Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 201 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 119177

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5000 ne: 15-01-2012, 14:47:55
...shijoja perendimin...  ^o) :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5001 ne: 15-01-2012, 23:01:18
Do pija birra me shoqeri te mire...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5002 ne: 16-01-2012, 12:35:26
Do i beja shoqeri te mire kesaj  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5003 ne: 17-01-2012, 11:55:23
do beja dashuri ne shtratin rere dhe mbulese qiellin , muzika kenga e detit....kujtime

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5004 ne: 21-01-2012, 18:31:48
Do pija birra me shoqeri te mire...
gati eshte arka hajt kape nje te ftohte

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5005 ne: 27-01-2012, 16:38:54
te tera do i beja

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5006 ne: 28-01-2012, 21:41:31
..meditoja..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5007 ne: 30-01-2012, 09:54:03
do rijetoja me mendje ato qe me kane lene mbresa te paharrueshme....Kuj timet e mia

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5008 ne: 04-02-2012, 22:19:31
Do vrojtoja nese ka me peshkabuce ne qarkullim apo jo dhe me pas do hidhesha ne aksion.. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5009 ne: 04-02-2012, 22:48:20
me rrjeta do dilje te peshkoje apo me grep LOL

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#5010 ne: 04-02-2012, 23:09:23
Do e lija diellin te perendonte. :D

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#5011 ne: 04-02-2012, 23:12:16
Ehhhhh, sikur te isha aty tani se na ngriu te ftohtit, duke e shijuar perendimin

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#5012 ne: 04-02-2012, 23:17:59
E ke nigju  -Shpirt o burr ,shpirt o furr ..............  nuk po e them mo se ....   .

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#5013 ne: 04-02-2012, 23:34:31
hahhahahahahh

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5014 ne: 05-02-2012, 00:54:14
hahhahahahahh
Do merrja dhe xhulin dhe bashke do vizatonim mbi reren ndersa dielli perendonte :)

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#5015 ne: 05-02-2012, 02:08:57
do gjuaja diellin me gur

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#5016 ne: 05-02-2012, 10:07:25
Do merrja dhe xhulin dhe bashke do vizatonim mbi reren ndersa dielli perendonte :)
:)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5017 ne: 07-02-2012, 21:59:12
do dilja shetitje me misin

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5018 ne: 08-02-2012, 00:14:20

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5019 ne: 08-02-2012, 10:31:42
do mbyllja syte dhe do zhdukesha pergjithmone ne det si nje sirene  :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5020 ne: 08-02-2012, 10:38:35
Citim nga: C'est la vie ne 08-02-2012, 10:31:42
do mbyllja syte dhe do zhdukesha pergjithmone ne det si nje sirene  :(


hej....ca dreqin ke o njeri se na cmene.....do vij edhe te te zhys tek lumi qe kalon ne qytet

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5021 ne: 09-02-2012, 08:50:07

hej....ca dreqin ke o njeri se na cmene.....do vij edhe te te zhys tek lumi qe kalon ne qytet
po do provoja te behesha si Arieli LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5022 ne: 09-02-2012, 09:25:54
e mire une po behem Sebastiani LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5023 ne: 09-02-2012, 11:42:41
Do e merrja Willin perbale dhe do gjuaja me hisla,sa per ta tallur menderen.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5024 ne: 09-02-2012, 13:19:10
Kte Lefterin do e beja telef.  :D

Temat e fundit