×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105910

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5000 ne: 15-01-2012, 14:47:55
...shijoja perendimin...  ^o) :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5001 ne: 15-01-2012, 23:01:18
Do pija birra me shoqeri te mire...

 • Postime: 12234

#5002 ne: 16-01-2012, 12:35:26
Do i beja shoqeri te mire kesaj  :D

 • Postime: 12743

#5003 ne: 17-01-2012, 11:55:23
do beja dashuri ne shtratin rere dhe mbulese qiellin , muzika kenga e detit....kujtime

 • Postime: 2568

#5004 ne: 21-01-2012, 18:31:48
Do pija birra me shoqeri te mire...
gati eshte arka hajt kape nje te ftohte

 • Postime: 12743

#5005 ne: 27-01-2012, 16:38:54
te tera do i beja

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5006 ne: 28-01-2012, 21:41:31
..meditoja..

 • Postime: 12743

#5007 ne: 30-01-2012, 09:54:03
do rijetoja me mendje ato qe me kane lene mbresa te paharrueshme....Kuj timet e mia

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#5008 ne: 04-02-2012, 22:19:31
Do vrojtoja nese ka me peshkabuce ne qarkullim apo jo dhe me pas do hidhesha ne aksion.. :D

 • Postime: 12743

#5009 ne: 04-02-2012, 22:48:20
me rrjeta do dilje te peshkoje apo me grep LOL

 • Postime: 266

#5010 ne: 04-02-2012, 23:09:23
Do e lija diellin te perendonte. :D

 • Postime: 182

#5011 ne: 04-02-2012, 23:12:16
Ehhhhh, sikur te isha aty tani se na ngriu te ftohtit, duke e shijuar perendimin

 • Postime: 266

#5012 ne: 04-02-2012, 23:17:59
E ke nigju  -Shpirt o burr ,shpirt o furr ..............  nuk po e them mo se ....   .

 • Postime: 182

#5013 ne: 04-02-2012, 23:34:31
hahhahahahahh

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5014 ne: 05-02-2012, 00:54:14
hahhahahahahh
Do merrja dhe xhulin dhe bashke do vizatonim mbi reren ndersa dielli perendonte :)

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#5015 ne: 05-02-2012, 02:08:57
do gjuaja diellin me gur

 • Postime: 182

#5016 ne: 05-02-2012, 10:07:25
Do merrja dhe xhulin dhe bashke do vizatonim mbi reren ndersa dielli perendonte :)
:)

 • Postime: 2568

#5017 ne: 07-02-2012, 21:59:12
do dilja shetitje me misin

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5018 ne: 08-02-2012, 00:14:20

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#5019 ne: 08-02-2012, 10:31:42
do mbyllja syte dhe do zhdukesha pergjithmone ne det si nje sirene  :(

 • Postime: 12743

#5020 ne: 08-02-2012, 10:38:35
Citim nga: C'est la vie ne 08-02-2012, 10:31:42
do mbyllja syte dhe do zhdukesha pergjithmone ne det si nje sirene  :(


hej....ca dreqin ke o njeri se na cmene.....do vij edhe te te zhys tek lumi qe kalon ne qytet

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#5021 ne: 09-02-2012, 08:50:07

hej....ca dreqin ke o njeri se na cmene.....do vij edhe te te zhys tek lumi qe kalon ne qytet
po do provoja te behesha si Arieli LOL

 • Postime: 12743

#5022 ne: 09-02-2012, 09:25:54
e mire une po behem Sebastiani LOL

 • Postime: 12234

#5023 ne: 09-02-2012, 11:42:41
Do e merrja Willin perbale dhe do gjuaja me hisla,sa per ta tallur menderen.... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5024 ne: 09-02-2012, 13:19:10
Kte Lefterin do e beja telef.  :D

Temat e fundit