×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105983

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5025 ne: 14-03-2012, 14:04:32
...foto...si gjithmone...

 • Postime: 1283

#5026 ne: 14-03-2012, 15:38:52
Saksofoni im me mua e une me shmpanjen ne misionin e trokitjes se gotave :-[

 • Postime: 12234

#5027 ne: 14-03-2012, 15:44:02
Enderrimtaren  me vete dhe sdo mendoja per asgje me....

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5028 ne: 14-03-2012, 15:50:45
Nje nate romantike mbi reren e ngrohte... :-[

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5029 ne: 14-03-2012, 15:52:18
...do perhumbesha ne ate perendim blu...

 • Postime: 12234

#5030 ne: 14-03-2012, 15:53:14
...edhe une  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5031 ne: 14-03-2012, 15:55:26
  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#5032 ne: 14-03-2012, 15:56:26
Po edhe une de  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5033 ne: 14-03-2012, 15:57:32
Me dreamm e kishe apo me mua LOL LOL

 • Postime: 12234

#5034 ne: 14-03-2012, 15:58:49
Ihhhhh me ty me ty se Dreamkes i kam thene me kohe  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5035 ne: 14-03-2012, 16:00:50
Per ti thene e marr ndermend po a e ke realizuar endrren LOL

 • Postime: 12234

#5036 ne: 14-03-2012, 16:11:24
Vetem nje Enderr e kam une  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5037 ne: 14-03-2012, 16:20:11
Eh mos fillo nga poezite tani  :D

 • Postime: 12234

#5038 ne: 14-03-2012, 16:47:49
...Do tregoja ndjnjat qe mi thote zemra  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5039 ne: 14-03-2012, 17:00:31
Sa me zemer dobet e kena ket djalin à ka ndonje kardiolog forumi LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5040 ne: 14-03-2012, 17:41:32
Endrrimtare, Trouble i ka harruar te gjithe per ty..:P pse e mundon kot :P

 • Postime: 1283

#5041 ne: 14-03-2012, 19:08:38
Ecja ne rere :P

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#5042 ne: 14-03-2012, 22:14:43
Do ndiqja endrren time :S :P

 • Postime: 12743

#5043 ne: 14-03-2012, 22:39:44
asgje...do zhgarravisja ne reren e lagur.....te harruarin emer

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5044 ne: 15-03-2012, 15:12:02

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5045 ne: 15-03-2012, 15:12:47

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5046 ne: 15-03-2012, 22:46:53
Do degjoja kengen time te preferuar....dhe jo vetem!

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5047 ne: 15-03-2012, 23:06:40
Do shikoja teksa perendon dielli afer nje zjarri bubulak me cucen e endrrave te mia  :D  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5048 ne: 15-03-2012, 23:08:22
Do beja ca foto me bikini :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5049 ne: 15-03-2012, 23:10:23
Do beja ca foto me bikini :D

Une do te isha fotografi  :D

Temat e fundit