×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105952

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4825 ne: 26-01-2011, 20:49:11

 • Postime: 151
 • Gjinia: Mashkull

#4826 ne: 26-01-2011, 21:42:15
cicin

 • Postime: 12743

#4827 ne: 28-01-2011, 10:43:07
do te te dashuroja edhe 1000 here atje ne breg te detit...do vizatoja si dikur incialet e emrit..... :XX

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4828 ne: 28-01-2011, 10:45:17
do shijoja ne maksimum atmosferen me personin qe dua...

 • Postime: 155

#4829 ne: 01-02-2011, 09:17:00
dod doja te jem vetem

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4830 ne: 02-02-2011, 21:01:18

 • Postime: 12234

#4831 ne: 03-02-2011, 12:48:37
Cfaredo qe do kerkonte Dreamka... :D

 • Postime: 4261

#4832 ne: 03-02-2011, 18:08:37
Do e mbysja kete siper diku ne rere tamam buze detit :D :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#4833 ne: 03-02-2011, 18:11:54
do degjoja ket. :)

GIOVANNI MARRADI - Dreamers
do degjoja kete bashke me dreamm :P

 • Postime: 155

#4834 ne: 04-02-2011, 11:17:42
Do e shijoja perendimin magjepses

 • Postime: 1580

#4835 ne: 04-02-2011, 17:30:21
Do gjuaja peshk :P

 • Postime: 12234

#4836 ne: 05-02-2011, 13:47:51
Do luaja xhixhi mixhi.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4837 ne: 05-02-2011, 22:33:37
Cfaredo qe do kerkonte Dreamka... :D

I sigurte?? :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4838 ne: 05-02-2011, 22:36:24
Do e shijoja sic e kam shijuar sot lol...
me nje muzik te qesh ne sfond dhe me nje neskafe dhe me nje bised te qeshur.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4839 ne: 05-02-2011, 22:43:53
Te paska ec sot gjumash eee :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4840 ne: 05-02-2011, 22:46:40
dreamm, i dhuroje vetes, te pakten 1 here nje jave nje pushim.
Pa marre parasysh cfare ndodhe lol...

A do vish neser ti?Se koha djell kendej, ka lezet :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4841 ne: 05-02-2011, 22:50:20
2 b honest do me pelqente shuuume nje pushim pak ditor, sidomos prane detiti diku. :)
Thnx per ftesen. ;) :D

Do gjurmoja gjumashin. :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4842 ne: 05-02-2011, 22:56:10
mire de, aman do lodhesh lol... se une nuk rri me nje vend.

Fjal qe perdoret nga me te vjetrit per USB eshte Kalli, ose kunje lol...

sme kish shkuar mendja se do perkethehet keshtu hahahaa

 • Postime: 155

#4843 ne: 10-02-2011, 08:58:57
Do ta shijoja ngrohtesin ne perfundim te dites

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4844 ne: 10-02-2011, 09:04:53
do shtrihesha buze detit e qete ne rere e do shikoja rete duke levizur...

 • Postime: 2173

#4845 ne: 10-02-2011, 12:09:17
edhe une do shtrihesha..por me kujdes se mos do e zija poshte padashje kete siper :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4846 ne: 10-02-2011, 12:26:45
mua jo njehere se sjam tek bregu jot , por keshille kujdes kur te ngrihesh se e ke bere reren grope poshte :D

 • Postime: 12234

#4847 ne: 14-02-2011, 11:18:19
Do beja hara kiri...... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4848 ne: 14-02-2011, 11:19:21
Do beja hara kiri...... :D

Ke do shikues? :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#4849 ne: 14-02-2011, 11:19:36
do te shijoja perendimin :P

Temat e fundit