×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 105986

 • Postime: 4261

#650 ne: 30-08-2007, 14:41:28
Ivvv qka nuk do te kisha bere seee :D

#651 ne: 30-08-2007, 15:05:02
do beja dashur ne rere ska gje me te bukur me bukuroshin tim qe e kam si yll..oh zot vetem kur te pushton ai cfare ndjesie te jep :D

#652 ne: 30-08-2007, 15:20:18
kjo bath bath po i kokerr di.

#653 ne: 30-08-2007, 15:21:04
ahahahah ahahahaha po nje moj di nje se jam bo nje dore njeriu :D

edhe pasite kisha bere dashuri do i thoja amores..hec bejme dhe nje here nga e para se se mbaj mend fillimin :D

#654 ne: 30-08-2007, 15:23:16
 ha ha te humbi kapitulli!

#655 ne: 30-08-2007, 15:25:40
filli filli :D

#656 ne: 30-08-2007, 15:27:16
kurre mos ia gjec fundin

#657 ne: 30-08-2007, 15:28:34
llafi yt ne vesh te perendise ishalla moj cupe :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 10-09-2007, 21:54:03
Vallaj kete vere zbor i bera detit  :P :D

Dhe ne 8 te darkes  kriposesha  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 11-09-2007, 07:31:06
Vallaj këtë vere zbor i bëra detit  :P :D

Dhe ne 8 te darkes  kriposesha  :D

Mire ja ke bere, lum si ti, te kam zili. Une vetem ne pishine e ne liqen jam lare kete vere, por me shume tek e para sesa e dyta dhe maks nja 12 here total kam shkuar. :'( Juve andej nga Evropa beni jete se ne s'dime c'eshte qejfi. :P :(

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 11-09-2007, 19:24:12
do gjuaja peshk :D :P

#661 ne: 11-09-2007, 20:57:04
edhe une do gjuaja peshk me Sterion :D (e kam fiksim kete sport )

 • Postime: 1580

#662 ne: 13-09-2007, 14:44:06
Do shikoja djellin tek pasqyronte ne ujin e kalter te detit derisa te perndonte fare e mos te dukej me.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 13-09-2007, 15:54:44
do meditoja..... :engjell:

 • Postime: 12234

#664 ne: 13-09-2007, 15:56:19
Do te beja magji. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 13-09-2007, 17:16:39
Do te bëja magji. :D

Ti cdo femre te botes i ke bere magji deri me sot, kujt apo cfare tjetre do i beje magji ti me qafsh?! LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 13-09-2007, 20:41:39
perseri do meditoja...

#667 ne: 15-09-2007, 07:46:10
monolog me veten!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 15-09-2007, 09:20:27
do therrisja dhe dike..te shijonim bashke ate mrekulli.. hmmmmm:

 • Postime: 4261

#669 ne: 15-09-2007, 10:24:12
Do haja fare bashk me kete siper :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 15-09-2007, 10:37:45
heshtje....

 • Postime: 4261

#671 ne: 15-09-2007, 11:26:28
Heshtja flet vet :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 15-09-2007, 13:11:36
do kendoja me veten refrenin tim te preferuar..

#673 ne: 15-09-2007, 15:32:15
do vrisja mushkonjat

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 15-09-2007, 15:45:13
do shijoja ne max ate cast... :) ;)

Temat e fundit