Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 106101

#725 ne: 26-11-2007, 11:12:45
do shtrihesha mbi rere .....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 26-11-2007, 11:41:17
..do ja fusja nje not... :D

 • Postime: 12234

#727 ne: 26-11-2007, 14:52:49
Do e thaja tere Detin. :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 26-11-2007, 15:01:20
Do te pija nje gote shampanje, te shoqeruar me ushqim afrodiziak, psh: midhje...... :P

 • Postime: 155

#729 ne: 26-11-2007, 16:09:31
Une po vazhdoj te bej rrealitet endrren e filluar prej vitesh  e pa rrealizuar per shkak te politikes, buze detit atje ku kam enrrat e mia sa mire.

 • Postime: 1460

#730 ne: 26-11-2007, 16:30:40
Do hidhja kallamin e do prisja te ngelte ne grep ndonje SIRENE :D

 • Postime: 4261

#731 ne: 26-11-2007, 16:31:32
Do ta ndotsha detin :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 26-11-2007, 19:34:25
..tema eshte per gjera qe arrini te beni o cuna... :D

jo per mrekullira... :D

...nje shetitje me Bill Clinton sdo kish qene keq.. :D

#733 ne: 26-11-2007, 19:44:31
do puthesha...

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 26-11-2007, 22:38:21
vetem aq?  :D

#735 ne: 26-11-2007, 22:53:30
Do ecja vetem, do reflektoja dhe do gjeja brenda vetes thesaret e strukura dhe do ja dhuroja vetem dikujt!

 • Postime: 155

#736 ne: 27-11-2007, 12:33:46
Do merrja skafin dhe te dashuren time do e qoja ne mes te detit dhe do rrinim 2-3 ore aty duke shijuar gjithqka  te dashuren  detin qiedhin dhe skafin tone.

 • Postime: 1460

#737 ne: 27-11-2007, 14:02:37
Ketu ne shqipni harroje plako se eshte e ndaluar me ligj te besh xhiro me skaf  LOL LOL LOL

#738 ne: 27-11-2007, 14:04:17
do beja gili vili

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 27-11-2007, 14:06:23
Mire kur te mbarosh se beri gili vili, mos harro te besh edhe vili  gili. LOL

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 28-11-2007, 13:57:08
ne ate moment do desha te isha me njeriun e zemres,me ke tjeter...

 • Postime: 4261

#741 ne: 28-11-2007, 14:44:13
Do haja fare :D


p.S. eurogina cfare firme karakteristike paske :D

 • Postime: 155

#742 ne: 28-11-2007, 17:24:26
Firma eshte Greqisht po ajo e ka shkruajtur shqipe.

#743 ne: 28-11-2007, 21:26:12
qenka nje llaf i turpeshem ke firma e Eurogines LOL LOL

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 28-11-2007, 22:24:34
qenka një llaf i turpeshem ke firma e Eurogines LOL LOL

heehehehe SHTTT

 • Postime: 155

#745 ne: 28-11-2007, 22:41:06
Nje te jemi pergjithmone
neve s'do na ndaj njeri
zemra ime te dhuroj shpirtin dhe trupin
          te perqafoj
per te gjith ata qe se kuptojne se qdo te thote

#746 ne: 28-11-2007, 22:54:01
Te ishim bashke, te strukesha ne ty si zog, te ndjeja rrahjet e tua, duart e tua teksa me qarkonin, buzet e embla te me puthnin lehte gushen, frymarrjen tende ne vesh! oh sa mall kam!!

 • Postime: 155

#747 ne: 28-11-2007, 22:57:59
   Hello,  Mishel me pelqeu shume shume shume e bukur

#748 ne: 28-11-2007, 23:09:08
Thnks.  mbase fjalet qe kishe shkrojtur ti me frymezuan disi. por deshira mbetet e tille, jeton ne brendesine tone dhe shpesh ngre krye e rebelohet dhe ti mundohesh ta qetesosh duke i thene - mbase, ndoshta....nje dite do ta perjetosh gjithe kete! ehh

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 29-11-2007, 00:37:14
do hapja nje grope te madhe ..... (?) hmmmmm:

Temat e fundit