Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 204 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 128877

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5075 ne: 16-03-2012, 00:28:43
Ke te drejte n'fakt ka edhe me keq  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#5076 ne: 16-03-2012, 09:44:53
kurre mos u mposht...mos prano humbjen pa luftuar deri ne fund..kjo moto po behet gjithnje e me teper e forte ne qenien time hmmmmm:

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5077 ne: 16-03-2012, 12:15:42
varet...
nese do isha vetem, do mbytesha ne kujtime...
po te isha e shoqeruar.....eh... cte them....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5078 ne: 16-03-2012, 12:18:39
He mo he...shprehu  :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5079 ne: 16-03-2012, 14:26:09
He mo he...shprehu  :D
do ma japesh nje ide ti mo..??
se me ka ngecur fantazia... :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5080 ne: 17-03-2012, 09:21:37
Me jua thon ne darke a bon :P sa ta jetoj e te prek pak fantazine e ta ve ne zbatim imagjinaten :).

MAGJEPES THOTE TITULLI.

MOMENTET MAGJEPSESE ;) UA THEM NESER

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5081 ne: 17-03-2012, 10:31:12
....whisperin smth

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5082 ne: 17-03-2012, 19:04:50

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5083 ne: 18-03-2012, 17:31:07

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5084 ne: 18-03-2012, 17:31:55
...flirtoja me diellin. :D :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5085 ne: 18-03-2012, 17:33:46
...do flirtoja me ate brunin qe sapo doli nga deti...  :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5086 ne: 18-03-2012, 17:40:19
Ecja ne rere
Biseda e bere.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5087 ne: 18-03-2012, 18:50:28
do gervishtja detin dhe dallget do i hidhja tutje

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5088 ne: 18-03-2012, 21:44:09
Nothing Gonna Change My Love For You

Po marr pak ide  per bileten e prere :)

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5089 ne: 19-03-2012, 11:42:28
do mbytesha ce do kete m..jete

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5090 ne: 19-03-2012, 11:46:49
Nuk e tregoj se eshte dicka erotike  :D

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5091 ne: 19-03-2012, 11:48:00
do i thoja atij qe e dua shume:)
Flm zemer (sy jeshili im) qe ti egziston :)

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5092 ne: 19-03-2012, 11:49:49
Citim nga: C'est la vie ne 19-03-2012, 11:48:00
do i thoja atij qe e dua shume:)
Flm zemer (sy jeshili im) qe ti egziston :)

Vetem nji sy jeshil ka forumi  :D o nji katnor ai se besoj ta njofesh ti jo  :D  :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5093 ne: 19-03-2012, 11:53:21
Vetem nji sy jeshil ka forumi  :D o nji katnor ai se besoj ta njofesh ti jo  :D  :P

Une flas per jeten time reale,

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5094 ne: 19-03-2012, 11:56:54
Aa menova se e kishe llafin per ate katnorin  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5095 ne: 19-03-2012, 12:48:24
Citim nga: C'est la vie ne 19-03-2012, 11:48:00
do i thoja atij qe e dua shume:)
Flm zemer (sy jeshili im) qe ti egziston :)

lum ai per ty...mi bej te fala

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5096 ne: 19-03-2012, 13:02:41

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5097 ne: 19-03-2012, 14:12:53

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5098 ne: 19-03-2012, 14:24:52
 :( do mbyllja syte dhe do ndjeja si erresira perpin cdo gje

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5099 ne: 19-03-2012, 14:31:42
Do kerkoja pulebardha :P

Temat e fundit