Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

· 5624 · 106051

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 29-11-2007, 01:17:04
Një te jemi pergjithmone
neve s'do na ndaj njeri
zemra ime te dhuroj shpirtin dhe trupin
          te perqafoj
për te gjith ata qe se kuptojnë se çdo të thotë

yessss.......e shkrujta me germa greke tani

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 29-11-2007, 03:40:41
do hapja një grope te madhe ..... (?) hmmmmm:

Me bojn syt mu apo kjo eshte Lisa prej verteti??? :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 29-11-2007, 04:15:56
ehe ehe po mos bertit .....

(e kush tjeter hap gropa ketej pervec meje :D )

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 29-11-2007, 04:18:20
Tamom tamom

Po ku ke qen mi Liske se na thave syte...Gjith dynjoja pyste per ty.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 29-11-2007, 04:23:36
qyqe me verte me.... ma bone qefin tashtina  se shef vesh me vesh me shkoj goja  :D


une kom qen  :S ;)  :D lene nuk po e them :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 29-11-2007, 04:28:21
C'mi bo ato turinj si petulla fukarai mi?? :D

Po tregome mi, se nuk i them kujt jooo. :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 29-11-2007, 04:37:15
hahhahahah .......e pra vetem une ti dhe zeriyt :D

P.S kot me te pyt se mu bo fiksim ...ca ndryshimi kane petullat e fukarait me ato :D te te pasurve 

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 29-11-2007, 04:42:18
 :S   <----Petulla fukarai
 :-*  <----Petulla pasaniku

 • Postime: 155

#758 ne: 29-11-2007, 04:42:47
yessss.......e shkrujta me germa greke tani
Sido qe ta shkruash kane kuptim te plote te pershendes bukuroshe.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 29-11-2007, 04:43:41
hehe blusky edi flm ja kushtoj zemres time prandaj

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 29-11-2007, 04:52:30
:S   <----Petulla fukarai
 :-*  <----Petulla pasaniku

 ;)= po keto ca petullash jane apo keto jane shendetlie :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 29-11-2007, 05:03:57
 (?) (?) (?) (?)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 29-11-2007, 05:24:12
ku di gjo ti amon ke pyes edhe une :P :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 29-11-2007, 16:17:31
.. do gjuaja ndonje peshk  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 29-11-2007, 16:20:26
do merrja Bekimin per dore dhe do ta fusja te gropa qe sapo kisha hapur pastaj do ta mbuloja deri ne gryke dhe me rere do ti krijoja nje trup si sirene me gjoks te madh e te bukur :D

 • Postime: 4261

#765 ne: 29-11-2007, 16:31:04
Qe nga kur ti me Bekimin per dore mi ...kaq shpejt e harrove Lefton eee :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 29-11-2007, 16:32:52
une te harroj Lefton kam ruajtur ne sirtar gjera me te medha per Lefton ....ka me vujt me shume ai nuk lahet me kaq pak :D

 • Postime: 4261

#767 ne: 29-11-2007, 16:34:09
Hahah...mos mi si i thua keto fjale :D ca te beri kshtu

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 29-11-2007, 16:35:19
po si nuk po e sjell koken majmuni se ja gadis une

 • Postime: 4261

#769 ne: 29-11-2007, 16:37:05
Hahah...hajt se sonte do ti them me pru koken dhe ia godasim bashk :D

 • Postime: 12234

#770 ne: 29-11-2007, 16:46:15
Me ndjelli kush? :D

 • Postime: 4261

#771 ne: 29-11-2007, 16:47:22
Haha..o Lisa hec tashi ktu thuaja ktij ato fjale qe me thoje mua ca caste me heret :D

 • Postime: 12234

#772 ne: 29-11-2007, 16:48:48
nuk guxon. :D

 • Postime: 4261

#773 ne: 29-11-2007, 16:52:28
Nuk me merr mendja qe ka frik ajoo  nga ty :D

 • Postime: 12234

#774 ne: 29-11-2007, 16:53:09
Jo nga une.por nga komshiu im. :D

Temat e fundit