Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 47 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107546

#1150 ne: 22-05-2008, 21:05:28
uuuuu trim i modh ti me 5 copepo..e medhaja grisin breket e reja themi ne

#1151 ne: 22-05-2008, 21:22:27
kurse ne themi pordha madhe gris brekun e vet. e njejta gje pak a shume.

 • Postime: 236

#1152 ne: 23-05-2008, 10:34:20
s'do lija gjo pa bo :P :P :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1153 ne: 23-05-2008, 10:44:14
uuuuu trim i modh ti me 5 copepo..e medhaja grisin breket e reja themi ne
Capi! vete i shtati, dtth une plus 7 te tjere, nga te cilet 5 femra..........sa te shpejta paskeni qene more vajza... :D

#1154 ne: 23-05-2008, 12:24:32
ahh keshtu ndryshon puna,po prape i  bie raporti 2,5 femra per cdo mashkul LOL
 kam 2 dite qe vras mendjen,po ketu gjysmat si i mbushet

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1155 ne: 23-05-2008, 13:26:00
do degjoja "Summerlove:) :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1156 ne: 23-05-2008, 21:04:02
la bouche - cocojumbo

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1157 ne: 26-05-2008, 12:07:23
Do gjuaja... :P

#1158 ne: 26-05-2008, 12:36:43
kam bërë shumë plane..këtë vere kur te jem buzë detit Jon andej nga Saranda........nate n....ehehe më ka premtuar  amorja se do bëjmë shumë gjëra...jo me kot do jetë si tip muaj ....mjalti :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1159 ne: 26-05-2008, 14:37:57
...do thurja endrra..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1160 ne: 26-05-2008, 15:18:45
Do gjuaja, bashke me Steriotipin  LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1161 ne: 26-05-2008, 15:24:20
Stefi kjo eshte zona ime ti ik ne ndonje kenete e gjuj LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1162 ne: 26-05-2008, 15:29:42
iiiiiiiiiiii sa i keq ky ore, ke frike se nuk ke c'te gjuash me nese jam une aty e ? LOL  ke te drejte  LOL

#1163 ne: 26-05-2008, 15:37:46
do te perqafoja ty......dhe do thurnim plane si dy adoleshtente mbi jeten tone....ashtu duke u puthur ne magjine e yjeve....ti do me futesh poshte kraheve dhe do peshperites...oh sa te dua


jane pikerisht keto momente qe me mungojne me ty....elbasanlli i keq :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1164 ne: 26-05-2008, 16:45:33
iiiiiiiiiiii sa i keq ky ore, ke frikë se nuk ke ç'të gjuash me nëse jam unë aty e ? LOL  ke te drejtë  LOL
Nuk eshte puna aty por kisha hall se mos gjuanim njeri tjetrin e na ikte dem gjuetia. LOL LOL LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1165 ne: 26-05-2008, 21:41:36
do merja torten dhe do shkoja atje ti fryja qirinjve :-)

#1166 ne: 26-05-2008, 21:54:16
do shkruaja

gezuar ditelindjen cikito :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#1167 ne: 26-05-2008, 21:54:55
thanks capkenja do shkruaja ne rere  :D  perq

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1168 ne: 26-05-2008, 22:57:30
do merja torten dhe do shkoja atje ti fryja qirinjve :-)

happy birthday :)

#1169 ne: 26-05-2008, 23:21:16
do merrja gocat e forumit ti jepja ndonje kafe

mirembrema dreamm

 • Postime: 94
 • Gjinia: Femer

#1170 ne: 26-05-2008, 23:29:12
Do shkepuejsa nje copez, si kujtim apo souvenir do varej nga rrethanat.  :P

#1171 ne: 26-05-2008, 23:36:08
do ti lutesha diellin....te lutem beje kete nate te gjate...sepse kam nevoje vetem te me perkedhel ai :(

#1172 ne: 27-05-2008, 00:15:19
do peshkoja...

#1173 ne: 27-05-2008, 07:17:06
do  notoja per qejf

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1174 ne: 27-05-2008, 09:54:27
Nuk është puna aty por kisha hall se mos gjuanim njëri-tjetrin e na ikte dem gjuetia. LOL LOL LOL

Po jo ore jo mos ki merak se nuk bejme per njeri - tjetrin ne  LOL

Une gjuaj per qefin tim, e ti per qefin tend, po patem nevoje per ndihme ia kerkojme njeri - tjetrit po prape........ndihme :D

Temat e fundit