Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 202 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 123504

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5025 ne: 14-03-2012, 14:04:32
...foto...si gjithmone...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5026 ne: 14-03-2012, 15:38:52
Saksofoni im me mua e une me shmpanjen ne misionin e trokitjes se gotave :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5027 ne: 14-03-2012, 15:44:02
Enderrimtaren  me vete dhe sdo mendoja per asgje me....

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5028 ne: 14-03-2012, 15:50:45
Nje nate romantike mbi reren e ngrohte... :-[

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5029 ne: 14-03-2012, 15:52:18
...do perhumbesha ne ate perendim blu...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5030 ne: 14-03-2012, 15:53:14
...edhe une  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5031 ne: 14-03-2012, 15:55:26
  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5032 ne: 14-03-2012, 15:56:26
Po edhe une de  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5033 ne: 14-03-2012, 15:57:32
Me dreamm e kishe apo me mua LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5034 ne: 14-03-2012, 15:58:49
Ihhhhh me ty me ty se Dreamkes i kam thene me kohe  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5035 ne: 14-03-2012, 16:00:50
Per ti thene e marr ndermend po a e ke realizuar endrren LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5036 ne: 14-03-2012, 16:11:24
Vetem nje Enderr e kam une  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5037 ne: 14-03-2012, 16:20:11
Eh mos fillo nga poezite tani  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5038 ne: 14-03-2012, 16:47:49
...Do tregoja ndjnjat qe mi thote zemra  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5039 ne: 14-03-2012, 17:00:31
Sa me zemer dobet e kena ket djalin à ka ndonje kardiolog forumi LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5040 ne: 14-03-2012, 17:41:32
Endrrimtare, Trouble i ka harruar te gjithe per ty..:P pse e mundon kot :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5041 ne: 14-03-2012, 19:08:38
Ecja ne rere :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5042 ne: 14-03-2012, 22:14:43
Do ndiqja endrren time :S :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5043 ne: 14-03-2012, 22:39:44
asgje...do zhgarravisja ne reren e lagur.....te harruarin emer

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5044 ne: 15-03-2012, 15:12:02

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5045 ne: 15-03-2012, 15:12:47

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5046 ne: 15-03-2012, 22:46:53
Do degjoja kengen time te preferuar....dhe jo vetem!

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5047 ne: 15-03-2012, 23:06:40
Do shikoja teksa perendon dielli afer nje zjarri bubulak me cucen e endrrave te mia  :D  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5048 ne: 15-03-2012, 23:08:22
Do beja ca foto me bikini :D

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5049 ne: 15-03-2012, 23:10:23
Do beja ca foto me bikini :D

Une do te isha fotografi  :D

Temat e fundit