Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 123508

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#650 ne: 30-08-2007, 14:41:28
Ivvv qka nuk do te kisha bere seee :D

#651 ne: 30-08-2007, 15:05:02
do beja dashur ne rere ska gje me te bukur me bukuroshin tim qe e kam si yll..oh zot vetem kur te pushton ai cfare ndjesie te jep :D

#652 ne: 30-08-2007, 15:20:18
kjo bath bath po i kokerr di.

#653 ne: 30-08-2007, 15:21:04
ahahahah ahahahaha po nje moj di nje se jam bo nje dore njeriu :D

edhe pasite kisha bere dashuri do i thoja amores..hec bejme dhe nje here nga e para se se mbaj mend fillimin :D

#654 ne: 30-08-2007, 15:23:16
 ha ha te humbi kapitulli!

#655 ne: 30-08-2007, 15:25:40
filli filli :D

#656 ne: 30-08-2007, 15:27:16
kurre mos ia gjec fundin

#657 ne: 30-08-2007, 15:28:34
llafi yt ne vesh te perendise ishalla moj cupe :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 10-09-2007, 21:54:03
Vallaj kete vere zbor i bera detit  :P :D

Dhe ne 8 te darkes  kriposesha  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 11-09-2007, 07:31:06
Vallaj këtë vere zbor i bëra detit  :P :D

Dhe ne 8 te darkes  kriposesha  :D

Mire ja ke bere, lum si ti, te kam zili. Une vetem ne pishine e ne liqen jam lare kete vere, por me shume tek e para sesa e dyta dhe maks nja 12 here total kam shkuar. :'( Juve andej nga Evropa beni jete se ne s'dime c'eshte qejfi. :P :(

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 11-09-2007, 19:24:12
do gjuaja peshk :D :P

#661 ne: 11-09-2007, 20:57:04
edhe une do gjuaja peshk me Sterion :D (e kam fiksim kete sport )

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#662 ne: 13-09-2007, 14:44:06
Do shikoja djellin tek pasqyronte ne ujin e kalter te detit derisa te perndonte fare e mos te dukej me.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 13-09-2007, 15:54:44
do meditoja..... :engjell:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#664 ne: 13-09-2007, 15:56:19
Do te beja magji. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 13-09-2007, 17:16:39
Do te bëja magji. :D

Ti cdo femre te botes i ke bere magji deri me sot, kujt apo cfare tjetre do i beje magji ti me qafsh?! LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 13-09-2007, 20:41:39
perseri do meditoja...

#667 ne: 15-09-2007, 07:46:10
monolog me veten!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 15-09-2007, 09:20:27
do therrisja dhe dike..te shijonim bashke ate mrekulli.. hmmmmm:

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#669 ne: 15-09-2007, 10:24:12
Do haja fare bashk me kete siper :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 15-09-2007, 10:37:45
heshtje....

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#671 ne: 15-09-2007, 11:26:28
Heshtja flet vet :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 15-09-2007, 13:11:36
do kendoja me veten refrenin tim te preferuar..

#673 ne: 15-09-2007, 15:32:15
do vrisja mushkonjat

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 15-09-2007, 15:45:13
do shijoja ne max ate cast... :) ;)

Temat e fundit