ne ket rast.. LOL

#1136 ne: 21-05-2008, 23:22:06
epo moj........dhe ai cne me kemishe..jemi buze detit

robte rrime rehat..pa gjena me menge te gjata LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 21-05-2008, 23:25:12
epo moj........dhe ai cne me kemishe..jemi buzë detit

robte rrimë rehat..pa gjena me menge te gjata LOL

epo duro nje cike....po bie nata...fresk andej :D
njehere me kemishe..pastaj me kanatjere..pastaj.. kushedi :D

#1138 ne: 21-05-2008, 23:27:22
eheeh ...........nuk duroj une

e kam kete huq LOL

#1139 ne: 21-05-2008, 23:45:16
do shetisja vetem dhe nuk do doja askend afer. lotet i kam te shenjte!!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1140 ne: 21-05-2008, 23:47:22
do shetisja vetëm dhe nuk do doja askënd afër. lotet i kam te shenjtë!!

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#1141 ne: 22-05-2008, 15:38:15
Do ulesha ne shezlong buze detit dhe do pija birra deri ne perendimin total te tij. :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 22-05-2008, 15:42:17
Do shoqeroja duke pire birra Steriotipin  :D

#1143 ne: 22-05-2008, 15:48:31
do kerkoja rrobat e banjes...qe i hodha kuturi gjate nje procesi LOL

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#1144 ne: 22-05-2008, 15:52:39
Do te pranoja shoqerine tende me kenaqesi por kur te perendonte dielli duhet te ikesh se ndryshe nuk mbaj pergjegjsi per pasojat. LOL LOL LOL

#1145 ne: 22-05-2008, 15:54:32
do........ecja

#1146 ne: 22-05-2008, 16:29:55
Do ulesha ne breg te detit ,do shihja pulbardhat tek preknin dhe loznin me valet e detit. ne mendje do me endeshe ti ,si me i bukri kujtim ne kete zallamahi!

#1147 ne: 22-05-2008, 17:19:07
do haja buke

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 22-05-2008, 19:34:38
"Yoga" :) :)  ( mendje-shpirt-trup)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 22-05-2008, 20:24:17
do ribeja ate qe bera diten e hene...vete i shtati(5 femra, nje duhet gjithmone reserve :D), birra vere, mish ne zgareetj etj etj........

Temat e fundit