Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 128880

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#675 ne: 15-09-2007, 15:46:04
Edhe une... :D

Pastaj do kerceja samba. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 15-09-2007, 15:50:52
hahahahahahahahaha a di te pakten???  hmmmmm:

do shifja trouble duke kercyer... :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#677 ne: 15-09-2007, 15:53:23
Si nuk e di moj,vendin e pare kampas gjethmone neper gara. ;)


Une sdo kerceja pa partnere. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 15-09-2007, 16:01:54
do mendoja"" ke do kish partnere trouble" hmmmmm: ;) ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#679 ne: 15-09-2007, 16:02:40
Do tregoja direkt ,,ty,,. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 15-09-2007, 16:09:12
 
do merja mesime "samba" from trouble...  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#681 ne: 15-09-2007, 16:30:07
Do e mesoja samba deri ne agimin e Diellit. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 16-09-2007, 08:27:59
do shijoja dhe lindjen e diellit.. :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 16-09-2007, 13:06:28
Mua me ndodhi sivjet te pres perendimin e diellit buze detit. Ajo qe bera ishte se, sodisja ate bukuri dhe bera disa foto.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 20-09-2007, 22:46:55
Vallaj shume romantike eshte te te gjej perendimi buze detit...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 21-09-2007, 13:44:50
ahhh do fiksoja syte ne horizont..e do rrija vec per qefin tim...

#686 ne: 21-09-2007, 18:03:49
Do doja te isha ne nje perendim dielli dhe te humbisja ne hicin e qiellit te paskajshem...te humbesha ne mendime dhe kujtime..pse jo ne endrra!!!

Te imagjinoja ate cka shume fort ma kerkon zemra...ate enderr qe nuk di nese vertet do ta prekja ne ate buzembremje.

Nuk di vertet nese do me plotesohej ndonjehere kjo enderr sa e bukur dhe e larget!!!! :(...Kjo enderr qe me mbush, dhe me me ben te ndihem e plotesuar!!!!!! :)

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#687 ne: 21-09-2007, 18:29:15
un do ruhesha nga leshterikët...

p.s. më bone kurioz për ç'ëndërron... hudhe i shkrim ta lexojm

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 21-09-2007, 18:39:15
Pompa do beja.

#689 ne: 21-09-2007, 18:59:36
Notorious mos je gje prift te keqen....Ti ke ndonje ide si do e kaloje per vete...lere kuriozitetin se edhe macen e shpuri per qerpic... :D :D

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#690 ne: 21-09-2007, 19:13:03
jo mi xhan... ç'ne prift un, di që prifti ta mer kalan nga mrena po i tregove ondrrën...

kurse un i shreti... ta kërkoj troç a t'futem apo jo (n'kala kuptohet)

megjithse kushedi ç'ëndërron ti që se tregon...

e krijova një ide por spo ta them... plas tashi :)   

#691 ne: 21-09-2007, 19:21:37
nuk plas kollaj une zogu....Me behet qejfi qe qeke gjo e zgjut e e kapke situaten qe n'ajer...po kujdes mos te bi nga duret , he te keqen se te thyhet jo po gje... :D :D :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 23-09-2007, 21:36:05
asgje...do rrija...e heshtur.. :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#693 ne: 24-09-2007, 02:16:56
Nese do isha i rethuar me nja 7-8 zocka,do beja striptiz te gjalle. :D T'i kenaqin syte te shkretat. :D :D LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 02-10-2007, 18:10:28
...do kendoja me vete refrenin tim te preferuar... :-)

#695 ne: 02-11-2007, 17:16:53
Nese do isha me ty....se di do te shaja... :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 02-11-2007, 17:17:36
do ja fusja gjumit :D

#697 ne: 02-11-2007, 17:20:47
do haja fara

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 02-11-2007, 17:26:00
mas gjumit do i fusja nje shalqin :D :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#699 ne: 02-11-2007, 17:30:08
Do beja vrap.

Temat e fundit