Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 118834

#725 ne: 26-11-2007, 11:12:45
do shtrihesha mbi rere .....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 26-11-2007, 11:41:17
..do ja fusja nje not... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#727 ne: 26-11-2007, 14:52:49
Do e thaja tere Detin. :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 26-11-2007, 15:01:20
Do te pija nje gote shampanje, te shoqeruar me ushqim afrodiziak, psh: midhje...... :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#729 ne: 26-11-2007, 16:09:31
Une po vazhdoj te bej rrealitet endrren e filluar prej vitesh  e pa rrealizuar per shkak te politikes, buze detit atje ku kam enrrat e mia sa mire.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#730 ne: 26-11-2007, 16:30:40
Do hidhja kallamin e do prisja te ngelte ne grep ndonje SIRENE :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#731 ne: 26-11-2007, 16:31:32
Do ta ndotsha detin :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 26-11-2007, 19:34:25
..tema eshte per gjera qe arrini te beni o cuna... :D

jo per mrekullira... :D

...nje shetitje me Bill Clinton sdo kish qene keq.. :D

#733 ne: 26-11-2007, 19:44:31
do puthesha...

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 26-11-2007, 22:38:21
vetem aq?  :D

#735 ne: 26-11-2007, 22:53:30
Do ecja vetem, do reflektoja dhe do gjeja brenda vetes thesaret e strukura dhe do ja dhuroja vetem dikujt!

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#736 ne: 27-11-2007, 12:33:46
Do merrja skafin dhe te dashuren time do e qoja ne mes te detit dhe do rrinim 2-3 ore aty duke shijuar gjithqka  te dashuren  detin qiedhin dhe skafin tone.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#737 ne: 27-11-2007, 14:02:37
Ketu ne shqipni harroje plako se eshte e ndaluar me ligj te besh xhiro me skaf  LOL LOL LOL

#738 ne: 27-11-2007, 14:04:17
do beja gili vili

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 27-11-2007, 14:06:23
Mire kur te mbarosh se beri gili vili, mos harro te besh edhe vili  gili. LOL

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 28-11-2007, 13:57:08
ne ate moment do desha te isha me njeriun e zemres,me ke tjeter...

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#741 ne: 28-11-2007, 14:44:13
Do haja fare :D


p.S. eurogina cfare firme karakteristike paske :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#742 ne: 28-11-2007, 17:24:26
Firma eshte Greqisht po ajo e ka shkruajtur shqipe.

#743 ne: 28-11-2007, 21:26:12
qenka nje llaf i turpeshem ke firma e Eurogines LOL LOL

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 28-11-2007, 22:24:34
qenka një llaf i turpeshem ke firma e Eurogines LOL LOL

heehehehe SHTTT

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#745 ne: 28-11-2007, 22:41:06
Nje te jemi pergjithmone
neve s'do na ndaj njeri
zemra ime te dhuroj shpirtin dhe trupin
          te perqafoj
per te gjith ata qe se kuptojne se qdo te thote

#746 ne: 28-11-2007, 22:54:01
Te ishim bashke, te strukesha ne ty si zog, te ndjeja rrahjet e tua, duart e tua teksa me qarkonin, buzet e embla te me puthnin lehte gushen, frymarrjen tende ne vesh! oh sa mall kam!!

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#747 ne: 28-11-2007, 22:57:59
   Hello,  Mishel me pelqeu shume shume shume e bukur

#748 ne: 28-11-2007, 23:09:08
Thnks.  mbase fjalet qe kishe shkrojtur ti me frymezuan disi. por deshira mbetet e tille, jeton ne brendesine tone dhe shpesh ngre krye e rebelohet dhe ti mundohesh ta qetesosh duke i thene - mbase, ndoshta....nje dite do ta perjetosh gjithe kete! ehh

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 29-11-2007, 00:37:14
do hapja nje grope te madhe ..... (?) hmmmmm:

Temat e fundit