Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 128960

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#700 ne: 02-11-2007, 18:08:38
sa te shkosh ti buz detit lodhesh ene ske me fuqi me bo vrap re :D :D :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 03-11-2007, 13:18:21
at qe kam ber dhe kam per ta ber cdo ver, pra bej dashuri me te dashurin o me dike tjeter qe me ka terhequr fare gjat dites ne plazh dhe e bejm ne mbremje

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#702 ne: 03-11-2007, 14:25:19
duhet me u njoft me ty gjat veres kshu :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 03-11-2007, 15:21:56
ke lek me shum se i dashuri im, po, sepse perpara se te beja dashuri me ty nga ti kerkoj te te me gostit jasht ne nje restorant ku vetem nje pije e thjesht kushton 20€

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 03-11-2007, 15:25:16
oj goc ne plazh ne durres ke me shku ne lokalet me te bukra
se sa kushton nje pije ti mos e vrit menjen se e rregulloj ate pun me kamarjeret un
mjafton qe te zgjas vetem nje nat :D :D
jo me shum se ska lezet :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 03-11-2007, 15:27:49
at e thash si kusht!! nje pije duhet thjesht te kushtoj 20€, e me sa dij nje restorant i till ne Shqiperi nuk ekziston

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 03-11-2007, 16:27:54
dmth qe ti sdin gje
se e rregulloj ğunen me kamarierin un qe ta shkruj sikur esht pija 20€, :D :D :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 03-11-2007, 18:21:10
ty siper te thash se ne do shkonim atje ku un zakonisht shkoj, nuk fus kembet aty ku nuk me rrin pran 3 sherbyes

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 03-11-2007, 18:24:55
po ik ere se ndrova mendje
aq lek sa do ti per nje nat
un mar nji per nje muj :D :D :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 03-11-2007, 18:26:28
 po themi se je i bukur, do te te gostit un ateher. :perqafim  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 04-11-2007, 23:56:13
cfar do beja une do beja shum qka sidomos po te kisha noj goc te bukur  aty prane meje

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 05-11-2007, 04:33:50
do ta puthja dhe ledhatoja ngadalë, ngadalë, ngadalë ne te gjithë pjeset e trupit..doren time do ta kaloja me embelsi ne floket e saj...dhe do të prisja deri sa ajo te me lutej për te vazhduar me tej këtë udhëtim te mrekullueshem....pa tjetër duke shtuar shpejtesine dhe duke u bërë me i eger :engjell:
'

WOW SA ROMANTIK KY CUNI! Te Lumte Cheke. Lum ajo qe do te te marre ty! :)
 :perqafim

#712 ne: 05-11-2007, 11:33:16
Thjesht do shijoja peisazhin. kaq

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 05-11-2007, 12:34:50
do shetisja me qenin tim ..

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 06-11-2007, 00:16:12
do shetisja me qenin tim ..

LOL LOL LOL arsyeja pse s'kam dashnore, apo??


un do beja sex oral

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#715 ne: 06-11-2007, 00:29:46
Te njejten si kjo siper kisha bere edhe une :D

#716 ne: 21-11-2007, 17:28:55
do perqafohesha

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 21-11-2007, 17:33:08
Do rifja Capin.
LOL

#718 ne: 21-11-2007, 17:36:14
provoje

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 21-11-2007, 17:37:33
S,ma mban. :P

#720 ne: 21-11-2007, 17:39:35
frikacak gjithe ai djale ka frike nga nje 5 mc mbi toke hahahaa

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#721 ne: 21-11-2007, 17:42:47
Do te beja hara-kiri. :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 21-11-2007, 17:51:45
Do te bëja hara-kiri. :D :D

..do thosha lutjen e fundit per TROUBLE :D


hi there trouble :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#723 ne: 21-11-2007, 17:52:37
Do i kisha ra pishmanit. :D(per hara kiri po mendoj  :D)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 21-11-2007, 22:30:03
...do shijoja cdo sec. te atij perendimi... :)

Temat e fundit