×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105987

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5050 ne: 15-03-2012, 23:13:57
Je nronje cike i zoti apo sja thua fotografise?  hmmmmm:  :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5051 ne: 15-03-2012, 23:15:57
Je nronje cike i zoti apo sja thua fotografise?  hmmmmm:  :D

Une sherbej me prove perpara  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5052 ne: 15-03-2012, 23:20:18
EE mire beji nje foto vetem perendimit sa te te provojme njehere :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5053 ne: 15-03-2012, 23:27:18
Me ne sfond une deshe te thuash  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5054 ne: 15-03-2012, 23:29:32
Nqs e kalon proven atehere do shfaqem ne sfond, ne ngjyra :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5055 ne: 15-03-2012, 23:31:41
Foto me ngjyra apo bardh e zi  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5056 ne: 15-03-2012, 23:33:57
Edhe me ngjyra edhe bardh e zi :D Degjo, se i dua artistike e  ;)

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5057 ne: 15-03-2012, 23:35:36
Kot nuk jam fotograf profesionist une  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5058 ne: 15-03-2012, 23:37:18
Shih sa keq me nxooooreeeee   :(


:D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5059 ne: 15-03-2012, 23:40:27
Po ti nuk shikove ke zogu moj   :D  hajt perqendrohu edhe nje here  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5060 ne: 15-03-2012, 23:42:23
Po sdoja te perqendrohesha, e dua kshu te duket pa mendje :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5061 ne: 15-03-2012, 23:44:08
Atehere do duhet te shikosh diellin teksa perendon  :D dhe jo te germosh reren me kembe  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5062 ne: 15-03-2012, 23:46:34
Po lere kemben se ashtu eshte moda LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5063 ne: 15-03-2012, 23:55:16
Atehere je duke menduar dicka te pahijshme  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5064 ne: 15-03-2012, 23:57:29
Ok, po kshu? LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5065 ne: 15-03-2012, 23:59:50
Ashtu je mire, mos leviz, shiko ke zogu, ashtu, ja edhe kjo u be  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5066 ne: 16-03-2012, 00:00:32
Iku perendimi no more photos  :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5067 ne: 16-03-2012, 00:03:09
Atehere te kthehemi nga lindja  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5068 ne: 16-03-2012, 00:07:06
Kthehu ti se kur te lind lindja vij une :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5069 ne: 16-03-2012, 00:09:46
Po deshe ta sjell une djellin ke ty  :D  :P e kisha fjalen per cadren e bardhe te neonit  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5070 ne: 16-03-2012, 00:11:49
Hahaa, presim se eshte me bukur origjinale ;)

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5071 ne: 16-03-2012, 00:16:57
Atehere kemi per ta pritur ate diell te linde :D gjate kohes ndezim nje zjarr bubulak dhe kendojme ndonje kenge  :D  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5072 ne: 16-03-2012, 00:19:05
Ec mblidh dru atehere :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5073 ne: 16-03-2012, 00:21:57
Duhet ti vjedh se nuk te lene te presesh peme  :D
Dru po, zjarr po, kenge po, fotografi po, c'te bejme tjeter me  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5074 ne: 16-03-2012, 00:27:55
Cfare do me nga jeta mo....hajde mos u qaj LOL

Temat e fundit