Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 199 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 118778

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4950 ne: 07-01-2012, 19:56:36
.do shikoja film pa para :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4951 ne: 07-01-2012, 19:58:35
Do pija birra me shoqen time :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4952 ne: 07-01-2012, 21:54:18
do beja nje grope qe te binin ata qe kalonin aty

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4953 ne: 08-01-2012, 01:37:51
do meditoja duke pi 1 cinare

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4954 ne: 08-01-2012, 01:41:48
Dikur shkruja shpesh tek kjo tema :D

Do te pija nje gote champagne

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4955 ne: 08-01-2012, 01:46:21
mos do dhe ndonje luleshtrydhe

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4956 ne: 08-01-2012, 01:47:24
Flm...... Mos ma kafshon ti ama...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4957 ne: 08-01-2012, 01:47:59
une kam timen pse do kafshoj tenden :P

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4958 ne: 08-01-2012, 01:49:28
Do pija champagne duke te pare se si kafshon luleshtrydhen :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4959 ne: 08-01-2012, 01:56:52
cin cin  :engjell:

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4960 ne: 08-01-2012, 02:00:37
Cin cin.... Dmth e pranove ftesen?? :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4961 ne: 08-01-2012, 02:01:46
e para me te bere i ndan 1 det i tere :P

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4962 ne: 08-01-2012, 02:04:40
Dmth qenche ana tjeter e detit... Tani e kuptova.... Cin :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4963 ne: 08-01-2012, 02:06:32
eee... fiks perballe teje

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4964 ne: 08-01-2012, 02:09:45
Do te shikoja te njetat yje qe sheh ti :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4965 ne: 08-01-2012, 02:11:38
do lahesha ne det

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4966 ne: 08-01-2012, 02:14:03
Edhe une..... Po si ama???!! :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4967 ne: 08-01-2012, 02:14:56
stil bretkoce LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4968 ne: 08-01-2012, 02:19:27
Mos qesh shum, se po na zgjon komshit :D

Do t prisja kofshet e bretkoses...... :D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4969 ne: 08-01-2012, 02:21:41
fiksim e kam te zhytem naten ne det me pajisje zhytesi kuptohet

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4970 ne: 08-01-2012, 02:23:15
Do kisha shijuar dallget e detit dhe pastaj ndoshta do isha lare, nese do ishte nje nate me hene.
hmmmm... me mungon shume nje kohe :(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4971 ne: 08-01-2012, 17:32:49
Seks   :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4972 ne: 08-01-2012, 17:33:09
me misinn ate qe do ajo :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4973 ne: 08-01-2012, 17:35:36
Mos ma prish....deshiren Tipi.  :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4974 ne: 08-01-2012, 17:36:31
une do ta bej me me fishekzjarre sec u hodhen ne Tr per vitin e Ri. :P :P

Temat e fundit