Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 192 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107519

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#4775 ne: 27-09-2010, 00:14:40
Do notoja ne det  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#4776 ne: 27-09-2010, 00:15:38
do numeroja yjet .....  :D

 • Postime: 2173

#4777 ne: 27-09-2010, 13:44:30
do ja hiqja rrobat kesaj siper komplet..se jam me nerva :-[

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#4778 ne: 27-09-2010, 13:50:43
do ja hiqja rrobat kesaj siper komplet..se jam me nerva :-[

upss intimitet nuk tregohen gjona te tilla  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#4779 ne: 27-09-2010, 13:57:54
do ja hiqja rrobat kesaj siper komplet..se jam me nerva :-[


vetem syzet mos i luj venit  LOL  LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4780 ne: 30-09-2010, 22:13:50
Do kaleroja!!!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4781 ne: 30-09-2010, 22:14:53
ehhhh  hihihihi))

LOL

 • Postime: 410
 • Gjinia: Femer

#4782 ne: 30-09-2010, 22:16:59

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#4783 ne: 30-09-2010, 22:17:53
me kete  shej nuk  besoj se kalohet keq :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4784 ne: 30-09-2010, 22:20:27
me gezimin me gezim duhet te kalohet :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4785 ne: 01-10-2010, 10:13:37
Do merzitesha, duke e pare cdo here perendimin e djellit :P

 • Postime: 155

#4786 ne: 01-10-2010, 13:00:30
Do te mendoja qe me vodhi jeta edhe nje dite...

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#4787 ne: 01-10-2010, 23:54:36
do mendoja per njeren  :perqafim :perqafim

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#4788 ne: 02-10-2010, 00:42:42
Do ta shijoja plotesisht   ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4789 ne: 02-10-2010, 20:30:22
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#4790 ne: 02-10-2010, 20:53:35
Do ta shijoja plotesisht   ;)
Do ta shijoja bashke me ty :PP

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#4791 ne: 04-10-2010, 09:41:30
do haja buk me djath e domate :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4792 ne: 04-10-2010, 15:19:25
Do merrja rreze...  :D :D

 • Postime: 12234

#4793 ne: 05-10-2010, 18:47:16
Do e lyeja me krem... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4794 ne: 05-10-2010, 23:32:01
hahahahh Lefteri...prit veren tani per kremin...taksirat! LOL  :P

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#4795 ne: 05-10-2010, 23:46:23
Do flija gjume LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4796 ne: 05-10-2010, 23:51:54
Ti Berni s'te vjen zor ne gjithe ate perendim te flesh?  hmmmmm:


ps. Edhe mund te na pershendesesh!   ^o) :D

#4797 ne: 05-10-2010, 23:54:46
ps. Edhe mund te na pershendesesh!   ^o) :D

Ty tkam pa qe u kerkon njerezve te dalin nga vetvetja... :-[

LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4798 ne: 06-10-2010, 00:00:44
Po thashe ti bej pak te 'pacipe' o goc se dhe ashtu s'rrihet! LOL

#4799 ne: 06-10-2010, 00:07:03
Po thashe ti bej pak te 'pacipe' o goc se dhe ashtu s'rrihet! LOL

Leri mi njerezit ne guacken e vet te miresjelljes... :-[

Temat e fundit