Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 195 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 128886

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4850 ne: 14-02-2011, 11:21:10
Ke do shikues? :D


Po mo hajde meqe eshte ngjarje interesante,merr shishen e shampanjes me vete,merr dhe muzike te ne beje se sbehet perdite kjo.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4851 ne: 14-02-2011, 11:24:26
Deshira e fundit Trouble?? :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4852 ne: 14-02-2011, 11:27:14
Sex on the beach(koktejli jo gje tjeter) dhe pastaj hara kiri.... :D...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4853 ne: 16-02-2011, 18:10:24
..do te te mbysja. :D ( Jo ty Trouble :D)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4854 ne: 17-02-2011, 08:36:10
asgje interesante :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4855 ne: 17-02-2011, 10:21:51
sdo lija gje pa bere ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4856 ne: 20-02-2011, 17:13:51
te loz letra e te pi korona

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4857 ne: 21-02-2011, 22:20:20
....degjoja ket.. :)

ADELE - 'Make You Feel My Love'

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4858 ne: 21-02-2011, 22:40:27
do veshtroja perendimin e diellit :)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4859 ne: 21-02-2011, 23:34:31
Do hidhja grepin per peshkim :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4860 ne: 21-02-2011, 23:35:15
Do hidhja grepin per peshkim :P

hahaha kete do shkruaja dhe une

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4861 ne: 21-02-2011, 23:54:57
Hec pra te peshkojme te dy :P :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4862 ne: 21-02-2011, 23:58:12
shtyhu me anej se me treme peshqit  LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4863 ne: 22-02-2011, 00:06:01
Po abuzon me peshkun tim :D :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4864 ne: 22-02-2011, 12:47:02
kujdes se ka piranja verdalle ta hajne peshkun :D lool

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4865 ne: 22-02-2011, 13:08:04
Cfaredo qe do kerkonte Shejtania..... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4866 ne: 22-02-2011, 13:51:39
kujdes se ka piranja verdalle ta hajne peshkun :D lool
kujdes ti per vete e leri tjeret ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4867 ne: 22-02-2011, 16:12:54
Do beja ndonje loje tavull,si cun lagjeje :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4868 ne: 22-02-2011, 16:14:42
Tybe do e fitoje ne tavell kte si i ka hije.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4869 ne: 24-02-2011, 17:31:44
Do merrja me vete vere dhe leng trimerie edhe do dehja Lefton!!!  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4870 ne: 25-02-2011, 11:06:44
Do i beja magji kesaj siper ne ate perendim deri ne perendimin e dites tjeter.... :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4871 ne: 25-02-2011, 11:09:06
do shikoja perendimin e diellit eshte verte magjeps ne ato momente :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4872 ne: 25-02-2011, 11:17:54
do bej nje kala rere :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4873 ne: 25-02-2011, 11:28:31
Do i rrezoja ate kala.... :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4874 ne: 25-02-2011, 11:31:04
do bej nje kala rere :D
do vij te ndimoj dhe un :P

Temat e fundit