Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 200 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 106095

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4975 ne: 08-01-2012, 17:38:06
Aq pak mo....jo jo nuk dua :P

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#4976 ne: 08-01-2012, 17:38:53
cke ti mesin mbaj anet i leme jashte... :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4977 ne: 08-01-2012, 17:40:05
do prisja ket cheken me pi 1 gote shampanje :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4978 ne: 08-01-2012, 17:40:55
Do beja biseda interesante me dike   hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4979 ne: 10-01-2012, 15:44:00

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4980 ne: 10-01-2012, 17:46:54
Do lexoja  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4981 ne: 10-01-2012, 21:20:36

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#4982 ne: 10-01-2012, 22:08:22
sex me dy femra, nje bionde dhe nje brune.. :D ate kuqen do e lija per embalsire ne fund... :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4983 ne: 10-01-2012, 23:19:59
Do lexoja librin tim te preferuar posiiiiiii :D

 • Postime: 12743

#4984 ne: 11-01-2012, 12:19:33
do kerkoja te degjoja fjalet e pathena..

 • Postime: 12234

#4985 ne: 11-01-2012, 12:32:51
Do beja hara kiri  :D

 • Postime: 2173

#4986 ne: 11-01-2012, 13:30:45
do e hidhja kete siper ne det..dhe do beja dashuri me njeren gjithe naten :P

 • Postime: 12743

#4987 ne: 11-01-2012, 20:54:41
do i shpija te tere ne djall.....

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4988 ne: 11-01-2012, 21:47:04
do i shpija te tere ne djall.....

edhe mua?  :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#4989 ne: 11-01-2012, 22:16:51
Do shetisja me veten time...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4990 ne: 11-01-2012, 22:45:25
...humbja ne boten e iluzioneve...

 • Postime: 12743

#4991 ne: 12-01-2012, 09:02:28
edhe mua?  :(

ty te paren LOL  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4992 ne: 12-01-2012, 10:37:35

 • Postime: 12743

#4993 ne: 12-01-2012, 13:42:00
te te beja gati per 2012 mi.... :perqafim

 • Postime: 2173

#4994 ne: 12-01-2012, 14:00:03
do hekurosja rrobat :D

 • Postime: 12743

#4995 ne: 12-01-2012, 14:22:05
ka Capkenja ca rroba pa hekurosesh ....hekurosja ca se u lodh e shkreta


se i qajne 5 kalamajte dhe te gjashtin e ka ne bark

 • Postime: 2568

#4996 ne: 13-01-2012, 13:24:13
do lozja   murlan me bast me korona  ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4997 ne: 13-01-2012, 15:04:08
do peshkoja

 • Postime: 12743

#4998 ne: 13-01-2012, 16:05:35
me ka marre malli per nje loje 5 katesh....dhe ne muzg te tere e hane derrin per djath LOL

 • Postime: 2568

#4999 ne: 13-01-2012, 21:32:51
do merja kto te dyja e do beja nje loj em te ngecur derin   :D

Temat e fundit