Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 200 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 118833

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4975 ne: 08-01-2012, 17:38:06
Aq pak mo....jo jo nuk dua :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4976 ne: 08-01-2012, 17:38:53
cke ti mesin mbaj anet i leme jashte... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4977 ne: 08-01-2012, 17:40:05
do prisja ket cheken me pi 1 gote shampanje :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4978 ne: 08-01-2012, 17:40:55
Do beja biseda interesante me dike   hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4979 ne: 10-01-2012, 15:44:00

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4980 ne: 10-01-2012, 17:46:54
Do lexoja  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4981 ne: 10-01-2012, 21:20:36

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4982 ne: 10-01-2012, 22:08:22
sex me dy femra, nje bionde dhe nje brune.. :D ate kuqen do e lija per embalsire ne fund... :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4983 ne: 10-01-2012, 23:19:59
Do lexoja librin tim te preferuar posiiiiiii :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4984 ne: 11-01-2012, 12:19:33
do kerkoja te degjoja fjalet e pathena..

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#4985 ne: 11-01-2012, 12:32:51
Do beja hara kiri  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4986 ne: 11-01-2012, 13:30:45
do e hidhja kete siper ne det..dhe do beja dashuri me njeren gjithe naten :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4987 ne: 11-01-2012, 20:54:41
do i shpija te tere ne djall.....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4988 ne: 11-01-2012, 21:47:04
do i shpija te tere ne djall.....

edhe mua?  :(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4989 ne: 11-01-2012, 22:16:51
Do shetisja me veten time...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4990 ne: 11-01-2012, 22:45:25
...humbja ne boten e iluzioneve...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4991 ne: 12-01-2012, 09:02:28
edhe mua?  :(

ty te paren LOL  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4992 ne: 12-01-2012, 10:37:35

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4993 ne: 12-01-2012, 13:42:00
te te beja gati per 2012 mi.... :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4994 ne: 12-01-2012, 14:00:03
do hekurosja rrobat :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4995 ne: 12-01-2012, 14:22:05
ka Capkenja ca rroba pa hekurosesh ....hekurosja ca se u lodh e shkreta


se i qajne 5 kalamajte dhe te gjashtin e ka ne bark

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4996 ne: 13-01-2012, 13:24:13
do lozja   murlan me bast me korona  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4997 ne: 13-01-2012, 15:04:08
do peshkoja

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4998 ne: 13-01-2012, 16:05:35
me ka marre malli per nje loje 5 katesh....dhe ne muzg te tere e hane derrin per djath LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4999 ne: 13-01-2012, 21:32:51
do merja kto te dyja e do beja nje loj em te ngecur derin   :D

Temat e fundit