Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 196 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 114206

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4875 ne: 25-02-2011, 11:36:45
rrofsh shoku, 4 duar jane me mire se 2 :)


lefto do vish ne perendim te diellit te prezantoje ndonje goce :D ?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4876 ne: 25-02-2011, 12:40:35
Tybe  do shkoja me kte ne perendim,e te del kah te del..... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4877 ne: 25-02-2011, 12:43:45
hemo dreq se per te miren tende po mendoj, thashe te prezantoja ndonje goce hot qe te benit pak muhabet te pishat sa te beja une kalane LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4878 ne: 25-02-2011, 12:45:26
hahahha...Eee mo mire  se ste prish une qejfin..... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4879 ne: 25-02-2011, 12:47:18
:D e shikon qe dua te miren tende?

 e meqe dua qetesi kur punoj , thashe tu coja pak me tutja e te jepja nje pune me cfare te merresh se kam pershtypjen qe ste pelqejne perendimet e qeta ty , do pasthirrma :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4880 ne: 25-02-2011, 13:05:16
hahaha...Hic nuk e kam qejf qetesine dua zhurmen.....Ama  edhe pse jemi arg sadopak vjen zhurma deri tek ty..... :DDo beja zhurme neper perendim.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4881 ne: 25-02-2011, 13:09:46
Zhurme, zhurme dhe vetem Zhurme  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4882 ne: 25-02-2011, 13:10:54
Ti zbatoja urdherat e kesaj siper..... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4883 ne: 25-02-2011, 13:13:35
Ti me dukesh pak i pabindshem por besoj se do i ndjekesh urdherat  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4884 ne: 25-02-2011, 13:16:43
...dhe pastaj do beja hara kiri....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4885 ne: 25-02-2011, 13:19:40
Pastaj bej cte duash ti...rendesi ka qe me zbatove urdherat LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4886 ne: 26-02-2011, 22:35:03
do piqja misrin ne ndonje zjar te mire :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4887 ne: 04-03-2011, 22:23:04
Do degjoja kete mbase...

Martine McCutcheon Perfect Moment

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4888 ne: 04-03-2011, 22:28:20
dreamm, sot kam pire kafe afer liqenit, dhe e kam shijuar, por do kisha deshir qe se shpejti ta pi nje kafe ne durres.  ^o)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4889 ne: 04-03-2011, 22:30:46
dreamm, sot kam pire kafe afer liqenit, dhe e kam shijuar, por do kisha deshir qe se shpejti ta pi nje kafe ne durres.  ^o)

Give me a shout... :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4890 ne: 04-03-2011, 22:31:44
do peshkoja ngjala :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4891 ne: 04-03-2011, 22:32:37
rreshqasin si kap dot

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4892 ne: 04-03-2011, 22:34:34
rreshqasin si kap dot
Po ushqim duan ato apo jo, s'kan ku shkojne do ti kapi grepi :P  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4893 ne: 04-03-2011, 22:39:28
hidh rrjetat ndoshta kap 1,se me grep kur te piqet fiku ke me zene :P lool

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4894 ne: 05-03-2011, 16:36:15
do nxirja peshkarexhen e do peshkoja :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4895 ne: 09-03-2011, 11:44:37
hidh rrjetat ndoshta kap 1,se me grep kur te piqet fiku ke me zene :P lool
.....hahhahahahaaaa te rente nje pike aty brenda ty..more vesh? :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4896 ne: 23-07-2011, 18:35:23
do peshkoja ndonje gje per qefin tim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4897 ne: 24-07-2011, 11:42:56
do peshkoja per peshkabuce....sa jane shtuuu

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#4898 ne: 24-07-2011, 12:01:13
do rrija me ty. :( :( qe ste shoh me. :( :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4899 ne: 24-07-2011, 22:33:45
do i beja shoqeri Invisible Girl.....dhe do i thosha
ajo cka eshte ne zemer ska nevoje per sy ;)

Temat e fundit