Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 197 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 107636

 • Postime: 2173

#4900 ne: 25-07-2011, 14:42:47
kete siper nuk po e kuptoj..ka 10 vjet qe e dua dhe akoma nuk e di a me do apo jo :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4901 ne: 25-07-2011, 14:44:22
do peshkoja per peshkabuce....sa jane shtuuu

do i jepja 1 dore kesaj LOL

 • Postime: 12743

#4902 ne: 25-07-2011, 16:07:18
kete siper nuk po e kuptoj..ka 10 vjet qe e dua dhe akoma nuk e di a me do apo jo :perqafim

avash o ti rob i dashurum se s'kemi 10 vjet qe njihemi LOL une 10 vjet kam me burre LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4903 ne: 26-07-2011, 10:07:51
Grepat dhe do gjuaja ndonje superpeshkabuce meqe peshkabucet i ka kap Misheli. :P :P

 • Postime: 12743

#4904 ne: 26-07-2011, 11:48:46
hajde se bashke merremi vesh....po per Superpeshkabuce duhen rrjeta Tipi....grepi eshte per gjera te vogla

 • Postime: 2173

#4905 ne: 26-07-2011, 11:49:27
avash o ti rob i dashurum se s'kemi 10 vjet qe njihemi LOL une 10 vjet kam me burre LOL
...po ti harrove qe burrin e ke njohur 3 vite pas meje moj? :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4906 ne: 26-07-2011, 11:53:36
hajde se bashke merremi vesh....po per Superpeshkabuce duhen rrjeta Tipi....grepi eshte per gjera te vogla
Duhet identifikuar superbucja dhe pastaj i pergatit karemim moj shoqke. :D :D  Une e bera te paren tani jam tek e dyta. :D :D

 • Postime: 12743

#4907 ne: 26-07-2011, 11:54:25
hajde me bej edhe mua me dije...LOL

 • Postime: 2173

#4908 ne: 26-07-2011, 11:56:13
hajde me bej edhe mua me dije...LOL
..ke fillu me ja kerku robve mishel? :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4909 ne: 26-07-2011, 11:56:33
Kur te perendoje dielli. :D :D

 • Postime: 12743

#4910 ne: 26-07-2011, 11:57:07
..ke fillu me ja kerku robve mishel? :P

ti je Koqe po me K te madhe...... hmmmmm:

 • Postime: 12743

#4911 ne: 26-07-2011, 11:57:23
Kur te perendoje dielli. :D :D

Shilloi Fiu...

 • Postime: 2173

#4912 ne: 26-07-2011, 11:57:59
ti je me P te madhe :P

 • Postime: 12743

#4913 ne: 26-07-2011, 11:59:51
e mire u kenaqe,,,ik bej cicin tani

 • Postime: 2173

#4914 ne: 26-07-2011, 12:04:20
e kam bere ne pantallona se pertoj te ik.. :-[

 • Postime: 12743

#4915 ne: 26-07-2011, 15:49:02
e kam bere ne pantallona se pertoj te ik.. :-[

ti je i cmendur per zotin.....thua te jesh keshtu edhe ne jeten reale...LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#4916 ne: 28-07-2011, 10:53:47
do rrifja diellin

 • Postime: 2173

#4917 ne: 28-07-2011, 11:50:20
ti je i cmendur per zotin.....thua te jesh keshtu edhe ne jeten reale...LOL
....perkundrazi :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4918 ne: 28-07-2011, 11:51:00
perkundrazi eshte me keq :D :D

 • Postime: 2173

#4919 ne: 28-07-2011, 11:51:58
se mos e provove ti... ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4920 ne: 28-07-2011, 11:57:47
"Fshati qe duket sdo kallauz" ;)

 • Postime: 12234

#4921 ne: 28-07-2011, 11:58:54
...Do beja hara kiri  :D

 • Postime: 12234

#4922 ne: 28-07-2011, 12:14:58
Do kaloja une  me Erelen duke luajtur tavell... :D

 • Postime: 2173

#4923 ne: 28-07-2011, 12:15:27
bobobobooo me shau nga nena kjo.... :S

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#4924 ne: 28-07-2011, 12:16:36
do shijoja birren e ftohte dhe nje pakete cigare te tere  :D

Temat e fundit