Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 181 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107634

#4500 ne: 17-02-2010, 19:34:37
Miss, te kam xhan, ika te mbytem une! :S :S :SLOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4501 ne: 17-02-2010, 19:34:47
Per peshkaqenet apo per gaforret e detit zemer? LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4502 ne: 17-02-2010, 19:35:42
Miss, te kam xhan, ika te mbytem une! :S :S :Sahahahhahahaha..... mos me thuaj qe nuk te paralajmerova..... LOL

Me prit moj me prit....se po vij dhe uneeee.... LOL

 • Postime: 12234

#4503 ne: 17-02-2010, 19:35:55
Per juve moj  :D

#4504 ne: 17-02-2010, 19:37:16
Me prit moj me prit....se po vij dhe uneeee.... LOL

hahahahahaha....... ......... LOL

Per juve moj  :D

Ik se ti na vrave me hiret e tua... Po kryejme vetvrasje per shkakun tend...
S'e perballojme dot realitetin... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4505 ne: 17-02-2010, 19:43:03
ahahahahah sidomos pjesa e mbrapme....me beri te mbytem me koke... LOL

 • Postime: 12234

#4506 ne: 17-02-2010, 19:54:05
Uuuuuuuuuuuuuuuuuu. .....Do luaja xhixhi mixhi prape se nuk ngopem dot...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4507 ne: 17-02-2010, 19:58:54
Ik vishu njehere....pastaj ec se folim...  :D :P

 • Postime: 12234

#4508 ne: 17-02-2010, 20:03:04
Do e zhvjeshja edhe kte.... :D

#4509 ne: 17-02-2010, 20:07:02
Ik vishu njehere....pastaj ec se folim...  :D :P

A u vesh mi? te dal nga deti une? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4510 ne: 17-02-2010, 20:09:57
ahahahhahaahahhahah ahaha dil Wind dil.............aha hahahahha LOL

#4511 ne: 17-02-2010, 20:26:37
uh.. shyqyr... :D se do mbetesha e traumatizuar gjithe jeten... LOL

 • Postime: 12234

#4512 ne: 17-02-2010, 20:30:18
Jooooo moj joooo se  seshte aq i keq...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4513 ne: 17-02-2010, 20:33:59
Qe dmth....i keq eshte....por jo aq....ahahhaha LOL.... (trupi Wind)  :D

#4514 ne: 17-02-2010, 20:35:18
... (trupi Wind)  :D

pse kam pershtypjen, qe ti ke pershtypjen se une krijoj pershtypje te gabuara per cka thuhen ketu??? ^o) :D LOL

 • Postime: 12234

#4515 ne: 17-02-2010, 20:35:23
hahhaha...pak i keq pak i madh....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4516 ne: 17-02-2010, 20:39:17
pse kam pershtypjen, qe ti ke pershtypjen se une krijoj pershtypje te gabuara per cka thuhen ketu??? ^o) :D LOL


Ca bere mir?  :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#4517 ne: 18-02-2010, 12:42:41
Do rrija me dike e do pija vere

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4518 ne: 18-02-2010, 12:45:49
do ulesha ne breg te detit e do hidhja gura ... e do prisja ndonje vlonjat te vinte e te thoshte ... kishe gje me detin .... :P LOL

 • Postime: 12743

#4519 ne: 18-02-2010, 13:20:22
ehh punto nero punto nero....do te te vinte Afrim Tahipi moj....(Aviccinamento ti salta adosso) hahahahahha

 • Postime: 2568

#4520 ne: 18-02-2010, 21:09:32
do beja nje zjar dhe do pija alkol

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4521 ne: 18-02-2010, 22:43:17
do gjuaja per peshk

 • Postime: 2568

#4522 ne: 18-02-2010, 22:48:55
seks

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4523 ne: 19-02-2010, 23:51:24
asgje...

 • Postime: 12234

#4524 ne: 19-02-2010, 23:52:19
As une.... :D

Temat e fundit