Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 189 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107855

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#4700 ne: 05-09-2010, 21:36:46
do mblidhja lule dele e do beja kurore  :D

 • Postime: 2173

#4701 ne: 06-09-2010, 13:23:08
do i fusja duart kesaj siper se me ka ardhe ne maje te hundes :-[

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#4702 ne: 06-09-2010, 13:24:42
do i fusja duart kesaj siper se me ka ardhe ne maje te hundes :-[

s'te leverdis se kam dragoin qe me mbron  ;)

 • Postime: 2173

#4703 ne: 06-09-2010, 13:29:42
more edhe babain e dragoit te jete nuk pyes shume kur jam ne momente te tilla :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#4704 ne: 06-09-2010, 13:31:04
do merrja kete me lart........... e do e hidhja ne det  :D :D :P

 • Postime: 2173

#4705 ne: 06-09-2010, 13:32:13
do me behej qefi ne momentin qe do me merrje... ;)

 • Postime: 277

#4706 ne: 06-09-2010, 13:33:11


do i kendoja nina - nana mister x-it  :P

#4707 ne: 06-09-2010, 15:25:44
Do degjoja kete lart si kendon... LOL

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#4708 ne: 06-09-2010, 15:26:53
do i fusja duart kesaj siper se me ka ardhe ne maje te hundes :-[

hahahaha sa kam qesh me kete postimin tat i forte je hahaha

 • Postime: 2173

#4709 ne: 07-09-2010, 11:34:21
Do degjoja kete lart si kendon... LOL
do ja kendoja nje kenge kesaj qe kam cituar ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4710 ne: 07-09-2010, 12:51:49
do pija corona  :D

#4711 ne: 07-09-2010, 14:11:03
do ja kendoja nje kenge kesaj qe kam cituar ;)

S'me pelqen zeri jot jo... :-[ ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4712 ne: 07-09-2010, 14:17:47
Do notoja si ngjale!  :D :D

#4713 ne: 07-09-2010, 14:21:19
Do notoja si krap! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4714 ne: 07-09-2010, 14:35:45
Do haja kete krapen lart! LOL


#4715 ne: 07-09-2010, 14:39:17
Kjo eshte pika ku vjen ne ndihme Berni me Tomin dhe Mizen... :-[

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4716 ne: 07-09-2010, 14:49:39
Tomi ushqehej me qumesht, miza iku me veren, Bernin se kush e rrembeu....taksirat tek gaja e peshkaqenes! LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#4717 ne: 07-09-2010, 14:51:31
Do t'i peshperisja dicka ne vesh kesaj.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4718 ne: 07-09-2010, 14:56:46
Do e zhysja te deti ta mbysja...nga tradhetia e mbremshme! LOL LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#4719 ne: 07-09-2010, 15:33:50
C'tradheti ore?  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4720 ne: 07-09-2010, 15:36:12
Qe me le vetem! :P :P

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#4721 ne: 07-09-2010, 16:19:03
Au auu, po ja tani me ke prape..  :perqafim :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4722 ne: 08-09-2010, 11:08:14
Ik o ik....sdua tani! :P :P

 • Postime: 2173

#4723 ne: 08-09-2010, 11:11:46
cfar ke moj . hmmmmm:.deshi te perdhunoj ai maskarai ?:-[

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4724 ne: 08-09-2010, 11:14:08
Grens mundohu te shijosh perendimin tend, leri punet e te tjereve!  ;)

Temat e fundit